• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
@renunka01 Díky, jsi moc hodná. Já se snažím vyrovnat s tím, že to nevyšlo, pravděpodobnost je fakt malá. Ale nejde to, už jsem se do toho zbláznila :grinning: A ty pořád čekáš na tu zkušebku? Nebo už se taky snažíte???
9. lis 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman jsem teď týden v nové práci a je to teda šok- v mel bývalé práci byla pohoda, novej moderní kancl, žádná kontrola internetu nebo docházky, tady je vše o 180 stupňů jiný.. Takže kontrola absolutně všeho a ještě dělám jinou práci než mi slibovali na pohovoru. Mam nervy. Takže čekám aspoň do konce roku, jak se to vyvrbí.. :frowning2:
9. lis 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@renunka01 To taky. Ale hlavně beru léky na migrénu, které se nesmí v těhotenství. Neurolog mi doporučil odložit snažení min. o čtvrt až půl roku.
9. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co berete ? listovku obyč nebo calibrum babyplan? chytré miminko?
9. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 To je mi líto, že tě nová práce zklamala :frowning2: Tak držím palce, ať se brzy aklimatizuješ :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude fakt? Takže jsi nakonec našla místo? No to je super! V tom call centru nebo jinde?
9. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman nic jiného než zvyknout si mi asi nezbyde.. Fakt nechci zas posílat životopisy a absolvovat pohovory.. :frowning2: Chvíli to vydržím a bude mimi! :slight_smile:
9. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@renunka01 Zatím pššššt. Není podepsaná smlouva, je to zatím jen domluvené a čekám na vyřešení. Pak teprve řeknu co a jak.
9. lis 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladygodiva Tak co tvoje ms, už přišla? Nenapínej nás :wink:
Jak se jinak máte, holky?
Můj páteční "zářivý" výstup ve škole opravdu odpovídal tomu, že jsem celý týden seděla na netu jak žába na prameni a lustrovala koníka a gůglila příznaky těhu :grinning: Prostě hrozná ostuda. Jsem na sebe naštvaná, že jsem to tak zazdila :frowning2: Takže moje prezentace byl totální trapas a ještě jsem si zapomněla vzít noty, takže jsme na sebe s profesorem na kytaru hodinu koukali :grinning: No fakt dobrej den... Zítra bych to teoreticky měla dostat, doufám, že vydržím s testem aspoň do úterý. Pokud to teda neddstanu, ale soudě podle nálady, že bych sama sobě nejradši namlátila, tak asi dostanu :rolling_eyes:
10. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, prosím o radu, může to být blížící se ovu? Jsem dnes 10DC. Prsa jsou citlivější než obvykle, chuť na sex také :grinning:
10. lis 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka00 Tento test je negativní...na ovulačním testu musí být druhá čárka stejně silná nebo silnější, aby byl test brán jako pozitivní. Je to psáno i v návodech testů, stačí číst! Opakuj další dny. Jaký máš cyklus? Pokud krátký, třeba 25 dní, tak je naopak možné, že třeba ovulace naopak už mohla proběhnout...test ukáže, že ovu má přijít v následujících 24-48 hodinách, ale právě probíhající ovulaci neukáže, to už je na test pozdě.
10. lis 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Praveze cyklus pokaždé jinak. Jednou 27, 35, 28, 45. Pristi tyden jdu konečně k nové dr. Doufám, že mi nasadí nějaké léky nebo poradí, popr.pošle na vyšetření. Je to rok co jsem vysadila HA. Cyklus nepravidelný. Jsem zoufalá :frowning2:
10. lis 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladygodiva Jejku :frowning2: Tak to mě opravdu mrzí... No de se dál, nedá se nic dělat... Sama jsem zvědavá, jak to bude... Dnes jsem 30DC, ale je klidně možný, že se to protáhne... S manželem jsme se dnes dohodli, že příští měsíc fakt zapracujeme :grinning: Navíc mi teď došlo, že kdybych náhodou už byla teď těhule, tak bychom asi nestihli jet v klidu na dovču k moři, což bychom rádi. Tak už skoro doufám, že se to ještě nepodařilo :grinning: Je potřeba na všem vždycky najít něco pozitivního :wink:
10. lis 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlasím že ta červená potvora si dala pěkně na čas a včera(39DC) jsem to po středeční vyvolávačce konečně dostala, su zvědavá jak to bude vypadat další měsíc :frowning2: nevíte jak se to dá řešit, když je nepravidelnej cyklus a od 25DC mě bolelo břicho jak kdybych to měla dostat a nic :frowning2: byla jsem protivná už i sobě jak su nervózní, rozbolavělá, nafouklá, nesnesitelná a zralá na pár facek....
11. lis 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem v sobotu dostala včeličku do prdelky a očekávám do dvou týdnů krámíky. Paní doktorka mi nechala udělat kompletní gynekologické vyšetření z krve, markery na štítnou žlázu, vzorek z čípku na onkomarkery a stěr ze sliznice na mikrouše. Za 14 dní jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá. Říkala, že se ten cyklus rozházel asi těmi antidepresivy a že se musím domluvit, co budeme dělat, abychom to tělo přinutili zase k normální funkci :slight_smile:
11. lis 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska :frowning2: Achjo... Nic si nevyčítej, za ty nálady nemůžeš... Já jsem taky několik dní protivná, že bych nejradši sama sebe profackovala... Do toho návaly horka a pak zase zimy... Děs. Holky tady na MK docela doporučují kontryhel, jestli už jsi ho nezkoušela... Nebo se zeptat dr, ale asi bych osobně do žádný chemie nešla...
@misulenka_pepousek Tak držím palce, ať vyšetření dopadne dobře. Antidepresiva to asi není taková pohoda jak se zdá, co? Jak dlouho je nebereš? Nebo je pořád bereš? Já si koupila antidepresivní ajurvédský čaj a docela je to dobrý, tak bys to třeba mohla zkusit jako náhradu... Ale samozřejmě nevím, jak moc je to vážné atd... Je to jen tip :slight_smile:
11. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman : Děkuju, jsi moc hodná :slight_smile: Sama jsem zvědavá a trošku se i bojím. Antidepresiva právě beru pořád, nejde bez nich být. Protože to právě taková prdel není :frowning2: Zrovna zítra jdu na kontrolu ke cvokařce, tak uvidíme, jestli mi nedá něco jiného. Občas to prý déle trvá, než se najdou taková, která sednou. Při minulé návštěvě jsme se obě tetelily, jak je mi dobře a teď je to zase průser :frowning2: Nějak si neumím představit, jak chce tuhle disbalanci řešit gynekoložka. Nu, uvidíme...
11. lis 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska : Myslím, že takhle to občas cítíme všechny :slight_smile: Chlapi hold musí zatnout zuby a vydržet :grinning: My taky někdy musíme trpět jejich "krámy". Můj manžel je má už měsíc v kuse :unamused:
11. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyšely jste někdy o tom, že holka může být těhotná a normálně menstruovat? Kolegyně v práci mi dneska říkala, že ona zjistila až ve 4. měsíci, že je těhotná jen díky tomu, že byla na gyndě na pravidelné prohlídce a gynekolog jí po prohlídce řekl: Ta milá maminko, můžete slézt dolů :D Trochu šok.... (pracuju ve zdravotnickém zařízení a dnes jsem řešila problém, jestli je možné, aby při případném ukončování kojení, se mi mamina omlouvala už 14 dní na vodoléčbu, že nemůže přijít, že má cyklus... podle mě mi kecá...)
11. lis 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak milé dámy... Dnes ráno jsem byla opařena...
12. lis 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
@clairinka Zrovna včera jsem četla článek, paní měla normálně menstruaci a přivezli ji do nemocnice že ji bolí záda, byla dost při těle a pak porodila a netušila to :grinning:
12. lis 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Mooooc gratuluju!!! Mi se taky objevil duch, jsem 37 DC.. :slight_smile:
12. lis 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@senoritapetra Děkuju a nápodobně :wink: Držím palce!
12. lis 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Děkuju! :slight_smile: No já doufám, že bude hezky sílit a nic se nepoto :sweat_smile:
12. lis 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kronecka007 ahojky jsem na tom úplně stejně je to hrůza to čekání snažíme se 2 měsíce a mě to přijde jako věčnost
12. lis 2013 v 08:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milunka89 my taky dva měsíce a taky jsem na sebe nastvana, že nic
Jinak piju kontryhel a malinik, vcera jsem si udelala první ovu test. Na tom se ta druhá čárka ani neobjevila. Ale byl to prvni test po MS, takze dneska atd zase....Nejhroší je, že před prvním těhu jsem byla přesvědčená, že u nás otěhotnět bude problém. A otěhotněla jsem ihned. U druhého jsem spoléhala na to, že to bude stejné. Ja vím, jsou to teprv dva měsíce:o)
12. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman
@senoritapetra : Jéééé, holky, moc vám gratuluju :slight_smile: To je tak krásný.... :dizzy_face:
12. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulenka_pepousek Já to zatím ještě nechci zakřiknout :sweat_smile: ale děkuju!! :slight_smile:
12. lis 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek