• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
autor
@wendy_ Manžel je dobrej komik :slight_smile: Velká gratulace, maminko!
30. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uztotakbude no bylo by to fajn, ale test byl negativní tak tomu moc nevěřím :frowning2: když to nedostanu tak to zkusím v pátek znova test. ale jestli to mám dostat tak at je to co nejdřív, nechci mít dlouhej cyklus :frowning2: jsem první měsíc od vysazení tak ani nevím jak to moje tělo samo funguje :-/
30. říj 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ ach ti chlapi :grinning: tak to je super vidět druhou čárku :slight_smile: taky bych ji tam chtěla mít :dizzy_face:
30. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, také se k Vám připojuji. S manželem se začínáme snažit. Vysadila jsem prášky teprve minulý týden, tak uvidíme..jak to dopadne...:slight_smile: Držím všem palce:slight_smile:
30. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@miriska Já po roce od vysazení dostala od gyndařiky ultrogestan na srovnání cyklu, beru ho už dva cykly, ještě jeden mám před sebou a už teď vím, že mám po něm cyklus opět delší jak 33 dní. Takže mi vůbec nepomohl :(
30. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jessic_a Po vysazení antikoncepce je prý tělo jako pohnojeno. Tj. velikánská šance na otěhotnění. Říkají to gynekologové.
30. říj 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude já myslela, že utroš je na udržení těhotenství, nebo to si s něčím pletu? já teda zatím nic takovýhi brat nemusela, při prvním jsem toho půl roku měla cykly tak 28-35dní což se dalo a teď uvidím...
jo a taky jsem slyšela, že po vysazení je nevětší pravděpodobnost, ale zase si říkám, že naopak to může ještě nějak působit ty hormony, no těžko říct, ale jestli teď otěhotním tak budu věřit tomu že jsem byla "pohnojená ":grinning:
30. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude Zkus kontryhelový čajík, pije se během MS do ovu :slight_smile: Možná to byla náhoda, ale mi se hezky srovnal cyklus hned první měsíc :slight_smile:
30. říj 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude : uvidíme jak to bude :slight_smile: Musím se přiznat, že jsem si tady taky četla to forum o problémech po vysazení antikoncepce ...a docela mě to vyděsilo..brala jsem teď prášky 3 roky...předtím jsem je brala 4 roky a pak na rok vysadila a vůbec nic mi nebylo...tak snad to budu mít i teď takhle:slight_smile:))
30. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude : Ono to jinak brát nejde, to bych se z toho zbláznila :wink: Od dubna neberu prášky, pak jsem celý prázdniny kvůli jedněm lékům nemenstruovala a tohle bude druhá opět normální menzes, tak mám i radost, že se dalo tělo zase do kupy :slight_smile: Koupila jsem si teď ovulační test, tak schválně vyzkouším, jestli to popichování je vážně ovu a uvidíme další měsíc :slight_smile:
30. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wendy_ : Jéééé, gratuluji :slight_smile:
30. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misulenka_pepousek Já si teď začnu měřit bazálku od prvního dne MS a budu si ji zapisovat do nějakého grafu. Jen musím nějaký šikovný najít.
30. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Gratuluju!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
30. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uztotakbude : Tak držím palečky ;)
30. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopr... Tenhle příspěvek už píšu potřetí!!!!! Blbne nám net, achjo...

@len12
@miriska Holky, nebuďte dotčené, dlouhou dobu nás tu bylo jen pár a bylo tu dost mrtvo, já se ještě nestihla zorientovat, kdo je nový, jak dlouho se snaží atd... Bolest na začátku těhu jsem při prvním měla taky, ale podle dr je to normální. Tak držím palce, aby to vyšlo :slight_smile:
@wendy_ Gratuluji!!!! :slight_smile:
Jinak holky, my to včera zkusili, ale nevím, jaká je šance na otěhotnění 18DC, ovu byla nejspíš 16DC (pobolívaly mě vaječníky)... Ale kdož ví, třeba to vyjde. Necháme se překvapit. Musím ale říct, že manžel se choval včera podivně. Neměl huť na sex, což se nestává nikdy :grinning: Pak si ale dal říct... Jenže mi hned rozmluvil víno a dnes ráno mi zakázal kafe, tak nevím, jestli si to ještě nerozmyslím s tím miminem :grinning:
30. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekuji za gratulace, snad vse bude ok. U obouch predchozich tehu bylo vzdy neco, co me stresovalo. U syna vysel spatne screaning v 13 tt u holky to zase nejdriv vypadalo na zamlkle tehotenstvi. Tak se ani neraduji a spis se bojim, aby vse dopadlo dobre. Nevedomost je nekdy lepsi, moje mamka si starosti nikdy nedelala, protoze v te dobe se skoro zadne vysetreni nedelala. Ted je to kazdou chvilku neco. No snad to probehne dobre a trochu si to uziji. Melo by to byt me posledni tehotenstvi.

Doufam, ze se tu brzy objevi dalsi tehotne :slight_smile:, hodne zdaru vsem.
30. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Jj to je pravda, dřív se spousta věcí neřešila... My třeba máme v rodině Leidenskou mutaci (no kdo ji dnes nemá to má skoro každý). Moje máma porodila 5 dětí, aniž by něčem věděla a vše bylo OK. Ale u mě se to těsně před těhu zjistilo a pořád jsem lítala po různých vyšetřeních, byl to děsnej stres... Někdy ta "lepší" péče je spíš na škodu...
30. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman : O tom už jsem taky slyšela... nemáš o té mutaci nějaký článek?
30. říj 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek Na netu určitě něco bude, já se nekoukala, vysvětlovala mi to před časem máma. Vlastně záleží na tom, jakou formu (konstituci) té mutace máš, jestli homozygotní nebo heterozygotní. Já mám třeba mutaci FII protrombin heterozygotní a MTHFR homozygotní. V těhotenství to pro mě znamenalo chodit každých 6 týdnů na odběry krve do trombocentra a na kontrolu k doktoru. Sledovali moje hodnoty, jestli se mi krev moc nesráží a když to bylo dobré do porodu, nemusela jsem si ředit krev, ale na šestinedělí jsem vyfásla injekce heparinu... Ne že bych si je píchala, ale správně bych měla :grinning:
30. říj 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jdu za váma do snažící skupinky, snad přejdeme brzo do termínové :slight_smile:
30. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miriska
Ahoj, já mám dnes taky 29DC....cyklus mívám většinou 32dní.....a nemůžu se dočkat až budu dělat test, zatím se držím, protože si říkám, že bych jinak byla zbytečně sklamaná........ :frowning2: Myslíš, že by už den předem mohlo jít něco vidět? Mám ten digitální testík...
30. říj 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman : Díky, mrknu se :wink: Prvně jsem o tom slyšela od kolegyně a myslela jsem, že je to celkem ojedinělý, ale Ty píšeš, to má každá druhá... :slight_smile:

@len12 : Já jsem dneska 32. DC, test jsem si dělala v pondělí a negativní, před tím v sobotu a taky negativní. Tak zkusím ještě zítra a pak nevím, co se děje :frowning2: Jsem si myslela, že už to dneska dostanu, tak divně mě bolelo bříško....
30. říj 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek Já taky před 5 lety, když se na to přišlo, myslela, že je to ojedinělý a možná v tý době opravdu ještě bylo, ale jen proto, že o tom lidi vůbec nevěděli :grinning: U nás v rodině se nato přišlo tak, že se strýcovi udělala sraženina, když dlouhodobě ležel se zlomenou nohou a málem ho to stálo život, protože nikdo nevěděl, že se mu tolik sráží krev... Nikdy s tím nikdo problémy neměl a pak jsme se všichni nechali vyšetřit a všichni jsme to měli. No a ve svým okolí se teď potkávám se samými Leideny, v té "lepší" formě obvykle... U ženských se to pak trochu komplikuje kvůli antikoncepci a pak právě v těhu by to mohlo být nepříjemný... Chlapi to obvykle nevědí vůbec a ani vědět nepotřebují :grinning:
Držím palce, ať se cyklus brzy srovná...
30. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@len12 s digitálním bych počkala, zkus si udělat obyčejný proužkový a jestli tam bude aspoň dušík tak si ho potvrď digi testem :wink:
30. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dnes 30DC......strašně se to vleče :frowning2:
Už ať je neděle :fearful: Test jsem zatím nedělala, statečně ho odkládám :slight_smile:
31. říj 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak vám jde snaženíčko?
@wendy_ Moc gratuluji a držím palečky, ať je vše v pořádku :slight_smile: Doufám, že nás za chvilku přibude více...Já jsem dnes 16 DC a už přes týden dělám ovulační testy a pořád nic :( Chtěla jsem jen vyzkoušet, jestli tělo po vysazení HA normálně funguje. Snažíme se teď druhý měsíc od vysazení. A ovulka furt nikdy. Minulý měsíc jsem měla cyklus 28 dní, takže už by bylo na čase. A na testu je furt jen jedna čárka a druhá skoro vůbec :unamused: Takže asi nic...Na začátku prosince jdu k doktorovi, tak mi snad řekne, jestli normálně ovuluju. Holky ať co nejdřív už vidíme ty dvě čárky :grinning: Snažím se na to nemyslet, ale moc to nejde...
31. říj 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@len12 tak s tím digitálním nemám zkušenost. já dělala test dneska a nic :frowning2: jsem 30DC, tak nevím co teď...ještě počkám tak 5 dní, když nebude ani test pozitivní ani to nedostanu tak mám jít k doktorce na vyvolávačku?
31. říj 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska Já bych asi po těch 5 dnech šla k dr... A jinak to máš pravidelně?
31. říj 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Čau, no jde to, ale dře to :grinning: Teda naštěstí ne doslova :grinning: Ale manžel najednou přestal mít chuť na sex, přijdu si jak nymfomanka, když teď najednou já mám :grinning: Vůbec nechápu, co se to s ním děje, dítě chtěl vždycky hlavně on a teď tohle :frowning2: Takže tiše závidím všem, kdo se snaží třeba obden nebo tak... A co vy? Nebuš zklamaná z těch testů, třeba to jen neukazujou nebo tak něco... Užívejte si milování a uvidíte :wink:
31. říj 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman No to chápu, že to je nepříjemný, ale nemůže to být třeba tím, že manžel najednou ví, že se snažíte o mimčo? Někteří chlapi to špatně snášejí :slight_smile: Nevím, jestli se o tom doma bavíte, ale radši bych tohle téma vůbec nevytahovala. My spolu spíme teď taky mnohem víc než předtím a větší iniciativu vydávám já :grinning: Manžel si občas udělá srandu, ale zatím tedy neprotestuje :slight_smile: Včera po sexu mi říká: Doufám, že to bude kluk :slight_smile: Jsem se musela smát... Jo užívám a snažím se nemyslet, ale prostě se bojím, aby po HA tělo fungovalo. Od včerejška mám tedy pocit, že mám příznaky plodného hlenu, ale test prostě byl negativní tak uvidíme. I tak jsme to ale pojistili :slight_smile:
Tak snad se nám všem brzy zadaří :wink:
31. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek