Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
teessa
1. čer 2009
já su pro antropos! 😃 šak kdyžtak se můžeme my kočárkující ne?
petapi
1. čer 2009
jj k nám na písek je možno a určo vás zvu, ale tento týden nee, jsme po očkování, tak to nechci pokoušet 😉
mazlitko
2. čer 2009
Stredu zatial beriem aj ja
broucinek2008
2. čer 2009
Holky ja zapomela zitra mam nejake vyrizovani tak se nepridam ale dalsi sraz uz snad zvladnu
vendulka
2. čer 2009
zítra jak teda, bude vycházka a nebo jogurtárna?Ale je mi to i jedno,ale zase pokud bude pěkně a má co jsem se koukala a počasí, tak 18°C a polojasno, tak bych raději ven vyvětrat těla,ale jak chcete 😉
dzejautor
3. čer 2009
ani já dnes jogurtárnu nedám. 😞 v noci se mi spustil sopel a trochu jsem cítila i krk, takže bych nerada někoho nakazila. Ale půjdu cca ve 14h na Lesnou na dětský hřiště na Soběšickou ulici, je tam písek, houpačky, skluzavky, i hřiště na míčový hry. Lavičky, stín, sluníčko, pak kousek se dá jít na procházku a vedle je výborná hospůdka se zahrádkou Na vyhlídce.Takže pokud se bude někomu chtít, přijdte. Jede tam bus č. 45,46,66,57,45,44,85 i šalina 9 a 11, ale ta je kousek dál Nebo vlaková zastávka tam je 🙂 zastávka se jmenovala M. Majerové, ted je to nádraží Lesná :-N můžu počkat na té zastávce kdybyste někdo chtěl

Jinak pokud mi bude dobře, tak bych šla zítra do jogušky, šel by někdo? Zase odpo cca 14h??
vendulka
3. čer 2009
dzej ta zastávka busu 44 se jmenuje M.Majerové?!Pochopila jsem to dobře?

já ještě nevím na 100% jestli přijdu, má mi volat mamka a kdyžtak by jsne si udělaly babskej den ve městě...jídlo, utrácení.... 😃 x-) x-)
vendulka
3. čer 2009
aha, už mi to docvaklo, jsem debil, zastávka se jmenuje nádraží lesná 😃 😃 😃
vendulka
3. čer 2009
a ne 44,ale 84 pro mě ze semillasa, je to tam za 10 min.
vendulka
3. čer 2009
dzej počkala by jsi tam na mě na té zastávce?kdyžtak mi ,pleas, pošli do IP tel.č., kdybych náhodou nešla a semka to nenapsala...
labell
3. čer 2009
My na Lesnou ee a zítra joguška nevím....Amka má nějakou rýmu..to už od zubů asi nebude..
vendulka
3. čer 2009
hele a půjde někdo na tu lesnou vůbec?
vendulka
3. čer 2009
tak já to asi musím odpískat...žlučník 😢 ]-( :-|
mazlitko
3. čer 2009
My na Lesnu eee..a zajtra joguška tiež eee, idem do práce zajtra a v piatok a taťku máme na Svobodáku lebo je Mesto uprostred Europy, takže pojdeme tam poobede a aj cez víkend. Inak holky, musím sa s vami podeliť o super správičku..viem, že je to pre vás nepodstatné, ale trošku sme tu o tom kecali, takže Ondráš patrí znova pod Ministerstvo obrany, takže náš taťka je zase guma :-p , čo je super.
labell
3. čer 2009
Jééé Vladi to je parádní!!! A co se v pátek na Svoboďáku bude dít??
mazlitko
3. čer 2009
Luci..býva to každý rok..Brno - mesto uprostred Europy, je to festival a na Svobodáku bývajú rozne akcie celý den do desiatej večer, v sobotu vystupuje tuším Ondráš a ešte nejaké subory, ale vravím, je tam toho viac je to na celý den a premáva cez námestie taká stará lokomotíva a robí rámus 😃
labell
3. čer 2009
Ahá děkuju... 😉
jana06
3. čer 2009
Vladii, tak to je super zprávička. Tak to má taťka i hodnost a tudíž příplatky za ni, ne?
petapi
3. čer 2009
mazli, fajn zpráva, že máte tátu zase gumu 😃 můj bratr je taky guma 😉
mazlitko
4. čer 2009
😃 ..ďakujem dievčatá...áno, je to super, lebo v dnešnej dobe nemať chlap istú robotu je jedine o nervy.
Jani, má hodnosť no priznám sa, že ani neviem akú a samozrejme sú aj príplatky nie len za nu...ale čo nás najviac teší, že možeme riešiť hypoteku a bývanie x-) x-)
mazlitko
4. čer 2009
Peti, a kde pracuje brat? tu alebo vo Vyškove?
jana06
4. čer 2009
R je taky cosi... Ale nevím co 😃 (jako hodnost)
mazlitko
4. čer 2009
Jani, to vobec nevadí..hlavne, že ich máme 😃
vendulka
4. čer 2009
ha, tak dneska taky zadnej srazik...a snad pristi tyden nejaky bude, ne?ma byt uz trosku lepcejc
petapi
4. čer 2009
mazli, nene, u olomouce a je snad poručík? Nebo já nevím, já to vždycky zapomenu :-N
mazlitko
5. čer 2009
Peti..to neva..ja neviem ani mužovu hodnost a Janka tiež nevie, tak je to v poho 😉
labell
6. čer 2009
Holky nepůjdem někam popít a pokecat o víkendu?? Kdo kdy může??
mazlitko
7. čer 2009
Luci, ja by som šla ale tuto sobotu čo bude, nemožem, sme bez taťky a potom tu dalšiu idem do BB na týžden, takže ja som cez víkend passe 😞
labell
7. čer 2009
Vladi ani třeba v pátek by to nešlo??
vendulka
7. čer 2009
ahojky, ja bych aj nekam zasla, pokud me nas tatka pusti :-N

Začni psát odpověď...

Odešli