• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko v roce 2013

29. prosince 2013 
@dreana no to ani ja nemam zkusenosti... cyklus mam taky 28 dni, mam na to aplikaci v mobilu :grinning: ale to je jen priblizny vypocet. Myslim si ze ty OVU testy to urci presne. Docela se desim toho ze az budu chtit takto nepujde. Moje kamaradka je po roce dost zoufala a ma za sebou prvni umele a bohuzel nevyslo :frowning2: bylana tom v Budejicich a moc spokojena nebyla. Takze ted zastava nazor, ze by se priste vdavala az jako tehotna ...
12. říj 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdy00 Ja mam aplikaci v PC :slight_smile:) Tam to píšu a ona mi to všecko počítá :slight_smile:)

proc by se vdavala až jako těhotná? jako že by si vzala jiného chlapa, co by jí rychleji udělal dítě nebo jak? :slight_smile:) tomu moc nerozumím :slight_smile:)

ja jsem dvana 3,5 roku, tkaže my mame docela na čase :slight_smile:))
12. říj 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana i když maš cyklus 28dni tak nemusiš mit ovulaci 14dc,protože zaleži kolik dni maš lutealní fazi,ja mam 12.Tak podle toho poznam kdy přijde menstruace.když mam ovulaci 16dc,tak bych měla mít cyklus 28.
12. říj 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja měřim bt a zapisuji si to do fertilityfriend a podle toho jakou mam teplotu tak testuju ovulačnima testama.
12. říj 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemužu brat ha tak proto měřim a kondom použivat nechceme.
12. říj 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee Takže jedes na plodne a neplodne dny? Ja nšvim jestli bych tomu verila :slight_smile:) Jinak my si taky "jen" davame pozor :slight_smile:)
12. říj 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana jj ale použivam i spermicidni gel pharmatex
12. říj 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee Ty jo ten sem měla taky :slight_smile:) Ale nějak mi nevyhovoval, byl z něj bordel, člověk se pak nemohl pořádně umýt.. Bylo mi to nesympatické :slight_smile:)
12. říj 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana no vis myslela to tak, ze by se v pristim zivote vdavala az jako tehotna, ze je pak jistota, ze rodina bude kompletni. Ted vubec nevi, jestli to vyjde. :frowning2: maji za sebou kopec vysetreni a spermiogram nevysel moc dobre ... Takze jak mi toto vypravi o to vetsi mam strach aby to klaplo....

brouzdala jsem na ruznych inspiracich a asi Vas pak budu potrebovat, nebyla bych schopna koupit ani kocar, je jich tolik a tolik se mi jich libi ..... :slight_smile:
13. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdy00 jj to chapu, ale ja jsem i někde smířená s tím že třeba budeme ve dvou, nikdo neví jak nám to půjde, ale i tak bych byla nejstastnejsí ze vsech :slight_smile:

Mě se u kočíku líbí spíše typ, ale jinak jich mam v albíčku taky tunu :slight_smile:) ale potřebuji nějaky bytelný, tak tím se to zužuje :slight_smile:)
15. říj 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám přidávám :slight_smile: před třemi měsíci jsem se vdávala, ale protože mi chybí ještě tento rok školy a pak bych na ten rok chtěla do práce kvůli mateřské atd. takže to taky plánujeme na přelom 2012 - 2013 :wink: jinak já HA nebrala nikdy, nebylo mi to doporučeno kvůli zdravotnímu stavu a vlastně mě ještě nikdo nepřesvědčil o tom, že to zdravotně v pohodě i když člověka nic netrápí. Už tři roky se řídím podle plodných a neplodných dnů a zatím to funguje. První rok jsem si měřila bazální teplotu, poctivě zapisovala... ale teď už se řídím jen podle toho co mi říká tělo. Nějak už jsem se za tu dobu toho pozorování naučila poznat co mi říká. Musím říct, že je to hlavně kvůli tomu, že mám naprosto pravidelný cyklus a příznaky všeho jako z brožury :grinning: Tak snad to za ten rok a něco klapne :slight_smile:
15. říj 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom Ahojky, tak to vypada dobre.. Ja bohužel pravidelny nemam, obcas 28 nekdy 30DC. JinK gratuluji ke svatbicce! My planujeme taky tak za ten rok a kus, tak uvidíme jka to vyjde...chtela bych sice driv, ale bojim se ze to moc nepujde...
15. říj 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom
@hejdy00 ahoj holky, tak jak je?

Pořád toi u Vás vypadá na 2013? :slight_smile:
30. pro 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana
@moniinom
Ahojky, jo jo zatim to tak porad vypada. Letos me ceka jeste svatebni cesta a dodelani bytu. Pak uz je bude vsechno pripraveno .... :slight_smile: a co u vas noveho? neprinesl jezisek prekvapeni :slight_smile:?
2. led 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdy00 @dreana U nás to taky stále vypadá na zimu 2012 :wink:
3. led 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniinom @dreana Kde jste byly na svatebni ceste, jestli se muzu zeptat?
4. led 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, moc to tu nežije,l tak obnovuji téma a třeba se to zase chytí:slight_smile: My plánujeme mimčo, resp. snažení o něj někdy na příští rok touto dobou. Nakonec jsme se rozhodli o posun oproti letošnímu roku kvůli mé práci, takže doufám, že toho nebudu litovat. Ono by to te´d u nás ani nešlo, vysadila jsem HAK a nemám ani MS ani ovulaci, tak bude fajn dát si to tělo trochu do pořádku...
10. dub 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych se s dovolením přidala:slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky se přidávám :slight_smile:. Příští rok plánujeme i svatbu (v srpnu), tak pak nějak hned po tom bychom začali. Takže koncem roku 2013. Loni jsem teprve dodělala bakaláře a letos v lednu nastoupila do práce, tak musím míti něco odpracované kvůli mateřské. A teď ještě rekonstruujeme byt, tak snad nám to i na tu svatbu vyjde finančně. Kdyby bylo na mě, chtěla bych mimčo už příští rok, aby se někdy koncem narodilo, ale těhotná se zase vdávat nechci. Takže asi nezbývá nic, než počkat. Ale chtěla jsem být vždycky mladá maminka a s takovou nebudu a bojím se i, že nám to třeba hned nepůjde. Od ledna už neberu HA a i když si přítel dává pozor, tak stále nic.
13. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také se přidám. My bychom chtěli začít někdy na začátku roku 2013. Naší holčičce budou v lednu 2 roky, takže bychom jí chtěli pořídit sourozence......
14. kvě 2012 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se přidávám .. Malému je teď půl roku a dlašího prcka by jsme chtěli začít pořizovat cca příští rok v létě. Nejlépe, aby se narodil/a dlaší rok na jaře :slight_smile:).
3. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chci se k vám přidat, v březnu jsem vysadila po 8 letech HA s tím, že se budeme velmi zvolna snažit o miminko. Počítala jsem spíš s tím, že si srovnám cyklus (před antikoncepcí jsem ho měla nepravidelný), dám se dopořádku a těhotenství třeba přijde. Teď už je červen, od toho, co neberu prášky, jsem měla jen 2krát měsíčky a to po 33 a 40 dnech - až teď se na mě sypou informace o tom, že když je cyklus delší, znamená to, že je anovulační - ovulace prostě vůbec nebyla... Takové cykly jsem mívala i jako mladá, když jsem ještě nebrala prášky a docela mě to vyděsilo:frowning2: Má někdo podobné zkušenosti? Sice bych ráda těhotenství až tak na podzim/zimu tohoto roku, ale přesto mě zaskočilo, že může být takovýho problém...
3. čer 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tprk
Ahoj, ráda bych tě jen "vyvedla z omylu" ... já mám cykly taky dlouhé (45dní) a ovulace probíhá (zhruba 32.den) ... i dlouhé cykly mohou ovulační být ...
Můžeš to zjistit měřením bazální teploty a ovulačními testy :slight_smile:
držím pěstičky, aby se příští cyklus zadařilo :dizzy_face:
3. čer 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna Ahoj, už jsem si to tady někde taky přečetla a díky, že mi to píšeš, moc mě to uklidnilo:wink: Teď uvažuju o tom, že si budu měřit bazální teplotu, nevíš, jestli je na to potřeba nějaký speciální teploměr nebo stačí normální? Moc děkuju za uklidnění a za přání, hned přestávám stresovat, protože psychika je důležitá :slight_smile:
4. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tprk
Ahoj v lékárnách prodávají teploměry na dvě desetinná místa, aby bylo měření přesné, já ale používám obyčejný a slouží skvěle :slight_smile: A nemáš za co ... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak dík:slight_smile:
4. čer 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat?
za mesic planujeme s pritelem svatbu, pak nas ceka rekonstrukce a na jaro se chystam vynechat prasky, chvilku se procistit a pak zacneme pracovat na prckovi.... rozhodla jsem se tento tyden, nejak na me vlezly materske pudy a od te doby na to musim myslet :slight_smile: Budu se uz ted snazit zdravej jist a od jara zobat listovku. Doufam, ze se nam pristi rok vsem podari zadelat na prcka :wink:
8. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ráda se k vám přidám.Mám 4 měsíční holčičku a příští rok nějako ke konci roku bysme se chtěli začít snažit o druhé mimi :slight_smile:
6. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, že by nám to tu ožilo?

My plánujeme snažení někdy na příští rok, bud na začátku nebo na konci, to se jeste uvidí :slight_smile:)

Tak jak se máte?

@najemnici
@valca28
6. črc 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dreana Máme se fajn akorát malá je dost protivná jak jsou tedka ty hice.Já bych chtěla aby se druhé mimi narodila v srpnu 2014,protože v srpnu má manžel narozeninky :slight_smile: Takže plánujeme snažení nějako ke konci roku 2013 :slight_smile:
6. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek