Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
vendulka
18. kvě 2009
já jsem to totiž nepochopila, začalo se tu s uterým a pak se tu řešila středa a nikde nebylo napsaný, jestli uterý platí nebo ne,tak jsem se v tom holt nevyznala....a to jsem si to přečetla asi 2x...ale já nemámcelej den,abych seděla na netu a dočítala celé diskuze
vendulka
18. kvě 2009
asi nebudu chodit a nebude tu docházet ke zmatkům z mé strany a vás nebudu obtěžovat vysvětlováním |-| Stejnak to asi pro nás ještě není, pač si malá s vašema dětma hrát nemůže...snad později... 😉
labell
18. kvě 2009
Vendy zeptej se třeba stokrát, ale slušně! 😉
petapi
18. kvě 2009
a kdyby bylo hnusně, tak můžem k nám 🙂
vendulka
18. kvě 2009
já se ptala slušně, no holt mám asi trošku jinej humor....
ale nejdu 😉 . objednala jsem se na kosmetiku a jdu s mamkou do města a ve středu nemůžu, jdu s manželem na fotbal

a pokud jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám, já to myslela ve srandě, jen se to asi nepochopilo, ale neva....vše zapomenuto 😉
teessa
18. kvě 2009
já bych šla klidně zítra i ve středu pokud bude schopný počasí a bude to kloudná hodina
mazlitko
18. kvě 2009
tess, pod zajtra..čakáme sa medzi 13.30-14.00 niekde pri nejakej budove s občerstvením..neviem síce aká je to budova, ale to neva :-N :-p
jana.sun
18. kvě 2009
holky, tak zítra do Anthroposu nemůžem - máme se Supermamčama a holkama z "depek" sraz v jogušce, ale ve středu byhom někam taky zašli - platí ta kraví hora??? V kolik a kde sraz???
kalerat
18. kvě 2009
jj přesně tak zítra máme sraz se supermamčama a ve středu bysme asi teda šli 🙂
dzejautor
18. kvě 2009
tak super, ve středu dáme sraz u kostela (na konečné šaliny č.4) a v kolik se vám to hodí? Chcete dopo nebo odpo? Mě by se hodila třeba 10h nebo 14h ale podřídím se. 😃 x-) a pokud bude pršet tak v jogušce.
mazlitko
18. kvě 2009
ja v stredu nemožem 😞
dzejautor
18. kvě 2009
Vladi tak nechod do práce 😃 😉 Holky tak po domluvě s Věrkou by bylo lepší jít na tu 14h... hodí se vám to?
Píšu ohledně středy!!!
jana.sun
18. kvě 2009
OK - středa 14 h se nám hodí 🙂
labell
19. kvě 2009
S lítostí v srdci oznamuji že se dnes na procházku kolem Antrophosu pro změnu nejde!!!!!!!
mikulcena
19. kvě 2009
ještě to nebudeme zatracovat.... 🙂
labell
19. kvě 2009
!!!!!!!!!!!!!!Takže snad poslední změna: dnes ve 14 Lužánky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janula2008
19. kvě 2009
Jani, promiň, že píšu až teď a hlásím, že se pokusíme na 14h ke kostelu na Kraváku dostavit. Jen s náma to asi na moc velké ježdění nebude, madam už jedně sama a to chodí zásadně na opačnou stranu než je potřeba,ale nějak ji spacifikuju 😃 kdyby byla změna, ještě sem písnu papá
jana.sun
19. kvě 2009
Januli, nevadí - Simonka holt bude udávat směr chůze 😃 😃 😃
lucieee
19. kvě 2009
Holky zítra se omlouvám, ale určitě nedorazíme z mojí rýmy je vyklubal zánět dutin takže jsem na antibiotikách a je mi celkem mizerně :-| tak snad už příští týden 😉
dzejautor
20. kvě 2009
bré ráno, tak dnes hlásí slunečno, 28st. takže doufám, že se nás dnes co nejvíc potká ve 14h na Kraví hoře na konečné šaliny č 4 u kostela. Kyblíčky a lopatičky s sebou!! x-) x-)
kalerat
20. kvě 2009
no teď nevím, zda jet. Poněvadž musíme být o půl 5 doma...
zen
20. kvě 2009
Holky přidám se, tak mě vyhlížejte, nevyznám se tam tolik. :-N 😃 Papa ve 14 hod. 😉
jana.sun
20. kvě 2009
snad to stihnem na čas 🙂
janula2008
20. kvě 2009
Holky,já se moc omlouvám, ale malá usla až kolem jedné a spí jak zabitá, takže nestíháme a nedorazíme, budit se mi ji nechce, byla by protiva 😢 ještě mi mamča navrhla, že si ji pak se ségrou vezme a můžu si zajet kam potřebuju,tak určitě chápete, že takové nabídky se neodmítají 😃 hezkou vycházku a příště už vyrazíme taky. 😉
vendulka
20. kvě 2009
co takto další vycházku udělat na prigl?Příští týden?
labell
20. kvě 2009
Na príglu je šíleně klíšťat..to by asi pro běhající děti nebylo nejlepší, ale jak chcete...
dzejautor
20. kvě 2009
a moc lidí :-p místo ještě domluvíme, ale počítejte zase se středou!!!
vendulka
20. kvě 2009
a Lužánky přes týden krom středy, kdy se asi půjde jinam, budou?
jana.sun
20. kvě 2009
jana06
21. kvě 2009
Já myslím Vendulko, že asi jo. 🙂 Teda pokud bude zájem. A dala bych je na úterý, abychom oslavili Lucčin návrat.... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli