• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
@liss_durman já nevím, jsem první měsíc po vysazení, takže by to byla první MS bez prášků.

Tak jsem se dívala na diář z roku 2010 a // na testu jsem měla 34DC, tak ještě nějaká naděje je :slight_smile:
31. říj 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miriska
@len12 : Holky, já jsem dneska 33. DC, na test jsem dneska ráno zapomněla a jsem zvědavá, jestli menzes přijde nebo ne... a když ne, tak co dělat... :confounded:
31. říj 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek taky nevím, asi tak 35DC zavolám k doktorce a poradím se, když bude test negativní.
31. říj 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska Tak první cyklus po práškách to je asi velká šance (teda četla jsem to, sama prášky neberu, takže nevím). Myslím, že naděje je :wink:
@kronecka007 No právě, on pořád říká, že teď už je to nebezpečný sex :grinning: Ale je mi divný, že vždycky to dítě chtěl... Ještě asi před měsícem mi říkal, že budeme teda muset hodně trénovat, když potom budeme dělat na tom miminku :grinning: Byl nadšený. Ale teď nevím, co si myslet. Já mu jako neříkám: Pojď na to, jdeme si udělat mimčo! :grinning: Ale asi mu tak nějak dochází, že ta moje náhlá chuť s tím nějak souvisí, no :grinning:
31. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman taky jsem to slyšela, ale nevím no...každopádně poprvé to vyšlo po 6 měsících tak uvidíme, kdyby to bylo hned, tak bych byla dost překvapená, ale chci letňátko, tak čím dřív tím líp, nechci zase rodit na podzim...
31. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska : Hmmm, asi to tak udělám... Uvidím, no :slight_smile: Máme doma teď trošku Itálii, tatínek (manžel) se nám opět spustil na onlinovkách, tak se věčně kvůli tomu štěkáme, tudíž jsem si myslela, že díky stresu to dostanu ASAP. A ono ne...
Jinak jsem taky slyšela, že tělo po vysazení HA poblblé a je velká šance. Naproti tomu se zase objevují názory, že chvilku trvá, než tělo odbourá všechny hormony navíc... Už nevím, čemu věřit, logické se mi zdají obě teorie :slight_smile: Nicméně jedné známé takhle po roce snažení napsali na gyndě na tři měsíce HA, aby se jí tělo zase "zblblo"... :zipper_mouth:
31. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, můžu se přidat ? Za nás rozhodla příroda a na miminko musíme vletět hned v prosinci. Jsem po konizaci a histologie nevyšla nic moc, v prosinci jdu na novou cytologii a když bude OK, tak jak řekla paní doktorka okamžitě na to musíme vletět a musím co nejdřív otěhotnět...
31. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek co je asap? no já taky slyšela oboje a na každým asi je něco pravdy, ale těžko říct...a s tou nasazenou antikoncepcí pro větší šanci otěhotnět pak jsem taky slyšela.
31. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska : ASAP = As soon as possible :sunglasses:
31. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek :sweat_smile: já jsem asi uplně blbá, ale tuhle zkratku vidím poprvé
31. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska : Fakt, jo?! :slight_smile: Já ji slýchala velice často od školitele na diplomku :grinning: To jeho kouzelné "Mikejlo, Honey, teoretickou část tu chci ASAP." :grinning:
31. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek tak to jsem sto let za opicama :grinning:
31. říj 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děvčátka, ač mne to mrzí, tak vás opouštím. Právě jsem přijela od neurologa a bylo mi doporučeno snažení odsunout na jaro. S mými silnými migrénami je to prý dost nezkombinovatelná věc. Bylo mi řečeno, že v době těhotenství se nesmí brát na migrénu naprosto žádné léky. Proto mi prý nasadí nyní nějaké prášky, které budu brát vždy, když budu cítit, že to na mne jde. Před snažením je pak vysadím a budu doufat. Prý ty léky snižují četnost migrenózních záchvatů i v době, když už je člověk nebere. Ale musí se brát několik měsíců. Takže proto musím odložit snažení. Další pozitivní správnou prý je, že když mívám migrény v souvislosti s hormony, nejčastěji v době kolem menstruace, tak je možné, že je v těhu mít nebudu. Ale protože jsem ve stádiu tři, tedy mám auru, světlo a zvukoplachost, zvracím a díky bolestem nejsem schopna existovat, tak není prý rozumné nyní přijít do jiného stavu. :( Tak já vám všem děvčátka přeji, aby se na vás štěstí usmálo a měli jste své mimísky v bříšku co nejdříve. A vy mi na oplátku držte pěsti, ať dostanu ty migrény rychle pod kontrolu, můžu léky přestat brát a začít se snažit. Můj muž se to dozvěděl před půl hodinou po telefonu a je z toho moc smutný. Chce prcka, těší se a já zase musím čekat :(
31. říj 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude : Kočko, držte se! Mooooc na vás oba myslím a přeju Ti, aby Ti ty léky co nejdřív pomohly! Budeš nám tu chybět... :pensive:
31. říj 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misulenka_pepousek Neboj, já vám budu potajmu chodit do alb očumovat pupky a závidět. Takže děvčata, pupky ven!
31. říj 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude tak to mě taky mrzí :frowning2: Určitě ti budeme držet pěstičky ať se dáš brzo dokupy a můžeš se opět vrhnout na výrobu :grinning: A když se sem za náma občas zastavíš tak se fakt zlobit nebudem :wink:
31. říj 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulenka_pepousek teda s tebou je to napínavý jako kšandy!! :sweat_smile:
31. říj 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude zdravi je nejdulezitejsi a pul roku utece jak voda :wink:.
31. říj 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijenda : Jen to nezakřikni :grinning:
31. říj 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska
@misulenka_pepousek
nebo také: August, September Alebo Potom :grinning:
31. říj 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uztotakbude Jejda :frowning2: Ale je dobře, že ses nechala vyšetřit, zdraví je přednější. Abys pak mohla být stoprocentně soustředěná na těhotenství a mateřství :slight_smile: Držím palce ať je brzy líp. A snad budeš mít taky klid ohledně té práce. Mimochodem jak to dopadlo tehdy s tou nabídkou, jak jsi o ní psala? Vyšlo to nebo jsi v CC?
31. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude Ahoj, přečetla jsem si tvou zprávu a rozhodla se, že ti musím napsat. Měla jsem úplně to stejné jako ty. Záchvaty migrény mě trápily 5x do týdne. Byla jsem v takové stavu, že jsem nebyla scholná ničeho. Musela jsem si vzít prášek a jít spát. Tak po třech hodinách bylo lít, ale úplně to přešlo až tak za dva dny a pak zase na novo. Užž jsem nevěděla co dělat, prošla jsem všema možnýma vyšetřeníma a jen měnila léky.
Asi před rokem jsem se rozhodla, že si nechám předělat plomby na zubech za bílé. Tak jsem chodila k zubařce, do té doby, než jsem měla všechny zuby přeplombované. A jednoho dne mi došlo, že mě už měsíc nebolela hlava. Teď je to rok a když to dám tak dohromady, tak z bolestí 5x do týdne, jsem přešla na bolest 2x do roka a rozhodně ne v takové intenzitě jako dřív. Jsem šťastná, že jsem se odhodlala tohle udělat, ikdyž předtím bych nedoufala že by to mohlo mít sebemenší vliv na bolest hlavy, ale po tom roce tomu fakt věřím... Takže bych neházela flintu do žita, problém může mít úplně jiný podnět, než si třeba sama i doktoři myslíš. :slight_smile: Přeji Ti, aby jsi se z těch bolestí dostala a jednou se mohla těšit už jen na plánování miminka :slight_smile:
31. říj 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liss_durman Zatím se nebudu vyjadřovat. Nechci nic zakřiknout. Ozvu se, až bude vše stoprocentní.
1. lis 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@acinka83 To sice možná jo, ale já mám jednu jedinou plombu a to opravdu malilinkatou.
1. lis 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude Neboj, v těhotenství fakt spousta ženských migrény nemívá, tedy těch, co na ně trpěly předtím, kolegyně taktéž, předtím prý silné záchvaty a v těhotenství kid (teda od migrén, měla zase jiné lehčí problémy a nakonec porodila předčasně, ale to nijak nesouvselo s těmi migrénami, ale spíš s tím, že ona je hubeňoučká a tehdy ještě k tomu měla stresy v rámci práce a tak...druhé dítko už bylo v termínu, jak mělo být

Joa jak jsi na tom se sladkým nebo tak? Předpokládám, že to asi víš, ale přece...sladké a čokoláda zvlášť prý vyvolává právě migrenózní stavy u některých osob (nebo tam, kde ty migrény by jinak byl jen slabé, tak ty stavy zhoršuje)...takže nasadit dietu v tomto ohledu a hodně hodně horčíku :wink:
1. lis 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ninive211 Já na sladké vůbec nejsem. Jsem slanoblázen. Takže já spíš brambůrky, domácí bramborák, polévky a tak. To je moje pošušňáníčko.
1. lis 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uztotakbude : Cha cha, to jsme na tom úplně stejně :wink: Dneska plánuju uvařit gulášek a doufám, že se mi konečně povede :wink:
1. lis 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulenka_pepousek Pošli posly. Nebo posly pošli? :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z_kopretinka : No, nebo :grinning: Ale v souvislosti s diplomkou už to postrádá význam :grinning:
1. lis 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude Hm, bramboráček :-P Bych si dala...hezky se spoustou česneku a párečkem/uzeninkou. Já jinak teda na slaný (třeba na ty brambůry) nejsem naopak vůbec, ani hranolky nějak nemusím...zato sýry, mňam! Místo brambůrek a oříšků pojídám s manželem večer k vínu mozarellu anebo nakrájený hermelín :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek