• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
@kronecka007 Páni, 10 let s HA... Já brala 2 roky a stačilo, už nikdy více... Mimochodem, včera jsme s manželem :slight_smile: hráli na obřadu na Červeném hrádku a koukala jsem se na to krásný piano. Vzpomněla jsem si, že příští týden vám tam bude Natálka hrát ve váš velký den. Jak se těšíš, co přípravy?
15. zář 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Přípravy vrcholí, těším se, ale zároveň se každé ráno probouzím s bolením břicha :slight_smile: Nervozita už trochu pracuje. Znepokojuje mne počasí, ale snad i to nakonec dopadne. No 10 let brát HA je fakt dost, mám obavy, aby se cyklus rozjel sám od sebe. Už si ani nepamatuju, jaký jsem ho měla před užíváním. To mi bylo 14 :D
15. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kronecka007 Měla jsem to stejně a s cyklem mám velké problémy....
15. zář 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se můžu přidat k této skupině...původně jsem si myslela, že začneme na miminku "pracovat" (to zní divně:grinning:) už v létě, nakonec jsme to přesunuli o min. ten měsíc - koncem srpna byla svatba, pak hned svatební cesta, nechtěla jsem být těhotná na svatbě, abych mohla pít a užít si to všechno v klidu. Teď v září jsme si zatím taky dávali pozor, protože manžel prohlásil, že nechce Blížence, takže cca poslední týden v září by měla přijít MS a pak hurá na to! I když je možnost, že to třeba náhodou vyšlo už teď -asi dvakrát jsme se nechali unést s tím, že to riskneme, ale nemyslím si, že to vyjde - to už bylo po ovulaci, ale kdoví, že... Jinak prášky neberu už rok, celou tu dobu se chráníme pouze pomocí přerušování (kondom ani jeden moc nemusíme a navíc to leze do peněz).- zatím 100% vycházelo. Zřejmě se v tom na chlapa můžu spolehnout.
15. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kronecka007 tak to já mám HA 4,5 roku a vlastně před tím sem nikdy němala problémy, až poslední cca 2 roky s HA to mám +- pár dní a docela trápení, tak sem zvědavá, jaký to bude po vysazení...
15. zář 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 ahoj...tak třeba se povedlo...člověk nikdy neví...
15. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Já myslím, že by sna konečně mělo dorazit to babí léto - alespoň jsem včera něco takového slyšela, že od středy by se to mělo zlepšovat. Neboj, ikdyž nebude zrovna krásně, pro vás to bude jistě ten nejkrásnější den v životě! :slight_smile:

@ninive211 Vítej! :slight_smile: A proč nechcete blížence? Jeden kousek mám doma :grinning:
16. zář 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman No já nevím, my jsme takoví blázni, co trošku přece jen věří té astrologii :grinning:...manžel je Panna a blíženec je pro něj prý nejhorší možné znamení. Možná se děsí toho, že Blíženci jsou tak trochu do větru, navíc hyperaktivní (vzhledem k tomu, jakej byl on jako "líná Panna", tak bysme asi museli mít 10 ruk! :grinning:) No ale stejně, když mimčo bude chtít, tak se narodí o měsíc dřív a stejně bude nakonec úplně jiný znamení...prostě tento měsíc jsme si ještě dávali docela pozor (ne úplně), tak uvidíme, jak to dopadne :wink: Ono hlavně aby to bylo zdravý...a byla o a holčička :grinning:
16. zář 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 :grinning: No u nás já jsem býk, manžel lev a malá je blíženec. Podle čínského: já koza (ovce), manžel pes a malá tygr. Hned po porodu jsem narazila na nějakou stránku, kde vykládali ty znamení jak spolu vychází a u obou horoskopů vyšlo, že já budu mít s malou hroznej vztah, že si prostě vůbec nebudeme rozumět, naopak s manželem že budou nejlepší kámoši :grinning: Co dodat... Na rozházený hormony po porodu nejlepší čtení :grinning: Ořvala jsem to, ale pak jsem se tomu jen zasmála. Ikdyž kdoví, jak to bude jednou... :slight_smile:
16. zář 2013 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Já jsem Štír (vodní zanamení), manžel Panna (zemský znamení), což se k sobě docela i hodí, hlavně se k nám moc nehodí ohnivá a především vzdušná znamení - např. právě Blíženec či Vodnář - to je tchán a moc si nerozumíme. Tchýně je Střelec, tam je to lepší trochu, ale je strašnej pedant na pořádek, to já zase vůbec, věčně mi do něčeho hrabě, něco uklízí - normálně byli jsme na svatebce a oni dostali klíče, aby nám mohli zalívat kytky a co myslíte? - tchýně mi tam UKLÍZELA!!! (a to bylo uklizeno, postele ustlaný, nádobí umytý) a dokonce mi vyprala povlečení v ložnici, protože tam po svatbě u nás spali ségra se švagrem, tak si prej myslela, ať nespíme ve "špinavým" po někom - bylo týden předtím čistě povlečeno!!! Proboha, mě málem trefil šlak, když jsem se to dozvěděla, co to jako má znamenat? Copak jsme z cukru???? Budu muset víc přitlačit na pilu v tomto, toto se mi fakt hrubě NELÍBÍ!!!! Dokonce jsem psala do svatebních novin tzv Desatero pro správné tchýně a mezi tím byl bod, že správná tchýně se neplete mladým do domácnosti - očividně to asi vůbec nečetla!!!!
17. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 To je síla... No spíš to četla moc dobře a chtěla ti ukázat, co si myslí :-P Ono to s těma znameníma není tak jasný. Třeba moje máma s otčímem mají úplně stejně narozeniny jako moje tchýně s tchánem. Máma a tchýně jsou berani a otčím a tchán panny (chlapi mají narozky přímo ve stejný den, ženský den od sebe, to je docela zajímavý :slight_smile:) a přitom jejich vztahy jsou naprosto odlišné. Moje máma je hodně dominantní a otčím "mouchy snězte si mě", je prostě jasný, kdo o všem rozhoduje. No a tchýně je sice taky bouřlivá a energická, ale tchán sebou rozhodně nenechává vláčet. Zkrátka zvěrokruh není vše :slight_smile:
17. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman To si nemyslím...ona je prostě taková, má pocit, že tím pomáhá...a neuvědomuje si, že tím spíš akorát leze na nervy :frowning2: A že její synáček tím, že nebude mít každý den čistě vyžehlené spodky ani nebude spávat v co týden praném povlečení, neutrpí.

jinak to s těma rodičema je to fakt hodně velká náhoda, to je pak jasný, že jste se vy dva museli dát dohromady snad už jen kvůli tomu :grinning: Jinak u tvého otčima to bude asi povahou a taky asi i tím, že možná rezignoval na to se s mamkou o něčem furt dohadovat, ne? :wink: A tchán ten to naopak ještě třeba nevzdává :slight_smile:
17. zář 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Tak se nad ni asi budeš muset povznést :slight_smile:
No jinak ještě k těm rodičům, naši jsou spolu "teprve" 15 let a tchýně s tchánem už 43 let. Ale máš pravdu, že je to o povaze. Jen podotýkám, že u dvou kalendářně stejných "vzorků" se vyskytuje úplně jiné chování, takže bych se se znamením děcka až tak netrápila. Ale tase je fajn, že o tom uvažuješ, mě to doteď nějak nenapadlo :slight_smile:
17. zář 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Ale jak jsem psala, tak stejně si to mičmo zvolí samo, kdy přijde na svět, kolegyně měla mít jasného ráčka a malý se narodil o 6 týdnů dřív na Den dětí a je Blíženec :slight_smile:
17. zář 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Ale třeba nám ten Ráček vyjde, naši jsou oba Raci, navíc sestra je Šárka (svátek 30.6.), taťka Pavel (svátek 29.6.) a švagr je Petr (též slaví 29.6. :slight_smile: )
17. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 Tak to alespoň slavíte najednou :grinning: Praktické! :grinning: Třeba to vyjde, proč ne :slight_smile: Nás si rodiče taky plánovali, všichni tři jsme koncem dubna - býci; brácha 20., já 25. a ségra 29. :grinning: Vždycky táta říká, že to jsou ty červencový dovolený :grinning:
17. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Taky pěkné, tolik býků v rodině! Ale právě si myslím, že to musí mýt nevýhodu, že se ty oslavy narozen zpytlíkují dohromady a všichni jste vlastně tak trochu ošizeni o tu originalitu, že je to jen Váš den.
U nás se "slaví" na dvakrát - nejdřív ty svátky (ale to se nějak nehrotí, jen tak zlehka) a pak.11.-14. se to spojí většinou oboje narozeniny do jednoho. Mamka je bez tří dnů o pět let mladší než taťka.
17. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHoj holky take bych se rada přidala. CO udělat uzamčenou diskuzi?
18. zář 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova no uzavřenou diskuzi jsme už jednu zakládaly a nějak tam skoro nikdo nepřispívá...pokud není aspoň 5-10 opravdu aktivně vzájemně diskutujících, nemá to smysl, takto se může kdykoliv kdokoliv přidat v průběhu :wink: Já se třeba takto účastnila jedné diskuze (méně aktivně teda, ale zajímaly mě ty osudy,ráda jsme si početla a i se něco nového občas dozvěděla), pak skupinka holek založila soukromou diskuzi, mě do ní nepřizvaly a původní diskuze se hnedka zamčela...docela mě to mrzelo
18. zář 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala... Můžu? :slight_smile:
18. zář 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova přesně jak říka ninive211, takto může kdokoli přijít a "donést" něco zajímavého...
18. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 @pe_ma JJ dobře nevadí, byl to jen návrh
18. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek Jasně, vítej mezi námi :slight_smile:
18. zář 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, podzim nám regulérně začíná, soudě dle počasí venku, tak ať se zadaří a jsou to tady samé // :slight_smile: Na fóru Snaženíčko léto 2013 už to začíná :wink:
18. zář 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se dneska máte? Taky vám za okny pláče? Na Praze 7 je to takový protivný pokapávání, ale na deštník už to je. Dneska bych si klidně i došla někam na prochajdu, kdyby nepršelo... :slight_smile:
18. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no uvidíme, jak se bude dařit, my máme ještě chvíli čas na začátek snažení, až doberu poslední balení HA a navíc mám ted ATB, tak by se stejně nedalo...
@misulenka_pepousek u nás se jen baarví listí a občas pěkně fučí, ale moc tu neprší, ven bych možná vyrazila, z okna to nevypadá špatně, ale na neschopence bez vycházek mám smůlu :(
18. zář 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma : A s čím marodíš? Já jsem se tenhle týden taky bála, že lehnu, to by byl horor, doma bych asi umřela, protože rekonstruujeme část bytu a mě by z toho hráblo :slight_smile:
18. zář 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek no myslela sem, že jen rýma, ale pak mě přepadly horečky a sedlo mi to na průdušky, takže tu doma kašlu jak stará tuberka :D :D no jinak taky se tu zrovna nebavím, sousedi tu každé ráno mají diskotéku, dneska tu od 8 do 12 hrál goťák, takže se ani nedá dlouho spát a ted se tu šíleně nudím :D
18. zář 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek