• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
Ahoj holky, tak my zkousime treti mesic. Ted jsem si koupila i ovu testy, nevim, jeslti me to akorat neznervoznuje. Objevuje se stale jedna carka, ta druha se skoro ani nezobrazi a zpetne mam podezreni, ze zadnou ovu ani nemam, uvidime.....ale ted jsem tak v pulce cyklu, tak na to lehnem:o)))) a uvidime no....ted mu umrel muj milovany dedecek, byla by to takove satisfakce za nej
15. lis 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak to mě mrzí, že jsi našla ducha a nakonec to dostala, ale jak píšou holky, příroda se radši postarala, aby vše bylo v pořádku...Co jsem četla, tak se to občas stává. Určitě se to příště povede :wink: Já měla včera také hrozné křeče a bolesti v podbřišku, musela jsem ležet, protože se s tím jinak nic nedalo. A bolí mě i víc záda.
15. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loafeer - ahojky, taky se snažíme 3 měsíc. Nad ovu testama jsem uvažovala jak to podruhé nevyšlo, ale nějak jsem zjistila, že ovu jsem měla o týden dřív, než jak to vycházelo podle výpočtu. tak ted jsem se to snažila pohlídat, tak uvidíme. No a když tak to pak koupím ovu testy, a snad je ovu opravdu v tu dobu jak to pocituji na sobě. Pak už asi nevydržím a Dr. to jistí :wink: držím palečky at se zadaří co nejdříve :wink:
16. lis 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se vám po vysazení HA rovná cyklus? Když jsem vysadila prvně před 6 lety bylo to hned ok. Teď první po 24 dnech a další bude asi delší, protože pořád nic :/
16. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 tak alespon, ze tu ovu aspon mas.....ja o ni vzdycky vedela a ted kde nic, tu nic:o/
17. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měla pocit, že včera už ovu mám, podle hlenu, ale podle výpočtu dní bych ji měla mít příští víkend, jinak mi bylo včera lehce nevolno a hodně me píchalo v podbřišku, tak nevím co z toho bude...
17. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 já to před prvním porodem měla taky hlen ale teď mám bolesti jak kráva a jsou od te doby co jsem vysadila antikoncepci. Až po druhém mi docvvaklo co to asi bude :slight_smile:
17. lis 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem, rada bych se zeptala na nazor. Jak se rika vic hlav , vic informaci ..... uz jsem to dneska nevydrzela, jsem dnes 9 den po IVF a tohle je muj prvni tehotensky test kdy vidim alespon naznak dvou carek. Co myslite - jsem tehotna ?. Diky vsem za nazor.... R.
17. lis 2013 ve 14:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@rene77 Ahoj, no já bych řekla, že ta druhá čárka není ani tak náznakem, jako opravdu je krásně vidět :slight_smile: Tichounká gratulace, snad bude sílit!!!
17. lis 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Diky, potichu doufam... :zipper_mouth:
17. lis 2013 ve 14:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 Taky tiše gratuluji, vypadá to dost nadějně! Na to jak je brzy na test, tak se mi zdá čárka celkem dobře zřetelná :wink:
17. lis 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman diky, tak doufam ze dalsi dny bude zretelnejsi :slight_smile:
17. lis 2013 v 15:31  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 - no tak uvidíme, stále to píchá a píchá, podle hlenu jsem ho měla mít plodný, ale podle výpočtu na netu až ovulka 23.11, tak tedy nevím, k tomu je mi lehce nevolno sem tam...ale to taky může být z kde čeho...Nechám se překvapit a příští týden to potuplujeme...No kdyby se to povedlo hned první měsíc, tak bych mrkala jak na drát, byl by to takový náš ježíšek...:slight_smile:
17. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se zblaznim, cekam abych novinku sdelila manzelovi. Dneska je jak z udelani desne dlouho v praci :rolling_eyes: :slight_smile:
17. lis 2013 ve 20:57  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 2mesice jsem se ridala vypoctama dle netu ale nevyslo to a oak mi docvaklo ze ta bolest a pocit tenisaku v podbrisku bude ovu.Zname mi rikaly ze to tak maji taky takze u me po vysazeni antikoncepce je zmena projevu ovu.Tak vych
azi o tyden driv. tak snad se zadari
17. lis 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 moc gratuluji :wink:
17. lis 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Snažíme se sice jenom měsíc, ale i když jsem si říkala, že TO NEBUDU ŘEŠIT, tak jsem na prášky. Minulý měsíc jsem si dělala několik ovulačních testů a na závěr 3 těhotenské... A NIC... Ani ovu ani těhu :frowning2: I s prvním mimčem jsem měla problém. Otěhotněla jsem asi až po více než tříletém snažení, tak bych to chtěla tentokrát řešit hned od začátku, což mi doktorka řekla, že to zatím nejde, že musíme počkat... Mám sice jiného partnera, ale moje pesimistická povaha mi říká, že to zase nepůjde. Už jsem přemýšlela, že si těch ovu testů koupím na celý měsíc, abych zjistila, jestli vůbec probíhá. Myslíte, že je to blbost? Na sobě nic nepozoruju, tak nevím :frowning2:
17. lis 2013 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 - no tak já měla nejdřív táhlý pravděpodobně plodný hlen,tak jsme na to skočili a až pak začly ty bolesti v podbřišku, hned druhý den, do 24 h a pokračuji i dnes, ale už ne tak silné...ale tak já to nebudu řešit, nechám se překvapit co bude v prosinci....
17. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 - myslím si, že když jsi měla problémy předtím, tak teď to může být podobné...máš dvě možnosti věřit paní dr. nebo ji změnit a nečekat a u jiného říct jaké jsi měla problémy a že to chceš urychlit, ať tě rovnou pošle na nějaké testy...obávámse, že ti žádná neporadíme, pokud ti nevychází ovulační test, zkus měřit bazální teplotu nebo sledovat hlen, pokud ani to nebude, tak bych za dr. šla...
17. lis 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 Ahoj, a máš pravidelný cyklus jinak? Ovulka by měla být plus minus uprostřed. Testovat celých dejme tomu 20 dní (po MS) je určitě zbytečné, to by ses nedoplatila. Začni testovat tak 10DC...pokud máš dlouhé cykly, tak i později (návod, odkdy testovat, najdeš v kravičce testu, aspoň u GS Ovutest to tak je). Pokud máš hodně rozházený cyklus a pokaždé o hodně jinak, tak spíš než testy se asi vyplatí měřit teplotu, protože ty bys taky mohla vyplýtvat třeba těch 20 testů... Jo a ještě jsme se tu dočetla jeden fígl - sice by se mělo testovat vždy každý den ve stejnou dobu< nejlépe odpoledne a z odstáté moči (aby měla cca pokojovou teplou), ale pokud bys měla už podezření, že test hodně sílí, ale druhá čárka ještě není tmavší než kontrolní, tak si test klidně udělej i dřív jak za 24 h. Třeba se to tam objeví :slight_smile:
17. lis 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můžu se k vám také přidat? Sice jsme se začali s manželem "snažit" o druhé mimi v půlce září, ale nebylo to zatím úspěšné, a tak bych se připojila k vám. Nebude vám to vadit?
17. lis 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 Ahoj já sem taky dneska 9den po ET a testovala sem na tom stejne :slight_smile: drzim palce :slight_smile:
17. lis 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 - presne tak,nestresovat a nechame se prekuhnizevapit co z toho bude.Je mozne ze ty bolesti mohou byt uhnizdeni :wink: drzim mooc palecky :wink:
17. lis 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janina24 ahoj, taky jsem se pridala az ted a snazime se od zari :wink:
17. lis 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 oprava - prekvapit :wink:
17. lis 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ancas jeee. ahoj kočko, tak držím palečky a pěstičky moc a moc, druhý testík jsem se rozhodla udělat zítra, tak doufám, že se on/ona ¨VYBARVͨ :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
18. lis 2013 v 09:58  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 Ahoj taky budu delat zitra :slight_smile: ja doufam ze se zaklube a nepusti as za 9 mesicu:slight_smile: drzim palecky :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janina24 ahoj mamino, jansně že ne, vítej. Držím palečky ... Vítek je nádherný .. :wink:
18. lis 2013 v 11:06  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 Ahoj. Děkuji.A zítra budu držet palce. Jen se chci zeptat, jestli s tím některá nemá zkušenosti nebo některá z vašich kamarádek. Jelikož jsem netušila, že budu rodit císařem na poslední chvíli, a ani mě doktor ani PA neinformovali o tom, že si mám pro případný porod císařem zakoupit v lékárně gel, který by měl zabránit případným srůstům, tak jsem náhodou narazila na nějaký článek, kde se o něm psalo. A tak mě od té doby trápí myšlenka, jestli když už se nějaký čas snažíme a bezvýsledně, se to netýká náhodou mě. Doktor se mi při poslední prohlídce jen namátkou zmínil, že ta možnost tu je, ale jinak prý vypadá čípek dobře a nic se mnou není. Tak k němu chci zajít, jestli by to zjistil např. UZ, jestli je všechno v pořádku. Navíc prý nemusím mít všechny cykly ovulační, jako že si myslím, že poslední dva cykly ovulka byla podle píchání na vaječníku, ale uvidíme. Omlouvám se za dlouhý příspěvek, ale nevím, co s tím... :unamused:
18. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janina24 zkusím se pozeptat, já bohužel žádnou takovou zkušennost nemám.
18. lis 2013 v 15:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek