• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
@renunka01 určitě jo :slight_smile: super našlápnuto k nové budoucnosti :wink:
12. říj 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 Jo to jsme na tom podobně, taky předpokládám, že to půjde hned. Ale to by se asi musel stát zázrak, protože s naším milostným životem tomu moc velkou šanci nedávám :grinning: Spíš bych to tak tipla na ty Vánoce, to budeme mít volno :grinning: Ale jinak při našem vytížení to fakt moc nejde, jednalo by se spíš o záhadu neposkvrněného početí.

V souvislosti s tím mě napadá jedna věc... Doufám, že to není moc osobní... Jak se mění váš pohled na sex v souvislosti s početím? Já se bojím, že to bude docela blok, že si to prostě tolik neužijeme, když budeme (nebo aspoň já) pořád myslet na ten účel... Ale možná nad tím uvažuju zbytečně složitě...
12. říj 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman uvažuju uplně stejně.. Myslím, že taky budu myslet jen na to, aby se to podařilo.. A co se týká nás, tak s ohledem na unavu po práci a vůbec si taky říkám, že to bude zajímavé.. Asi koupím hned ovulační testy a bude.. Sex obden já teda nedávám..
12. říj 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ráda bych se k vám přidala :wink: zkoušíme to 2 měsíce a zatím nic. Tak uvidíme, ráda bych letní miminko :grinning:
12. říj 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, také se hlásím :slight_smile:
13. říj 2013 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak já jsem dnes 7DC, MS proběhla v pohodě, myslela jsem, že bez antikoncepce to bude ještě větší masakr - 2. a 3. den jsem bývala prakticky nepoužitelná, ale teďka jsem pomale nevěděla že ji mám :sunglasses: Snad to teda nezakřiknu! Nejlépe kdyby ta další nedošla vůbec že :grinning:
13. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky ráda se také přidám :slight_smile: ... Chtěli jsme začít už v červnu, ale MS po skončení kojení zlobila, tak jsme měli první pokus na konci srpna...

Teď jedeme 3. kolo :slight_smile: tak se uvidí :slight_smile:
13. říj 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@melinkaproch Tak držím pěstičky :wink:

Jsem zvědavá kdo sem dá první pozitivní testík :slight_smile:
13. říj 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijenda já budu vědět za 14 ní cca :slight_smile:...
13. říj 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 : To jsi mi připomněla mého manžela, který mi na můj slovní průjem o tom, že teď už to bude dobrý, když jsem zase začala menstruovat, řekl: "Tak prostě budeme šu.... každej den a vystaráno, ne?!" :grinning: Chtěla bych taky mít ve všem tak jasno :grinning: Včera mě zdolalo večerní žehlení a sexík byl to poslední, na co jsem myslela :grinning: Doslova jsem se svalila do postele, jak mě bolely nohy a záda :slight_smile: Jsem hrozná sra*ka, když mě dokáže takhle odrovnat jedno pitomý žehlení :grinning:
Ale mám teda ještě jeden problém... už rok se mi stává, že jsem po každém sexu tam dole potrhaná :frowning2: Gynekoložka mi na to dala, cituji, krémíček, ale že by mi nějak pomáhal... ehm. Nicméně musím mít vždycky dva dny na rekonvalescenci, takže u nás to ob den taky moc nehro :grinning: I když výjimka potvrzuje pravidlo :wink:
Hlavně si nenech zkazit chuť na sex :wink: Děti by se měli plodit z lásky, ne podle ovulačních testů :wink:
15. říj 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, můžu mít ještě otázku? Vážně se všechny řídíte podle ovulačních testů? Já se totiž jeho koupě vyhýbám kvůli psychice. Už teď frčím na AD a ještě k tomu přemýšlet nad tímhle... To bych skončila asi rovnou za barákem na klinice :grinning: Ne, víte co, my jsme si s manželem říkali, že bychom chtěli na případnou otázku: "Mami, tati, jak jsem se vlastně vylíhnul/a v bříšku?" odpovědět poťouchlým smíchem do dlaní, když bychom si vzpomněli, jaká to byla tehdá divočárna :slight_smile: A ne, že tomu předcházelo pití čajů a já nevím, čeho všeho.
Nechci se nikoho dotknout, chraň Bůh, jen se ptám, jak to máte :wink: Když projíždím různé profily, tak tam většina má obrázky různých přípravků a ovulačních testů... Třeba u nich nakonec taky skončíme, když to nepůjde, ale pořád věřím tomu, že si to příroda zařídí po svém :slight_smile:
15. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulenka_pepousek Jak jsem psala výše, u nás asi nehrozí, že bychom měli sex dennodenně, já jsem z práce fakt unavená a partner taky, tak když existují ovulační testy, proč tomu nepomoct.. abychom si ty pěkný večery naplánovali na ty správný dny.. :wink: jinak by to taky mohlo vyjít za dlouho.. a já tak nerada čekám. :slight_smile:
15. říj 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladygodiva Přesně tak. Proč nevyužít ovulačních testů a trochu tomu štěstí jít naproti, když existují.. :slight_smile: No já bych chtěla holčičku, partner chlapečka.. Já chtěla vždycky chlapečka, ale teď se to nějak otočilo.. :slight_smile: Ale beztak na tom nezáleží, zdraví je nejdůležitější... A bereš nějaké vitaminy / kyselinu listovou? Já se tady na to ptala, dnes jsem už chtěla něco koupit, ale pořád nejsem rozhodnutá jaký konkrétní přípravek vybrat. :slight_smile:
15. říj 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ráda bych se k vám přidala. V září jsem vysadila HA, ted přišla MS (30 dnů první cyklus), tak uvidíme, co přinese druhý měsíc. :slight_smile: Koupila jsem si kyselinu listovou (té zatím moc nedávám) a kontryhel (ten jsem si teď párkrát vařila) a už se nemůžu dočkat až mrcha zase odejde ... :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulenka_pepousek já jsem si dělala ovulační testy první měsíc po vysazení HA, jen abych věděla jestli se tělo samo nastartovalo...byly to celkem myslím 4 testy a všechny negativní (jen slabý duch), takže jsem čekala, že MS se sama ani nedostaví a půjdu na vyvolávačku. No MS nakonec dorazila skoro na den přesně a teď začínáme druhý měsíc na ostro a na testy už kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek jo jinak proti případnému poranění používáme silikonový lub.gel, stačí kapka a je to v pohodě, jen doufám, že to nezabíjí spermie! :confused:
16. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01
@ladygodiva
@natali29

Já mám koupenou kyselinu listovou od Elasti-Q, je tam i vitamin B6, zatím se mi ale nedaří ji užívat pravidelně, prostě zapomínám :grinning:
16. říj 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijenda : Se zvlhčením jako takovým problémy nemáme, ale evidentně mám celkově špatý stav sliznic a kůže... Spíš přemýšlím o nějakých vitamínek, Déčku nebo něco takovýho.

Jinak holky děkuju za odpovědi :wink:

@renunka01 : Já zobu listovku večer a ráno Pregnium. A k tomu ještě Lecithin, abych na to nezapomínala :grinning:
16. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek @lucijenda @ladygodiva Tak já vzhledem k tomu, že jsem byla před dvěma týdny pěkně nastydlá, tak jsem si kupovala B-komplex a Celaskon a ještě v tom B-komplexu mám tablety tak na dva týdny. Tak doberu ten, kyselina listová je tam taky a plus ostatní vitaminy skupiny B. Až ho spotřebuju, koupím si nějakou samotnou kyselinu listovou a je to.
16. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek on právě působí jako takový tělový kondicionér, namažu okolo dokola kolem a kůže je pak lepší pružnější :grinning:
16. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijenda : Ach taaaak :slight_smile: Tak to se teda kouknu :wink: Díky za tip :slight_smile:
16. říj 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijenda Ahoj,omlouvám se, že se Vám pletu do diskuze :slight_smile: Jen,že jsem zrovna četla nedávno o tom,co má vliv na spermie,tak lub.gel negativní vliv snad nemá,oproti slinám. Né že by spermie zabíjeli, ale výrazně ovlivňují jejich no, kondičku? :slight_smile:
16. říj 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijenda : No, super, už mám v košíku na online lékárně objednávku přes 700 Kč :grinning:
16. říj 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek tak aspon bude postovny zdarma, ne? :slight_smile: :slight_smile:
@lucijenda no já ještě zobu každé ráno pravidelně euthyrox, má problémy se štítnou žlázou...

leta jsem brala antikoncepci a teď se mi už dvakrát stalo, že mě v noci probudilo to, že jsm si zapomněla vzít prášek.. dobře mi z toho hrabe :slight_smile:
16. říj 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceekanka sliny jo? tak to jsem ještě neslyšela, zvláštní :slight_smile:
16. říj 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek no já pracuju v lékárně, takže to mám jednodušší :sunglasses: teďka jsem si koupila gel Glide4You a je super :wink:
16. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natali29 tak to je mazec :grinning: no já mám taky občas takový divný pocity, že jsem určitě na něco zapomněla a taky že mi už nezvoní upomínka na mobilu :grinning: ale je fakt, že ze spánku mě to nebudí :sweat_smile:
16. říj 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijenda no já mám teď vůbec zvláštní snový období, zdává se mi teď poměrně často, že jsem zpátky na střední a nemůžu najít třídu, tak bloudím po chodbách a hledám ji, pak ji najdu a zjistím, že je skoro konec roku a já jsem tam poprvý :grinning: no to jsem ale nepatří ... všechno teď ale svádím na rozbouřené hormony po vysazení HA, aspoň že mám výmluvu :grinning:
16. říj 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek