Sraz těhulek z tématu september/září 2009

Jelikož jsme se předběžně dohodly, že uděláme srazík, zakládám toto téma, abychom se zde mohly domluvit na podrobnostech a aktuality nezapadly v našem denním tlachání. 😃
Věřím, že nezůstane u jediného srazíku a toto téma řádně využijeme.

Vkládám příspěvek od achalteke:

achalteke • 17tt • 12. březen 2009 v 19:11

tak holky tady je první nástřel našeho srazu:
Takže vybrala jsem dva penziony na vysočině a dva na jižní moravě. Vybírala jsem podle kapacity, podle možnosti dvoulůžáků a větších (pro rodinky) a do ceny 500 Kč/osoba/noc + možnost jídla či snídaně. Přiznávám, že moc jsem toho fakt nenašla.
pokud někdo máte ještě nějaký nápad - sem s ním či do IP.
Termíny - nastřelím 3, pokud by byl nápad na další tak sem s tím.
Dala bych tomu nějakou uzávěrku - řekněme do konce března. Pak bychom vybrali a já bych to obvolala a zeptala se co a jak. Rezervaci nechť si každý učiní sám.
Nerada bych to dělala pro nás bez nás a byla bych moc a moc ráda kdyby nás bylo co nejvíc, protože tyto srazy bývají nezapomenutelným zážitkem.
Takže hodím sem ty 4 odkazy + 3 termíny.
Vás poprosím - vyberte, napište váš nick, místo, termín a počet osob (vzorem vám budu já )
JEŠTĚ JEDNOU AVÍZUJI, ŽE VŠECHNY PŘIPOMÍNKY A NÁPADY JSOU VELMI VELMI VÍTANÉ
http://www.renospond.cz/
http://www.penziontisuvka.cz/index.php?lng=cz
http://www.ukoblizka.cz/index.php
http://www.hajovna.com/penzion.asp

22 - 24.5.2009
29 - 31.5.2009
5 - 7.6.2009

Achalteke, místo - kdekoliv. termín - je mi jedno, osob - 1
pospeckaautor
16. dub 2009
leninek: nebuď lenoch a mrkni pár stránek dál, vše potřebné tu najdeš. 😉
leninek99
16. dub 2009
tak jsem vykoumala,že se jede okolo 22-24.5 někam,což bych stejnak nemohla,když ani já ty dny nejsem doma neboli já nejsem doma už od 20.5.jedem totiž na týden na chatu si odpočinout a pak tři týdny frmol a pak bude náš slavný den budeme se brát😉
wwcko
16. dub 2009
leninek no skoda mohlo nas byt viac na srandu 🙂 tak sa vidime az s babatkami 🙂

joodi uz si to nasla?
pospeckaautor
26. dub 2009
Za chvilku jedeméééééééééééééé. Už pomalu přemýšlím co si nabalím. 😃
Všechny přihlášené účastnice, hoďte mi prosím do IP, kdo s kým bude ubytovanej. Já o sem zrekapituluju v jednom příspěvku.
emamamamu
26. dub 2009
u nas se bude konat velkolepa oslava o tom vikendu, malyy bude mit rok, Filip svatek a jeho segra narozky....:-N😃
wwcko
26. dub 2009
A joodi ide? ak nie tak posp stale som s vami.... myslilm ze sa nic nezmenilo....
emamamamu
26. dub 2009
joodi myslim rikala, ze nekam jede? nebo to byl nekdo jiny? =-)
a co luciper?
wwcko
26. dub 2009
neviem ci ta luciper ide, ale sak ja som zatial s pospec a achal tak ked dakto pribude lahko sa zrusi ta moja pristelka a objedna sa dalsia izba.
pospeckaautor
26. dub 2009
Chápu to tak, že Ema nejede. A s kým teda bude kasenka??? =-)
kasenka228
26. dub 2009
Cauky, ja porad s vyletem pocitam, ale sama bych byla na pokoji nerada... Nedate mi kdyztak wwcko? =-)
mauik83
26. dub 2009
Ahoj, já jsem na pokoji s panem mauikem a s negrem... 😃
wwcko
27. dub 2009
Kasen jasne ze ta nenecham samu na izbe 🙂 ale dohoneme sa az ked sa Ema rozhodne nech to tu este cele nepomotame... 🙂
achalteke
27. dub 2009
Kasen neboj sama určo nebudeš 😉 půjčíme ti kdyžtak Ww, ale nesmíš nám ji poškodit 😃 😃 😃
pospeckaautor
27. dub 2009
Takže zatím vím pokojíčky:
petrajurinova & kocanda
paní maik & pan mauik & bafik mauik
achalteke & pospecka (možná emouš)
kasenka & wwcko
aktekram & ?
????
achalteke
27. dub 2009
Posp teda jestli nejsem magor tak Akte přijede dopoledne a večer nebo v noci pojede domu, tudíž na otočku 😉
pospeckaautor
27. dub 2009
achal: ahá. To jsem nepostřehla. Tak o.k.
kocanda2009
27. dub 2009
ahojky, nemam ted moc casu docitat tak jen potvrzuji ze toto plati 😃 😃
achalteke
29. dub 2009
tak moje milé srazilky - já teda budu v pátek v Brně něco po půl jedné tak tam na vás někde počkám abyste si mě vyzvedly a jak se poznáme? Podle pupku? 😃 😃 😃
Ještě mě napadlo, abychom se rozeznaly, tak abychom si každá vyrobila cedulku se jménem a nickem, ale možná je to blbost - já vlastně vim jak se jmenujou skoro všechny jménem (Ww, Posp, Ema, Akte, Petra je jasná a těch pár co mi chybí si zapamatuju)
kocanda2009
2. kvě 2009
😃 😃 achal - jestli mi to tehotenstka demence dovoli tak si snad cedulku vyrobim 😃 😃 😃 ale jsem hrozne skleroticka tak nic neslibuju....takze kdyby neco tak jsem ta jedina bez cedulky 😃
aktekram
11. kvě 2009
pospecka: přesně tak já budu jen na otočku bez ubytování, hold to jinak nejde 😞
achalteke
18. kvě 2009
kasen jo jo na hlavák a jede to z hlaváku pak, ne?
achalteke
18. kvě 2009
já bych pak z Cikháje jela až tak nějak po snídaní (nějak kolem 11 jede bus do Žďáru) a nebo bychom se domluvily s holkama jestli by nás nehodily třeba kolem tý desátý nebo tak 😉
emamamamu
18. kvě 2009
tak kdyztak te pockame a pojedeme dalsim...
kasenka228
18. kvě 2009
jojo, z Hlavaku, to bys snad mela stihnout.... dalsim emo? To by bylo az nekdy odpolko, ne? No samozrejme, ze bysme neujely, ale bylo by to naprd....
emamamamu
18. kvě 2009
pak uz jen busy...😃 tak teda achal pospes(c)😃
kasenka228
18. kvě 2009
busem? No to ne! Bych se pocurala :-N
pospeckaautor
18. kvě 2009
ema: nebo si domluvíte drezínu. 😃
emamamamu
18. kvě 2009
a ja bych se poblila...😃
achalteke
18. kvě 2009
bus nepřipadá v úvahu bych musela močit za sedačky 😃 a kde mě počkáte? Asi u toho vlaku z Budějc nějak, ne?
kasenka228
18. kvě 2009
fuuuuj, a v buse je desny vedro vetsinou... no proste preferuju vlak 😉

Začni psát odpověď...

Odešli