• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
23. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se přidám... Snažíme se od května a zatím nic :(. Taky mi doktor doporučil Femibion, kvůli vstrebatelnosti. Beru ještě listovku navíc, tenhle mesic jsem zacala pit kontryhelovy cajik. A beru ještě colostrum na podporu imunity... Nemoci a nachlazení se mi obloukem vyhýbá, ale snad to nemá vliv na početí... Nevíte?
23. říj 2013 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman JJ zkusím to za pár dní..uvidíme jestli se do té doby mrška ukáže..Dnes jsem od půlnoci nespala, myslela jsem, že mi praskne levý vaječník, ale k ránu zabral horký termofon na bolavé bříško. Mrška zatím nikde a bolest zdáse zažehnána. Budu průběžně podávat info. :slight_smile: :wink:
23. říj 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendy_ Tak to je krásne do třetice všechno nejlepší..Rup ať je to tam.!! Držím palečky..dobrý pohled nic nehrotit a užívat si :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulenka_pepousek Vyzkouším za pár dní..mrška zatím nedorazila, ale včera na testu ani náznak..tak to nechci uspěchat. :wink:
23. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulkaaa84 Tak to já vůbec netuším, ale když jsi zdravá tím lépe!! Držím pěstičky ať se zadaří!! :wink:
23. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: My se také začínáme snažit. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile: Ale je to opravdu dost zvláštní pocit. Najendou si nejsem úplně jistá, jestli to zvládnu a na druhou stranu budu zklamaná, když čárky nebudou :D Jsem blázen
23. říj 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambulkaaa84 Já slyšela, že docela dobře pomáhá i vitamín E :slight_smile: A pokud jsi zdravá, tak tím líp :slight_smile: Ono se říká, že se páry snaží v nesprávné dny, pokud to delší dobu nevychází nebo třeba promešká správný okamžik atd. A taky psychika dělá dost (ale ono na to nejde moc nemyslet, jak kolem Tebe všichni rodí apod., že :grinning:). Kamarádka, co nemohla otěhotnět delší dobu zkoušela pak Jonášovu metodu a povedlo se napoprvé :slight_smile: Nevím, jestli pomohl ten výpočet dní atd. nebo jestli to byla náhoda, ale vyšlo jim to :slight_smile:
23. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miamy Ahooj :slight_smile: nejsi blázen, neboj, mám naprosto stejné pocity :grinning: .-)
23. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Tak to se mi trošku ulevilo :slight_smile: A jak dlouho se snažíte vy?
23. říj 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra
@miamy já to mám úplně stejně.. mimino bych už strašně chtěla, ale na druhou stranu se toho strašně bojím :slight_smile:...
23. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 No já se hlavně nedávno vdávala první a nejmladší z mých kamarádek a nikdo se nějak nechystá ani vdávat se, natož mít děti. Tak jsem chtěla i počkat, aby nás bylo víc. A teď to vypadá, že se chystá kamarádka rovnou na potomka. Tak uvidíme, každopádně jsem se trošku přestala bát. Navíc jsme včera byli u tchýně a ta vytáhla fotky manžela, když byl mimčo a to bylo tak hezký :D Normálně nevím, zda se mi po vysazení HA nějak nerozhodili hormony, ale jsem nějak ze všeho naměko a to ještě nejsem ani v tom :D
23. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miamy My jsme začli tak zhruba v září, zatím to necháváme tak (i když jsem si o tom samozřejmě všechno možné pročetla/přečetla) :D tak uvidíme :slight_smile: Jinak k těm hormonům - v klidu, já jsem zaregistrovala, že se občas rozbrečím u úplně normálního videoklipu třeba na youtube, takže to taky připisuju zbytku hormonům :grinning:, páč jsem si říkala ty voe.. co blbnu? :grinning:
@natali29 Já se nebojím, ale pocit je to zvláštní a věřím, že až tam budou jednou //, tak to bude ještě zvláštnější :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
23. říj 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miamy
@senoritapetra no já se vdávala v září, rozhodně nejsem první mezi kamarádkama, jsem teď ve věku, kdy se všechny vdáváme, snažíme a rodíme... ale někdy si říkám, že na to možná nejsem ještě psychicky zralá... ale když vidím někde v kočárku dětskou hlavičku... trhá mi to rodidla :grinning: :grinning:
přestava že uvidím na testu // tak mě asi trefí, chci to, ale připravená nejsem..
jinak co se týče hormonů :slight_smile: no zatím je to tenhle měsíc o dost lepší, ale září byl první měsíc po vysazení HA a to bylo něco příšernýho, všechno mě rozbrečelo a rozcítilo... to musel bejt dobrej hormonální koktejl .... :grinning:
23. říj 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 Faakt? Já se vdávala koncem srpna, od každého poslouchám, že mám na to ještě čas (ačkoliv si teda myslím, že snad poznám sama, kdy jo a kdy ještě ne) a ty hormony, to je věc :grinning: ale byl mi porazen kontryhelový čaj a asi to zabralo, protože jsem mnohem méně plačtivější (mi HA nedělala nikdy dobře, měla jsem ji napsanou jen chvíli, abych před svatbou neotěhotněla, páč jsme se brali v zahraničí a já nechtěla do letadla s bříškem, kdyby nááhodou) a taky se mi lépe spí (horší je ráno vstát :grinning:, to ten budík proklínám :grinning:) :slight_smile:
23. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no tak možná je to fakt i tím kontryhelem, protože teď druhý měsíc ho piju a fakt už zase začínám připomínat dospělou lidskou bytost :grinning:
23. říj 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natali29 Na mě právě i manžel občas koukal jak puk, když jsem začla slzet u naprosto normálních filmů apod. nebo se mi třeba nikdy nestalo, že by mě rozbulela písnička.. tak jsem mu vysvětlila, že to asi bude kvůli HA a pak vysazení, že mi to muselo udělat velké čachry machry s hormonama, tak to naštěstí pochopil :grinning: a teď jsem prý už i méně náladová :grinning: takže vive le kontryhel :grinning:
23. říj 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No tak já jsem po ysazení právě asi 3 týdny a je to teda něco :D Taky bych furt řvala, prsa se mi vypařily... jediné pozitiví mi připadá, že mám nějak víc energie.

@natali29 Tak my se právě brali v červnu a věk bych řekla, že máme tak akorát. Jen ti kole se nějak nemůžou rozhoupat :slight_smile:)

Jinak já začala brát ten Femibion a slyšela jsem právě o tom čaji, ale ten ještě nemám, tak třeba by mi pomohl i srovnat ty hormony :slight_smile:
23. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak to mně se poslední dobou prákrát stalo, že mě rozbulela písnička,hlavněpřed svatbou,když jsem si pouštěla takové ty dojáky - třeba Pieseň pre dceru od Paĺa Habery :grinning:
Kontryhel jsem si taky koupila a piju, teď druhým cyklem, ale ten první jsem pila si jen 5 nebo 6 dní (prý se má pít do ovulace a pak přestat)...no a zítra jedeme do Paříže, tak to tam taky nebudu pít, protože nebude kdy a kde si ten čaj dělat. Ještě jsem hodně dobré recenze četla o Gynexu bylinných kapkách, pokud by to nevyšlo tento měsíc, tak zkusím zainvestovat. Je to sice docela pálka, ale nemá prý vliv jen na úpravu cyklu a přípravu na těhotenství, ale celkově i imunitu a tak.
23. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak teď jsem koukala na video s tím koupáním miminka, co si dala odkaz ... tak to je náááádhera, ten prcek si to tak strašně užííívá, je to úžasný...
@miamy a kolik Vám je holky? mně je 29, takže si myslím, že už Vážně není na co čekat...
23. říj 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tedy tady se to rozjelo, já to tak před pár týdny přestala tady sledovat a teď ani nevím kde jsem skončila. Už je někdo ze zdejších snažilek těhu? Prosím report, abych to tu nemusela pročítat vše :slight_smile:
23. říj 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miamy S těma prsama to moc dobře znám :grinning: taky to nějak "odteklo" :grinning: a s energií jsem tak 50/50 :grinning: ale to asi bude tím, že vstávám před půl 6 :grinning:
@ninive211 Mi to povídej, já začla slzet, i jak hrála hudba v autě, tak jsem si říkala uááá, to musím řešit, protože jsem si připadala jak blbec, prostě řídíš, z ničeho nic brečíš a Romča na mě koukal, co se mi stalo, jak jsem ho přibírala cestou z práce.. :grinning: Ty jo, do Paříže se vždycky moc ráda vracím! :slight_smile: Je to srdcovka a miluju to tam :slight_smile: Jinak já zatím jen ten Femibion a kontryhelový čaj, ten mě docela uklidnil, už si nepřipadám jak blbka a nefňukám u všeho, jsem byla hrozně přecitlivělá a nejhorší byl ten pocit bezmoci, jak bulíš a nevíš vlastně ani proč .. :grinning: a prý po ovu místo kontryhelu může být maliník :slight_smile: a má to své výhody, naučila jsem se znovu pít bylinkové čaje :slight_smile:
@natali29 No to je právě speciální masážní koupel miminka podle té zdravotní sestry Sonii Rochel, má toho plný youtube a je to moc pěkné, nevím, jak to teda dělá, ale prckové jsou úplně v klidu a vždycky hezky usnou :slight_smile: Jinak mi je teda 24, za čtvrt roku 25 :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak to jsi mladice, já mám za týden 29...:-O Takže už aby bylo...teď začínáme 3. cyklus bez opatrností (HA neberu už rok)
23. říj 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 My zkoušíme teprve druhý cyklus, nedělám si iluze, že by se povedlo, jak jo, tak budu příjemně překvapená, jak ne, tak krapet zklamaná, ale terpv začínáme prakticky, takže času dost :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Já bych právě už brala teďka, termín by byla začátkem léta, tj. by se člověk nemusel celé léto tahat s břichem, k tomu v práci by to vyšlo krásně díky závěrkám...nj, ale jak si to moc plánuju, tak to přesně tak nedopadne :grinning: Jako ségra moje otěhotněla okamžitě po svatbě, až byla z toho překvapená, myslela si, že jim to nepůjde, protože švagr prodělal někdy v 19 příušnice (což může mít za následek i neplodnost u můžu) a ono ejhle, hnedka napoprvé.
23. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 No, ono by to vycházelo do konce roku na ten červenec, srpen, září max :grinning: to by bylo v pohodě :slight_smile: já si myslím, že my budeme s manželem ten klasický případ, kterému se to podaří, až na to člověk přestane tolik myslet :grinning: :slight_smile: napoprvé by to bylo luxus no :slight_smile:
23. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miamy
Neboj, mám úplně stejné pocity :grinning: My se snažíme teprve druhý měsíc. První měsíc to nevyšlo a ikdyž jsem s tím tak nějak počítala tak negativní test zamrzel. Až někdy najdu ty dvě // tak to bude asi mazec, prostě si to nějak nedokážu představit :dizzy_face:
23. říj 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra jéé já se taky vdávala koncem srpna - přesně teda posledního srpna :grinning:

@natali29 mně je 24 a manželovi 25, pro někoho moc mladí, pro nás akorát :sunglasses: a než se zadaří tak nám může být kdoví kolik že :zipper_mouth:
23. říj 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Mně je teda 26, ale celý život posloucám od mamky, že do 30 nejlépe stihnot obě děti (porodní asistentka). A manžel už si mimčo moc přeje. Já teda se taky už trochu těším, ale co je zvláštní, tak od té doby, co si "nedáváme pozor" mám najednou potřebu jet ještě na lyže nebo dělat cokoliv, co jako těhotná moct nebudu :slight_smile:
23. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijenda No přesně :slight_smile: Taky jsem teď tak nějak mezi. Pořád si říkám, že to vlastně ještě klidně počká, ale už teď pořád počítám, kdy si můžu zkusit první test a jak bych to oznamovala manželovi a podobné kraviny :D A stejně mi to bude líto. Ale jsem přesvědčená, že když se podaří, tak budu na dvě čárky čučet jak puk a budu v šoku :D
23. říj 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek