• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko v roce 2013

29. prosince 2013 
@valca28 Souhlasim, všechno zlé je pro něco dobré. A některé životní zkušenosti jsou k nezaplacení a nepřenositelné. Pá zlých věcí mám za sebou, ale zpětně vidim, že všechny byly k něčemu dobré a něco mě naučily...
7. srp 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nunacek souhlasim, souhlasim, souhlasim :slight_smile:
8. srp 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rekonstrukce zacina pomalu probihat, jak ja se tesim az uz bude vse hotove a treba pristi rok zacneme uz kupovat veci pro prcka :slight_smile:
8. srp 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valca28 Přeju pevné nervy při rekonstrukci :wink:
8. srp 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nunacek Dekuju, budou ty pevne nervy potreba. Uz jenom s tou firmou, co ma rekonstrukci provadet ! Maji to tezce na haku, den sem, tri dny tam, co by....... :unamused: a pak toho neporadku vsude, co bude...ale zase, uz se tesim az vsechno bude hotove :slight_smile:
9. srp 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doplnila zase par ruzovych vecicek do alba....kdyz ja si tak straaasne moc preju pak holcicku....doufam, ze to klapne :wink:
9. srp 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valca28 Taky uz mam nejake fotky (a i veci) nasbirane... taky bych moc chtela holcicku, tak snad se zadari. :slight_smile:
9. srp 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova urcite se nam to povede :wink: a jake jmeno by se ti libilo?
10. srp 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valca28 No, se jmenem to jeste bude problem, manze by strasne chtel Katerinu, coz se mne moc nelibi. Mne by se libila nejvic Alzbeta, a pak kdyztak Magdalena, Karolina, Josefina... Ale se jmenem synka jsem si prosadila svou, tak asi se jmenem pripadne holcicky budu muset ustoupit. :slight_smile:
10. srp 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cabalkova to vis ze jo, ty budes mit prcka v sobe, starat se, rodit ho, tak by mela mit zenska hlavni slovo, jak se bude prcek jmenovat :wink: Mne se moc libi Natalka a Nikolas. Na natalce se shodneme ale Nikolas se mu nelibi....a stejne bych si ho prosadila, takze to ani neresim :grinning: :wink:
10. srp 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valca28 U nás taky bylo dilema s holčičím jménem.Manžel chtěl Jindřišku a mě se moc líbí Verunka,Adélka,Karolínka.A Anička se nám líbila oboum.A taky když mi v porodnici řekli že budu muset na akutního císaře a chtěli po mě jména ani jsem neváhala a vysypala ze sebe Anna nebo Jiří.Nebylo to 100% že to bude holčička totiž :slight_smile:
10. srp 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@najemnici No tak na Anicce bychom se shodli taky, akorat ze mi prijde, ze jich je docela dost. A vlastne by se mi libilo jmeno o treech slabikach, aby slo k tomu nasemu Antoninovi. :slight_smile: Ale to je ve hvezdach, zda se nam zadari a jeste k tomu holcicka. Trosku mam obavy, ze jak si tu holcicku fakt hodne preju, tak to pak bude druhy kluk... budu se s tim muset malinko srovnavat, prece jen bych jako druhatko tu cacorku radsi, ale budu samozrejme stastna za miminko jakehokoli pohlavi, hlavne kdyz bude zdravoucke.
10. srp 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cabalkova jojo, kdyz to bude zdrava holka, ze jo :wink: :grinning:
10. srp 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova Já jsem si taky přála kluka,ale ted jsem strááááášně šťastná že mám holčičku a moc se těšim až ji budu hezky česat culíčky a dávat jí sukýnku :slight_smile: Je to naše zlatíčko a nejhezčí je když spolu my dvě a tatka blbneme a malá se směje nahlas :slight_smile:
10. srp 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valca28 Až bude vše hotovo, tak si na bordel kolem rekonstrukce ani nevzpomeneš :wink:

@cabalkova K Antonínovi se krásně hodí ta Alžběta. Líbí se mi, když sourozenci mají jména od stejného písmena.

A co se týče pohlaví dětí, tak je jasné, že nejdůležitější je, aby byly děti zdravé a na pohlaví nezáleží a stejně ho člověk neovlivní, ale i tak nad tím člověk prostě někdy přemýšlí. Nám u prvního bylo úplně jedno, co to bude. U druhého bych já o kousek víc chtěla holčičku a manžel o kousek víc chlapečka. Tak uvidíme, komu se přání splní, jestli bude druhá holka nebo kluk. A jména u nás byla boj už při prvním, takže při druhém to bude počítám to samé :grinning: Jméno u E. jsme vybrali až po porodu na porodním sále, když jsme miminko viděli, nevěděli jsme, co čekáme, takže jsme měli několik jmen pro holku i pro kluka a po porodu jsme vybrali to pravé.
10. srp 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nunacek ja se prave bojim, ze az bude po te rekonstrukci, ze ve mne bude o to vic hlodat to mimco, bo uz bude pekne zazemi hotove... :grinning: ale zase bych fakt pak aspon pul roku chtela setrit, a pak se uvidi :wink: ale zacina to se mnou cloumat teda porádne :grinning: znas to? jeden den v pohode a druhy by jsi do toho sla nejradsi hned :grinning:
10. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valca28 Jo tak takhle to mam ted teda casto... jeden den bych chtela jeste pockat, druhy den si rikam, ze neni na co cekat a ze teda jdeme do toho, pak si rikam, ze jeste dopreju Tondikovi par mesicu navic, kdy bude jenom on... no nevim, nejradsi bych to nechala "na prirode", ale to bychom se druheho v tom pripade nedockali... :slight_smile:
10. srp 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nunacek Mne se ta Alzbeta k tomuu taky libi nejvic, ze zacina na stejne pismeno... i se mi libi, ze od obou jmen jsou domacke varianty, ktere zneji uplne jinak nez to oficialni jmeno... proste Alzbeta je moje favoritka, ale na to mi muz vzdycky rekne, no jo, kralovna... Uvidim, doufam, ze ji nakonec prosadim. :slight_smile: Tak teda kdyz to bude ta holcicka.
10. srp 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valca28 Jo jo znám. U prvního dítěte teda ani ne, ale znám to ze současné doby. Někdy mám den, že bych nejradši hned vysadila HA a začala se snažit o druhé dítě, ale pak zas si stoupnu nohama na zem a vim, že menší rozdíl než ty 2 roky a 4-5 měsíců prostě nechci, že by to nebylo dobré pro nikoho. No prostě jak na houpačce.

@cabalkova Sice neznám vaše konkrétní problémy, ale příroda někdy dokáže mile překvapit :wink: Tak to máme naopak, mně se líbí jména hlavně v těch základních tvarech, takže třeba Jan, Jenda, Jeník je super, ale oslovení Honza je pro mě děsný. Nebo třeba Josef, Josífek je pěkný, ale Pepa se mi nelíbí. Mám ráda jména, která jsou nejkrásnější v těch základních úředních tvarech. A jinak Alžběta byla moje prababička a je to i moje sestřenice :wink:
12. srp 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Tak jsme o vikendu byli s manzou nakoupit nejake oblecky a hracky pro kamaradcineho prcka, holcicku, ma se narodit sice az v zime, ale ted jsou vsude slevy. V Tesku dracek Lamaze za 181 Kc, ruzovy, k sezrani, nemohla jsem odolat :grinning: Nejradsi bych si ho nechala pro sveho prcka, az bude :grinning: a ty ruzove vecicky, uf.... jsem se rozhodla, ze ode dneska zacnu behat a cvicit, at jsem fit. V listopadu se chystam k dr. na poradu. Mam za sebou slepak a konizaci delozniho cipku, snad to pak bude vse ok...
13. srp 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky můžu se k vám přidat?Chtěli bychom do třetice holčičku spíš tedy já bych chtěla :grinning: jen ještě nevím kdy přesně já už bych chtěla hned :grinning: ale nejmladší je ještě moc malínkatý a chci mu dopřát ještě tu maminku pro sebe :slight_smile: a jak tu někdo psal mi máme kluky 3,5roku od sebe a je to hodně poznat ten starší je už taková chůva strašně mi pomáhá ted už si spolu i hrají.Já jsem nikdy nevěřila řečem že když máte dvě a více dětí té práce kolem nich je míň ale něco pravdy na tom je já ted stíhám i to co jsem nestíhala s jedním :grinning: :grinning:
13. srp 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenasss ahoooj, jasan, vitej :grinning:
13. srp 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss vítej mezi námi :slight_smile:
13. srp 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valca28 Ono člověk musí myslet pozitivně, co se týče zdraví, jinak si ještě přivolá nějaké problémy, psychika je mocná.

@lenasss Ahoj, vítej :slight_smile: Tak nezbývá, než držet palce, aby to ta holčička fakt byla. Ale i kdyby ne, tak tři zdraví synové budou taky super, ne? :wink: A Mikuláš je fakt ještě mimi, takže chápu, že mu ještě chceš dopřát maminku pro sebe.
14. srp 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nunacek @lenasss @cabalkova Holky, tak to vidim, ze pristi rok to bude vyroba holcicek :grinning: vsechny chceme holky, to bude sranda, az se nam to vsem podari :grinning: :grinning: :grinning: Jak psala @nunacek: psychika je mocná :grinning: :wink:
14. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,

ráda bych se taky přidala jestli můžu :slight_smile: . Mám doma čerstvě 3letou berušku a o druhé bych se chtěla začít snažit tak březen/duben. Večerně ještě studuju a mám před sebou poslední ročník tak ještě s mimi musíme počkat. Samo bych taky chtěla ještě jednu holčičku :grinning: , ale muž si tak přeje kluka :grinning:
14. srp 2012 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi No jasne, pojd k nam, cim vic, tim lip. :slight_smile:
14. srp 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sacvi vítej v klubu :grinning:
14. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sacvi Ahoj, tak to jsme na tom podobně s tím pohlavím dětí :grinning: Co studuješ?
14. srp 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík holky :slight_smile:

@nunacek studuju večerně zdravotnického asistenta. Takže každé út a čt ve škole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2012 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek