• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Společné kočárkování - Olomouc

2. října 2012 
autor
@barusatko no vyvětrat se to tam ani nedá, jsou tam jen střešní okna a v koupelce tak tam se nedá vůbec nadechnou ani v jedné, jelikož tam je jen malé odvětrávání takže taková sauna :grinning: tak jsme si na večer pustili velký větrák, no ani to nepomohlo, i ten mi připadlo foukal teplý vzduch :grinning: ale který si večer se mi už dost motala hlava tak jsem seděla ve vaně a mokrou žínkou jsem se schlazovala. Tak to ti to dobře vyšlo jsi byla ráno a toho horka ses vyhla :slight_smile: každopádně mě to horko aspon nutí dodržovat pořádný pitný režim a díky tomu nemlsám zbytečnosti :grinning:
23. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 jj taky to tak mam ze ted chlemtam tak 4l protoze ty horka to byl hnus bozinku u vas bych bydlet nechtela to by byla moje smrt :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko no tak to já teda něco přes dva, ale už to je na mě moc, jelikož před těhu to jsem kolikrát přes den i jen půl litr, kolikrát ani ne. no do děcáku už sháním zvlhčovač vzduchu a sháníme klimu, on každej mi říká nech přes den zavřené okna, no to jsem udělala jednou a tam se nedalo nadechnout, to bylo horší jak ve skleníku. mazec tady ty byty, ale tak naštěstí takový horko je jen pár dní v měsíci :wink:
23. čer 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 tj ty podkrovni to je na chcipnuti nezavidim to bych se uvarila a byla mega z toho nervozni my se chystame dnes na prochazku tak doufam ze neni venku velky horko :slight_smile:
23. čer 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko no nevim jak u vas ale ja opet chcipam u nasich na baraku :grinning: horko jak prase. Tak Tom pracuje s tatou a my s mamkou lahodime zmrzline :grinning:
23. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smudlinka10 prostředí nic moc, je to přece jen velká nemocnice, spoustu věcí by se určitě dala udělat jinak, je to prostě jako v nemocnici, není to takové to domácí prostředí jak je ve Šternberku, ale sestričky byly všechny moc hodné a ochotné, prostě super :wink:
23. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 my se vratili ted z prochazky byli jsme na kofcu a zmrzku a projit se paradni prochazka ale horko jak neco :grinning:
23. čer 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja zajela s mamkou do Tesca, a tam bylo fajn :slight_smile: :D
23. čer 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek děkuji za info, mám starší ségry co tam rodily před 15lety a to byl docela masakr... mě nic jiného než Olomouc nezbývá, tak si nemůžu ani vybrat :grinning:
23. čer 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 máš pravdu je to o té zkušenosti. Holka co byla se mnou na pokoji by prý už po druhé ve FN nerodila...
Já hodně chodím s kočárkem do parku k fontáně na zahrádku. Mám to kousek a je to tam hezké.
Ty vedra byly fakt děsný, malej špatně spal a to jsme měli doma přes den 26 těch 36 bych nepřežila.
23. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 To bych teda taky nepoznala, jestli se mimčo přetočilo, přesně jak píšeš, i když už jsem věděla, že malej je hlavou dolů, někdy jsem měla pocit, že ne, vůbec se to nedá identifikovat :grinning: . Doma máme kluka a teď to má být na 95% holčička, čekám na ultrazvuk ve 20tt, jestli mi to potvrdí. Já jsem si přála dalšího kluka, tak uvidíme :slight_smile: .
23. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Nic si z toho nedělej, já zatím taky pohyby necítím a to bych prý jako druhorodička měla :slight_smile: . Ale já jsem je cítila pozdě i poprvé, takže to nehrotím. Kde jsi byla na 3D UTZ?
23. čer 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Ahoj, vidím, že jsi rodila nedávno, takže pocity z FN jsou čerstvé :slight_smile: . Tak to je dobře, že sestřičky byly hodné a ochotné, snad budou i v listopadu :grinning: . Slyšela jsem, že na pokojích jsou konečně nové postele, je to pravda?
23. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna ja jsem byla u pana polaka a jak nektery maminky na nej nadavaji tak ja jsem naprosto spokojena natu dobu co jsem byla objednana jsem vzdycky sla neli driv nemuzu si vynachvalit a ty
23. čer 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Já jsem u něj nikdy nebyla, takže nemůžu posoudit, všechna vyšetření jsem měla ve FN a při prvním těhu 3D taky ve FN, byla jsem tam spokojená.
23. čer 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna a koukam ze mame ve stejnem mesici termin ja teda mam 2listopadu :slight_smile:
23. čer 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna na pokojích jsou polohovací postele, to pravda je, a miminka mají takové super plastové vaničky s monitorem dechu, to bylo super, na porodních boxech jsou nové 4postele a staré 3, my měli starou, ale nakonec mi to bylo jedno, protože jsem pak nakonec stejně rodila akutním císařem. :frowning2: a sestřičky hlavně na tom odd. šestinedělí fakt super :wink:
23. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak aspoň nějaká změna k lepšímu, ty postele byly potřeba :slight_smile: . Proč jsi nakonec rodila císařem, malá nepostupovala?
23. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko no jo, stejný měsíc, jen ty to budeš mít dřív za sebou :slight_smile: . Jak ti to vůbec utíká? Já mám pocit, že mně hrozně rychle. Už se cítím docela dobře, takže kdyby nebylo toho přibírání, ani nevím, že jsem těhotná :grinning:
23. čer 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna mne to silene utika nedavno jsem zjistila ze jsem tehu a ted mi de na 6mesic to strasne leti take to same mam jen nevolnosti v obchodech a v aute a semtam nekde pichne :grinning:
23. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna byla jsem na vyvolávání, po zavedení tablety to začlo hned fungovat a měla jsem silné kontrakce jak bývají až ke konci porodu - snad ani ne po minutě, ale neotvírala jsem se, malé klesaly ozvy, tak jsem byla napojená na monitoru a říkali mi, že se jim to vůbec nelíbí, dávali mi kapačky na zpomalení kontrakcí, po třech hodinách mi praskla voda, ale byla zakalená, tak rozhodli hned že to bude císař a už jsem jela.
23. čer 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Tak to sis teda užila :frowning2: . Ale na to asi člověk rychle zapomene, že :slight_smile: ?
24. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko mně bylo zpočátku taky skoro celý den špatně, k tomu neskutečná únava, ale před tyýdnem se to konečně zlomilo a je mi fajn, už chodím zase spát až po půlnoci :grinning:
24. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna no mne bylo do 10tt tydne zle ale silene to jsem byla jen doma a lezela hlavne jsem mela priserny motani hlavy podle toho jsem poznala ze jsem tehu a nechute k nekterym jidlum co jsem predtim milovala a to jezdeni autem a autobusem taky jsem chodivala spat v 10v 11 a ted az ve 1-3 :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna no jasný, hlavně že vše dopadlo dobře :slight_smile:
24. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@otyna
@lucifereeek
@barusatko
@berunka81
@smudlinka10

Ahoj holky :slight_smile:
jakpak se máte? Zase bylo chvíli fajn a zase se na nás chystají horka. To už zase vidím na kruté noci bez spánku a těžké dny zalezlé někde ve stínu.
28. čer 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 Ahojky, já se mám dobře, akorát tady bude o víkendu Jízda králů, tak se připravuji na divočinu :grinning: pač mě teď randál drtí uši :frowning2:
28. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 ahoj, my nic moc, malá zase furt řve, tak už nevím co s ním mám dělat, asi zase to bříško :confounded: jo jo o víkendu mají být tropy, jsem ráda, že bydlíme v RD, tam je chladnějši než v paneláku :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smudlinka10 A kde to je taková akce a v čem to spočívá ta jízda králů? Přemýšlím totiž jaký program udělat pro přítelovýho syna kterého máme na víkend. Ať se s námi nenudí doma :D
28. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no já teda taky bydlím v RD ale v půdním bytě, takže to vidím na schování u našich :D Oni mají kousek od nás domek a tam je super chládeček :D Chuděrka malá. A kolik má malá? Ono i těm malým dětem to teplo moc dobře nedělá :confounded: je to hrozný.
28. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek