• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
Holky, tak nic, mrcha se dostavila a mám křeče jak blázen.. hold to vyjde jindy..
15. lis 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra :frowning2: Je to mě mrzí!! Dežím palce, ať brzy odejde a můžete se snažit...
15. lis 2013 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Mě taky no :frowning2: .. Já si musím především udělat v hlavě pořádek, nebrat to čistě jen jako snažení, nehledat symptomy každý měsíc, přestat se sledovat, vykašlat se na testování a cypovinky :slight_smile: Být víc v klidu prostě :slight_smile: Možná, že zatím není na miminko správný čas, hold je to věc, kterou si člověk nevynutí, třeba přestat být typická umíněná ženská :grinning: :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Hlavu vzhůru, ono to půjde, proste by to nebylo to správný miminko pro vás, až bude jeho čas, tak si vás najde:slight_smile:! Na všem hledej něco pozitivního :slight_smile:!
Jinak s tou umínenosti to mám úplne stejně...:slight_smile:
15. lis 2013 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mě se mrcha také rozjela, takže po skončení začínáme třetí měsíc snažení. Jsem trochu zklamaná, protože jsem si myslela, že to vyšlo, ale možná právě tím to bude, že jsem se na to moc upnula. Takže se budu snažit na to přestat myslet a nechat tomu opravdu volný průběh, který byl původně v plánu.
A jak jste na tom vy??
15. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulkaaa84 Taky si myslím, kupodivu jsem ale klidná, většinou bývám při mrše protivná :grinning: ale nějak mě přešla depka z toho čekání.. A nechci teď znít jako alpa, ale aspoň si můžu dát vínko, třeba doplnit červené krvinky :grinning:
15. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kronecka007 Úplně stejně jako ty :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Tak snad se nám to do třetice všeho dobrého podaří a dáme manžílkům dárek pod stromeček :slight_smile: Ten můj byl teď snad víc zklamaný než já.
15. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 No asi tak nějak :-/ Mi to připadá, že mi hlídá periodu snad víc než já. Já hlavně nechci, aby si to pak začal brát tak, že je třeba chyba v něm, už jsem mu i pro jistotu řekla, že prostě taková věc se nedá uspěchat a není ani na rozkaz, přijde v pravý čas, no a ať ho ani nenapadne takto přemýšlet, páč už mi psal takovou divnou sms :D. To přijde, těžkou hlavu bych si z toho dělala, kdyby to nešlo rok a déle :slight_smile:
15. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Jo taky nechci, aby třeba měl nějaké starosti, ale je fakt, že na něj trochu tlačím kvůli tomu, že kouří. Vím, že nekouří hodně, ale stejně mě to štve :frowning2: Vím, že kouří x jiných párů a i žen a problém v tom není, ale nejradši bych aby přestal, protože on nekouřil 4 roky a zase začal. A furt tvrdí, že až budeme mít mimčo že přestane, tak nevím, proč by nemohl přestat už teď :wink:
No začínám přemýšlet, že bych si objednala ten gynex o kterém tady holky tak básní. Je to bylinkový přípravek tak určitě neuškodí.
15. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 No, koukám, že máme podobný "problém" :grinning: taky ofrňuju nos, že by ten můj mohl přestat, sice oproti tomu, jak kouříval kdysi je to fakt nic, ale i tak :wink: Ale zkusím ho přestat "nutit", aby s tím seknul, třeba nakonec uzná a přestane sám :slight_smile: Já právě začla pít kontryhelový čajík, tak přemýšlím, jestli mi neposunul cyklus (páč jsem četla, že to tak občas udělat může), ale zase kontryhel a řebříček mají dávat dělohu dopořádku, tak uvidíme, zatím je nezavrhuju. Na ten gynex mrknu :slight_smile:
15. lis 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Jéé tak to je fakt náhodička :grinning: Asi se musíme trochu zklidnit no, protože taky nechci do něj něco nějak "hustit", aby pak nebyl nějaký naštvaný a třeba si to taky uvědomí sám, což budu mnohem radši. No já jsem ho taky chvíli pila na začátku cyklu, ale pak jsem na něj nějak zapomněla :slight_smile: Ale je fakt, že cyklus posunout může, to jsem četla taky. Já bych spíš potřebovala trochu upravit ovulku, protože jsem ji měla až 19 DC a MS jsem dostala 10 DPO, takže nemám moc dlouhou luteální fázi. A ty jsi taky vysadila před 2 měsíci HA?
15. lis 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Jo jo, poslední tabletku jsem si vzala úplně na začátku září, takže teď budu mít za sebou třetí cyklus :slight_smile: Jinak zrovna si čtu o tom Gynex, to jsem ty jo netušila, že to má tolik dobrých účinků :confused: http://www.prozdravi.cz/gynex.html .. akorát mě trošku zaráží ta cena :grinning:
15. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No já nějak v půlce září, před svatbou :slight_smile: No cena není nízká, ale objednala jsem si ho zde http://www.lekarna-global.cz/slinivka/gynex a jelikož pracuji kousek od Smíchova tak si ho i osobně vyzvednu. O tom gynexu jsem četla hodně i tady a hodně si ho chválí. Dávají ho i chlapovi a teď mi jedna snažilka napsala tohle: Vydrží na dva cykly při užívání 3x5 kapekemoticon Kamarádka ho teď dává i svému partnerovi a nemohou si ho vynachválit. Lepší pleť, více energie, větší náruživost, pohoda, ... včera čerstvé infoemoticon Tak držím palce, aby udělal dobře i Tobě/vám!
Tak to zní slibně ne :grinning: Když nic jiného tak placebo efekt funguje zaručeně :grinning: A jak dlouho si předtím HA brala? Já 10 let
15. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj jsem tady chvíli, a chtěla bych se k vám přidat :slight_smile:
15. lis 2013 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kronecka007 O ho hoó větší náruživost a víc energie? Tak to můj chlap určitě nebude proti :grinning: Zeptám se u nás v lékárně :slight_smile: No já vysadila antikoncepci právě po svatbě a navíc jsem ji brala jen půlrok před svatbou, abych neotěhotněla do té doby, brali jsme se v zahraničí, tak jsem nechtěla těhu do letadla, kdyby to vyšlo už před a navíc by mi třeba nemuselo být dobře apod., kdyby náhodou :slight_smile: Takže ještě relativně v pohodě :slight_smile:
15. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím jsem Vás jen četla, ale rozhodla jsem se k Vám přidat. Popovídat si s někým kdo se taky snaží od září a stále nic. Vím, že se na to nesmí člověk upínat, ale prostě to někdy nejde a člověk na to myslí kudy chodí.. tak ted 3 měsíc jsem to nějak vypustila z hlavy a uvidíme zda dorazí "tetky" :slight_smile: Všem přeji brzké otěhotnění :wink:
15. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bambulkaaa84 Já špinila tak nějak nárazově, jako třeba 3hodiny za den a zbytek den klid...trvalo to asi tak týden a teď už nešpiním vůbec. Myslím si, že to mohlo být buď že se mimčo více zavrtávalo nebo, že to byl pozůstatek MS, přitom mě cca 4dny bolel podbřišek jako bych to měla dostat a nic.
15. lis 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak to máš dobré :slight_smile: Mě naštěstí snad všechny důležité funkce naběhly :grinning: Tak snad se mnou HA nijak nezamávala. No oni ten gynex moc v lékárnách nemívají prý, ale zeptej se :wink: Tolik pozitivních komentářů tak to by bylo aby nebylo :grinning: A kde jste se brali? Já si tě myslím pamatuju ještě z beremka :slight_smile:
15. lis 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Jo jo, počtu si, pořídím si :grinning: brali jsme se na Zakynthosu, v Řecku :slight_smile: na Beremku jsem bývala .-)
15. lis 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Já jsem si to myslela, že jste se brali na Zakynthosu, trochu si tě pamatuji :slight_smile: No já jsem zvědavá, kdy mi napíšou, ať si ho vyzvednu a pak podle reakcí asi začnem nový život :grinning: :grinning:
15. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 No mě jsi taky dost navnadila, takže se ještě dneska zeptám v lékárně a jestli mi uleví i od bolestivé MS, tak budu jedině ráda :slight_smile:
15. lis 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Tak určitě si myslím, že se tím nic nezkazí :wink: Jinak je fakt, že na bolest při MS jsem vůbec zvyklá u HA nebyla, takže tu snáším také dost špatně i když to asi není furt nic hrozného.
15. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra To je mi líto, že to nevyšlo...ale jestlis předtím viděla ducha, tak jsi těhotná pravděpodobně bya, jen byl časný potrat. To se prý stává často. Já teď už taky 2 dny špiním, holky na soukromé diskuzi mi říkají ať neházím flintu do žita, dokud se nerozjede, ale nechci se na to upínat. Prostě je to tu. Kontryhel jsme pila tentno cyklus, sice jen pár dní, přemýšlím, jestli to špinění není z toho. Ale jinak to vychází přesně pravidelně po 27 DC, jak poslední dobou vždy. Byla jsem ale tento cyklus u Dr. a ovulka byla na spadnutí a děložní sliznice byla krásně silná, prý připravená otěhotnět, takže pokud kontryhel přispívá alespoň k té silné sliznici (aby byla menší pravděpodobnost potravu), tak supr. Zatím v něm budu pokračovat, o gynexu jsem už taky uvažovala, zatím obejdnávat nebudu, kdyžtak až další cyklus, kdyby furt nic.
15. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kronecka007 To já měla ráno drsné křeče.. :confounded: Takové jsem nemívala ani před braním HA :confounded:

@ninive211 Ty, čoveče, já si taky myslím :frowning2: Je to krapet jiné než moje obvyklá MS :-/ Na gyndu stejně musím, chodím preventivně, akorát to přešoupnu na další týden, tak se budu informovat, co a jak. Taky by mě zajímalo, jestli se může brát třeba ten Femibion a Gynex zároveň či ne.
15. lis 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Já si myslím, že lze brát zároveň, vždyť Femibion jsoujen vitamíny, žádný lék...ale uričtě se poptej a pak poreferuj .-) A zeptej se i na ten Gynex...pokud by nám to nešlo delší dobu, tak do něj zainvestuju, i když je docela mastnej.
Jo a na křeče je dobrý horčík, já se jím teď láduji docela dost a zatím žádné křeče právě nejsou, jen předevčírem a den předtím takové to "škrundání" v podbřišku, ale pohodička.
15. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Taky mně Peti přijde, že jsem ty bolesti měla tak trochu jiné - předtím byly slabší a v době menzes naopak silnější, ale po ibalginu vždy vymizely, ale vzhledem k tomu, že já jsem ducha na testu neměla, tak u mě to byl jen silnější menzes, co se mně stává tak cca jednou za rok, jinak to mívám celkem snesitelné. A u tebe mě napadlo, že pokud jsi měla na testu opakovaně ducha, jestli to nebyl ten raný potrat :frowning2: Určitě se na to zeptej doktora...
15. lis 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra to co píše
@ninive211 jsem ti taky chtěla říct... že si myslím, že to bylo takhle. Prostě to nebylo dostatečně silné, aby to vydrželo, tak to příroda tak zařídila a kdyby si se tím nezabývala, tak máš jen zpožděnou MS.
15. lis 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Asi jo, tak hold příště.. :slight_smile:
15. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek