• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
@z_kopretinka nevadí, hlavně vydrž, hlavu vzhůru a hurá do dalšího pokusu :slight_smile:
23. lis 2013 v 17:01  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer, tak pokud zítra nepřijde mrška, dělám test, protože už mám ten pocit, že by to mohlo vyjít (mám ho každý měsíc a pokaždé mě ta potvora překvapí :wink: Dámy, co tak nějakou soukromou diskuzi, každý příspěvek je tu viditelný x let komukoli. Nevím jak vám, ale mě to trošku brání povídání :slight_smile:
23. lis 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina Tak to ti budu držet palce. Měla jsem stejné pocity dva minulé cykly a vždy přišla buď den či dva po negativním testíku. Ale přeji ti, abys měla testík pozitivní. Jinak s tou diskuzí může být klidně soukromá. Určitě bych se ráda přidala.
23. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky :slight_smile: tak snažení bylo, tak snad byla i ovulka a ted uvidíme, jak to dopadne ;) ale to si ještě páár dní počkám :(
23. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina také jsem pro soukr
24. lis 2013 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oktarina Ahoj, jsem pro a rada se do takove pridam, pokud smim.
24. lis 2013 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krásné nedělní dopoledne, test ještě neproběhl, mám v břiše motýly, jak se bojím :grinning: tak já založím soukr diskuzi a dám sem odkaz a kdo bude chít mluvit neveřejně, přidá se :slight_smile:
24. lis 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@oktarina pokud založíš, ráda se přidám, ale zatím mi ta veřejná nevadí :slight_smile: ale tak já se zatím "schovávám" za nick, tak možná proto...

jinak sem ted tak nějak zmatená, co se děje...myslela sem, že ve st max čt byla ovulka (jen podle kalendáře a hlenu) ale ted mě od pátku večer docela bolí prsa a od včera mám něco jako vodovej výtok, tak tomu asi nerozumím :( no uvidíme příští měsíc :slight_smile:
24. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak soukroma diskuze se jmenuje

Snažení o mimi podzim / zima 2013 a k vánocům // pro všechny

Kdo chcete pokecat neverejne, sup tam :slight_smile:
24. lis 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rene77 a tady jsem si vsimla prvniho uspesneho dalnicoveho testiku, gratuluju!!!!!
24. lis 2013 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina
Ahoj, ráda bych se přidala......také se chceme snažit a to pořádně, ať máme na Vánoce //.Nevím jak se přidat do té soukromé diskuze ?
25. lis 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se dostanu do soukromé diskuze??? děkuji :wink:
25. lis 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina ráda se přidám do skupiny děkuji :wink:
25. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se taky přidat, prosím Děkuji
25. lis 2013 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy všechny co jste napsaly, jste tam, máte to v upozorněních :slight_smile:
25. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se také do soukromé diskuze přidala. Děkuji
25. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Je jisté, že vajíčko nevydrží víc než den? Já teda ani nestihla sledovat bazální teplotu nebo tak něco. ale podle bolení v podbřišku jsem ovulaci vypozorovala 26. a 29. mi vyndali to tělísko a ještě ten večer jsme na to hupli (od té doby už nic, takže to vím jistě :grinning: ) a prostě se povedlo... Tak buď teda ty "příznaky" ovu samotné ovulaci předchází nebo jsem možná měla ovulaci třeba 2x, je to možný? Jsem tímhle fakt nepolíbená a docela by mě zajímaly názory někoho, kdo to má nastudované :slight_smile:
25. lis 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman No ty bolesti prý neznamenají ovulaci samotnou, ale to roztahování a růst folikulu - v podstatě předcházejí ovulaci. Ale že by takto tři dny předtím?:slight_smile: Možná máš nějaké odolné vajíčko, co vydrželo dýl jak 24 hodin, ale nevím :slight_smile:
Je taky možné, že ta bolest v podbřišku nebyla ovulační, ale jestli to bylo plus minus v půlce cyklu (spíš minus), tak asi ano.
25. lis 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Já právě nevím, nikdy jsem se moc nesledovala. Ale poslední dva cykly jsem si zkoušela všímat a je fakt, že jsem to tak vypozorovala. Ale možná to opravdu není bolest spojená se samotnou ovulací, ale nějak se to tam připravuje a ovulace přijde třeba až den dva potom. No jinak si to neumím vysvětlit... Pochybuju, že bych měla nějaké extra odolné vajíčko :grinning: :grinning:
25. lis 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak tento měsíc nic, takže jdeme na snažení v prosinci........Chystáte se taky v prosinci počít mimi ? Jaký máte plán? Já mám v plánu promilovat celý prosinec obden a to by bylo, aby se nezadařilo......Jak jste na tom vy?
25. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kolik nás je prosincových snažilek ?
25. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len12 já sem listopadovka a ted se čeká na prosinec jestli / nebo // :slight_smile:
25. lis 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma
Ahoj, tak uvidíš zda se zadařilo, moc Ti přejju //. :slight_smile:
Také jsem chtěla už v listopadu, ale nemoc to odložila až na prosinec....Tak teď čekám na MS a jdu na to...Ale strašně se to vleče......už chci vytvářet mimi.....byl by to krásný Vánoční dáreček :slight_smile:
Ahoj
27. lis 2013 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky spíš mi řekněte, jak se zakládá soukromá skupina????
28. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@uztotakbude Tak už to mám :slight_smile:
28. lis 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina jéé já bych taky chtěla do soukromé diskuze :slight_smile:
28. lis 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska takšup za náma :slight_smile:
28. lis 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mužů se taky přidat? Byla jsem teď týden mimo kvůli zkouškám :(
28. lis 2013 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mohla bych se taky přidat do té soukromé diskuze? Měli jsme to teď doma i v práci takový divoký a nebyla na nic nálada... :confounded:
2. pro 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek