Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
dzejautor
10. čer 2010
@zen Věry...vidím to na bus 9.32 z Lesné....9,50 na Rivieře... 😉
zen
10. čer 2010
Platí. Tak se na všechny zítra těším, dojděte v hojném počtu, nejlíp bude na Rivecu. Doma zdechnete 😃
dzejautor
10. čer 2010
.....a po pár pivech i na Rivieře 😃 :-p
dzejautor
11. čer 2010
holky příští týden se má ochladit...plánujeme ZOO...kdo může ve středu nebo pátek??
petapi
12. čer 2010
my se přidáme, až se nám vyřeší jídlo, příští týden to budu muset nějak rozlousknout.
zen
14. čer 2010
No tak já zatím můžu st i pá. Ale ve středu má dost pršet, tak nevím. :-|
dzejautor
14. čer 2010
tak si dáme vědět ve středu ráno podle počasí?
zen
14. čer 2010
Dobře... ráno si sem písneme, ať se ví jeslti se koná ZOO sraz. 🙂
mimikiki
14. čer 2010
Jee holky, vy planujete zoo... My sme ostali na Slovensku, takze tento tyzden nic :-S
labell
14. čer 2010
Holky a kdyby chcalo, šly by sme i tak někam? Mě by tu škráblo.
peroli
14. čer 2010
co nějakou kavárnu...... nebo jogušku?
zen
15. čer 2010
Pršet asi bude :-| ... jo a jsem taky když tak pro plán "B"... taky mi doma jebe :-N 😃
dzejautor
15. čer 2010
čauky holky...
tak dneska zatím počasí nevychází...podle mě bude zítra pod mrakem, ale pršet nebude...
dneska večer tady nebudu....takže nebudu reagovat...ale ráno se kouknu....
já navrhuju, pokud nebude pršet, tak ZOO na 9,30h a když jo, tak jogušku..aspon na sraz, přesunout se dá pak kamkoliv... prosím vás napište, kdo zítra půjde, dovezu ty oleje...mám v tom docela dost peněz, tak bych se toho ráda zbavila. Díky.
petapi
15. čer 2010
my zítra už máme něco jinýho, ale jani olej zaplatím klidně na účet, chápu, že v tom máš prachy ju? 😉 napiš mi ho do IP.
labell
15. čer 2010
Já půjdu určitě. Ta joguška v kolik??
peroli
15. čer 2010
Jestli joguška tak mi určitě dojdem, jestli ale zoo tak tu vynecháme.. 😉
labell
15. čer 2010
Holky domluvíme se tady zítra kolem 8 jo??
peroli
15. čer 2010
fuuuuj, já jsem se lekla že na 8 😃 😃 😃
teessa
15. čer 2010
jogurtárnu by sme na chvílu brali pokud nikdo nejste nechlazení 😃 zoo taky neberem 😎 peru 3 pračky denně tak musím makat
zen
16. čer 2010
Ahojky. Tak teď na Evropě 2 hlásili, že pršet bude jen v jižních čechách. Tak co? Riskneme tu ZOO. Je chladněji, ale lepší jak vedro.
labell
16. čer 2010
Radar vypadá tak nějak všelijak, ale šla bych do zoo, kdyžtak se někdo schováme né? 😉
http://www.chmu.cz/meteo/rad/index.html
labell
16. čer 2010
nevím proč tam mám to někdo 😃
zen
16. čer 2010
Tak mi psala dzej SMS, že venší Arsona a že jí omdlel, tak se nedostane včas na net. Každopádně chce zkusit taky ZOO. Kdo je stejně odvážnej, tak 9:30 před vchodem. 😉
Kdo jde do jogušky, tak ať si to užije. 🙂
zen
16. čer 2010
Tak radaru rozumím jak koza perželi... 😃 Hele jdeme do toho. Deštník s sebou. 😉 Ale budu vě+řit, že to půjde i bez něj.
zen
16. čer 2010
Luci, stihneš to na tu půl 10???
labell
16. čer 2010
Věry stíhám, vy jedete obě autem??
zen
16. čer 2010
Luci, mě nabere cestou Jana.
teessa
16. čer 2010
ahoj tak my by sme neški ani tak páč děti sou upe epesně nachlazený 8-( 😞 nevím kde k tomu přišli....
ta si užijte zoo a at vám neprší x-)
nemáte náký tipy na nachlazení???
peroli
16. čer 2010
tak si zoo užijte, mi nejdem... mám to přes celý město a už teď bych dojela s tak minimálně 30min.zpožděním :-p
teessa
16. čer 2010
bylo by troufalé a nevhodné se zeptat jak ste se měli v zoo?? 😃 😃 😉

Začni psát odpověď...

Odešli