Sraz těhulek z tématu september/září 2009

Jelikož jsme se předběžně dohodly, že uděláme srazík, zakládám toto téma, abychom se zde mohly domluvit na podrobnostech a aktuality nezapadly v našem denním tlachání. 😃
Věřím, že nezůstane u jediného srazíku a toto téma řádně využijeme.

Vkládám příspěvek od achalteke:

achalteke • 17tt • 12. březen 2009 v 19:11

tak holky tady je první nástřel našeho srazu:
Takže vybrala jsem dva penziony na vysočině a dva na jižní moravě. Vybírala jsem podle kapacity, podle možnosti dvoulůžáků a větších (pro rodinky) a do ceny 500 Kč/osoba/noc + možnost jídla či snídaně. Přiznávám, že moc jsem toho fakt nenašla.
pokud někdo máte ještě nějaký nápad - sem s ním či do IP.
Termíny - nastřelím 3, pokud by byl nápad na další tak sem s tím.
Dala bych tomu nějakou uzávěrku - řekněme do konce března. Pak bychom vybrali a já bych to obvolala a zeptala se co a jak. Rezervaci nechť si každý učiní sám.
Nerada bych to dělala pro nás bez nás a byla bych moc a moc ráda kdyby nás bylo co nejvíc, protože tyto srazy bývají nezapomenutelným zážitkem.
Takže hodím sem ty 4 odkazy + 3 termíny.
Vás poprosím - vyberte, napište váš nick, místo, termín a počet osob (vzorem vám budu já )
JEŠTĚ JEDNOU AVÍZUJI, ŽE VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A NÁPADY JSOU VELMI VELMI VÍTANÉ
http://www.renospond.cz/
http://www.penziontisuvka.cz/index.php?lng=cz
http://www.ukoblizka.cz/index.php
http://www.hajovna.com/penzion.asp

22 - 24.5.2009
29 - 31.5.2009
5 - 7.6.2009

Achalteke, místo - kdekoliv. termín - je mi jedno, osob - 1
achalteke
21. kvě 2009
kasen 😃 😃 😃 😃 😃 😃

a s sebou beru:
triko
džíny
ponožky
kalhotky
sukýnku
sandále
knížku
MP3
hygienu
ručník
noční triko
a na sebe: triko, kraťasy, větrovku a botasky a protisluncové brýle
---a petku s pitím a nějkaý papu 😉

já vyrážim v 5 ráno, takže bude celkem chladno ještě 😉
natali1401
21. kvě 2009
tak ja bundu neberiem .. iba svetrik a mikinu lenze ja uz ani tie mikiny co mam nezapnem 😃 ale bundu neberiem.. ma byt hic.. ja teda chodim vecer domov o desiatej a vcera som mala len satky a cez to bolerko tak a bolo mi fajn.. 🙂
emamamamu
21. kvě 2009
rucnik jako rucnik? nebo osusku, ze sebou nekam placnem?
kasenka228
21. kvě 2009
rucnik me zajima... myslite, ze v pensionu nebude k dispozici? Jako ze na utreni po umyti, ne na valeni na trave myslim...
achalteke
21. kvě 2009
no mohl by tam být, ale nespoléhat na to, já vezmu jen ručnik osuška je moc velká 😃 😃 😃
emamamamu
21. kvě 2009
no ja nemam sanci to narvat do batohu vsechno =-)
kasenka228
21. kvě 2009
holky, muj manzel letel vcera rano pryc s praci a musel si dat do kufru asi 7 fungl novejch velkej osusek, aby vyplnil volny misto a neprorazil se kufr, jak uz se nam to stalo! 😃
emamamamu
21. kvě 2009
premyslim, jestli si nemam vzit F tasku na koleckach, ve ktere vozi po svete barvy...😃
kasenka228
21. kvě 2009
RVHP tasku co maji duchodci? 😃
emamamamu
21. kvě 2009
nebo nekomu neco podobneho ukradu v Lidlu, mame ho u baraku😃
kasenka228
21. kvě 2009
podle ty tasky bych te bezpecne na nadrazi poznala...
emamamamu
21. kvě 2009
si budu muset vzit hodne jidla do vlaku😃
nez si dame nejake hodnotnejsi jidlo....😃
kasenka228
21. kvě 2009
moje rec 😉
kasenka228
21. kvě 2009
mas rada sladky? Neco bych vzala, mam toho doma hafo.
emamamamu
21. kvě 2009
no mam, ale snazim se to omezovat, takze uz snim jen jednu mramorovou babovku na pockani...😃
premylsim, jeslti udelat rizky😃 😃
kasenka228
21. kvě 2009
no ja neco urcite vezmu 😉
Jinak ja si udelam asi nejaky labusky (rozumek pecivo zvane Kaiserky) s necim.
natali1401
21. kvě 2009
baby viete co je haluz?ze septrembrovky 2008 maju tiez zraz 🙂
achalteke
21. kvě 2009
no tak to je hezký, těhule zářijový maj všude mítingy 😃 😃 😃
Tak dámy jestli bude v sobotu takovejhle hic, tak se odvalim max někam na mítinu a tam budu do večera ležet, je tam tak vedro, že jsem myslela, že domu nedojdu ]-(
kasenka228
21. kvě 2009
acha, koukala jsem na pocasi, psala jsem to normalne do Septembrovek a na az tak velky vedro to nevypada....
Nevolala jsi nahodou do pensionu s upresnenim poctu lidi?
achalteke
21. kvě 2009
ne ne nevolala, ani nebudu, páč ubytko a kdo chtěl snídošky tak si snad vše objednal: já jsem zamlouvala pokoj s přistýlkou a snídaně pro mě, Posp a Wwcko 😉
emamamamu
21. kvě 2009
achal jak to budem platit? ve trojku, nebo si mam zasplatit tu pristylku?
achalteke
21. kvě 2009
normálka Emo, až se sejdeme tak to zaplatíme, my s Posp ty pevná lůžka a ty tu přistýlku, nebo nějak jinak? =-) + snídaně samozřejmě 😉
kasenka228
21. kvě 2009
no tak ok, ja jen, ze kdyz jsem pribjednavala pristylku pro Natali, tak byli nejaky zmateny... no ono to nejak dopadne. 😉
kasenka228
21. kvě 2009
a jak to dopadlo s Akte? Neco taky psala, ze by prijela uz zitra....
kasenka228
21. kvě 2009
Tak hlasim, ze jsem tam pro jistotu volala.... mame tam 4 pokoje, z toho jsou 2 s pristylkou, takze to by melo sedet. Karty neberou, jen hotovost. Snidane podavaji dle domluvy...v osm, devet... jak budeme chtit. 🙂
A nemame jezdit moc brzo, protoze odjizdi nejaka skupinka a musi po nich uklidit... ale to jsem rekla, ze nehrozi.
Tak tak.
achalteke
21. kvě 2009
jo tak to sedí, kdyby byl nějakej problém dořešíme na místě, snídaně máme asi všechny, ne? šikovná holka 😉

Akte už se neozvala tak nevím :-N
emamamamu
21. kvě 2009
achal no ja myslela, ze to zaplatime ve trojku jako pokoj, ne jako kazda postel...😃
delam si totiz predbezne propocty a hlasim, ze momentalne nemam ani korunu, protoze v kase nic neni....
kasenka228
21. kvě 2009
na snidane jsem se neptala...ale kdyby je nahodou nekdo nemel objednany, tak si o ne rekne na miste, to myslim, ze nebude problem... myslite, ze se na nas tesi? Si asi rikaji.... hovnajs tady propijou, ale mozna toho alespon dost sezerou. 😃
achalteke
21. kvě 2009
jo takhle prostě, že zaplatíme 1700 a každá z toho třetinu, no já nevim Emo, abys pak nechtěla do mojí postele, když přistýlka bude slamník v rohu 😃 😃 😃 😃
achalteke
21. kvě 2009
já myslim, že já osobně je jedu vyžrat 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli