• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
Ahojte holky...jen taková obecná otázka...ve středu musím ke gyn dr na vyšetření, ne kvůli snažení, ale na tento den mi asi vychází i případná ovulka...a moje otázka zní...můžeme se zítra večer snažit a pak jít ve st na vyšetření? nevadí to? já sem před prohlídkou vždycky ten večer nechtěla, ale ted si říkám, že kvůli snažení....btw ve středu by mi i mohla říct, jestli ovulka je, byla atd, že?
pardon za blbej dotaz, ale v tomhle sem nováček :D
18. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma Asi takto - na samotné vyšetření to mít vliv nebude, maximálně by dr mohl zjistit, že nedávno nějaký styk proběhl (jaký div, když jdeš k Dr. s tím, že se snažíš otěhotnět, tak v celibátu asi nežiješ), já jsem toto teda nikdy neřešila a hlavně gynekologové jsou na toto samozřejmě zvyklí a jsou to profíci...ale jsou samozřejmě extrémně stydlivé ženy, kterým je myšlenka, že by doktor byť gynekolog zjistil, že měly pohlavní styk, nepříjemná. Toto teda moc nechápu :- 0
Samozřejmostí je hygiena, po akci a pak i ráno šup do spršky a zbytek neřeš :wink:
18. lis 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 děkuji. zkusím se podívat do jiných diskuzí, třeba tam na někoho narazím. ale zítra se snad dostanu k doktorovi a budu vědět víc.
18. lis 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 díky :slight_smile: no uvidím...
18. lis 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 Paní doktorku určitě měnit nechci, jsem tam moc spokojená. Jenom mi vysvětlila, že za 7 let od prvního porodu se mohlo změnit spoustu věcí a taky řekla, že kdyby mi stimulovala vaječníky hned teď, tak by je mohla přestimulovat a já bych mohla skončit v nemocnici. Je to prý nebezpečné.... Musím jí věřit... Jo a hlenu nerozumím, protože ho mám třeba teď a přitom bych měla mít menzes... Jsem asi blbá :frowning2:
18. lis 2013 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Ahoj, to jestli mám pravidelný cyklus právě nevím. Teď proběhl první cyklus po vysazení antikoncepce a právě jsem to nedostala vůbec. V sobotu se ale vdávám, tak pro vyvolávací injekci půjdu až příští týden...Uvidím, co mi na to řekne dr...
18. lis 2013 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY !!!!! .... testík všera večer a dnes ráno. :sweat_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :grinning::sweat_smile: :slight_smile: :grinning::sweat_smile: :slight_smile: :grinning::sweat_smile: :slight_smile: :grinning::sweat_smile: :slight_smile: :grinning::sweat_smile: :slight_smile: :grinning:
19. lis 2013 v 09:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HOLKY !!!!! .... testík včera večer a dnes ráno - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning: - :slight_smile: :grinning:
19. lis 2013 v 09:04  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky každý den si tady pročítám Vaše příspěvky a musím říct že mi dost pomáhá když čtu že v tom nejsem sama... My se s manželem snažíme cca od srpna a stále se nedaří, ani se mi nepodařilo vychytat ovuaci( asi vůbec neni) ale někde jsem četla že se někomu stává že dorazi až po půl roce vynechání ATK. No tak uvidim příští měsíc se chstám k doktorce co na to řekne....
@rene77 posílám tichou gratulaci :wink:
19. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irca_ hlavně pozitivně :wink: vše dopadně tak jak má ! S ovulací je to opravdu potíž. Mám kamarádku, která po nějakém čase trápení zjistila že ovuluje již 3 den po ukončené MS - někdy si ta příroda opravdu dělá co che :slight_smile: Ale s odbornou pomocí a zjištěním kde je "zakopanej pes" je to pak jednodušší. Takže vydrž :slight_smile: a Děkuji
19. lis 2013 v 11:04  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 tichounká gratulace!

Holky, já asi začínám být nervozní :D je to normální?
19. lis 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 moc gratuluji :wink: Pevne verim,ze takove krasne dalnice taky brzy najdu.Kez by.
19. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca84 @pe_ma :slight_smile: najdeš neboj se = moje báječná tchýně říká vše má svůj čas a TEN "tam nahoře" přesně ví co dělá. Já jsem taky měla pěknou depku je to pár let... musím říct že s její pomocí, vlídností a vírou jsem se z toho dostala a od té doby opravdu nechávám, těžké mysli "někomu kdo má větší hlavu" :wink: ..... já se snažím nestresovat a být pozitivní. Takže KOČKY hlavy vzhůru, a bojujte a věřte, že vše dobře dopadne, protože kdo věří má z půlky vyhráno :slight_smile: :slight_smile: Takže já věřím, že ta moje "dálnice" bude pokračovat a nejdůležitější období 3 měsíců, které mě čeká, bude OK a ne že ne!!!!!!!!!!!!!!§ :slight_smile:
19. lis 2013 ve 21:38  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 tvůj optimismus je naprosto úžasný!!! tj super, tak by to mělo být :slight_smile:
uvidím, kdy najdu, je fakt, že proti některým tady a i tobě sem úúúúplnej "žabař" -> jedeme první měsíc, ale tak nějak se nám oboum už strašně dlouho nechce do sexu, ne žebychom měli krizi, to ne, ale tak nějak žijeme "bez" a tak nevím, jak se pak dají najít // :( ale tak snad to půjde, ani nevím, jestli a kdy mám čekat ovulku...uvidím, hl jdu ted k dr, tak uvidím, co mi řekne, jestli tam náznak ovulky je, nebo ne a pak se uvidí, co dál...ale mám obavu, že to nebude na chvíli a začínám být nervozní z toho, že vlastně ani nevím co ted bude nebo nebude a tak nějak jestli je to mimčo dobrej nápad a tak nějak všechno :( a to sem si říkala, jak z toho nebudu depkařit :D
19. lis 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma Nám se taky nechtělo do sexu, ale stačil jeden chabý pokus a je vymalováno :grinning: Teď samozřejmě odlehčuji. Ale chci jen potvrdit komentář nade mnou, že když to má přijít, tak to přijde... Hlavu vzhůru, ženy!
19. lis 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 - gratulace, obrovská

Holky, já jsem v poslední době na vraždu, nic mě nebaví, ani práce, která byla donedávna i mým koníčkem, všechno mě štve a mám děsně blbou náladu, chytám alergii na lidi a jejich požadavky, nevím čím to je :frowning2:
No těhotenství by asi byla vítaná změna, i když ve skrytu duše mám z toho trochu strach :D, protože dokud člověk to dítě nemá, tak nevím pořádně do čeho jde a co jej pak čeká...tak snad brzy zaženu chmury...
20. lis 2013 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem na tom podobně....práce mě taky moc nebaví, a to jsem byla kdysi nadšená zaměstnankyně...Tak ale snad se mi podaří to zahnat..Ovu bych měla mít za několik dní, tak doufám, že se zadaří....Jen nevím, kdy se pokoušet.......Ovu zjišťuji podle ovu testů.....minulý měsíc jsem měla jasně zřetelé 2 čárky.....a ještě ten den byl pokus....byl jen jeden , nějak jsem si myslela, že to bude stačit.....ale nevyšlo to.....Nevím , jak to nejlépe udělat tento měsíc, zda se snažit jak budu mít pozitivní ovu test, nebo až den na to? Píše se tam, že ovu dorazí tak za 24-48 hodin, ale zase tělo není stroj, co když to prošvihnu, když se budeme snažit až na druhý den? Taky jsem četla, že sex každý den není vhodný, z důvodu kvality spermatu. Co si o tom myslíte?
20. lis 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len12 Ahoj, na oplodnění se opravdu nedoporučuje styk každý den...ale nejlépe obden nebo ob dva dokonce. Spermie také musí dozrát :wink: A že byl jen jeden sex přímo v době ovulky -to stačí, ne? Teď je to sázka do loterie, zda mršky najdou cestu k vajíčku nebo ne, prý je šance na oplodnění při styku přímo v době ovulace tak kolem 30%. Takže prostě jste byli v těch 70% případů...my minulý měsíc o stejné - vajíčko nachystané dle Dr přímo ukázkově, děloha připravená na těhotenství...a nic z toho nebylo.
A spermie vydrží až 72 hodin, některé odolnější mohou až týden :slight_smile: Zato vajíčko nevydrží ani den a když není oplodněno, odumírá, takže při styku víc jak dva dny po ovulce (když je fakt ověřená) podle mě není možné už otěhotnět, protože se to nestihne.
20. lis 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 Gratuluji moc ke krásným zřetelným dálnicím. Tak jen pro info, ty srůsty asi nezjistím, protože můj doktor si mě nechce vzít na svědomí-dělá se to prý laparoskopicky a prý když už mimčo mám, tak je to velký risk, kdyby se cokoli stalo. Takže budu doufat, že je nemám. A snažím se na početí nemyslet, aby už to konečně vyšlo..hledám nějaké ubytování na hory, chceme s rodinkou vyrazit začátkem března. Vím, že to sem nepatří, ale pokud byste některá z vás měla nějaký tip na chatu,penzionek, levnější, buď v Krkonoších nebo u Lipna, Železné Rudy, tak písněte. Děkuji moc.
20. lis 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Ahojky tak co jak pokračujete? :slight_smile: Já si včera vyzvedla ten gynex, tak jsme si s manželem dali první dávku. Jsem teda na to zvědavá :grinning:
21. lis 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janina24 - aha, hmm jeden by myslel že se to dá na ultrazvuku vidět. :frowning2: Ono to ale asi stejně bude potřeba vědět, nebo ne k případnýmu dalšímu těhotenství, jsem naprostej ? Jinak na ty hory se ti poptám, kamarádka byla minulý rok na Šumavě a moc si to tam pochvalovali, tak dám vědět. :slight_smile:
21. lis 2013 v 09:16  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Ahoooj :slight_smile: Ty, já úplně vypla a přestala to řešit. Gynex si zatím kupovat nebudu, Femibion teď dobírám a příští týden jdu na gyndu, tak si pozjišťuju, co a jak :slight_smile: Ale jinak žádné ovu testy, grafy a zjišťování (a je mi líp) :slight_smile:
21. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra Já také tento měsíc nic testovat nebudu, teplotu si neměřím, ale vypnout asi úplně nedokážu :slight_smile: To mi nějak zatím nejde. Zatím jsem před ovu, takže to moc neřeším, ale bojím se, že zase po ovu (kterou zřejmě cítit budu jestli to bude jako minulý měsíc) budu zase nedočkavá :slight_smile: Já jdu také za 14 dní na gyndu tak se těším a také si zjistím co a jak.
21. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 Já právě taky myslela, že se to dá zjistit na UZ. A ono ne. No bude to asi ta poslední možnost, co budu řešit. V úterý jsem odstavila malého od prsa po téměř 21měsících a teď uvidíme, jestli to k něčemu bude. V našem případě to zatím byla přirozená antikoncepce :slight_smile: A pokud se dál nebude nic dít, asi to riziko podstoupím ale nejdřív tak po roce. To budeš moc hodná s tou Šumavou. Já tam nikdy nebyla, a tak si říkám, že bychom změnili destinaci. A termín nakonec poslední týden v lednu, snad ještě něco bude volné. Děkuji moc a přeji klidné čekání na UTZ:slight_smile: Pamatuji si, jak jsem bývala nervózní z každé návštěvy doktora. Ale bude to v pořádku, hlavně no stress :slight_smile:
21. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janina24 No děkuju. Honí se mi hlavou milion a jedna věc. Ale jak říkáš hlavně se uklidnit. :slight_smile:
21. lis 2013 ve 14:37  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 Asi každý ti říká, abys myslela na něco jiného. Pamatuji si to. Jakmile jsem začala zařizovat letní dovolenou, hned jsem otěhotněla (a to už jsem objednávala i manžela na spermiogram, a když mi řekli ať si zavolám za týden, měla jsem zpoždění a taky pozitivní test). Takže mluvím opravdu z vlastní zkušenosti. Teď budu zařizovat zimní dovču, tak uvidíme, jestli to bude mít stejně pozitivní efekt. Zkus třeba myslet jen na Vánoce a Silvestr, hledej si vánoční dárky a nebo jen tak online zasoutěžit, kde tě napadne. Tím se i trošku odreaguješ a čas ti rychleji uteče.
21. lis 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janina24 no vida, tak ty to mas takhle spojené s dovolenou.... tak to je dobrý :slight_smile: :slight_smile: Mas pravdu, ono se to taky trochu teď zaplní v práci, takže budu mít dost práce...... ale vynasnažím "nemyslet" :slight_smile:
21. lis 2013 v 18:37  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě tento měsíc nic, asi mám jen zpoždění, test nic neukázal :(
22. lis 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Ono to jde, ale musíš si "zaměstnat" hlavu :slight_smile: Třeba teď do konce roku to mám tak naplněné, že nad tím ani nestíhám přemýšlet :slight_smile:
22. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rene77 Mooooc gratulujuuu!! Hezký předvánoční dáreček :slight_smile:)))
23. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek