Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Sraz - říjnovky 2013

Taaak a můžeme debatovat 😃
martaa
19. bře 2014
@nahada82
Martina-Agáta-Karla 5let 😃 já teda beru karimatku, na válení se venku a případné nocování na zemi😃
hanada
19. bře 2014
@nahada82 krásná tabulka 😉 Takže: Hana Horsinková a kluci jsou Sebastian a NIkolas Horsinkovi 😉
ala_ala
19. bře 2014
@nahada82 tož já se hlásím jako Alena a Filípek - do třetí kolonky zatím nemám co doplnit 😃 😉. Jinak co se počtu týče tak sama nevím safra.
kniki
19. bře 2014
@nahada82 No super tabulka matko 😃 Aspon bude přehled 😉... Jinak já sem Nikola, mimčo se jmenuje Sofinka a sourozence nemá 🙂 A s tím bydlením? No pokud by se přihlásily další maminky co by chtěly s námi, bylo tam někde místo a jim by nevadilo spát na nějaké nafukovačce, tak bych v tom extra problém neviděla. Jestli tam bude o pět maminek víc či míň, rozdíl v tom nevidím když se zvládneme poskládat. I tak už to totiž při takovém počtu bude sranda nasoukat do chaty a zvládnout ve zdraví dvě noci 😃
veru600
19. bře 2014
Holky máte ještě místo? Já a mé malé druhé já bychom rády jely. Poslední dny jsem nestíhala vše číst, tak nevím, jestli už není pozdě?
veru600
19. bře 2014
Holky jestli už je plno, hlásím se na pozici xtého náhradníka pod čáru
katerinav
19. bře 2014
Super nápad,mam problém si zapamatovat jména,tak můžu nacvičovat 🙂 Káča a dítko Viktorka 😉
winkys
19. bře 2014
@nahada82 😃 já to tady chtěla napsat ráno, že at si hodíme jména a děti do tabulky, že to bude přehlednější 😃 takže superní, že na to jdeš! 😉 za nás tedy Terka a 1díťátko - Alžbětka 🙂
@martaa taky jsem nad tím přemýšlela, že by to bylo nejlepší, ale vem si, že tam máš 4pokoje po 2postelích, 2pokoje po 3postelích a jeden pokoj s 5postelemi. A pak je v horní kuchyňce dvojlůžko a rozkládací sedačka (to jsou jako by ty 4místa navíc). A jestli nacpem děti spolu do pokoje, tak zbývá 14 postelí na pokojích a pak to jedno dvojlůžko a gauč v kuchyni. Na to, že už nás má jet 17 určitě(dle tabulky od @nahada82), a na gauči určitě nebudou spát dvě mamči, ale spíš mamča s prckem nebo i s dvěma (protože kdoví, jak to bude velké po rozložení), tak už to je přesně naknap 🙂
winkys
19. bře 2014
ale defacto, jde jen o dvě noci, to se prostě nějak poskládat musíme 😃
987andrea
19. bře 2014
@nahada82 Tak ja jedu🙂))))))))))))))))))
987andrea
19. bře 2014
TAk ja Andrea a dve deti Silvinka5let a Klarka3 let AvIKTORKA
catri7
19. bře 2014
@nahada82 říkala jsem příteli, že mu odjedu, reakce byla: Pápá 😃 tak to beru jako souhlas, ale na 100% napíšu zítra jestli stačí? A kolik je cena pls, ať to tu nemusím hledat 🙂
nahada82autor
19. bře 2014
@winkys na kolik lidí ty by jsi to viděla maximálně - myslím dospěláků. Já jsem teď akorát dívala na ty pokoje - i na fotky a ty pokoje nejsou zase tak extra veliké - nevím, jak budou chtít maminy řešit spaní prcků, já třeba spím s Amálkou v jedné posteli, ale pokud by se tam naskládaly ještě cestovní postýlky.... Já bych to viděla tak na těch 19 dospěláků (aby každý měl svou postel), s tím, že ti starší by mohly být na přistýlkách.
Nechci to rozhodovat já 😉 Byla bych moc ráda, aby nás jelo co nejvíce, ale zase bych ráda předešla nějakému zklamání potom.
nahada82autor
19. bře 2014
@winkys a maximum bych viděla těch 21 dospělých - teď napsali další dvě, takže je nás 19 mamin, 21 miminek a 4 starší sourozenci, ještě psala veru600 a další dvě ještě nedali vědět 😃
Klidně ať nás jede i více, ale jen pak, aby ty další maminky počítaly s tím, že si budou muset vzít ty lehátka 😃
nahada82autor
19. bře 2014
@catri7 cena je 8000 Kč za chalupu + spotřeba energií za všechny, takže se to poté rozpočítá.
osmacipce
19. bře 2014
Také nahlašuju jméno: Šárka a moje holčička Gábinka, třetí kolonku nemáme. 😃 Nám stačí oboum jedna postel, jsme zvyklé spát spolu v posteli.
ullmannka22
19. bře 2014
@nahada82 Takže za nás já jsem Hana, malá je Edith Helena (doma Edinka) a ještě Justýnka 11 let, ta je v sedmém nebi, že tam bude tolik miminek, stačí nám jedna postel, takže podle mě se můžou ještě nějaké maminy přidat, čím víc, tím to bude větší sranda se tam poskládat 😃
nahada82autor
19. bře 2014
@987andrea zapisuji 😃 a počítáš event. s tím, že možná starší sourozenci budou spát na karimatkách? 😉
987andrea
19. bře 2014
@nahada82 jasne nam to nevadi🙂)))
lenulab
19. bře 2014
@nahada82 holky tak se mnou nepočítejte 😞 neměly bysme jak přijet 😞
nahada82autor
19. bře 2014
@veru600 myslím, že se ještě vejdeš. Napiš mi prosím své jméno a jméno dítka 🙂
katerinav
19. bře 2014
@nahada82 nám taky stačí s Vikčou jedna postel 🙂 Máme doma nafukovačky ještě ze svatby tak je ev. vemu a určo zabalim aj cestovní postýlku,kdyby někdo chtěl 🙂 a chůvičky 🙂
winkys
19. bře 2014
@nahada82 no upřímně jsem nad tím přemýšlela a myslím si, že těch 19 je fakt maximum. Nebo těch 21 (ten gauč fakt nemůžem počítat 😃 ). A taky musíme počítat s tím, že jedou dvě maminky s dvojčátky, takže ty určitě budou potřebovat více prostoru než jednu postel 🙂 mě a Bety teda jedna postel stačí, i když si nedovedu představit spát třeba s dalšími 5 miminky, protože už v porodce mi nespala, když nám brečela spolubydlící 😃 a je taková lístostivka, že jakmile začne plakat jiné mimi tak solidárně pláče s ním (a určitě není jediná), takže to bude rošambo, holky, jestli to ta chata přežije a nespadne, tak to bude zázrak 😃 😃 😃
winkys
19. bře 2014
@katerinav také máme cest. postýlku, kterou nevyužijeme, takže mě tež napadlo vzít jí sebou, kdyby někdo potřeboval 😎
kniki
19. bře 2014
@winkys No je fakt,že s tím nočním buzením to bude náročný! Hlavně pro ty maminky a miminka co jsou zvyklé spát téměř celou noc. My stáváme téméř co 3hodiny, jen tu první pauzu zvládne delší. A já sice zvyklá s malou spát nejsem(bojim se,že ji zalehnu),ale bud to zkusíme poprvé a nebo počítám s tím,že bude spát v kočárku. Tam je to pro ní stejně nejlepší 🙂
winkys
19. bře 2014
@kniki no mě kočár ani nenapadl, jelikož fakt spinká s námi, tak je zvyklá a navíc se docela roztahuje, takže to by jí bylo těsno v něm 🙂 a zatím stává taky tak co ty 3hod, je pořád jen na MM, ale tak snad v 8měs. už to bude lepší a bude se budit míňkrát za noc... i když kdo-ví, aby to nebylo ještě horší 😎 znova jsem koukala na tu chalupu, ono by bylo ideální, mít to rozdělené tak, že pokoje po 2 - 2maminky, po 3- taky se tři maminky vlezou a do toho pro 5 bych dala max 3maminky, protože to bude masakr. Beru to spíš tak, že i každé mimčo je zvyklé chodit spát v jinou dobu, každá mamča má jiný systém uspávání.... no prostě nám dospělákům je to fuk, ale děti budou chtít mít dle mě to svoje, na co jsou zvyklé (aspon v rámci možností), proto bych to nějak nepřeháněla s tím počtem. Protože je sice fajn říct, jojo, tak se někdo vyspí na zemi... a pak přijedem a kdo půjde na tu zem? Kdo přijede s 8měs. prckem a řekne, tak jo, já spím tady na zemi v kuchyni i s prckem... to si nedovedu představit, alespon né za sebe teda 🙂
katerinav
19. bře 2014
Holky já bych to nehrotila,uvidíme v červnu.Může se stát,že nás nakonec tolik nebude.Někdo si to může rozmyslet nebo mu do toho něco vleze.Vždycky se hlásí spousta lidí a pak nakonec jedou jen silný jedinci 😃 tímto nechci nikoho urazit. 🙂 Týjo snad neodpadnem my s Vikčou,to by byl trapas.
kniki
19. bře 2014
@winkys A jak to tedy s tím počtem vážně je? Je to nějak optimální nebo už "přes čáru"? Je jasné,že si nemůžeme šlapat po hlavách... Ideální by bylo co postel, to maminka+prcek popř. u sebe to starší dítko. Karimatkářky by musely být vážně někde v kuchyni nebo společné místnosti...ale to už záleží na nich. Já za sebe doufám,že mám "rezervé" na jedné posteli a to mě stačí 😉
chimny
19. bře 2014
Holky, tak já jsem Pavlína a beru sebou Kubíka. Jiné dítě ještě nemáme🙂
twity
19. bře 2014
Ahojky,tak hlásím naše parametry-já Zuzka,Kačka(4roky) a prďola Míša 😉 Jak to tady tak čtu,tak to bude fakt mazec,ale snad se tam nějak rozumně domluvíme,nerada bych,aby jsme se tam zhádali kvůli lůžku hned první den :-| =-) A s těma cestovníma postýlkama a karimatkama je dobrý nápad,pokud vám to v autě nebude překážet,tak určitě mamči,co mají možnost,tak vemte sebou 😉 No,bude to ještě hodně zajímavé 😃

Začni psát odpověď...

Odešli