Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

Ahoj holky. Domluvili jsme se s manželem, že se o miminko začneme snažit na přelomu října a listopadu. Jestli je tu nějaká další budoucí maminka, která ví, že se začnou snažit na podzim či v zimě tohoto roku, klidně se přidejte. Pokecáme o pocitech, o plánech, předáme si info o mateřské, rodičáku apod.
xpetax
12. říj 2013
@renunka01 určitě jo 🙂 super našlápnuto k nové budoucnosti 😉
liss_durman
12. říj 2013
@renunka01 Jo to jsme na tom podobně, taky předpokládám, že to půjde hned. Ale to by se asi musel stát zázrak, protože s naším milostným životem tomu moc velkou šanci nedávám 😃 Spíš bych to tak tipla na ty Vánoce, to budeme mít volno 😃 Ale jinak při našem vytížení to fakt moc nejde, jednalo by se spíš o záhadu neposkvrněného početí.

V souvislosti s tím mě napadá jedna věc... Doufám, že to není moc osobní... Jak se mění váš pohled na sex v souvislosti s početím? Já se bojím, že to bude docela blok, že si to prostě tolik neužijeme, když budeme (nebo aspoň já) pořád myslet na ten účel... Ale možná nad tím uvažuju zbytečně složitě...
renunka01
12. říj 2013
@liss_durman uvažuju uplně stejně.. Myslím, že taky budu myslet jen na to, aby se to podařilo.. A co se týká nás, tak s ohledem na unavu po práci a vůbec si taky říkám, že to bude zajímavé.. Asi koupím hned ovulační testy a bude.. Sex obden já teda nedávám..
hancaxl
12. říj 2013
Ráda bych se k vám přidala 😉 zkoušíme to 2 měsíce a zatím nic. Tak uvidíme, ráda bych letní miminko 😃
z_kopretinka
12. říj 2013
Ahoj, také se hlásím 🙂
lucijenda
13. říj 2013
Tak já jsem dnes 7DC, MS proběhla v pohodě, myslela jsem, že bez antikoncepce to bude ještě větší masakr - 2. a 3. den jsem bývala prakticky nepoužitelná, ale teďka jsem pomale nevěděla že ji mám 😎 Snad to teda nezakřiknu! Nejlépe kdyby ta další nedošla vůbec že 😃
melinkaproch
13. říj 2013
Ahojky ráda se také přidám 🙂 ... Chtěli jsme začít už v červnu, ale MS po skončení kojení zlobila, tak jsme měli první pokus na konci srpna...

Teď jedeme 3. kolo 🙂 tak se uvidí 🙂
lucijenda
13. říj 2013
@melinkaproch Tak držím pěstičky 😉

Jsem zvědavá kdo sem dá první pozitivní testík 🙂
melinkaproch
13. říj 2013
@lucijenda já budu vědět za 14 ní cca 🙂...
misulenka_pepousek
15. říj 2013
@renunka01 : To jsi mi připomněla mého manžela, který mi na můj slovní průjem o tom, že teď už to bude dobrý, když jsem zase začala menstruovat, řekl: "Tak prostě budeme šu.... každej den a vystaráno, ne?!" 😃 Chtěla bych taky mít ve všem tak jasno 😃 Včera mě zdolalo večerní žehlení a sexík byl to poslední, na co jsem myslela 😃 Doslova jsem se svalila do postele, jak mě bolely nohy a záda 🙂 Jsem hrozná sra*ka, když mě dokáže takhle odrovnat jedno pitomý žehlení 😃
Ale mám teda ještě jeden problém... už rok se mi stává, že jsem po každém sexu tam dole potrhaná 😞 Gynekoložka mi na to dala, cituji, krémíček, ale že by mi nějak pomáhal... ehm. Nicméně musím mít vždycky dva dny na rekonvalescenci, takže u nás to ob den taky moc nehro 😃 I když výjimka potvrzuje pravidlo 😉
Hlavně si nenech zkazit chuť na sex 😉 Děti by se měli plodit z lásky, ne podle ovulačních testů 😉
misulenka_pepousek
15. říj 2013
Holčiny, můžu mít ještě otázku? Vážně se všechny řídíte podle ovulačních testů? Já se totiž jeho koupě vyhýbám kvůli psychice. Už teď frčím na AD a ještě k tomu přemýšlet nad tímhle... To bych skončila asi rovnou za barákem na klinice 😃 Ne, víte co, my jsme si s manželem říkali, že bychom chtěli na případnou otázku: "Mami, tati, jak jsem se vlastně vylíhnul/a v bříšku?" odpovědět poťouchlým smíchem do dlaní, když bychom si vzpomněli, jaká to byla tehdá divočárna 🙂 A ne, že tomu předcházelo pití čajů a já nevím, čeho všeho.
Nechci se nikoho dotknout, chraň Bůh, jen se ptám, jak to máte 😉 Když projíždím různé profily, tak tam většina má obrázky různých přípravků a ovulačních testů... Třeba u nich nakonec taky skončíme, když to nepůjde, ale pořád věřím tomu, že si to příroda zařídí po svém 🙂
renunka01
15. říj 2013
@misulenka_pepousek Jak jsem psala výše, u nás asi nehrozí, že bychom měli sex dennodenně, já jsem z práce fakt unavená a partner taky, tak když existují ovulační testy, proč tomu nepomoct.. abychom si ty pěkný večery naplánovali na ty správný dny.. 😉 jinak by to taky mohlo vyjít za dlouho.. a já tak nerada čekám. 🙂
ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renunka01
15. říj 2013
@ladygodiva Přesně tak. Proč nevyužít ovulačních testů a trochu tomu štěstí jít naproti, když existují.. 🙂 No já bych chtěla holčičku, partner chlapečka.. Já chtěla vždycky chlapečka, ale teď se to nějak otočilo.. 🙂 Ale beztak na tom nezáleží, zdraví je nejdůležitější... A bereš nějaké vitaminy / kyselinu listovou? Já se tady na to ptala, dnes jsem už chtěla něco koupit, ale pořád nejsem rozhodnutá jaký konkrétní přípravek vybrat. 🙂
ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natali29
15. říj 2013
Ahoj,ráda bych se k vám přidala. V září jsem vysadila HA, ted přišla MS (30 dnů první cyklus), tak uvidíme, co přinese druhý měsíc. 🙂 Koupila jsem si kyselinu listovou (té zatím moc nedávám) a kontryhel (ten jsem si teď párkrát vařila) a už se nemůžu dočkat až mrcha zase odejde ... 🙂 🙂
lucijenda
16. říj 2013
@misulenka_pepousek já jsem si dělala ovulační testy první měsíc po vysazení HA, jen abych věděla jestli se tělo samo nastartovalo...byly to celkem myslím 4 testy a všechny negativní (jen slabý duch), takže jsem čekala, že MS se sama ani nedostaví a půjdu na vyvolávačku. No MS nakonec dorazila skoro na den přesně a teď začínáme druhý měsíc na ostro a na testy už kašlu :-p
lucijenda
16. říj 2013
@misulenka_pepousek jo jinak proti případnému poranění používáme silikonový lub.gel, stačí kapka a je to v pohodě, jen doufám, že to nezabíjí spermie! =-)
lucijenda
16. říj 2013
@renunka01
@ladygodiva
@natali29

Já mám koupenou kyselinu listovou od Elasti-Q, je tam i vitamin B6, zatím se mi ale nedaří ji užívat pravidelně, prostě zapomínám 😃
misulenka_pepousek
16. říj 2013
@lucijenda : Se zvlhčením jako takovým problémy nemáme, ale evidentně mám celkově špatý stav sliznic a kůže... Spíš přemýšlím o nějakých vitamínek, Déčku nebo něco takovýho.

Jinak holky děkuju za odpovědi 😉

@renunka01 : Já zobu listovku večer a ráno Pregnium. A k tomu ještě Lecithin, abych na to nezapomínala 😃
renunka01
16. říj 2013
@misulenka_pepousek @lucijenda @ladygodiva Tak já vzhledem k tomu, že jsem byla před dvěma týdny pěkně nastydlá, tak jsem si kupovala B-komplex a Celaskon a ještě v tom B-komplexu mám tablety tak na dva týdny. Tak doberu ten, kyselina listová je tam taky a plus ostatní vitaminy skupiny B. Až ho spotřebuju, koupím si nějakou samotnou kyselinu listovou a je to.
lucijenda
16. říj 2013
@misulenka_pepousek on právě působí jako takový tělový kondicionér, namažu okolo dokola kolem a kůže je pak lepší pružnější 😃
misulenka_pepousek
16. říj 2013
@lucijenda : Ach taaaak 🙂 Tak to se teda kouknu 😉 Díky za tip 🙂
ceekanka
16. říj 2013
@lucijenda Ahoj,omlouvám se, že se Vám pletu do diskuze 🙂 Jen,že jsem zrovna četla nedávno o tom,co má vliv na spermie,tak lub.gel negativní vliv snad nemá,oproti slinám. Né že by spermie zabíjeli, ale výrazně ovlivňují jejich no, kondičku? 🙂
misulenka_pepousek
16. říj 2013
@lucijenda : No, super, už mám v košíku na online lékárně objednávku přes 700 Kč 😃
natali29
16. říj 2013
@misulenka_pepousek tak aspon bude postovny zdarma, ne? 🙂 🙂
@lucijenda no já ještě zobu každé ráno pravidelně euthyrox, má problémy se štítnou žlázou...

leta jsem brala antikoncepci a teď se mi už dvakrát stalo, že mě v noci probudilo to, že jsm si zapomněla vzít prášek.. dobře mi z toho hrabe 🙂
lucijenda
16. říj 2013
@ceekanka sliny jo? tak to jsem ještě neslyšela, zvláštní 🙂
lucijenda
16. říj 2013
@misulenka_pepousek no já pracuju v lékárně, takže to mám jednodušší 😎 teďka jsem si koupila gel Glide4You a je super 😉
lucijenda
16. říj 2013
@natali29 tak to je mazec 😃 no já mám taky občas takový divný pocity, že jsem určitě na něco zapomněla a taky že mi už nezvoní upomínka na mobilu 😃 ale je fakt, že ze spánku mě to nebudí :-N
natali29
16. říj 2013
@lucijenda no já mám teď vůbec zvláštní snový období, zdává se mi teď poměrně často, že jsem zpátky na střední a nemůžu najít třídu, tak bloudím po chodbách a hledám ji, pak ji najdu a zjistím, že je skoro konec roku a já jsem tam poprvý 😃 no to jsem ale nepatří ... všechno teď ale svádím na rozbouřené hormony po vysazení HA, aspoň že mám výmluvu 😃

Začni psát odpověď...

Odešli