• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Společné kočárkování - Olomouc

2. října 2012 
@wendulka25 má 4týdny. No tak v půdním bytě, tam musí být taky pařák :slight_smile: no hlavně by nemusely být takové extrémy, zima, pak zas mega horko, mohlo by být pořád stejně kolem těch 25st. max. :slight_smile: a co malej, už se otočil?
28. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek to je :D jéé to je maličká. a kde jsi rodila? teď nevím jestli jsi tu už psala kde, Olomouc?
To jo včera v noci 7st. a o víkendu má být přes noc 21 vždyt to je hrůza. S těma 25 souhlasím to mi taky tak vyhovuje. Vždycky jsem teplo milovala a co jsem teď těhu tak bych uvítala těch 20 - 25. Přijdu si jak balon a v horkách i nepohyblivý :D
malý asi pořád nic. kopance do žeber necítím. Spíš tak na boku dole někdy nalevo, někdy na pravo nebo kolem pupíku. Takže se v tom těžko orientuju. tak snad příští týden doktorka řekne co a jak.
28. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 jo jo v Olomouci :slight_smile: podle kopancu to nepoznáš, mě malá kopala do žeber málokdy, spíš furt do boku, a to byla otočená, no uvidíš co ti řeknou na kontrole, ještě máte pořád trochu čas na přetočení.
28. čer 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 V Doloplazích, však koukni na www.doloplazy.eu
28. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek no právě doktorka se mě minulý týden ptala jestli je otočený, tak jsem ji říkala že to nepoznám a pak ani utz nedělala tak uvidíme. no času dost, ale podle utz je tam hrozně napasovaný a nemá místečko :( proto i podle dr. necítím tolik pohybů.
28. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smudlinka10 super díky, mrknu na to :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 my se máme zatím dobře ale už se děsím těch veder. Nejvíc je mi líto toho drobečka. V sobotu chceme k vodě. Honzíka budu mít v kočárku ve stinu, ale stejně mám z toho divný pocit... Manžel má dovču a pak jsou ty svátky tak se těším že bude s náma :slight_smile:
28. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 ahojky holky ja jsem dneska jela objednavat kocarek a ted jsem u nasich na vikend pritel je v praci az do nedele tak bych byla doma sama tak jsem u nasich zitra bude grilovacka byla jsem se podivat po roce za babickou tak super z tech veder je mi uz ted spatne a predstava 34 je silena nastesti i nasich mam pokoj kde je nejchladnejsi mistnost tak to zvladnu
28. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
mám dotázeček spíše už na maminky :slight_smile:
@otyna
@berunka81
@lucifereeek
Už dva dny běhám na záchod s hrozným tlakem, ale vždycky nic a když už tak průjem, do toho mi občas ztvrdne bříško a střídá se to s bolestmi jako silná bolest při MS, taky mám dost pocit na zvracení a motá se mi hlava a malý celkem dost kope. Kámoška mě děsí předčasným porodem. Měli jste to taky? Nebo jsou to poslíčci? Ty jsem spíš přirovnávala k bolestem které mám občas v noci taková táhnoucí bolest od zad přes břicho do podbříšku. Tak už se v tom nevyznám.
29. čer 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 břicho mi tvrdlo hodně v tomhle týdnu, proto mi dr. doporučil se šetřit, hrozil mi předčasný porod, taky jsem měla bolesti jak na ms, ale naštěstí jsme vydrželi až do konce. Ale to co popisuješ ty tak to asi normální není, já bych radši šla k dr., může to být i náznak že se něco děje a fakt můžeš porodit, radši fakt běž k dr. Poslíčci jsou jak říkáš, od zad se to táhne do břicha - tak jsem to měla i já.
29. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek
no tak teď jsi mě nepotěšila :grinning: jsem si říkala že třeba jen plaším a je to normální :unamused: . doktorku tam dnes nemám, takže uvidím do odpoledne a kdyby to pokračovalo nebo se to stupňovalo tak vyrazíme rovnou do nemocnice jak přijede přítel z práce.
29. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 podobné stavy jsem mívala taky a nakonec to vždycky přešlo. Dokonce jsem byla 2x v porodnici s tím že už rodím ale nakonec to byl vždy planý poplach. Když to srovnám s těma bolestma u skutěcného porodu tak bych si to už asi nespletla, ale jako prvorodička jak jsem to měla vědět :slight_smile: držím pěsti ať ještě pár týdnu vydržíš
29. čer 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendulka25
@barusatko
@smudlinka10
@lucifereeek
@berunka81
Ahoj holky, jak se pořád máte??
@wendulka25 Už se asi těšíš, že to budeš mít brzy za sebou, co:slight_smile:? Jak ty poslední týdny zvládáš?
30. črc 2012 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna ahojky, no už trochu líp, pořád bojujeme s pláčem, ale je to o něco už lepší, přece jenom už si můžeme spolu trochu hrát, reaguje a směje se :slight_smile: tak snad to bude už jen a jen lepší :slight_smile: dneska máme 2 měsíce! a jak vy? jak se bude holčička vlastně jmenovat? :slight_smile:
@wendulka25 koukám, že nakonec to nebude Daniel ale Michal :wink:
30. črc 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna ahojky zatim fajne pristi tyden jdu na kontrolu tak snad bude vsechno v poradku a copak ty :slight_smile:
30. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna my se máme moc dobře. Honzík se na nás stále směje tak je to asi šťastné miminko. Jen nás trochu potrápilo očkování ale už je to dobré.
30. črc 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@otyna Ahojky, už se to blíží. Těším se moc. Zvládám to celkem v pořádku, týden jsem byla s ortézou a pak dva týdny s dlahou kvůli vyvrtnutému kotníku :frowning2: no dlaha je dole ale kotník trápí stále takže těžko chodím, do toho mi teda začli otoky poslední tři dny tak už by to mohlo být :slight_smile:
Byla jsem na kontrole a podle doktorky se zkracuje čípek a už se to blíží, tak uvidíme jestli se tomu našemu chlapečkovi nebude chtít i dřív :slight_smile:

A co ty jak se máš?
30. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek Ano nakonec to bude Michálek, pořád se nám něco nezdálo a když jsme to pak psali pořád dokola s příjmením tak jsme začli hledat jméno jiné :grinning:
30. črc 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Bojujete s pláčem? Tak to ti nezávidím. Proč myslíš, že pláče? Vzpomínám si, že Kuba taky hodně brečel, hlavně večer. Nakonec jsme zkusili dávat probiotické kapky a zázračně bylo po pláči:slight_smile:. Nakonec mi bylo jedno kolik stojí, hlavně že byl klid :grinning: . Takže chápu, že jsi ráda, že se to zlepšuje :slight_smile: .
Jak se bude naše holčička jmenovat zatím vůbec nevíme, já jí s Kubou říkám Eliška, tak možná to tak zůstane :wink: .
30. črc 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Mám se dobře, pěkně kynu, takže se do ničeho před těhu už nevlezu :unamused: . Čeká mě glukózový test, tak doufám, že všechno bude OK. Chtěla jsem se zeptat, byla jsi na ECHO vyšetření srdce miminka? Dělá se to teď všem?
30. črc 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna ja nato jeste nebyla na tehu cukrovku jo ale na vysetreni srdce ne pristi tyden jdu do poradny tak je mozne ze me posle uvidime taky kynu mam 13 kg navic :grinning: :grinning:
30. črc 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 Tak třeba fakt porodíš dřív :slight_smile: . A co malý, je hlavičkou dolů? Bude to FN nebo Šternberk :wink: ?
Já jsem v pohodě, máme za sebou dovolenou v Chorvatsku, myslela jsem, že tam zemřu, 38 ve stínu, vzduch se nehnul, v noci na pokoji 31, takže co se týče mě, odpočinek nula, ale zbytek rodinky si to užil :slight_smile:
30. črc 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusatko Já jsem právě na začátku těhu dostala od gynekologa takový rozpis všech vyšetření a to ECHO je tam plánované na 24tt. Nicméně teď o tom vůbec nemluvil a na kontrolu jdu až ve 25tt. Tak se budu muset zeptat, jak to je.
Jinak já mám 7kg plus a ukládá se mi to na zadku a ve stehnech, což mi teda trochu vadí :grinning:
30. črc 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna mne nastesti do briska a malinko stehna a oblicej jinak to jde to ja ani plan nedostala proste jdu k dr a ta mne vzdycky rekne pujdete nato a nato tak uvidime kam me posle
30. črc 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna no to právě nevím proč, je najezená přebalená, no je to někdy fakt o nervy, ale teď je to o něco lepší, tak snad se to zas nevrátí do starých kolejí, to jsem byla zralá na psychiatrii, kapičky taky máme ale nevím nevím jestli pomáhají. Všichni říkají, že do tří měsíců to přejde tak uvidíme, včera nám byly dva :slight_smile:
31. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@otyna Malý už je otočený a nachystaný :slight_smile: a vyhrál Šternberk, mám tam dně kámošky co dělají PA a má lékařka tam mívá směny na porodním tak strach z porodu už ani nemám a doufám že malý se rozhodne jít na svět při jejich službách :slight_smile: Spíš se těším :slight_smile:
Wow 38 ve stínu tak to by bylo po mě. A kde jste byly v Chorvatsku?
Já nebyla na dovolené takových 7-8 let tak doufám že konečně za 2 roky se už dostaneme :grinning:
31. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 já se chystám rodit v OL, bez auta by se do ŠTBK blbě cestovalo, ale času dosti, jsme v 11tt. :slight_smile:. Každopádně přeju - jak jen to jde pohodový porod :slight_smile:.
31. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@haniplanetka my to právě máme i do Šternberka blíž :slight_smile:
Tak to je ještě času dost, ale to uteče ani se nenaděješ :slight_smile: Je to jako včera když jsem držela ten těhu test a říkala jsem si to bude dlouhých 9měsíců :grinning:
Děkuji moc :slight_smile:
31. črc 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek Tak ještě měsíc, to už vydržíš :wink: . Já se úplně děsím, že to druhé mimi bude taky křikloun a zlobivka, přece jen už nejsem nejmladší a nervy pracují. Kuba je hrozný dareba,pevně doufám, že holčička bude klidnější :slight_smile:
31. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 Byli jsme až na jihu na Makarské. Prostředí super, ale to vedro fakt šílené.
Tak to je super, že máš ve Šternberku takové zázemí, to se člověk hned cítí jinak :slight_smile: . Když nebudou kamošky sloužit, tak si je zavoláš z domu :slight_smile: .Já se ze všeho nejmíň těším na pobyt v porodnici, pro mě je utrpení ležet v nemocnici :frowning2: . Ale to asi pro každého.
31. črc 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek