Používáme cookies. Více informací zde. OK

Společný termín porodu říjen/listopad 2016

septums
21. únor 2016
Ahoj maminky, co máte termín porodu v říjnu a listopadu. Pojďte sdílet své první dojmy, pocity a radost z přicházejícího nového miminka.
Čekáte první miminko nebo už jste početnější rodinka?
Jak zvládáte první dojmy z //?
nazka
25. únor 2016
@veselab bojím se právě,abych to nějak nepokazila..takže listovku,jo? a jakou?
veselab
25. únor 2016
@nazka Já mám bioaktivní Folic (http://www.pharmanord.cz/pripravky/folic) eboj tímhle rozhodně nic nepokazíš - to může jedině pomoci 😉
nazka
25. únor 2016
@veselab Díky moc! Tak si to pořídím. Držím ti moc palečky a zase si dáme vědět,ju 🙂
lajla
25. únor 2016
@veselab ve 4plus 3 jde vidět max gestacni váček pokud ovu proběhla v půlce cyklu, takže musíš být těhotná déle, ovu spíš na začátku🙂
veselab
25. únor 2016
@lajla no zadávala jsem do několika kalulaček na webu a i MUDr. řekla že je to takhle 4+3 ale nevím a neřeším asi, hlavně že je zahnízděno a teď si přeji abychom příště už viděli něco dalšího 🙂
veselab
25. únor 2016
@nazka tak domluveno 🙂
mikjamo
25. únor 2016
Ahoj holky, tak tiše doufám, že se k Vám budu moci připojit 🙂 mám pozit. testík od pondělka. V listopadu jsem byla na revizi- zamklé těhu 8 tt 😞 takže se moc bojím
nazka
26. únor 2016
@mikjamo ahojky, budu moc držet palečky!! taky se bojim, aby mě nic podobného nepotkalo.. držím ti palečky o to víc
joy7
26. únor 2016
@septums Ahojky, tak jsem po kontrole u doktora 🙂 I podle utz jsem teď 5+3 tt a byl vidět gestační váček.. Mám přijít zase za týden 🙂
mikjamo
27. únor 2016
já zavolám příští týden k dr. a objednám se na krev a UZ, mrkla jsem na net na výpočet porodu a kdyby vše klaplo ( fakt už mám bobky po minulé zkušenosti) tak mám termín porodu 3.11. První dcerka je taky listopad 🙂
joy7
27. únor 2016
@mikjamo Neboj, určitě to tentokrát dopadne dobře.. Hlavně tomu musíš věřit.. psychika taky dělá hodně 🙂
septums
autor
28. únor 2016
@mikjamo tak to je mi velmi lito, ale asi bylo něco špatne a miminko by nebylo zdravé, ted se to určo povede 🙂 hlavně klid 🙂
septums
autor
28. únor 2016
@joy7 tak to je super, těhotenství potvrzeno, příští týden bude ♥ a jak se cítíš?
Mně začalo byt na zvracení, když se nenajim je mi blbe a je jedno jestli to je v noci nebo ráno. .
joy7
28. únor 2016
@septums snad už bude srdíčko, no 🙂 Zatím je mi fajn - kromě únavy mi nic není 🙂 Možná mívám jen víc hlad než normálně, ale to mi nějak nevadí 🙂
lazzyya
28. únor 2016
Ahoj, ráda bych se k Vám přidala. Dnešním testem jsem si potvrdila těhotenství. Termín dle kalkulačky 3.11... v současné chvíli mám myšlenky typu - zvládnu to? Jak to bude vypadat? Mám doma 1,5 roční čertici.
lucak3000
28. únor 2016
Ahoj, holky. Taky bych se k vám ráda přidala. V pátek jsem poprvé našla // a TP dle kalkulačky vychází na 1.11.
kuliza
28. únor 2016
Ahoj vsem :o))) Ja to prave zjistila... Prekvapeni 🙂
kuliza
28. únor 2016
tak tehu kalkulacka tvrdi 5.11.2016 - no, to budou mit starsi sourozenci zas radost... 😃 uplne vsichni budou narozeni v zime , mam proste nejak plodna jara... 😃 😃 😃
joy7
28. únor 2016
Gratuluju všem 🙂 a přeju těhulkování bez problémů 🙂
yipee
28. únor 2016
Ahoj, ráda bych se přidala. Snad to nezakřiknu, ale podle kalkulačky termín vychází na 30.10. Vím to od pondělí a k doktorce jdu 11.3, to čekání je dlouhé.
yukonek
28. únor 2016
Ahoj holky! Po delsi odmlce kdy jsem se snazila vypustit otehotneni uplne z hlavy a zkusit se tim proste vubec nezabyvat jsem odletela na tyden na dovcu…bylo nadherne ale to krasnejsi prislo ted po navratu! :srdce: snad budeme jen a jen sílit 🙂 takze opravdu me uz pomalu stvaly ty rady typu vubec na to nemysli…rikala jsem si ze to nejde…no tak nejak jsem se zabyvala dovolenou a vsim az jsem na to zapomnela opravdu myslet a evidentne to funguje 🙂

V řijnu jsem prodělala ZT, takže je to pro nás obrovská radost, že se znovu povedlo...doufám, že teď už bude vše v pořádku...

Co nevolnosti, trpíte některá? Já teda dnes poprvé ráno blinkala :-S a jinak mě šíleně bolí prsa, ale co bysme pro lásky nevydržely 🙂
yukonek
28. únor 2016
@lazzyya ahoj, taky mi vychází termín na 3.11. 🙂
lucak3000
29. únor 2016
@yukonek já zatím trpím jen nevolnosti, ale ještě jsem nezvracela..uvidím kdy to přijde..a gratuluji a snad toto bude pohodové těhotenství 😉
lucak3000
29. únor 2016
@yipee já jsem dnes k doktorce volala a na první kontrolu jdu až 31.3. 😞 má totiž 14 dní dovolenou
lazzyya
29. únor 2016
@yukonek super, kdy půjdeš na kontrolu?
yukonek
29. únor 2016
@lazzyya dnes tam zavolam ale vzhledem k tomz nevydarenemu tehu z rijna si myslim ze me bude chtit videt co nejdrive.
yukonek
29. únor 2016
@lazzyya tak říkala, že pokud nebudu mít nějaké problémy tak mám na sebe dávat pozor a 16.3. první kontrola...to se nedočkám 😃
kristinaja
29. únor 2016
ahoj 🙂 mne vychazi TP na 24.10. a dnes jdu už na druhou kontrolu. Doktor me potrebuje nejak hlidat 🙂
yipee
29. únor 2016
Ahojte, potřebuju radu, nechci plašit, ale bojím se, že je něco špatně. Měla bych dnes být 5+1. K doktorce jdu až 11.3. Od minulého ponděli jsem cítila bolest v podbřišku jako kdyby mi měla přijít MS, bolela mě prsa. Oba dva příznaky ale o víkendu začaly slábnout. Vlastně se cítím docela netěhotně. Kromě pocitu nafouknutého břicha a lehké bolesti v prsou, která ustupuje, mi nic není. Mám strach. Plaším zbytečně?
yukonek
29. únor 2016
@yipee a co test? Zkus a uvidíš, pokud bude čárka stejně výrazná, tak jenom plašíš neboj 🙂 určitě bude vše OK

Sem začni psát odpověď...

Odešli