• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
@misulenka_pepousek Taktéž díky a trochu se bojím zakřiknutí. Ale věřím, že bude vš ok :wink:
12. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Taky gratulace, jen ať sílí!!!
12. lis 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman
@senoritapetra: Holky, věřím, že to bude v pořádku :wink: Držte se a ať čárky sílí :slight_smile: A taky držte palečky i nám :slight_smile:
12. lis 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulenka_pepousek @ladygodiva Díky! Budu vám moc držet palce a plivám na vás "bacily" :slight_smile: Bohužel asi i ty opravdový, dnes mě děsně bolí v krku :frowning2:
12. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman : Neeee :grinning: Nám to tu nemocní v práci a ještě Ty na nás pliveš :grinning:
12. lis 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Ty jo jak si to udelala takhle rychle:slight_smile:Ja chci takyyyy:slight_smile:Moc moc gratuluu!!!
12. lis 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Netuším... Děkuji a budu moc držet palce, ať se i vám všem ostatním brzy zadaří!
12. lis 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky, od včrejška jedeme naostro...divný pocit, ale po MS jsou stejně neplodné dny...no uvidíme jaký bude pocit, až budou ty plodné :grinning:
12. lis 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman gratuluju a držím palečky!!!!
12. lis 2013 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Me MS tenhle mesic taky asi nemine, jsem šílené protivna, prepracovana a unavena a dnes bych fakt na počkání vraždila... A manžel samy vtipek. Jsem sice 25DPO, ale uz třetí lehoulililince spinim. Test včera negativni. Nejhorší je, ze kdyz mam takový nálady, tak si říkám, jestli vůbec otěhotnět chci... Jsem fakt na palici!
12. lis 2013 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já se k vám jdu přidat :slight_smile: Sice jsme se chtěli začít snažit už v létě hned po svatbě, ale vlivem okolností to nevyšlo... Tak jsme začali teď od listopadu, tak uvidíme, jak to dopadne :wink: Větší polovina mých kamarádek je těhotná, tak už bych se taky chtěla zařadit do klubu :slight_smile:
12. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senoritapetra
@liss_durman
Moc gratuluji :slight_smile:

Ja dnes byla na utz a tehotenstvi potvrzeno, maly cerny flicek. Za dva tydny jdu znova, uz by melo byt srdicko a kdyz bude, bude ze mne oficialne tehotna. Tak vsem preji hodne stesti.
12. lis 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahoj holky, taky jsme se začali snažit. HA jsem dobrala v říjnu, tak uvidíme, jak to půjde. Snad se brzy zadaří. :slight_smile:
12. lis 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,pridavam se k vam planujicim.na zacatku rijna jsem dobrala ANT.myslel jsem,ze to snad vyjde na poprve a asi nic.mesicky spozdeni tyden,test odpoledne negat.zkusim testik jeste rano.snad ty carky budou vsechny zarit:slight_smile:
12. lis 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Já Ti nevím, dneska jsem testíkovala, jestli sílí a zas tam byl jen takový dušík :confounded: tak mám strach, že to byl planý poplach a abych nedostala vyvolávačku :pensive: Jsem hrozně skeptická, páč nechci být zklamaná .-/ Ale Tobě určitě gratuluji!!! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to nějak těhotní...a my "letničky" stále slabota, ach jo... uvidím za pár dní, zda se třeba nepřidám, ale vidím to spíš bledě.
13. lis 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ninive211 Určo to brzy vyjde, však já to taky ještě nemám jisté :slight_smile:
13. lis 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak podle mne je nejjistejsi si zajit k doktorce a nechat se poslat na krev. Ja byla rano a uz odpoledne jsem vedela vysledky.
13. lis 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Já jdu k doktorovi příští úterý, tento týden už neměl volno. Stejně musím na preventivku. Jakože dušíci na testech jsou, ale ještě aby vůbec sílili. Nechci se radovat, dokud to nemám potvrzené (raduju se hooodně potichoučku) :slight_smile:
13. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@liss_durman Tyyyy jooooo!! Takže vám to vyšlo na poprvé!!! Gratuluju moc a moc! To je fakt super! :slight_smile:
13. lis 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 Jj... Sami nechápeme... Z jednoho sexu... Co víc dodat :grinning: Bohužel to hned "slavím" angínou... No budu všem držet palce!
13. lis 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Tak takhle jak vy bych to taky chtěla mít! :slight_smile: Moc vám to přeju, jenom škoda, že už tu s námi nebudeš diskutovat o snažení se! Ale tak já ti budu čučet do fotoblogu, co je u tebe nového... :wink: Brzy se uzdrav!
13. lis 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renunka01 Díky! Diskutovat s vámi samozřejmě můžu :wink: Rozhodně budu sledovat, jak se to u vás vyvíjí :slight_smile:
13. lis 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a tady se to začíná pěkně množit! :grinning:

@liss_durman Neuvěřitelné, to je snad zázrak, gratuluju! :wink: Ty máš na to nějaký fígl nebo co? :grinning:

@senoritapetra Přeju ti ať čárečky pěkně sílí :wink:

@wendy_ Gratulace! :slight_smile:
14. lis 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? O mimco jsme se snazili uz par mesicu, ale zjistilo se, ze nemam vubec ovulaci. Vypada to, ze mi nerostou foliky, nejaka hormonalni porucha. Tak to bude v listopadu poprve s clostikem a malou nadeji, ze to zafunguje:slight_smile: Mam z toho docela casto blbou naladu a rikam si proc zrovna ja, ale nechci se uplne vynervovat nebo to pak nepujde uz vubec.
14. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak sem se sem zase po nějaké době koukla a nestačím se divit!!!
@liss_durman gratulace!!!

já sem týden bez HA, tak uvidíme, co a jak, taky by se mi líbilo, kdyby to vyšlo z 1 sexu a napoprvé ale nevěřím v to a to vůbec...
14. lis 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? My se snažili skoro rok bez úspěchu, vždy mrcha dorazila v termínu. Takže jsem se na to zvysoka víte co a vůbec jsem si už nezapisovala, kdy jsem to měla naposledy. No a jednoho krásného dne jsem zjistila, že jsem to neměla skoro dva měsíce :grinning: a že je mi nějak podezdřele blbě už pár dní a MS nikde, jen slabounké špinění.
Neváhala jsem a udělala jsem si test, a objevily se mi okamžitě // dálnice. Druhý den mi dr oznámil, že jsem v cca 4 nebo 5 týdnu, o týden později mimčo povyrostlo a jsem v 5tt, další týden doufám, že uvidí už i srdíčko :slight_smile:
14. lis 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dana17 a kolik dni jsi spinila a jak moc? Nevim co ma byt normální po HAK a špinit uz čtvrtý den a zakazuju si koupit test, aspon se tak nestrsuju, když doma zadnej nemám, jsem jinak schopna litat na záchod 4x za den...
14. lis 2013 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek