Sraz těhulek z tématu september/září 2009

Jelikož jsme se předběžně dohodly, že uděláme srazík, zakládám toto téma, abychom se zde mohly domluvit na podrobnostech a aktuality nezapadly v našem denním tlachání. 😃
Věřím, že nezůstane u jediného srazíku a toto téma řádně využijeme.

Vkládám příspěvek od achalteke:

achalteke • 17tt • 12. březen 2009 v 19:11

tak holky tady je první nástřel našeho srazu:
Takže vybrala jsem dva penziony na vysočině a dva na jižní moravě. Vybírala jsem podle kapacity, podle možnosti dvoulůžáků a větších (pro rodinky) a do ceny 500 Kč/osoba/noc + možnost jídla či snídaně. Přiznávám, že moc jsem toho fakt nenašla.
pokud někdo máte ještě nějaký nápad - sem s ním či do IP.
Termíny - nastřelím 3, pokud by byl nápad na další tak sem s tím.
Dala bych tomu nějakou uzávěrku - řekněme do konce března. Pak bychom vybrali a já bych to obvolala a zeptala se co a jak. Rezervaci nechť si každý učiní sám.
Nerada bych to dělala pro nás bez nás a byla bych moc a moc ráda kdyby nás bylo co nejvíc, protože tyto srazy bývají nezapomenutelným zážitkem.
Takže hodím sem ty 4 odkazy + 3 termíny.
Vás poprosím - vyberte, napište váš nick, místo, termín a počet osob (vzorem vám budu já )
JEŠTĚ JEDNOU AVÍZUJI, ŽE VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A NÁPADY JSOU VELMI VELMI VÍTANÉ
http://www.renospond.cz/
http://www.penziontisuvka.cz/index.php?lng=cz
http://www.ukoblizka.cz/index.php
http://www.hajovna.com/penzion.asp

22 - 24.5.2009
29 - 31.5.2009
5 - 7.6.2009

Achalteke, místo - kdekoliv. termín - je mi jedno, osob - 1
kasenka228
21. kvě 2009
Holky, a vy tahnete vetsi mnozstvi jidla? Anebo si neco koupite az tam? Se mi nechce to vlacet vlakem a taky nevim, jestli bude jeste trochu mista v te vasi lednicce.
kasenka228
21. kvě 2009
ted koukam, ze ten nas pokoj asi taky bude mit lednicku, no ale stejne, tahnou se mi jidlo nechce...
achalteke
21. kvě 2009
né kasen já nevezu nic, ale cestou si něco koupím na mls 😉
pospeckaautor
21. kvě 2009
kasenka: já beru jen nějaký koki-yna, jinak nic. Tak co se týká mě, tak moje třetina ledničky bude nejspíš prázdná. 😃 Kdyžtak koupím tam i obec s 200 obyvateli musím mít nějakej kšeftík. 🙂
pospeckaautor
21. kvě 2009
acha: ty ještě nespíš? Tak si představ, že Tě nějaká paní na aukru přeplatila. 😃
achalteke
21. kvě 2009
che che teď sem ti to psala do IPka 😉
kasenka228
21. kvě 2009
pospec: a co je koki-yna???? =-)
pospeckaautor
21. kvě 2009
To víš, já ještě furt balím, ale koukla jsem na mail a šup. Tak mám dilema, jestli si vzít sandály co jsem neměla několik let na nohách, ale pamatuju si, že byly bez problémový anebo pantofle. :-N
pospeckaautor
21. kvě 2009
koki-yna, jsou kokina (bombóny), ale já nevím jaký i/y. :-N Nebo jsou to boNboný? :-N 😃
kasenka228
21. kvě 2009
jsou to bonbony 🙂 Prave jsem nabalila 3 cokosky a dalsi laskominy...
kasenka228
21. kvě 2009
je mi divny, ze se tu dneska nezastavila Kocanda a snad ani Petra - ty maji prece taky jet 😕
pospeckaautor
21. kvě 2009
tak bonbony, já jsem tu druhou variantu nchtěla napsat bonbóny a ne bonboný. :-N Laskominy nakoupím na místě nebo zítra podle místa co mi zbyde v baťohu. 😃
pospeckaautor
21. kvě 2009
Kocandě zlobí PC, tak možná proto. Adresu mají, tak se snad neztratí. 😃
kasenka228
21. kvě 2009
nejak tomu nemuzu uverit, ze fakt jedem... a podle toho to vypada... stale nezabaleno.... jdu na to....
kasenka228
21. kvě 2009
jo, holky, nemate nektera z vas nejaky mininozik? Ja si tam budu potrebovat prepulit prasek a nemam cim... no ledaze bych je rozpulila uz doma...
pospeckaautor
21. kvě 2009
kasenka: jdu ho najít a vezmu, ale mám jen rybičku. :-N
kasenka228
21. kvě 2009
pospec dik, ale ja je uz prepulila a nasypala do pytlicku 🙂
No ale vzit ji muzes, muze se hodit....
natali1401
21. kvě 2009
tak ja som teraz dosla domov ]-(
pospeckaautor
21. kvě 2009
Tak rybička už je v batohu. 😃 Dala jsem se ještě do žehlení, ale ... no nějak na to nevidím, tak se děsím jak to bude vypadat. :-N Tak raději končím. 😃 Jo a sbaleno ještě nemám. |-| :-N
pospeckaautor
21. kvě 2009
Natali: no tak to je bezva. :-S Brr, já teprv balím, ale ... zas budu mít krámy navíc a něco mi bude chybět. 😃
wwcko
21. kvě 2009
Tak ja som sa este ani nezacala balit. Som strasne unavena tak idem spat a rano pobalim.... tak baby zajtra sa vidime 😉
pospeckaautor
21. kvě 2009
wwcko: neutíkej, v kolik cca mám být na tom moraváku???????????
kasenka228
21. kvě 2009
no ja to nahazela na hromadu a rano to strcim do batohu... na sebe si neberu skoro nic, ale dohromady je to hromada zbytecnejch kramu....
wwcko
21. kvě 2009
Posp tak ja ratam ze okolo desiatej vyrazime, tak hodka a daco cesta, tak okolo pol dvanastej o dvanastej? tavolam ti ked budem pred Brnom
pospeckaautor
21. kvě 2009
wwcko: o.k., já si ráno autem zavezu baťoh do města, auto odvezu Pospecovi do práce a půjdu courat do města. Abych tam byla tak na 11hodin. Pokud si sama troufneš na to parkování, tak klidně stačí sms s časem, kdy mám jít k fontáně, pokud ne, tak můžu čekat u Vaňkovky a zkusíme zaparkovat v centru. 😉
pospeckaautor
21. kvě 2009
Teď už ale jdu na kutě, musím se ještě osprchnout a promastit špek. 😃 Snad nic nezapomenu. Foťák je na nabíječce, mobil taky, tak zítra pa a dobrou noc. 🙂
wwcko
21. kvě 2009
vankovka je teda 20 kc na hodku?
pospeckaautor
21. kvě 2009
wwcko: první hodina zdarma a další po 20kč, pokud byste tam parkovali dýl jak 3 hodiny, tak 4.hodina je už za 25kč, ale klidně můžeme zkusit to centrum. Vy ale máte moc veliký auto, asi by se s ním blbě parkovalo. :-N :-N Jak chceš, od cca 11hodin budu k dispozici v centru.
pospeckaautor
21. kvě 2009
Dovedeš si představit tu zdálenost Vaňkovka - gynda? Já takový pochody dělám běžně, tak mi to přijde v pohodě, ale aby vám to nevadilo.
pospeckaautor
21. kvě 2009
http://www.mapy.cz/#x=138151710@y=132825760@z=1...

Dá se to, cca na půl cesty je ta Slavie - oběd. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli