• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
autor
@liss_durman To naprosto chápu a znám to. Hlavu vzhůru, mraky přejdou, bude zase dobře. Nevěš hlavu.
9. říj 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijenda @uztotakbude Díky, holky. No ono to určitě přejde, ikdyž je divné, že tichá domácnost vydržela do druhého dne, to se nestává... Spíš jde o princip, jelikož jsme se pohádali kvůli jeho neschopnosti vžít se do mé situace ohledně práce, tak to nevidím zrovna perspektivně do budoucna... Nelíbí se mi vidina dalších 50let v práci, která mě bytostně nebaví a čekala bych alespoň slovní podporu a ne kudlu do zad a shazování :frowning2:
9. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liss_durman Mám to to samé. Můj muž tohle taky nechápe. Nechápe proč nejdu dělat do call centra, když tu práci můžu dostat hned. Nikdy tam nedělal, nezná to, ale on "si myslí", že lepší jak žádná práce. Nechápe, že bych chtěla v životě něčeho dosáhnout, někým být, být v něčem dobrá a ne žít svůj život mezi vysokoškoláky, co tam chodí na brigády.
9. říj 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude A ty tam teda nakonec nejdeš??? Myslela jsem, že ano. No ale to je fakt divné, protože práce v call centru opravdu není asi ničí vysněná práce. Já bohužel pracuji v oboru, který studuju :frowning2: Tak jsem demotivovaná i do dalšího studia, upřímně... Možná jsem opravdu náročná :frowning2:
9. říj 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liss_durman Já tam půjdu. Zahrabu se tam a ničeho v životě už nedosáhnu. Už jsem se s tím smířila.
9. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude Ale třeba ne, uvidíš po mateřský... Ber to jako dočasný působiště a doufej, že bude líp. Naděje umírá poslední :slight_smile:
9. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liss_durman Když si přečtu takovéto diskuse a pak si vzpomenu na své zkušenosti, tak mne úplně děsí, že bych tam měla jít zase pracovat. http://www.omlazeni.cz/brigada-v-call-67-4116-4.html
9. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte taky se přidám 19.9 jsem vysadila antikoncepci a uvidíme. Já osobně po prvním dítěti na které jsem čekala 10 let, nic neplánuju nic neměřím a užívám si bez pocitu "už....nebo ne? " Člověk si myslí že má nervy v pořádku, ale jen co se začne plánovat tak to poprvé vůbec nešlo.
Takže teď zkusíme klídeček a necháme to náhodě..No a hlavě se snažit jakkoliv a kdekoliv :grinning:.
Držím všem palečky a každá jsme holt jiná a na každou platí něco jiného..
Já osobně ani s prací nepočítám. První rodičák mi končí v prosinci a u nás v regionu je strašlivě těžké najít práci, potřebovala bych jen na ráno, protože jsem na vše sama..Manžel je celodenní dříč. Ostatně kdyby se mi naskytla jakákoliv šance aby mi vyhovovala, neřešila bych jestli dělám uklízečku či sektretářku, hlavně že je práce a nemusím na sociálku, protože tam nám nic nedají. :frowning2:
Tak všem štěstíčko ať máte práci anebo lepší verze, ať jste těhotné!!
9. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude A do jakého call centra máš konkrétně jít? Ségra před pár lety dělala u Europe Calling a vydržela 3 týdny, dýl to prej nešlo... Ale ono je to asi jedno, co... V tý diskuzi jsou vesměs studenti takoví nadšení, se až divím... A zkoušíš se ještě koukat jinde?
@nariel Vítej! Konečně tu nejsem sama, kdo se nesnaží o první :slight_smile:
9. říj 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liss_durman Ono je to všude stejně hrozné, studenti jsou tam nadšení, protože to dělají brigádně a snaší se nalákat lidi, protože mají za každého přivedeného člověka prachy. Pak tam ale taky lidi píšou dost negativní věci a to je spíš realita. Mám to vyzkoušené. Já zatím nevím kam, všude je to stejnej hnus.
9. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman :slight_smile: Druhačky :grinning:
@uztotakbude tak píšeš zase, tak už ber k dobru že máš s tímto zkušenosti a že tě to nepřeválcuje ta hnusota jak píšeš a víš s čím máš počítat. Ono na každé práci je něco, co stojí za prd..Jestli tě neprudí šéf, tak kolektiv a někdy náplň práce ale co nám zbývá když chceme zaplatit poplatky a jídlo. Ale tohle jsem nikdy nedělala, ale každopádně věřím, že na to člověk potřebuje hodně sebezapření, kuráže, drzosti a hlavně brnění. A když se naskytne něco lepšího utýct jde vždycky. Budu držet pěsti..
9. říj 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijenda : To je hezký :wink: Važme si toho, že máme doma takový hodný kluky, spousta jiných by nás ještě měla blázny, protože je přeci tolik důležitějších věcí...

@renunka01 : No jo, no, je to nespravedlivý. Ale nad tím nesmíš tak uvažovat, jinak by ses z toho zbláznila. Já si pořád říkám, že až to bude mít přijít, tak to přijde :slight_smile: I kdyby se ještě nezadařilo, tak máme co dělat... člověk se prostě musí umět přizpůsobit daným situacím... :wink:
10. říj 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Kliiid, měj trpělivost, je to jiný živočišný druh.. :slight_smile: Všude se občas objeví mráčky.. :wink:
10. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak sem se sem opět zase na vás přišla podívat...

@uztotakbude ne každý CC je blbé, jde o nápln práce, já v jednom dělám a sem moc spokojená ;)
10. říj 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pe_ma V jakém? Pasiv, nebo aktiv? A co prodáváš?
11. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude pasiv, na aktivu sem vydržela 2 týdny, na to nemám nervy...dělám v jedné velké firmě technickou podporu, sem zaměstnanec přímo firmy, ne žádné agentury, takže to jednání je o něčem jiném...ono i když sem dělala u jednoho tel. operátora, tak to byl záhul a šílené jednání, byla to agentura, kt pro operátora pracovala no a kamoška dělala tu stejnou práci, ale přímo pro operátora a byla a je ve finanční vatě a ještě nadmíru spokojená s prací a kolektivem...proto bych už do agentury nešla, to mi stačilo 2 roky.
11. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pe_ma JJ, to chápu. Taky chci pro firmu, ale problém je sehnat. I když....uvidíme :slight_smile:
12. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už se tak těším na to snažení. Dnes 1DC :slight_smile: Za 17 dní půjde konečně pryč to tělísko a pak se uvidí. Já asi začnu stříhat metr. Pořád jsem doufala, že se třeba MS tento měsíc rozhodne příjít později, abychom měli alespoň nepatrnou šanci, že se zadaří ještě po tom vyndání, ale teď je jasné, že to půjde nejdřív příští měsíc...
Co vy ostatní?
12. říj 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman ahoj :slight_smile: říkej si "už" za měsíc a né "až" za měsíc.. No já za dva týdny nastupuju do nový práce, tak by bylo lepší počkat na konec zkušebky, ale to je fakt hrozný, to snad nepřežiju do tý doby..
12. říj 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman už mám myšlenky vydržet měsíc a začít se snažit.. Myslím, že mě z práce během zkušebky nevyhodí.. Jdu na stejné místo dělat stejnou práci co dělám už dva roky, tak vím, že to budu umět. Akorát tu práci budu dělat jinde no..

Jinak se chystám koupit si kyselinu listovou a začít jí už brát.. Můžete mi nějakou doporučit? Nebo je to jedno?
12. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renunka01 Jé tak to máš ještě delší čekání. No my to ještě probírali doma znovu po té hádce, jestli teda mít vůbec další dítě a došli jsme k tomu, že to prostě nějak bude a že teda jo. No a do toho v práci na poradě jsem se jen tak mezi řečí dozvěděla, že paní, za kterou učím, se bude nejspíš v únoru vracet z MD, takže je to všechno opravdu ve hvězdách. Byla to taková poslední kapka, že jsem si řekla, že už snad budu těhotná a nebude mě to tolik trápit... Uvidíme. U mě v práci si teda hlavu moc nedělají, tak já to taky nebudu řešit...
Ale chápu, že u tebe je to asi něco jiného :slight_smile: Tak by ses měla snažit vydržet... Teď máš dovolenou?
Listovka asi může být jakákoliv, já při prvním těhu brala nějakou úplně obyč a levnou... Ale firmu si teda nepamatuju...
12. říj 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, tak já už jsem 17DC...zatim mě jen neskutečně bolí bradavky a obličej mám jeden velkej beďar, což jsem měla naposled tak ve 14-ti :grinning: Snažíme se poctivě, tak uvidíme, co nám přinese dalších 14 dní :grinning:
12. říj 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman jojo, vybírám si zbytky dovolené, do čtvrtka mam volno. :slight_smile: Mám delší čekání a to si ani nepřipouštím, že by nám to nemělo vyjít na 1.pokus! Tak nějak pořád předpokládám, že v lednu na to hupnem a bude.. Samozřejmě vím, že to tak být nemusí, ale připouštět si to nechci a nebudu.. :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xpetax držím palce.. Pak nám dej vědět. :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 děkuju! Jak píšeš, ani si nepřipouštím, že by to nebylo hned :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpetax to je dobře! Věř tomu, že to vyšlo (vyjde) a ono to tak určitě bude! :slight_smile: A ty bereš např. tu kyselinu listovou nebo nic?
12. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, kyselinu listovou jsem si koupila asi před 4-3 týdny, koupila jsem ji normálně v lékárně asi za 40,- Kč. Je tam 60 tablet, dávkování 1 denně. Ale jinak to zatim nechci moc hrotit. Říkala jsem si, že bych mohla přestat kouřit, ale moc se k tomu nemám. Až to přijde, tak s tim seknu :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpetax hned v pondělí si jí taky koupím, aspoň budu mít pocit, že se něco děje a že se to moje dlouhý čekání na snažení blíží ke konci.. :slight_smile:
12. říj 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 spíš že se blíží začátek něčeho novýho :slight_smile: toho čekání si ještě užijem, 9 měsíců taky nebude žádná sranda a zase budem čekat na porod :grinning:
12. říj 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xpetax já se už nemůžu dočkat.. V pondělí začnu s tou kyselinou listovou a pak nová práce a už to všechno pojede jak na drátkách.. :slight_smile:
12. říj 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek