Sraz - říjnovky 2013

Taaak a můžeme debatovat 😃
ullmannka22
8. čer 2014
Tak mám dilema zda nemám nakonec přece jen jet, malá už je v pohodě, chuť k jídlu se taky vrátila a koukám, že odpadla @catri7. Teď babo raď. 😃
987andrea
8. čer 2014
@hanada TAk nejak kolkem 10-11
987andrea
8. čer 2014
@ullmannka22 určitě dorazit.Mala bude mezi dětma tak nebude mit čas byt protivna🙂)))))))))))))))))))
ditakl
8. čer 2014
@ullmannka22 Já ti to říkala 😃
ditakl
8. čer 2014
Jinak já to mám taky skoro 3h a klimošku teda nemám, budu se snažit vyjet co nejdřív aby jsme mohli když tak často stavět.
987andrea
8. čer 2014
JA bych nejraději vyjiždela tak kolem 8 ale to nevim co bych tam dělala🙂)))))))
twity
8. čer 2014
@catri7 copak?a myslíš viróza,nebo třeba jen zoubek?třeba zítra bude líp,tak uvidíš,nybydlíte zas tak daleko,tak dej vědět,ju x-)
@ullmannka22 tak pokud je prdelce už dobře,tak není co řešit a když se to den ode dne lepší,tak zítra už bude jak rybička,co myslíš?ale samozřejmě jde hlavně o zdraví,tak uvidíš 😉 já bych určitě brnkla doktorovi,jestli může na výlet do kolektivu na tři dny 😉
katerinav
8. čer 2014
@hanada Hani,klidně můžem jet i dřív,ale nevim jak to budeš zvládat s klukama.Takže to necham na tobě.Pak mi pisni kde si dáme spicha 🙂
kniki
8. čer 2014
Tak holky, před chvílí sem teprv přijela z náročného návštěvního víkendu, běžim do krámu nakoupit, vyprat poslední věci,...upéct aspoň tu tvarohovou bábovku. Mezi tím balím tašku, připravuju dítě na koupačku a co necítim-ona se ta mrcha v troubě pálí. Běžím ji rychle vyndat, zakopnu o psa, praštím se pod koleno o roh stolku a bábovka je lehce přičmoudlá! 😕 No snad bude k jídlu a zítra ten den bude víc v klidu 😃 Takže se moc těšíme a ZÍTRA čaooooo 😉
ditakl
8. čer 2014
@kniki 😃 😃 😃 jsem doma vyprskla smíchy, promiň škodolibá nejsem 😃 😃 😃
kniki
8. čer 2014
@ditakl V pohoděěěě 😃 Teď mi drž palce pač si jdu ještě připravit maso do tortil na ten náš výlet. Vzhledem k tomu jak se mi dnes dařÍ je to velmi odvážné rozhodnutí a mohlo by jít o život 😃 Minimálně budu o hladu 😃
catri7
8. čer 2014
@twity no právě, že to bude asi viróza 😞 horečku od zoubků jsme měli cca před týdnem, vylezli nám hned dva 🙂 ale teď je to takové jiné 😞 a to jsme se s davčou tak těšili. Přijel od táty a brečel, že nikam nejedeme. Nemohl se dočkat. chlap se těšil, že si od nás odpočne .... No zklamání na všech frontách 😕
No hlavně všechno dopodrobna nafoťte, ať mám co závidět 🙂
ullmannka22
8. čer 2014
Rozhodnuto, zítra skočím k doktorovi a pokud mi to posvětí, tak přijedeme. Vidím to tak kolem čtvrté. 😃
nahada82autor
8. čer 2014
@catri7 to je škoda 😞 hlavně, ať se malý brzy uzdraví...

A jinak už máte sbaleno? Já to pořád oddaluji a zatím teda nic moc...Zítra vyjíždíme tak kolem 13 hodiny, to vedro je děs, no snad to v autě nějak přežijeme. Jinak děti asi tuší, že s nimi budu sama, tak Ondra zlobí a neposlouchá a Amálka začala v pátek konečně pořádně žvatlat a dnes mi tu válí sudy..Ale už se strašně těšíme a snad doma nic důležitého nezapomeneme 😃
kniki
8. čer 2014
"googluju" co se dá podniknout v okolí chalupy a tohle mě naprosto rozseklo 😃
...."při procházce místní přírodou jistě neminete místní kravín a atrakci zvanou cow-watching" 😃
hanada
8. čer 2014
@katerinav oki tak já Ti dám ráno vědět 🙂 dneska totiž pánové i spali na přeskáčku a střídali se celý den 🙂
ditakl
8. čer 2014
@nahada82 no tak to jsme s tím balením tak nějak podobně. Pořád se tu pohybuju v kruzích a nic jsem ještě nezbalila jediný co mám v kabeli jsou plíny. A pořád se mi do toho nechce ale budu muset začít jinak mám dnes noční 😃 Pokud možno chci ráno vyjet co nejdřív aby nebylo ještě to vedro ty 3 h budou masakr a určitě to pojedeme déle protože budu muset stavět, Ráďa to asi tak dlouho nedá.
hanada
8. čer 2014
holky mě asi klepne 😞 😞 teď jsem Nikimu odsávala rýmu 😞 takže my asi uvidíme jak bude noc a ráno, mě asi omyjou... hlavně že jsem sbalení a vše ready 😞
katerinav
8. čer 2014
@hanada dobrá,budeme se těšit 🙂
katerinav
8. čer 2014
@hanada jéé chudák,ev. beru vysavač, pač já Viky odsávám pravidelně,má chron. rýmu 😞 no hlavně,aby to nebylo nic vážného. My jinak netrefíme 😞
hanada
8. čer 2014
@katerinav já myslím, že holky jste šikovné, že přinejhorším to zvládnete i bez nás.... ale snad to nebude třeba 😞 je teda protivnej a vůůůbec nechce spát, už nevím co s ním 8-(
winkys
8. čer 2014
@hanada božatko 😞 tak uvidíte ráno, ale bylo by to škoda, když byste nejeli 😢
@kniki Niki, ty jsi mě rozesmála při večeru, a ten "cow watching", taky jsem na to koukala nevěřila svým očím 😃 😃
@ditakl @nahada82 @twity @987andrea jinak holky, my vyrážíme nejspíš kol 11, takže největší peklo, ale máme to na 3hodky cesty + zastávky a sice máme klímu, ale nelajznu si to do ní jít, manža takhle jel s klímou jeden den a už týden mi tu frká 8-( ještě jsem uvažovala jet dřív ráno a pak se tam zakempovat někde v té restauraci i s chlopkem, ale nevím, beztak bude hicno už od rána 😎 moc se těšííme! Bětuška začla asi dva dny zpátky více žvatlat a stále jedeme v režimu - 1noc v klidu, 2.noc uplakaná (ty hromské zubiska!), takže paraleny nabaleny a uvidíme, co bude =-)
Jeďte všichni hlavně opatrně a zítra se uvidíme! 😉
chimny
8. čer 2014
Tak skoro 10 hodin a já nemám nic sbaleno, sedím na gauči a jsem úplně vyřízená. No jsem zvědavá, co mi zítra bude chybět🙂 Jinak my vyrazíme asi kolem oběda, aby v autě usnul, i když to vedro asi bude masakr😞(( No snad to přežijeme ve zdraví. Tak zítra v Herálci na viděnou🙂
chimny
8. čer 2014
@hanada Třeba je mu taky vedro chudáčkovi...
chimny
8. čer 2014
@katerinav Já jsem si říkala, jestli tam je vysavač, kdyby Kubík potřeboval odsát nos🙂
katerinav
8. čer 2014
@chimny beru ho sebou 😉 @hanada už zabral?Ty tepla jsou až otravný,Viktorka taky nechtěla usnout,ale nakonec si dala říct 🙂 Budu na vás myslet,ať jste v poho.Byla by škoda vás tam nemít 😉

Tak holky,mam napečeno.Snad to přežije tu cestu..Jinak manžel začíná být nervoznější než já 🙂 nasmažila jsem mu řízky,aby mi chudák neumřel hlady než se vrátíme domu 🙂 Moc se těšíme 🙂
nahada82autor
8. čer 2014
@winkys my teda s klimatizací jezdíme na kratší vzdálenosti a zatím obě dítka v pohodě 😉 Já si ty 2,5 hodiny cesty bez ní nedovedu představit.. 😃
Já dnes myslím neusnu, pořád budu přemýšlet, co zítra ještě sbalit
winkys
8. čer 2014
@nahada82 no ani mi nemluv, já tu sedím, čumákuju, věci naházené na jedné velké hromadě a spát se mi nechce vůůůbec, ač bych měla (přece jen, kdoví co naspíme na chalupě) 😃
nahada82autor
8. čer 2014
@winkys to buď ráda, že máš aspoň tu hromadu...já mám zatím jen plán v hlavě...no zítra to bude honička 😃
winkys
8. čer 2014
@nahada82 😃 😃 já si myslím, že beztak něco zapomenu, ale neřeším... nějak to ty dva dny prostě musíme vydržet, kdyby něco 😎

Začni psát odpověď...

Odešli