• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
Holky, dneska mám 31. DC, menzes nikde a test z 29. DC negativní... Tak jsem na to fakt zvědavá...
28. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clairinka ahojky! Taky se rada pridam k nejake zacatecnici :dizzy_face: zacnem pristi tyden, mela bych mit ovu. Jak to tady vsecko ctu, jak to tolika holcinam nevychazi, jsem strasne netrpeliva a uz ted se zbytecne stresuju. Pritel v minulosti bral steroidy, snad to nebude mit nejaky negat. nasledek. Ja vim ze musime myslet pozitivne, nekdy to asi nebude jednoduche, ze? :D
28. říj 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka To mi povidej, jak se clovek stesuje zbytecne....Me se ted ovu posunula o tyden, takze to nevyslo (prilis kratka LT). Zaroven se mi povedlo si vsugerovat bolesti prsou, zmenu chuti, zmeny nalad....pripadam si jak psychous :grinning:
28. říj 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, ja si taky vsugeruju spousty veci, to jsem si jista :D :D i kdyz se nechcu plasit. Jim mamavit, beres taky nejaky vitaminky? :slight_smile:
28. říj 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nevíte, od kdy se počítá den cyklu, nebo LT , pokud mám třebe první dva/tři dny hodně slabé špinění (někdy hnědé, někdy krvavé). Nevím, jestli to mám počítat od té doby, co se mens naplno rozjede, nebo už i s těma počátečními slabými projevy ???? Diky
28. říj 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka Momentalne dojidam doplnky stravy pro darce krve (byla jsem v zari darovat a jestli nebudu tehotna na konci listopadu, tak pujdu zas) a jim sirup od Justu boruvka-zelezo a listovka. A bylinkovy caje. Na naky vitaminy si moc nepotrpim-nejsem schopna nic brat pravidelne.....

@verlis1 LT se pocita ode dne ovulace (vcetne tento den) do dne zacatku cyklu. Ja zacatek cyklu povazuju za prvni den krvaceni. Normalni LT by mela byt 12-16 dni. Mene moc ne, protoze se nestihne embryo uhnizdit a vylouci se.. Ale taky se to stava :slight_smile:
28. říj 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka Jasně no, tohle vim, ale nevedela jsem, ktery den pocitat jako prvni, protoze nektery mesic se mi stava, ze prvni dva-tři dny mam hooodne slabe krvaceni (stačí intimky) a pak třeba čtvrty den se to rozjede a ja musim menit tampon co 3 hodiny, takze nevim, ktery den pocitat, jestli ten prvni slabeho krvaceni, nebo ten prvni "velkeho" krvaceni...
28. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verlis1 tak to nevim, promin...ja od prvniho jedu na nejvickapkovy tampony....nikdy se mi tohle nestalo...Ale asi bych pocitala uz ten prvni
28. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clairinka mozna mas pravdu, netusim, jak to je...kazdopadne jedna kamoska zdr.sestra mi rekla, ze to mam pocitat od prvniho dne prave menst ne od vytoku nebo spineni
28. říj 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o LT ctu poprvy, ale kamaradka opravdu otehotnela tyden pred ms. Doktorka se tedy divila, ale lidske telo je holt nevyzpytatelne. :slight_smile:
28. říj 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mam dva dny zpozdeni. Test negativni, takze se bud nezadarilo a nebo jen dva a pul roku strej test uz nefunguje. Uvidime.
29. říj 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se připojit? s přítelem se chceme začít snažit od tohoto týdne tak jsem zvědavá za jak dlouho se povede :slight_smile: nechci se tím moc stresovat a chci tomu nechat volný průběh, ale jak to čtu tady na diskuzích tak to půjde asi jen těžko :grinning: no uvidíme :wink:
29. říj 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ : Držím palce :wink: Já mám dneska zpoždění 4. den a dnešní test byl zase negativní... Tak jako nevím...
29. říj 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čau holky, hlásím se po krátké svatební cestě. Bylo to žůžo, ale jen na dva dny, takže jsme se moc nenabažili :slight_smile: Cestou zpátky jsem si odskočila na gyndu vyndat tělísko :grinning: Takže se oficiálně už snažíme. Akorát jsem dnes 18. den cyklu, takže je dost nepravděpodobné, že by se to ještě podařilo, ale podle doktora to možné je. Každopádně mi doporučil nechat proběhnout jednu ms... No jsem zvědavá. Je to zvláštní pocit :slight_smile:
29. říj 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek držím pěstičky ať se ti konečně objeví dvě čárečky :wink:
29. říj 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman jojo je to zvláštní pocit, nejde na to nemyslet :grinning: tak ať se brzo zadaří :wink:
29. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dencojc vítej :slight_smile: taky tomu necháváme volný průběh, ale stejně na to myslím, je to prostě jiné, když se vedomě nechráníme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulenka_pepousek To je divné, to asi nebude těhotenství. Já měla zpoždění tři týdny a nebylo to těhotenství. Prostě se mi pobláznilo tělo a po roce pravidelného menstruování i bez prášků najednou vyplo.
29. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, muzu se k vam pridat? :slight_smile:
puvodne byl nas plan v cervnu 2015 (to bych mela dostudovat) ale tak nejak jsme se domluvili, ze to zkusime uz ted o dovolene v unoru, pripadne jeste mesic potom. Pokud by se to v takhle kratne dobe povedlo, tak tomu budeme rikat osud a to dostudovani proste nejak zvladnu :D (pokud ne,tak se vratime az k tomu letu 2015 :( ) ale i tak mam pocit, ze se muzu zacit tesit na planovani :slight_smile:
29. říj 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
lucijenda: jo přesně tak taky na to myslím :slight_smile: je to zvláštní pocit :slight_smile: ale baví mě to a hrozně se těším až to vyjde :slight_smile:
29. říj 2013 ve 20:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, my se snažíme už třetí měsíc. Zatím nic a tak už se začínám bát, že to nevyjde. Jediný, co zatím beru je listovka, ale pokud bude ještě pár neúspěchů, zkusím asi nějaké podpůrné prostředky.
29. říj 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak já příští týden dobírám prášky a pomalu se s manželem začínáme bavit kdy by byl vhodný čas na miminko. Já se nemůžu dočkat :slight_smile:
29. říj 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj holky,
taky se snažíme....už druhý měsíc.Dělala jsem ovu testy celý měsíc a jak byly 2 čárky, tak jsem začali pracovat na mimi. Doufám, že to vyšlo, vlastně si skoro nechci připouštět, že ne. :grinning: Musím na to pořád myslet, vím, že bych neměla, ale je to těžké. Tak se snažím myslet, alespoň v tom pozitivním, jako, že se to zadařilo a tak. Jinak ovu jsem měla až 21DC a cyklus mívám 32 dní.MS bych měla dostat v neděli, uvažuju, že si udělám test dříve. Myslím, že v pátek už by mi měl něco ukázat, ne? Mám doma ten digitální clearbul.
30. říj 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že tady se nový členky moc neujmou, už jsem sem taky psala...

Tak já jsem dneska 29DC a zatím mě jen bolí břicho, tak nevím, test jsem si dělala včera a byl negativní. při prvním těhotenství mě, ale taky dlouho bolelo břicho jako kdybych to měla dostat a byla jsem těhotná, i přes pozitivní test jsem pořád měla pocit že to musím dostat podle bolestí.

@len12 já na to taky pořád myslím i když jsme si řekli, že tomu necháme volnej průběh, ale je vidět že jsme nedočkaví oba :slight_smile:
30. říj 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uztotakbude : Já si taky myslím, že to není, dneska mě bolelo bříško, jako bych to měla dostat, tak čekám, kdy se ta mrška dostaví... No tak co, no, tak aspoň budu moci začít zase cvičit :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miriska ty bolesti jsou roztahujici se deloha. U prvniho tehotenstvi jsem vubec necitila a u druheho se kroutila vic nez pri menstruaci.
30. říj 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len12 tak ja nikdy netestovala driv nez v den menstruace, tak nevim, ale mozne to je.
30. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak asi se nam zadarilo. Dnes jsem si delala znovu test ( novy ) a na testu je slaba ruzova carka, zadny duch, proste je krasne videt. K doktorovi ale asi zajdu az v pondeli. Jinak pri snidani se ptam manzela, jestli ma radost. A on ze jo, ale ze uz jeden chleba s hermelinem mel, takze ten druhy jsem klidne mohla snist ja. :slight_smile:. Samozrejme, ze mu to pak doslo, ale obcas zasnu na co ti chlapi mysli.
30. říj 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
@misulenka_pepousek Bereš to optimisticky a to je moc dobře. Však ono to vyjde, nikdo neříká, že to musí být hned. Užívej si času, kdy ještě vše můžeš, protože jakmile budeš mít v sobě drobka, budeš se muset hodně omezit.
30. říj 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@miriska Tak uvidíš. Třeba máš v sobě malého pidižvíka :slight_smile:
30. říj 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek