Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
mimikiki
16. lis 2011
@teessa A jooo Tery, mne nejak nedoslo ye je sviatok :-|
teessa
5. pro 2011
holky sme konečně zdraví tak co nákej srazík??
dzejautor
5. pro 2011
já bych šla 19 nebo 20.12 odpoledne na Svobodák a Zelňák. Přidáte se někdo?
labell
5. pro 2011
@dzej já určitě
motol
5. pro 2011
my bysme mohli taky pokud bude nějaký dobrý počasí a Ondík bude zdraví 😉
teessa
5. pro 2011
tak my pokud budem ready tak taky a něco dřív??
dzejautor
5. pro 2011
a kdy teda 19 nebo 20? a tak nějak kolem 14h, může být? Luci a tobě bych vzala tu hru jo?
terbar
5. pro 2011
pokud budem zdraví, tak se určo přidáme a přimlouvala bych se spíš za 20, toho 19 nemám pořádně prozkoumanýho, barunka tam má jednu ze dvou vánočních besídek a právě nevím, jestli tohle je ta s rodičema...
labell
6. pro 2011
@dzej mě je to jedno, třeba toho 20-tého a jj hru vezmi!! 🙂
teessa
6. pro 2011
mě je to taky fuk a okolo druhé by to bylo ideální
peroli
6. pro 2011
@labell poslala jsem ti kokino tak ho pošli dál 😉 😃
labell
6. pro 2011
@peroli a co to je??
peroli
6. pro 2011
@labell nějaká mikulášská akce koně.. jen na to klikni, napiš nick komu to chceš poslat a to je všechno 😉
labell
6. pro 2011
@peroli no to sem pochopila, ale to je jen tak virtuálně jo? je jak když do sebe na FB šťoucháš např. jo? Já k tomu žádné téma nenašla.
peroli
6. pro 2011
@labell jj něco jako šťouchání...
@terbar taky máš jeden 😃
verapa
7. pro 2011
my se 19 i 20 musíme omluvit, máme besídky na dvou frontách 😞
hanka_k
7. pro 2011
holky my bychom se asi přidali, jestli můžeme????
zen
7. pro 2011
Ahojky. Takže 20.12. odpoledne Svoboďák a Zelňák? A nesejdeme se někde v klidu v kavárně? :-N
dzejautor
7. pro 2011
@zen když já mám chut na bramborák 😃
zen
7. pro 2011
Já už měla :-N
zen
7. pro 2011
Ale dám si klidně další, jen to s dětmi bude asi hukot v tom davu.
dzejautor
7. pro 2011
@zen no já taky a byl vynikající 🙂 já bych je nechala povozit na vláčku, kouknout na zvířátka a můžem se přesunout třeba do nějaké kavárny.... hm?? Je nějaká ve městě?
terbar
8. pro 2011
@zen to budem zachraňovat svařákama 🙂
@dzej jani, já vím jen o kavárně na husové a byla i jedna Manner vedle Kobližné, ale tam nejsou nic moc hračky a nevím,jestli to funguje vůbec... :-|
dzejautor
8. pro 2011
@terbar no jak kdo 😞 ještěže tam mají kinderpunč 😉

holky, já bych to zatím nechala otevřený, prostě se sejdem 20.12. ve 14h a podle počasí a nálady ještě upřesníme místo. Může být?
zen
8. pro 2011
Tak jo já dojdu 😉
dzejautor
8. pro 2011
@zen to bych ti radila 😉 x-)
terbar
8. pro 2011
já jsem tam jednou byla před desátou ráno a skoro nikdo tam nebyl, tak i přesto, že mi to přišlo hodně divný, tak jsem si tu medovinu dala, za ten klid u pití se to vyplatilo 😃
@dzej jj necháme to otevřený a uvidíme 🙂
dzejautor
18. pro 2011
holky,
tak vzhledem k tomu, že město je čím dál tím horší a plnější nervních lidí, tak bych dala na Věrku a šla radši do klidu do kavárny. Můžem třeba tam, jak byla oslava Elinky a Ondy. Hm??? Je potřeba tam dávat rezervačku? Nevíte?
terbar
19. pro 2011
mě je to holky fuk, přizpůsobím se všemu 🙂 rezervačka by byla asi lepší, aby jsme měli jistotu
dzejautor
19. pro 2011
a kolik nás teda půjde????

Začni psát odpověď...

Odešli