• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko: podzim, zima 2013

27. prosince 2013 
Ahoj holky, tak napůl už se k vám přidávám :slight_smile: V neděli jsem dobrala poslední prášky, ale ještě netrpělivě čekáme každým dnem výsledky z cytolky po konizaci (pořád se mi střídají dobré a horší výsledky). Pokud bude vše ok, jdeme do toho hned :slight_smile: Vůbec si nějak nepřipouštím možnost, že bychom to museli oddalovat...
25. zář 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ladygodiva http://www.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-bazalni-teploty Tady si to nastuduj, je to tam hezky vysvětlené.
27. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat do vaší skupiny? :slight_smile: Posledního srpna jsme měli svatbu a akorát jsem dobrala poslední prášek HA. S manželem jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh. Mám za sebou první menstruaci z vysazení a příští týden čekám tu první opravdovou, ale kdoví jak dlouhý budu mít cyklus že. Jinak asi 8 let jsem brala léky kvůli vysokému prolaktinu, který mohl být zvýšený právě kvůli dlouhodobému braní antikoncepce (měla jsem i mikroadenomy na hypofýze). Doktorka mě straší, že budu mít anovulační cykly nebo nedostanu menstruaci vůbec. Já se rozhodla vysadit všechno - HA i léky na prolaktin a uvidím co to udělá :zipper_mouth:
27. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky :slight_smile: tak po dnešku netuším, jak to všechno dopadne...mám nějakou virovou infekci, nikdo neví jakou, zvedl se mi cukr...chjo, tak to vypadá, že zatím nic nebude :(
27. zář 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pe_ma Neboj, nebude teď, bude za měsíc, nebo dva. Hlavně klídek. Já taky pořád nemůžu. Ve středu jdu na operaci se zubama, budou mi vysekávat zub moudrosti. A navíc mne teď začíná bolet jeden zaplombovanej. :( Do toho pořád záda v háji, takže mám strach co by bylo v těhotenství.
28. zář 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude tak at to dobře dopadne! jinak se zádama taky bojuju už rok a půl, nic nezabírá, tak snad to pak "jednou" těch 9m vydržím :D
28. zář 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pe_ma No já jsem podle otropeda naprosto v pohodě, jen nemůžu v noci bolestí ani spát. Hlavně mne strašně bolí zepředu rameno, tam jak se spojuje s klíční kostí.
28. zář 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude no tak to já naštěstí spím, když ležím, tak jsem ok, já to mám v kříži, mám tam nějak hnutý záda a tlačí to tam, kam nemá, takže sedět, stát a hl ohýbat se je krize...ikdyž ted zrovna mě bolí rameno :D
28. zář 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pe_ma Prostě jsme obě mrzáci...paráda :slight_smile:
28. zář 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude tak lepší jak no to být samy, ne? :D
28. zář 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dotaz: ted sem byla často nemocná, za měsíc zkončím HA...a můj dotaz...chtěla sem začít zase chodit na aqua aerobic, ale ted mi došlo že vždycky, když sem chodila na bazén a pak byla na kontrole u gyn dr, tak sem měla pozánětlivé změny (vždycky to bylo tak cca měsíc po návštěvě bazénu, nikdy neléčeno) myslíte, že když se chceme začít snaži, že můžu začít chodit, nebo byste to neriskovaly? Díky!
29. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma No asi záleží na tom, v jakém stavu jsi ty záněty měla, pokud na to trpíš, tak bych to možná radši nepokoušela, i když lehké záněty myslím nejsou kontrdikce k otěhotnění (jako že by to mělo vadit miminku,když bys otěhotněla, ale je otázka, jestli třeba by to nemělo vliv právě na to samotné otěhotnění).
29. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pe_ma Snažit se začneme doufám už za pár dní a chodím už čtrnáct dní pravidelně plavat. Je mi fajn :slight_smile:
30. zář 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma ahoj, já z HA končím za cca 6týdnů a na záněty vyloženě trpím (několikrát léčené), takže já se asi radši zeptám doktora.
30. zář 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mak07 Já na ně taky trpím, ale nikdy jsem je neměla z bazénu :slight_smile:
30. zář 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevítě některé, jestli je možné, abych po vysazení Mireny nemenstruovala a přesto otěhotněla ? Mirenu mám vytaženeou od 2.9. a doteď jsem nedostala MS a už mně to štve, protože ¨nejsem tím pádem nastarotovaná na mimi.......a nechce se mi věřit tomu, že bych byla těhotná. Test si teprve budu dělat jen mně spís zajímá vaše zkušenost.
Diky moc
30. zář 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude no to já to chytím snad ze všecho a všude. Doktor říkal, že to asi přitahuju :grinning:
30. zář 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sem ten aqua odpískala...

no já právě ty záněty měla za posledních 5 let na každé preventivce a po půl roce kontroly, přičemž 2 sem to měla ok a to právě bylo, když sem před tím tak cca půl roku nebyla nikde na bazénu, takže opravdu ten bazén je jediná možnost, to jediné bylo jinak...tak pro jistotu...
30. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak zítra jdu na kontrolní odběry na endokrinologii - prolaktin, prosím držte mi palce ať je to v normě! :unamused: jinak v nejbližších dnech čekám MS, pochybuju že by se hned první měsíc zadařilo :grinning: no když už mi budou brát tu krev, tak mi mohli testnout i hCG že? :sweat_smile:
2. říj 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucijenda Budu na tebe myslet.
2. říj 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude už to mám za sebou, budou teda testovat jen ten prolaktin, výsledky budu vědět v pondělí, to bude dlouhej víkend! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už se můžu přidat jako řádná podzimní snažilka :slight_smile:
4. říj 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijenda : Držím palce :wink: Prolaktin je zmetek, ségru taky pěkně trápil...
4. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka_pepousek děkuju, no uvidím v pondělí, MS jsem měla dostat dneska a samozřejmě ještě nic, asi to ten prolaktin blokuje :frowning2:
4. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman
@uztotakbude
@pe_ma a spol... :slight_smile:

Ahoj holky, jak se máte? Zase je tu mrtvo.. Co je novýho? Já jsem se vrátila z Londýna, bylo to báječný, sice bylo celou dobu zataženo, ale ani jednou nepršelo a bylo tepleji než tady. Viděli jsme všechny památky, fakt super.. A teď mě čekají poslední 3 týdny v práci a nastupuju do nový a zas zkušebka.. Už se nemůžu dočkat až se začneme snažit o mimi. Odpočítávám dny a hodiny. Vy už se některá snažíte? :slight_smile:
4. říj 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renunka01 my už jedem na ostro :grinning: teprve první měsíc po vysazení HA, a dneska jsem měla dostat MS, ale zatím nic, kdoví jakej budu mít cyklus po tolika letech braní HA :unamused:
4. říj 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucijenda Kdo ví, jestli už nejsi v tom :grinning:
4. říj 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@renunka01 Ne ne, dneska velká diskuse, řekla jsem manželovi, že bych asi radši ještě rok počkala a našla si práci, udělala nějakou praxi. Manžel souhlasí, ale bylo vidět, že je smutnej a je mu to moc líto. Ach jo. Já fakt nevím. Nějak se v tom plácám. Kdybych otěhotněla, on by byl nejšťastnější.
4. říj 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek