• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Společné kočárkování - Olomouc

2. října 2012 
@haniplanetka Přesně jak píše Wendulka25, strašně rychle to utíká :slight_smile: .
31. črc 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendulka25 Ahóój! Vidím, že nastal váš čas, takže přeju bezproblémový a rychlý porod, snad přijde brzy :wink: .
20. srp 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@otyna Ahooojky, děkuji moc. Snad se malušký umoudří a bude to už brzy :slight_smile:
20. srp 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@haniplanetka
@otyna
@lucifereeek
@barusatko
Ahoj holky, jak se máte?
Tak náš malý Michálek má dnes dva týdny :slight_smile: A musím říct máme dítko se svatozáří - v noci spinká 4-6 hodin, přes den krmím po třech hod. Nepláče, napapá se a spinká :slight_smile: Musím říct mám celkem relax :slight_smile:
7. zář 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendulka25 ahoj gratuluji k michalkovi to mas super kamosce se ted narodil malej a rikala ze porad place ze se nevyspi ze to je ted hruza tak bud rada ze mas takove miminko hodne :wink:
7. zář 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 ahoj, tak to ti teda závidím, já nevím co je to relax doteď, už fakt nevím co s malou budem dělat :confounded: jinak gratuluju k Míšovi :slight_smile:
7. zář 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barusatko
@lucifereeek
děkuji moc holky :slight_smile: jsem hrozně ráda :slight_smile: jsem to počítala a v noci spím 9-10 hodin, s tím že jednou max 2x kojím, to jsem nespala snad nikdy :grinning: je zlatounký, i u kojení ho musím budit. přisaje se, dvakrát cucne a už zase spí :grinning:
@lucifereeek
to má po tátovi, a oni všeobecně chlapi jsou lenoši :grinning:
7. zář 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendulka25 Ahóóój, tak to máš zlaté miminko, myslím, že takových dětí moc není:slight_smile:. Tak si to užívej, mamino, a zase něco napiš:slight_smile:.
9. zář 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Tohle tě asi neuklidní :slight_smile:, ale já už skoro 3 roky nevím co je to relax :cry: :cry:. Naš Kuba je prostě živel :wink: .
9. zář 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@otyna no ono je rozdíl když je dítě hodně živé a můžeš ho zabavit výletem, hrou, atd. nebo celý den jen řve :confounded:
9. zář 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Kuba v prvních měsících taky hrozně řval, pak jsme si půjčili od známých takovou tu houpačku na baterky od Fisher Price, houpal se snad 8 hodin denně, stálo nás to hóódně baterek, ale byl klid :slight_smile: . Přeju ti pevné nervy...
9. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Všem maminkám gratuluji, těhulím přeji pohodový průběh. My čekáme dítko v březnu (první). Rodit bych chtěla ve FN. A na jaře bych se k vám přidala na to kočárkování :slight_smile:
15. zář 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravím zase po nějaké době olomoučandy:slight_smile: jak se všichni máte?
@wendulka25 sice pozdě ale gratuluji k maličkému:slight_smile: náš Honzík je také moc hodné miminko, v noci spinká, skoro vubec nepláče...když to někomu říkám tak mi ani nevěří.
Je škoda že už léto skončilo, protože v zimě se nedá sedět na zahrádce:wink: už se ale těším na vánoce, protože poprvé budeme u stromečku jako uplná rodina.
19. zář 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka81 Já myslím, že i zima s prckem bude mít něco do sebe. Já se třeba hrozně těším na první vánoce s malým/malou.
2. říj 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berunka81 I když já si na své vánoce s prckem teda počkám ještě víc jak rok :slight_smile: Ale nejen vánoce, i ten podzim bude mít něco do sebe..a celkově to bude jiné než to bývalo dřív...
2. říj 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek