Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
verapa
22. kvě 2009
babuly a co ty vincky, že bysme zkusili ty akátky?? nebo ten Jundrof jak psala Vladi...
dzejautor
22. kvě 2009
no jo, Jundrov je taky super, když bude vedro, tak tam bude chladněji a kdyby poprchávalo, tak se schováme pod stromama. Ale víte někdo kde je vchod z Jundrova? Já znám jen ten z hitlerovy dálnice a tam MHD nejezdí |-|
vendulka
22. kvě 2009
já možná vím ,ale nejsem si 100% jistá, vybavuji si to jen matně, jako malá jsem tam chodila sťaťkou pořád 😃
mikulcena
22. kvě 2009
jsme dnes s Jančou domluvily docela zajímavou trasu 😉 😉 ..Ivanovice..cca hodinka lesní cestou do české..kde je zahrádka, prulízky a pískoviště..provětráme děti..a´dál cca 2hodinová trasa kolem rybníků mokrou horou, zpět 😉 x-) x-) x-) x-) x-) dostaneme se buď ke globusu..nebo klíďo až do řeček..záleží na každým..ale myslím..že to není špatnej celodeńák..tak komu by se chtělo tlapat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
bajnokova
22. kvě 2009
Tak to je pěknej výšlap 🙂
jana06
22. kvě 2009
Navíc Verča nenapsala, že je tam klíííd, super příroda a hlavně kráááásně. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
lenassekk01
23. kvě 2009
je holky super a kdy to planujete???
vendulka
23. kvě 2009
jo tak to já jsem proooo, není to vůbec náročný 😉
vendulka
23. kvě 2009
asi bych to dala na tu středu ne?
jana06
23. kvě 2009
Leni, myslím, že Tobě, jako sportovci se to bude líbit. Hlavně nebudeš mít možnost někam zdrhnout ;-D
P.S. Robert Tě zdraví
mikulcena
24. kvě 2009
no nevím, jestli středa bude ůplně ideál..má být zase tak nějak všelijak..ale teploty budou asi lepší ..než v úterý..je mi to jedno..
tak písněte jak se to komu hodí 😉
dáme sraz už v 11. děti se budou moct vyspat..co????? a je to docela štreka..takže to chce namazat nožky opodelokem 😃 😃 😃 😃
jana06
25. kvě 2009
A botičky na podpadku nechat doma 😃
vendulka
25. kvě 2009
jo to já nevím, jak má být ve středu, já na počasí nekoukám, bo jim nevěřím ani ten nos mezi očima :-p
dzejautor
25. kvě 2009
já jsem pro..akorát nevím jestli malá vydrží tak dlouho v kočáru, ona totiž jak už "umí" chodit ,tak tam nechce být. A nemohlo by to být v 10h? Já ji do 11 neudržím aby neusla...
Ve středu mají být za bouřky...tak kdyžtak jogurtárna to jistí, ne??
petapi
25. kvě 2009
jéé jani, sabinka už chodí? 🙂
zen
25. kvě 2009
Holky bude ten výlet jak psala Verča? A který den tedy, nevím jestlii se domlouvat na zítra na chatu k našim? Jinak jsem pro 10 hodinu taky. 😉
brnanda
25. kvě 2009
ZVU VÁS NA AKCI,CO POŘÁDÁ ŠVAGROVÁ...

30.5 od 14hod. je v Krumvíři akce - Den dětí .
Budou tam stánky, skákací hrad, kolotoče a vše,co patří ke dni dětí.
I něco pro pány- šermířské vystoupení a samo i stánek s občertsvením - pivečko, papáníčko,ale i nealko pro šoféry ,-)

Tak ne aby jste seděli doma a dojeďte ,-) je to 30minutek za Brnem
petapi
25. kvě 2009
tak my bysme šly zítra na písek, na výlet nee...
vendulka
25. kvě 2009
mně je to jedno co kdy bude 😉
mikulcena
25. kvě 2009
právě jsem tvolila výlet, kde se můžou děti proběnout výckrát..malej by to taky nevydržel celou dobu..tak že jestli už chcete 10 hodinu O.K.
jen ten den..
podle počasí: zítra horko , ve středu chladno
zen
25. kvě 2009
Tak zase nakukuju... právě jsem zhlídla počasí a pokud nekecají, tak zítra pařák. Tož kočky moje jedu na chajdu za našima a na vejletek s váma pokud počkáte tak někdy jindy... když bude chladněji 😉
dzejautor
25. kvě 2009
já zítra taky nemůžu 😞 já mám ty středy nachystaný pro ty naše výlety 😉 Tak pokud ve středu nebude vyloženě chcát, tak se dá jít, ne?? Lepší než v pařáku, i když jsou tam stromy..
mikulcena
25. kvě 2009
jojo..půjdem ve středu..ta asi bude lepčejší..zítra bábo bábo 😉
zen..no chata bude na zítřek asi nejlepší řešení 😉
vendulka
25. kvě 2009
takže zítra písek v Lužánkách,tak ještě tu hodinu a já se tak na 80% přidám...Veru sjedeme tam spolu a nebo máš ještě něco před pískem?
mikulcena
25. kvě 2009
tak písek zítra kolem poledne?..nebo chcete už kolem 11té???
jana06
25. kvě 2009
Tak dámy, upřesněte hodinu, kdy dorazíte na bábo, bábo (jak píše Verča)
labell
25. kvě 2009
13 a kdo by nestíhal samo později? Já osobně tam budu smrdět minimálně do 17! 😉
jana06
25. kvě 2009
🙂 Tak Luci, my Tě v tom nenecháme 🙂

Budem smrdět s Tebou a Amy 🙂
lenassekk01
25. kvě 2009
ahojte holky tak zitra tj. utery je sraz ve 14 h na detskem hristi ve ctvrti Novy Liskovec, http://www.novy-liskovec.cz/fotogalerie-mod-fot... ....... dojedete sem trolejem c. 26 konecna zastavka Kamenny Vrch .....
vendulka
25. kvě 2009
no tak nevím, jestli se mi chce přes celý město z Řečkovic trajdat v tom vedru na hřiště mezi rozpálený paneláky na sidlišti.... :-p

Začni psát odpověď...

Odešli