• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
AHoj holky, jen náhodou jsem na tuhle diskuzi klikla na úvodní stránce. My už jednoho prcka máme, nějak po vánocíh je v plánu druhý, tak uvidíme jak to bude.
@uztotakbude S pajdákem to mám v podstatě stejně, taky jsem si mohla vybírat, dělala pak při práci druhou výšku, ale učitelství nemá mezi lidma příliš respekt. Taky jsem před mateřskou byla v podstatě mimo obor, ale pořád s dětma.
@mrabbit
25. srp 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mrabbit Já když pracovala tak jsem dojížděla 50 km. Vstávala jsem ve čtyři ráno a domů jezdila v sedm večer, ale bylo to v pohodě. Nevadilo mi to. Jenže teď nemůžu sehnat ani na to dojíždění. Já nemusím být v oboru, šla bych dělat i prodavačku, ale prostě není místo... :frowning2:
26. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem si vzala 2. prášek z posledního platíčka a začínáme se snažit hned po svatbě, což tak bude odpovídat :slight_smile: Pak jedeme na svatební cestu tak na sebe budeme mít čas :slight_smile:
26. srp 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, my se s přítelem začali snažit už teď, moc se těším až to vyjde, ale trochu mě děsí představa, že by to třeba mohlo trvat i několik měsíců, ne-li rok :frowning2: Jsem už hold prostě nedočkavá :slight_smile:
26. srp 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my se s přítelem začali snažit už teď, moc se těším až to vyjde, ale trochu mě děsí představa, že by to třeba mohlo trvat i několik měsíců, ne-li rok :frowning2: Jsem už hold prostě nedočkavá :slight_smile:
26. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrabbit mě je 23 a tobě? jinak antinu jsem brala 7let a po vysazení jsem měla hned pravidelný cyklus.
26. srp 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrabbit ahoj :slight_smile: nene, já bych určitě chtěla počkat a oznámit to až po těch třech měsících.. Jsem zvědavá, jak to vydržím.. Teď se nemůžu dočkat nové práce a konce zkušebky.. Ať už to je tady! :slight_smile:

Holky, chystáte se brát nějaké vitaminy? Já přemýšlím, zda si koupit dražší Femibion, hodně ho tady chválí anebo samotnou kyselinu listovou.. Nevím.
27. srp 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renunka01 Já beru Nosifol...
28. srp 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude Tak o tom jsem nic neslyšela.. To si vygooglim a přečtu.. :slight_smile:
28. srp 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 Já beru normálně obyčejnou listovku. :slight_smile:
30. srp 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Ahoj, já to taky vidím zatím na tu samotnou kyselinu listovou. A vy už jste v akci? :slight_smile: My začneme asi v prosinci.. Kdyby bylo na mě, tak už včera jsme začali.. :slight_smile: Ale okolnosti mi nepřejí..
30. srp 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 Zatím v akci nejsme :grinning: Beru poslední plato a akce začne po svatbě, kterou máme za 3 týdny :slight_smile: A proč začínáte až v prosinci??Řešíte bydlení?
30. srp 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 nene, bydlení máme, práci mám taky už skoro dva roky, jenže teď se u nás z finančních důvodů propouští a tak 1.11. nastupuju do nový práce a budu ve zkušebce.. Kdyby mi neudělala čáru přes rozpočet práce, tak začneme už v září. :frowning2:
30. srp 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No konečně moje právoplatná skupina!! :grinning: Ahoj ženy, v říjnu si plánuji nechat vyndat tělísko a začneme. Ještě uvažuji o přesunu na listopad kvůli škole, ale zase si říkám, že se třeba nezadaří hned... Ale soudě podle posledního těhu zřejmě jo :grinning: Jinak teď studuji, jsem ještě na mateřské, pracuji na poloviční úvazek v jedné škole a do druhé teď nastupuji jen na pár hodin s příslibem, že příští šk. rok toho bude víc - to ovšem zaměstnavatelka netuší, že mě nic nezastaví v mém odhodlání pořídit si letňáčka :grinning: Tak uvidíme, jak to vše bude. Tím chci jen říct vám všem, kdo třeba řešíte taky !špatné načasování" s prací, že patřím k vám do party :grinning: Ale hlavní je, co chceme my matky, že :slight_smile:
30. srp 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@liss_durman A co učíš? Já jsem taky vystudovaná učitelka..
30. srp 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman ahoj, vítám tě. :slight_smile: A co studuješ? Děláš si doktorát, když učíš, tak předpokládám, že už nějakou vš máš..:slight_smile: No koukám jinak, že jsi taky akční. Dítě, škola, práce....:slight_smile:
30. srp 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude
@renunka01 ne holky, já jsem učitelka na umělecké škole. Dělám si konzervatoř v Plzni. O doktorátu si můžu nechat zdát :grinning: Mě docela baví být akční, nejsem typ na dlouhou mateřskou...
30. srp 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@liss_durman Jé, tak to je krása. Jsi hudebně nadaná? Paráda. Já moc ráda zpívám, i když to neumím. Manžel trpí, pes u toho zacpává své uši svými mohutnými tlapami a koulí očičkama, ale já jsem spokojená :slight_smile:
30. srp 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman To je pěkný.. A konzervatoř to je jako sš nebo vš? Asi blbý dotaz, ale fakt nevím. Umění, to je úplně mimo mě. :slight_smile:
30. srp 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 To je SŠ a VOŠ, budu mit pedagogicke minimum a můžu ucit jen na ZUŠ. Na pajdu VŠ bych nešla, jestli kdy půjdu studovat, tak leda úplně jiný obor. Učitelství je charita za trest :grinning:
@uztotakbude
31. srp 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@uztotakbude Jo nadanå celkem jo, ale očividně je mi to naprd :grinning: Zpíváš.? To je hezké, já taky a dcera před tim taky utíká. Nevím, co si o tom myslet B-)
31. srp 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se taky přidávám, od října chceme začít :slight_smile: Všichni nad tím teda nevěřícně kroutí hlavama, že teda proč jako tak brzo, ale já nějak nevidím důvod, proč čekat, stálou práci máme, bydlet tak máme kde, tak co, že jo? :grinning:
31. srp 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Dneska si nevybereš. Já jsem právník, pro někoho je to velice perspektivní obor, ale když vidím, kolik je právníků v této malé zemi.. Taky to není úplná výhra.. Ale co je, viď..
31. srp 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kriscule ahooj. :slight_smile: Já jsem se nikomu zatím nesvěřila, že se na to chystáme, ale věřím, že se najdou také tací, co budou kroutit hlavou.. :slight_smile:
31. srp 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 já se teda jako taky úplně nesvěřila, jako že už, ale za týden máme svatbu, takže všichni na toto téma tak nějak sklouzávají sami...takovýma těma průpovídkama jako "néé, že otěhotníš hned po svatbě" a podobně...jediný, kdo by byl štěstím bez sebe je tchýně :slight_smile:
31. srp 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renunka01 Dneska je to zlý, máš pravdu. A živoucí důkaz je taky to, že @uztotakbude je vystudovaná učitelka a brala by jako VŠ vzdělaná práci i jako prodavačka a ona není... To je fakt špatná doba, tohleto :frowning2:

@kriscule Vítej a přeji hodně zdaru, hlavně si hezky užijte svatbu a pak i to snaženíčko :wink: Na kecy ostatních se vy... :grinning:
31. srp 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Děkuji za podporu, mám to v plánu :grinning:
31. srp 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman je to všude blbý.. Ať je to právo, pedagogika nebo cokoli.. Kolegyně z práce je ing. a je na pozici sekretářky za měsíční plat cca 9tisíc čistého. V Praze. To fakt vypovídá o všem..
31. srp 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kriscule Moc si svatbu užijte a hlavně vám přeju pěkný počasí.. :slight_smile:
31. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak sme se doma rozhodli, že to od listopadu zkusíme. Uvidíme, jak nám to půjde, nemyslím si, že budu jedna z těch, co bude jásat první měsíc...
31. srp 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek