• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Španělsko

2. června 2014 
Ahojky ve Spain :slight_smile:
2. bře 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
2. bře 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snmad se nas zde sejde vice ze Spain, vid? :slight_smile:
2. bře 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufejme. ja jsem si nalepila nehty a ted skoro nemuzu psat. Mne se to neotevrelo ten majlik. :frowning2:
2. bře 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam to stesti, ze nemam potrebu je nalepovat, mam sve prirozene dost dlouhe, nelamave, vypadaji, jak franc. manikura. Aspon kazdy se me vzdy pta, kde si je nechavam delat a kdyz jim sdelim, ze je to priroda..jen koukaj. Jake barvy???
2. bře 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mas stesti. Ja mam nehty jedna hruza, protoze mam tendenci si je upravovat ustne, navic je mam hodne mekke.
2. bře 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se zeptat, z kterých jste měst?
Psala mi včera kamarádka, co je momentálně ve Španělsku - Barceloně, že jde dneska na vyšetření protože to vypadá, že taky čeká mimčo :slight_smile:
2. bře 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja jsem v Baskicku.
2. bře 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JA v Madridu.....

TAk vidim, ze se nam to nejak moc nerozjelo, no, vsak to prijde....i kdyz jsme zalozila tema Tehulky v zahranici, hned byl ohlas... :wink:
3. bře 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, ja byla 4 roky na Ibize,ale tedka jsem bohuzel uz v CR...ale doufam, ze aspon na dovcu si na party island zaletime...
3. bře 2007 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak sa konecne pridavam.

Kocurek, nevidela som spravu od Teba, este sa tu moc nevyznam. Citala som trosku zaciatok diskusie. Ty si nemala rodit doma v Cechach?
3. bře 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mate : Puvodne jsem planovala rodit v Madridu, ale ze zdravotnich duvodu musela zustat v CR.Takze porod bude zde, ale aspon si mimca cela moje rodina uzije.
Hezky vikend vsem :slight_smile:
4. bře 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zijete devusky??? :slight_smile:
7. bře 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je mrtvo. Tak malo holek zije ve Sp?
7. bře 2007 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky, ve Spain zije mnoho Cesek, to by ses divila, ale vsichni jsou zaregistrovani na www.rodina.cz

:slight_smile: ale tam je to des a hruza...nestacis sledovat a jsou to vetsinou drby, moc veci se nedovis...
8. bře 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takze my tady mame vyssi uroven sdelovanych zprav. Mene je vice. :wink:
8. bře 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky jsem slysela, ze na rodine je to hnus :unamused:
8. bře 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moje kamoska, ktera semnou vystudovala a ja ji seznamila s jejim nynejsim muzem, shodou okolnosti taky Spanel, ted ziji na Fuerteventure, tak mi rekla o rodine, ale kdyz jsme se tam zaregistrovala a zjistila, co za zvasty tam resi...tady aspon nekdo ma nejaky problem, prosi o radu, nebo si clovek sam muze vse vyhledat. :slight_smile:

kristi : o Ibize mi ani menluv, na party to je skvele, ale na dovolenou moc ne. Nedavno jsme tam byla pracovne-s cestovkou, pro kterou delam-tak jsme pluli lodi z Barcelony na Ibizu. BYl to vylet rpo peluqueros "kaderniky a holice"-500 chlapu, chlapcu a muzu....a to vam bylo neco, proste sami homosexualove, ja proti nim nic nemam, ale stalo to za to. Proste firma jim chtela zpestrit zivot, jejich vynikajici prac. vysledky, tak je pozvala na 3-denni vylet na Ibizu. FAkt skvele, 3 dny jen jedli a pili. Kdyz jsme dorazili na Ibizu, tak se hned vsichni presunuli na nejznamejsi diskoteku, parili do rana a pak se plulo zpet..... :sunglasses:
8. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem porad mela chut jet na Ibizu,ale jak pises - asi neni o co stat. :confused:
8. bře 2007 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja jsem tam byla spokojena, mne to tam hooooodne bavilo
9. bře 2007 ve 04:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mam zase po vysetreni v nemocnici a vse ok, tak jsme moc rada, hlavne, ze mimi roste. TAk hezky den tehulky a maminky skoro Spanelky... :grinning:
9. bře 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi: no tak povidej!
Kocourek: Taky preji hezky den. A zitra mne ceka velky DEN.
9. bře 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas tu nasla :grinning: :grinning: :grinning: Sice pozde,ale prece :slight_smile: Taky jsem koukala na rodinu, ale pripadalo mi hrozne komplikovany se na spanelky vubec dostat a pak je to myslim dost neprehledny.

Tak doubek je vdana :slight_smile:, nerekla mi to dopredu :angry: a ty Kocurku, uz jsi maminka?
15. bře 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,jak se tady všichni máte?Není tu nějaká maminka,která by si chtěla popovídat?Jmenuji se Petra,je mi 19 let a jsem na mateřské dovolené mám desetiměsíčního chlapečka jménem Dominik.Jsem velice štastně vdaná,ale nemám čas si hledat kamarádky :frowning2: .Budu velice ráda když se někdo z vás ozve.Jinak přeji všem moc hezký den Petra ---email:petkajurasovic@seznam.cz
16. bře 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konecne taky tady holky. Jsem uz ve 29. tydnu a zacina me desit jak rychle to utika. Ale strasne se na Amalku s manzelem tesime :slight_smile: ziju n ajihu Madridu ve Valdemoru a jsem vdana, tehoz casu na neschopence kterpu mi proplaci Asepeyo, protoze firma kde jsem delala nestala o tehotnou zamestnankyni a tak me vyporouceli.....takze si aspon uzivam tehotenstvi jak se patri. A co bude dal uvidime. Kdy vy cekate narozeni mimi? Ja mam termin 7.6.
17. bře 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak copak, kde se toulate?? Nejak to tu vazne... :wink:
20. bře 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mishita. To mas teda pravdu, ze to tady vazne. Jak tady neni Kocourek :-
Taky premyslime o Amalii, ale vy uz to mate tutovku. My jsme jeste ve vyberu. Ja bydlim na severu v Guipuzcoa.
Ja jsem taky celou dobu doma, je to pohodicka. Jsem uplne v pohode, ale ze bych mela chodit do prace... ted uz samozrejme ne, ale pred tim. Mela jsem silene spave obdobi. :wink:
20. bře 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalka je moc krásný jméno a je to spanelský nebo proste takový mezinárodní?
Ja jsem v tehotenství taky mela pohodicku a klídek a asi z toho mi malá vyrostla na porodni váhu 4,3 kg :grinning:
21. bře 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cesky je to Amalie a spanelsky Amalia. No mozna na te vaze a pohodicce neco bude. :slight_smile: Nejlepsi bylo, kdyz jsem rikala tete, ze podle vahy ted by mohla mit i 4 kg, tak teta s klidem prohlasila, i takove deti se rodi :grinning:
21. bře 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
12.3.07 ERIK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ahoj holky, tak uz mame miminko!!!!!!!!!!!!!

Porod byl velice rychly, bolestivy, ale uz to skoro ani necitim. V 21:00 jsme se je¨ste divala na TV a ve 23:00 uz byl Erik na svete. Bylo to dost zajimave, vyrazili jsme s nasima kolem devate a pak me monitorovali atd...a mamka rikala, ze uz rodim a sestra porad, ze ne, ze je jeste cas a pak najdednou mamka rekla, ze at me vezmou naporodni sal, nastesti me vzali a kdyz se na me podivala porodni sestra,m rekla, honem, honem, uz je cas a zacalo to. Nestacili me ani nastrihnout, ani zadnou uklidnujici injekci, prasek...prsoste uplne prirozeny porod sevsemi bolestmi, ale to nevadi, stiöji to za to...csiti uz ani necitim.
21. bře 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahooj :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek