• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
@uztotakbude : Klidně pošlu, ale nezaručuju kvalitu při přebírání :-P :grinning:
1. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misulenka_pepousek Neboj, já a můj pes nejsme vybíraví :slight_smile:
1. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude : Tak to teda pěkně děkuju :grinning: Hned mám motivaci :grinning::grinning::grinning:
1. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misulenka_pepousek Nemáš zač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uztotakbude : Jen počkej, až Ti přistane na profilu jedna porce :wink: :grinning:
1. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@misulenka_pepousek Jen jedna? Není tvé křestní jméno Skrblík? Víš co toho sním? :slight_smile:
1. lis 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uztotakbude : Cha cha, tak já se teda polepším :slight_smile:
1. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky dnes byla u nové gynekoložky, stěhovali jsme se... A jsem z toho nějaká zdrblá. Poprvé mi gynekolog dělal ultrazvuk a kontroloval vaječníky... jen po pěti letech antikoncepce, kterou teď budu vysazovat, jsou uplně utlumené, nějaká ta sliznice minimální, katastrofa, folikuly nula... prý to může trvat hodně dlouho, než otěhotním... tak jsem zvědavá, až vysadím prášky, jestli se tělo vzpamatuje a začne produkovat...
1. lis 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pani, to ta antikoncepce pekne s telem zamava. Tak at se to brzo srovna :slight_smile:.
1. lis 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak my po MS v tomto měsíci začneme snažit na ostro...
1. lis 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tento měsíc asi také houby. Lehla jsem s ATB. (tedy lehla bych, kdybych u toho nechodila do práce)
1. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky..teda chvíli tu nejsem a tady je kopec nových snažilek..Tak vás zdravím.
Všem kteří čekají na dvě čárky hodně trpělivosti a držím pěstičky.
Těm co se snaží zadělat na mimíska posílám hodně radosti ze zadělávání :wink:
Těm co na tom nejsou zdravotně nejlíp ..ať se to co nejrychleji napraví.
Tak holky do toho!! :sunglasses:
1. lis 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivet1987 : Nevěš hlavu a mysli positivně :wink: To dělá s tělem divy, však uvidíš sama :slight_smile:

@nariel : Jestli můžu odpovědět za nás všechny, tak děkujeme :slight_smile: A jak jste na tom vy? :wink:
2. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nariel - taky díky. my to však nehodláme hrotit před plodné a neplodné dny nebo dvě čárky apod., prostě se přestaneme chránit adáme tomu nějaký čas no a uvidíme co a kdy bude...taky žádnou listovku nehrotíme atd. prostě volný průběh...
2. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misulenka_pepousek Tak u nás je pořád na baráčku kopec práce, ale když je síla a čas..tak si užijeme a uvidíme co nastane :wink: Nijak to netlačím, nehrotím a necháme se překvapit.. :sunglasses:
No a jen tak k vedlejšku..dnes jsem prckovi chystala věci na zimu a schovávala ty co jsme z nich vyrostli a už jsou to plný tři obří krabice..No když nebude mimís (nebo když bude a nebude to kluk) tak nevím co s tím budu dělat :grinning: :fearful:
2. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcicek84 Tvůj přístup se mi líbí..vidím to stejně. :wink: Příroda si stejně udělá co chce. :wink:
2. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nariel tak ja mam v planu veci hezky roztridit a poslat dal. To co uz nebude stat za to vyhodim, ostatni dam brachovi, at se s tim prohrabou a zbytek muzou dat treba na charitu. A pak par super vecicek zkusim prodat. Hlavne saticky po male, stoji hodne, ma to vetsinou jen jednou max dvakrat na sobe, tak proc si neprilepsit na nove obleceni. Jen jsem zvedava, jestli bude kluk nebo holka.
3. lis 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky taky se zaciname snažit ale nejak to nejde
3. lis 2013 v 15:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Samo že nejspíš to taky tak udělám, ale už jsem zkoušela prodávat i úplně za malinko a stejně nikdo nekoupil. Je nejspíš více prodávajících maminek než kupujících :fearful: :sunglasses: Tak se nechám překvapit..Na holku na doma bych nechala i ty klučičí. :wink:
Tak uvidíme jestli se zadaří a jaké se povede pohlaví, no můžou být i dvojičky. Manžel má v rodině trojčata :unamused: :astonished: Z toho jsem měla obavy už u prvního mimi. :wink:
3. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nariel :slight_smile: Určitě se brzy zadaří! Jinak k těm dvojčátkům... Já bych je hrozně chtěla, ikdyž to musí být záhul. Teď jsem tím posedlá ještě víc proto, že bych chtěla 3 děti a manžel se tváří, že v žádném případě. 2 a konec :grinning: Tak dvojčata by to kulantně vyřešily :wink: Ale asi to nehrozí, sice manželova mamka je z dvojčat, ale myslím, že ta pravděpodobnost je spíš když e to vyskytne ze strany matky. Ale kdo ví... :slight_smile:
3. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman tak dopadla moje kamaradka. Ti akorat chteli dve deti a povedli se jim na podruhy dvojcata. Pro ne to bylo hlavne hodne financnich starosti. Mne dvojcata tedy nehrozi, ale kdyby jo bala bych se hlavne toho, aby byly mimca donoseny.
3. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendy_ Jo, s dvojčatama asi není ani těhotenství žádný med a porod a jeho termín je jedna velká neznámá. Ale zase je to takový hezký :slight_smile:
4. lis 2013 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tehotenstvi z krve potvrzeno, na utz nic jasneho videt nebylo, ale podle mne je jeste moc brzo. Tak pristi tyden to snad budu mit potvrzeny i ultrazvukem. No a pak misto toho, abych se bala, jestli otehotnim, ze zacnu bat, aby vse dobre dopadlo.
Preji hodne zdaru ostatnim. :slight_smile:
4. lis 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@wendy_ super, gratuluju!

Tak já jsem už 35DC a nic, ani test ani MS :frowning2:
4. lis 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska tak to porad jeste muze dopadnout dobre, pri pozdejsi ovulaci se to muze myslim stat. Nejhorsi je to cekani, tak at je brzo rozhodnuto :slight_smile:.
4. lis 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Doma mám dvouletého chlapečka, teď se snažíme o druhé. Sice krátce, ale když jsem si v tom každodenním kolotoči spočítala cyklus za posledních 9 měsíců, tak jsem zjistila, ze pravidelnost 0, tak jsem z toho taková ted rozcarovaná...a blbá...že jsem si nevsimla driv
4. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ No ještě nějaká naděje asi je, ale jsem nervózní a pořád to nevypadá, že bych to měla dostat. Pokud se to do čtvrtka nějak nerozlouskne, tak pojedu kolem gyndy a stavím se tam asi ronou když už budu poblíž.

@loafeer Vítej :slight_smile: u mě to asi taky vypadá s pravidelným cyklem bledě :frowning2:
5. lis 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska ja ho mela vzdycky jak kdyz streli, a ted jak jsem porad v tom domacim kolotoci a stereotypu, tak jsem v tomto smeru na sebe zapomnela, a jedine, co me zajimalo, ze jsem to dostala,ale jestli to bylo po 25-ti nebo 35-ti dnech- to uz jsme si nevsimla...ted jsem si kopila kontryhle, tak uvidime, jestli se neco stane:o)
5. lis 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek