• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
holky ja bych se bezela testovat neradeji po kazdem styku ( i kdyz je to samozrejme volovina :grinning: ). A i my se snazime hrozne dlouho- měsíc:o). Nějak jsem nepočítala s tím, že by to hned nemělo vyjít. Až teda po zamyšlením se nad svým momentálně divným cyklem:o/
7. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 No já mám pocit, že už jsem úplná závislačka :grinning: Nadávám si za to, ale nejde to potlačit... :grinning:
7. lis 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem tento mesic omezila pozorování, doteď jsem poctivě měřila BT, takže mám představu o ovulce, tenhle mesic jsem po ni přestala měřit... Navíc byl sex 4 dny pred ni, to by ty spermie musely byt superhrdinove aby přežili tak dlouho. Navíc přesně nevim, kdy mám dostat MS a zakazuju kouknout se na to do kalendáře... Tak uvidíme, skoro jistě z toho nic nebude, ale jsem aspon docela v klidu ... A udělám to tak asi i příští mesic. Papám akorát vitaminky. Od květen mi to přijde už jako věčnost, ale třeba miminko čeká na srpen, abychom měli stejně znamení :slight_smile:))
Držím vám všem moc palečky!!!!
7. lis 2013 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, musím se odříznout od koníka :grinning: Škola volá :grinning: Zatím se mějte krásně!
7. lis 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jo a protože jsem měla nedávno nervy dost na pochodu, ze to nejde, tak si po Vánocích jedeme pro stěně :slight_smile:)) aspon budu myslet na něco jiného ...
7. lis 2013 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bambulkaaa84 : Však jooo, tak je to nejlepší :slight_smile: Mně už manžel pomalu zakazuje Koníka, ale přitom mu pořád říkám, že se nesleduju. Vždycky zpětně, když už dlouho nejde MS (jako pro mě dlouho), kouknu do diáře a zjistím, že jsme se trefili na sex do ovulace, ale nijak to neřeším. Jako jo, v práci jsou 4 pupkatý a když vím, že to ani neplánovaly, tak je mi to líto, ale... vždycky si říkám, že je důležitý se mít rádi a aspoň máme čas na dokončení bytu a práci v rodinné firmě :slight_smile: A že se nám toho na bedra navalilo... :slight_smile: Naštěstí jde všechno dělat doma u telky na notesu, ale stejně se moc po práci nechce. A upřímně mě to tady teď sere takovým způsobem, že bych to nejradši zabalila...
7. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte všem ..tak včerejší návštěva u lékaře dopadla dost bídně protože mi objevil cistu. To proto byla MS zpožděna a levý vaječník mě bolel jak čert. Prý se to vstřebá. :unamused: a já mu říkám a co když ne a otěhotním (ten jeho pohled byl jasný jak moje myšlenky. "Buďte vklidu na první jste čekala 10 let!) :frowning2:
No tak nevím jestli se mám teď snažit budu mít teď druhou free ovulku a myslím že na prd..tak aspoň si užiju sváteční sex :grinning: :sunglasses:
liss_durman No naděje umírá poslední a je těžké proti tomu bojovat je to jak těhotenská sugesce..ale i jednou stačí!! :wink:
misulenka_pepousek To znám když se to na člověka nakupí..Vklidu určitě se zadaří, člověk tomu nesmí propadnout..ikdyž se to lehce říká, ale aspoň máš něco co tě od toho odvádí..A možná jak budeš naštvaná že to skoro nechceš..tak se zadaří :wink:
bambulkaaa84 souhlas, člověk se musí zaměstnat :wink:
7. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj všem,
první se nám podařilo po cca 6ti měsících velmi intenzivního snažení a druhé uvidíme...čekám na info z gyndy -opak stěr z čípku a pak hurá na to..... :grinning:
7. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nariel A jak velká je ta cysta??? To ěm mrtí :frowning2: Já měla cystu asi před 2 lety, doktor taky řekl, že se to vstřebá a za rok byla opravdu mnohem menší. Teď jsem se doktora ptala, jestli tam ta cysta ještě je, že chceme miminko a manžel mi kladl na srdce, abych hlavně byla v pořádku. Tak mě ultrazvukem prohlížel ze všech stran a prý tam nic není :grinning: A pak mi řekl, že dřív ultrazvuky nebyly, ženský ani nevěděly, co nějaký cysty jsou a ani jestli je mají a taky měly děti :grinning: Musím říct, že od doktora mě tohle vysvětlení dost odzbrojilo, ale svým způsobem měl asi pravdu. Jen bych si od študovaného člověka představovala jinou odpověď :grinning: Jestli ta cysta není nějak velká, tak by to snad neměl být problém...
7. lis 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nariel : To je mně líto :frowning2: Ale nevěš hlavu, určitě to bude dobré, jinak by doktor určitě zasáhl :wink: Budeme Ti tady všichni držet palečky!
Já jdu v sobotu a trošku se děsím podobného ortelu... Vážně nevím, jestli se tělo zbláznilo z přívalu antidepresiv nebo prostě nechce fungovat po vysazení HA. Nu, uvidíme...
A co se týče práce, tak jsem sem dneska vlezla a půl hodiny po příchodu mě začalo bolet břicho a další půl hodinu na to hlava. Takže fakt super... :frowning2: Nenávidím svoje debilní kolegyně! Jsou to neschopný kačeny, který si vydupaly vyšší post, ačkoliv na to nemají a dělají jednu chybu za druhou :frowning2:
7. lis 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucenek Tak držím palečky.. :wink:
@liss_durman To ani nevím, neřekl mi jestli je velká nebo malá, ale řekl že po další MS se mám zase zastavit, nebo prý přijdu těhotná, jako by cysta nebyl problém..Jsem z toho zmatená..řekl že to může být i s vysazení HA že pak začnou vajíčka uzrávat.. Už jsem i trochu googlila a naštěstí je i spousta těhotenství s cystou a dopadly dobře. :slight_smile: Trošku jsi mě uklidnila s tím že naše mámy ultrazvuk neměly a těhotenství bylo. A taky že se u tebe zmenšila, ale za tak dlouho??!! :fearful: Tak uvidím.
@misulenka_pepousek Třeba budeš mít štěstí a půjde jen o to že se tělo zbavilo HA :slight_smile: :wink:
JJ kolegy v práci si nevybíráme..vidím že je to furt stejný a zřejmně všude stejný. Ten člověk co nejvíc maká se má nejhůř. (A kdybychom my byly hloupý kačeny okamžitě nás vyrazí!!) Tak se na ně vyprdni protože si lepší než ony a ony to musí vědět a to je štve.!! Bolest si příchody nevybírá chtělo by to zase trochu sluníčka a ne mraky ať se člověk může usmívat. Snaž se myslet nato, že možná v co nejbližší době budeš čekatelka a budeš si užívat.!! :wink:
Všem děkuji za palečky a podporu! :slight_smile: Určo to zmáknu nepoložilo mě 10 let čekání na dítě, tak tohle přejdu taky podobně:slight_smile:
7. lis 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nariel : Děkuju za milá slova :slight_smile: Je to, jak píšeš, kašlat na ně, na blběny. Jen občas otravují ty kecy, co tu slýchám :unamused:
Máš pravdu, 10 let je dost dlouhá doba na to, aby si člověk uvědomil, že těch pár měsíců je prd. A druhátko už určitě přijde dřív :wink: To bych se na to podívala! :sunglasses:
7. lis 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky no práci mě taktéž čím dál víc utvrzují, že mím dítě je te správná volba...jsou veci,které se mi už nechtějí ani řešit, no otěhotnět napoprvé se mi asi nepodaří, problémy a problémy a prostě to neřešíma vypouštím, ono kdyby člověk otěhotněl, na rizikové může jít jedna dvě... :wink:
s tím odstupem to bude asi opravdu těžké, ještě se nesnažíme a pomalu se mi vytváří závislost na koňovi :grinning:
7. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak mne prace uz taky nebavila, dohodli jsme se s manzelem, ze zkusime miminko a pokud se nam rychle nepodari, tak vymenim praci. A mimco se podarilo, nastesti. Jinak jsem si porad rikala, ze nemuzu po roce v praci otehotnet, ze musim ziskat zkusenosti a tak podobne. A stejne az se vratim do prace, tak zacnu od zacatku, jsem klidne mohla mit deti driv.
7. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ tak já jsem v situaci, kdy mám 5 let praxe, dobrou pozici a pokud by to šlo chtěla bych se vrátit po půl roce na půl úvazek a být na mateřské s půl úvazkem 2 roky...možnáto po porodu ještě přehodnotím, protože před rokemjsem si ještě myslela,že na tu mateřskou vyšlu manžela...a teď už bych se toho tak úplně vzdát nechtěla...
7. lis 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 tak u nas manzel vydelava mnohem vice nez ja a rodina na pomoc s detma k dispozici neni a do jesli jsem deti davat nechtela. A sverit je chuve taky nemam odvahu. Na tohle jsem mozna az moc ochranitelska a podle mne je nejlepsi pece od mami. Uznavam, ze polovicny uvazek muze hodne maminkam pomoc nejen si udrzet praci, ale nektere potrebuji i "odpocinek" od materstvi. Coz naprosto chapu. Ja krome manzela nenasla nikoho, komu bych mohla a chtela deti sverit na hlidani. Tak jsem doma na "dovolene". Obcas bych si prala mit "hlidaci" babicku. S manzelem jsme nebyli bez deti venku o samote uz vic jak dva roky a to i tenkrat to bylo jen na dve hodky na veceri. Zase si rikam, ze mi do vychovy deti nikdo furt nekeca. Vse ma sva plus i minus.
7. lis 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84
@wendy_ : Ono je to asi všude stejný, jak říkají všichni z okolí - mamka, tchýňka, manžel, všichni. Jasně, vím to, všude mě bude něco štvát, ale momentálně jsem ve stavu, že bych radši šla prodávat k druhé mamce do obchodu, protože te openspace mě fakt vyčerpává. Přemýšlím o změně práce, chtěla bych vyzkoušet štěstí a uvidím, jak to dopadne. Na jednu stranu se bojím, ale na druhou by to bylo vysvobození... 2 roky praxe nejsou nic moc, ale nejvíc mě štve, že jsem tady hrozně zblbla :frowning2: Tohle je normální vědomostní genocida, potřebují nás tu na co nejvyšší výkon, ale nenechávají nás uvažovat. Takže buď vyjde ta jiná práce nebo doktorát nebo miminko nebo mě do měsíce odvezou ve svěrací kazajce, protože tý krávě za mnou rozmlátím tu její nevymáchanou tlamu :grinning:
8. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra jedu za paní doktorkou na gyndu... Prosím, držte mi palečky, ať je všechno v pořádku a MS se jen někde, potvora, loudá... :cry:
8. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek - tak já MS mám a možná i poslední. Chci ale předtím zajít na krec, protože tady mezi náma vesele běhá kolegyně s mononukleózou a mě už týden večer bolí v krku...zabít málo...
8. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 : Já to říkám pořád, že 95 % populace jsou dementi :grinning: Uáááá, asi bych ji sprdla na tři doby :slight_smile:
8. lis 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcicek84 jsem na wikipedii cetla, ze se mononukleoza prenasi jen slinami.
8. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek - no to udělám, pokud se mé podezření potvrdí...protože pak se snažení odsouvá tak o půl roku dále, protože se drží přísná dieta...
8. lis 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ - ano, ale tak v práci snad pijeme se stejných skleniček, že...někdo něco neomyje...no nevím no...navíc dále i kapénkami, když mluví tak je člověk uvolňuje, dále s tím člověk má ležet první 3 týdny až měsíc doma...
8. lis 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu sek Vam pridat?
8. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky! Dlouho jsem tu nebyla a koukám, že je tu tolik nových snažilek, už se přestávám orientovat.. Všem vám držím palce, ať se co nejdříve zadaří!
8. lis 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misulenka_pepousek Já si taky říkám, že mě v té nové práci klepne.. Sice žádný openspace, ale 4 lidi v kanclu, kancl hnusnej, pod okny tramvaje, tak celá podlaha celej den drnčí.. A ani ostatní není ok.. Píchačky jak ve fabrice, ... No nevím jak tu zkušebku přežiju. Na druhou stranu se mi hledat práci fakt nechce.. Fakt škoda, že nás vyhodili, mohla jsem být v klidu a ne se stresovat novou prací..
8. lis 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman tý jo, tak vy už se snažíte!!! Toto uteklo co? Držím palce, dej vědět, jestli se na vás usmálo štěstí hned první měsíc.. :slight_smile: Já se snad nedočkám!
8. lis 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude ahoj :slight_smile: Tak jak to vypadá s vaším snažením? Dlouho jsem tu nebyla, nečetla jsem všechny příspěvky, ale zaregistrovala jsem, že snad snažení odkládáte? Jak to? Ty jsi nakonec nastoupila do práce?
8. lis 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 Čauky. Jo snažíme. Teda snaha byla jednou, hned ten den, co mi vyndali tu věc z dělohy :grinning: A já si myslím, že to vyšlo. :grinning: Jsem naivka... Uteklo to, ale teď to vůbec neutíká :unamused: A co vy?
Mimochodem holky včera jsem zase nevydržela a udělala si další test - samo negativní. Koupila jsem si cestou v lékárně LadyMax testy, chtěla jsem 2 balení a lékárnice řekla, že mají akci 2+1 zdarma :grinning: Takže jsem zásobená...
9. lis 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman ty jo, tak to jsem napjatá, jak to s tebou dopadne! :slight_smile: To by teda bylo hustý (a super), kdyby se hned napoprvé zadařilo!!! :slight_smile: Myslím na Tebe! Tak nám dávej průběžný info. :slight_smile:
9. lis 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek