• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
@miriska : Mám to dost podobný :frowning2: Dneska mám 39. DC, test negativní, tak asi napíšu na gyndu a pojedu se za nimi zase podívat... Ach jo :frowning2:
5. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek
@miriska Holky, držte se! Musí to být děsný, když máte tak dlouhý cyklus :frowning2:
Jinak já jsem si dnes dělala test a byl samozřejmě negativní. Co jsem si já blbá myslela! Dostat to mám v pondělí, byl 1 sex a je dost nepravděpodobný, že by to vyšlo, ale já jsem tomu úplně propadla :frowning2: Dneska se mi zdálo o pozizivním testu, od 4 jsem nemohla spát, tak jsem vstala a hned ráno si ho udělala... No prostě blbka :frowning2: No ale vzhledem k tomu, že mi během 2 dnů stoupla váha o kilo, tak asi mrcha dorazí. Sakryš!!!!
6. lis 2013 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já tady zrovna čekám, ale z jiných důvodů, dostala jsem vyvoláčku na dřívější MS, protože jedeme do termálů a ono nic, ale zase pro tabletky na oddálení se mi nechce, protože pak se chceme začít snažit a přijde mi, že když jsem se od HA od roku 2010 pročišťovala, teď by to všechno padlo vniveč...tak já tedy nevím, no tampony to jistí, ale i tak to není tak pohodlné jako bez MS
6. lis 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dneska na gyndě, na utz doktorka viděla hodně vysokou sliznici, ale 36DC by ani nic víc neviděla, takže buď to brzo dostanu nebo jsem těhotná, to je mi novina :grinning: No dostala jsem injekci agolutinu na vyvolání MS a do týdne bych to měla dostat, když nic, tak jsem těhotná a na utz mám přijít za 14 dní. V sobotu prej mám zkusit test.
6. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@liss_durman Dostat to máš v pondělí (jako 11.?) a test si děláš DNES (6.)? To se nedivím, že na tom testu nic není...i kdybys třeba nakrásně byla v tom...Ale njsi jediná, kdo testuje ztakto zbytečně brzo, holky, prostě počkejte na to vynechání, dřív to fakt nemá moc smysl, akorát se vynervíte :wink:
6. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 No právě, já vím, že je to brzy. Proto si taky nadávám :grinning: A samozřejmě bych odpřísáhla, že mám těhotenské příznaky :grinning: No nic, nezbývá než čekat. Dnes mě nějak děsně bolí břicho, možná to dokonce dostanu dřív :confounded:
6. lis 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladygodiva PO znamená co? Po ovulaci? Já nevím, kdy byla ovulace, ale sex byl před 8 dny, tedy 18.DC. A já naivně doufám, že to vyšlo :frowning2: No nic, uvidíme... Ale jestli máš stoprocentně vychytanou ovulaci a měli jste sex, tak to je velká šance, ne?
6. lis 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladygodiva
@liss_durman
@ninive211
@liss_durman
@miriska
jak dlouho se už snažíte holky??
6. lis 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Šance na to, že i v době ovulace dojde k oplodnění vajíčka, je dle statistik kolem 30% Samozřejmě u mladších je to o něco vyšší, u starších zas o něco nižší...no a když se vezme, kolik holek do toho přijde, ani neví jak hned napoprvé, tak zase musí naproti tomu být ženský, co jim to prostě nejde a nejde..
6. lis 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 my teprve první měsíc :slight_smile:
6. lis 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 Regulérně na 100% druhý cyklus. Ale předtím skoro rok "pouze" přerušovaný styk s ohledem na "plodné na neplodné dny" (tedy v "neplodné" dny jsme občas i zariskovali...a nic z toho). HA neberu už rok.
6. lis 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Ani kdyz vis presne den ovulace a vis, kdy byl sex, tak neni zaruceny, ze otehotnis, jsem zarivy priklad :grinning: jak blazen se kazdy den merim, vim presne ovulaci a stejne nic....
6. lis 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladygodiva Jj, mastná pleť a u mě ještě 1kg nahoře - to je mi povědomé :slight_smile: Dnes mě děsně bolelo v podbřišku, je to divné, na ms je to ještě brzo, leda by to opravdu přišlo dřív, tak ještě doufám... Ale někdy to vyjde i na první pokus, tak uvidíš :slight_smile: Budeme "koukat" spolu...
@ninive211 Dceru jsme počali při jednom jediném styku, kdy selhala ochrana a byl to 14.DC :grinning: Doufám, že my spadáme do té skupiny, která zvyšuje průměr. Ale třeba se mýlím...
@marcicek84 Ani se neptej... My se snažíme od minulého týdne :grinning: To mi totiž vyndali tělísko a já si naivně myslím, že se to povede hned... Takže sem ještě ten den (minulé úterý) přinutila muže k sexu :grinning: A teď doufám v zázrak :grinning: A co ty?
6. lis 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka To je divný... Evidentně žiju ve světě iluzí :grinning:
6. lis 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman - my se chceme začít snažit tento měsíc po MS, kterou zrovna netrpělivě čekám...vychází to cca tak od půlky tohoto měsíce....otázkou je ale co znamená snažit se, chceme tomu nechat volnější režim...jen zjištujuinfo co a jak a na co se připravit...
6. lis 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky můžu se přidat???
6. lis 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 Přeju, ať se ti daří držet si odstup... Já taky chtěla volnější průběh, ale úplně jsem podlehla... Ale ten první měsíc je to asi normální... Člověk se pořád stará o antikoncepci, aby neotěhotněl a najednou ta antikoncepce není a furt ti pak přijde, že musíš být v tom! :grinning: Děsná schýza...
@lucenek Jasně že můžeš! Vítej :slight_smile:
6. lis 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman dík, jdu kousek dočíst ať jsem v obraze...
6. lis 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky se přidávám,jsem po revizi zamlklé těhu 9tt v září. Mám po první MS od revize,a dáváme tomu volný průběh...Ale přáli bychom si aby se zadařilo co nejdřív,tak uvidíme :slight_smile:
7. lis 2013 v 00:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mne volny pristup k otehotneni nefungoval. Jen u prvniho, pak uz jsme se museli snazit. Protoze s batoletem doma ma clovek vecer chut spat, a ne zadelavat na dalsi ( tedy alespon u nas doma). Alespon kdyz jsme se zacali snazit, tak se nam to povedlo hned.
7. lis 2013 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 Tak ať se brzy zadaří!
@wendy_ Jo to znám :slight_smile: A to už nemáme batole, ale prostě je to náročný, obvykle večer odpadám. A manžel to těžce nesl až do té doby, než mi vyndali to tělísko. Od té doby se mu najednou nějak nechce :grinning: Asi to na něj bylo moc rychlé. Ale věřím, že se to příští cyklus zlepší. Jestli dorazí mrcha :wink: A budeme se snažit cíleně. Jenže já to spíš nedokážu brát tak volně, pořád se pozoruju a řeším to... Neumím si představit, jaký to je zažívat několik měsíců... Nevím, jak to některé holky zvládají :frowning2:
7. lis 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Ahojky, koukám, že si tomu taky rychle propadla viď? Vždycky jsem si říkala, že tomu necháme volný průběh a denně pomalu nemyslím na nic jiného :slight_smile: Ono to asi fakt nejde...Obdivuju holky, kterým ano nebo které se fakt snaží už hodně dlouho :unamused: Mě by z toho hráblo a doufám, že se podaří co nejdříve!Jinak jsem nakonec ovulku měla, až 19 DC, tak mooooc doufám....
7. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Totálně! :grinning: Nejhorší je, že mám tenhle týden spoustu práce, na zítra mám mít do školy prezentaci a nemám NIC a pořád jen sedím na koňovi nebo hledám něco kolem těhotenství... Prostě hrůza... Tak doufám, že jste to pojistili :wink: Kdy máš dostat ms?
7. lis 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman :grinning: Mluvíš mi z duše. Mám pocit, že polovinu pracovní doby strávím na koňovi nebo také furt něco hledám. Pomalu už vybírám kočárek :D A pak si za to nadávám, protože se bojím, abych něco nezakřikla...Mám pocit, že když jsme se takhle trefili tak to prostě musí vyjít. Přitom vím, že ne, protože většina holek tady ovulku testuje a měří teplotu a stejně nic. Samozřejmě jsem asi 3 DPO a už mám milion příznaků :grinning: No snad jsme to pojistili. Pozitivní ovulační test jsem objevila v neděli, takže jsme na to hned skočili a pak ještě v pondělí. Vzhledem k tomu, že manžel už tak byl překvapený, že to bylo dva dny po sobě jsem ho třetí den už nechala raději být :D A řikala jsem si, že jestli se to má podařit tak se to podaří. MS bych měla dostat ve středu, ale tím, že jsem měla ovulku později tak jestli nedorazí, budu testovat nejdříve v pátek.
7. lis 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 V pracovní době to je pohoda, ne? :grinning: Asi je lepší se smířit s tím, že se to nejspíš nepodaří a pak být příjemně překvapená, že se zadařilo UŽ tak brzy, než se na to upínat tak moc (jako já) a pak být zklamaná...
7. lis 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman No to je možná pohoda, ale měla bych něco dělat :D No to mě ja jasný, snažíme se teprve 2. měsíc, takže opravdu nemá cenu nic hrotit. Ale nevím, jak se tomu ubránit no :slight_smile: Všude kolem mě samé těhule, kamarádce se to povedlo hned napoprvé tak mám pocit, že to musí být také hned :unamused:
7. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Tak to mi taky neco říká...za poslední týden od 1.11. mám místo 32 hodin odděláno 22 (v práci jeden na "timer" a já alespoň trochu poctivě, když delší dobu nemakám, tak ho vypínám)

@liss_durman Přestaň se tam pozorovat :slight_smile: Jsi mladá a první těhotenství přišlo samo.-...tímto přemýšlením si maximálně vytvoříš psychický blok a just to nepůjde. (ikdžy - jako ono se to lehce řekne, taky na to myslím, plánuju sex na ovulku apod - ale teď už je po, řekla jsem si hop nebo trop, prostě neřeším a nehledám pseudopříznaky 7.DPO , zda přece jen ne)
7. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek