• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj,Jsou tu někde starší maminky nad 35let z Prahy které mají měsíční miminko?
3. říj 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím miminko do půl roku!
3. říj 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, je 35 podmínka? mně ted bude 32 :grinning:
3. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě bylo 32 a male 4měsíce-nejsme moc mlade na vas?jo a jeste nejsem uplně tak zPrahy ... :frowning2:
3. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira:tak to jsme stejně staré :slight_smile: a odkud jsi?
3. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru-ja jsem z Nupak je to kousek od Pruhonic směrem na Říčany u Prahy, ale do Prahy je to 20minut.
a ty jsi odkud?
5. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,myslím že 32nevadí.iira měla jsem v Nupakách kamarádku ale už se odstěhovala.Je to tam hezký.
matru odkud jsi ty?
5. říj 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my bydlíme na Pankráci-Praha 4 :slight_smile:
5. říj 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máš pomocnici!Já mám taky starší dcery ale tz moc nopomáhají. My jsme z Braníka.Malá je trochu zlobilka.Dost bečí a myslím že bezdůvodně.
5. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jakpak se děvčata mate?
vy jste všichni z Prahy koukam :frowning2:
masacek-jojo hezky to tu je , jen tady skoro nikoho neznam a tak taky brouzdám s malou většinou sama a někdy je to otrava
5. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky mi to někdy nebaví samotnou s kočárkem.malá špatně doma spí tak musíme jezdit.Občas ji nechám na zahrádce. Bydlíte v bytě nebo v domku?iira jak jezdíš do Prahy autem nebo autobusem?
5. říj 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bydlime v bytovemm domě co tady jsou , ale jsme v přízemí a tak mam i malou zahradku
bohužel nemam řidičak a tak musim busem , ale to víš , ted už je zima a venku se kojit neda a tak to musim vždy nějak vymyslet abych malou nakrmila a přitom se nenastydla....
5. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo to kojení je problém.To by jsi mi mohla poradit...Lucka spí od 22.30-6.30h.Myslíš že to vadí na mléko?Abych ho neztratila.Nebo ji mám budit ale to se mi nechce.Já taky venku kojím teď nerada.Já naštěstí jezdím autem tak to mám jednodušší-kojím v autě.
5. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě Jana od narozeni spinka od 19-20h do 6h do rana , malo kdy se stalo že se probudila , tak jsem parkrat zkoušela ji probudit a bylo zle...o mliko jsme sice nepřišla ale ted co ji byly 4 měsice tak jsem ji musela začit dokrmovat UM ale kojim taky , občas mě boleli prsa , ale pak si zvykly a neboleli , taky jsem kojila v aute když mě nekdo vezl , ale prave je problem za někym někam jet tim busem , ale jinak neni problem když by ke mě chtěl někdo přijet, mam rada navštěvy a rada se seznamuji a říkam si že aspon Jana bude mit kamarady taky
5. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to bychom se mohly někdy domluvit.Mohly bychom se u vás někde projít
5. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě, zaleži na tobě , když mas auto je to celkem ok , ja nejsem proti
5. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jo písnu ti.
5. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny budu jen rada
5. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: koukám, že máte vzorná mimča, když vám takhle spinkají...já si teda taky nemůžu stěžovat, Nelinka taky spí celou noc, někdy se vzbudí na jídlo, ale spíš už nad ránem...zatím plně kojíme, ale už se chystáme tak za měsíc na první příkrmy...
Masacek: myslím, že jí klidně můžeš nechat spát, když takhle vydrží tak to vypadá, že jí mléko stačí a je spokojená :wink: a jak máš staré ty větší děti? já mám Kačenku ve 4 třídě :slight_smile:
6. říj 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky bych chtěla kojit co nejdéle ale aby se mi mléko ¨neztratilo když celou noc nekojím...Já už mám veliký děti-začala jsem s dětmi dost brzy 20 a 17let.Ale protože už doma bylo smutno-holky pořád někde pryč pořídila jsem si ještě mimčo.dávala jsi píchat naušničky?
6. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to už jsou slečny na vdávaní :wink: my ještě naušničky nemáme, protože jsme kvůli reakci na TBC ještě nezačaly ani s první hexavakcínou :frowning2: ted jdeme 20.10 do poradny, tak pokud bude ok, tak snad dostane první...naušničky dám až po té třetí, dřív mám strach kvůli infekci...vy už je máte?
6. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě doktor říkal že ji je mám dát až po očkování.ve čtvrtek jdem do poradny a na očkování a na naušnice jsem se objednala 15.10.Jak vypadá špatná reakce na TBC?my máme tvrdý červený pupínek.Chci dát malou oočkovat i na pneumokoka.
6. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
po tom vpichu to má skoro každé dítě červené, my ale měly velkou komplikaci, bouli v podpaží, byla to zduřelá uzlina jako reakce 4 cm velká, chodíme na plicní, dělali nám i punkce :frowning2: ted už to má jen 0.5 cm a prý to tak bude několik let nebo už pořád a není to nebezpečné, no ale je to bulka, tak to radši hlídáme...blbý je, že to po té hexe může znovu růst, tak doufám, že už ne...pneumokoka jsem taky chtěla, ale při těchto komplikacích nám dr. žádné nepovinné očkování zatím nedoporučuje, budeme rádi, když zvládneme to, co být musí
6. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jste si teda užily nervy co?to by asi opravdu to očkování nebylo to pravý.my jdeme zítra na kyčle tak se taky trochu bojím aby to bylo OK.pokaždé když jdu k doktorovi jsem nervozní.co jinak děláš celé dny?
6. říj 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, užily, naštěstí máme dobrýho pediatra a i na plicním jsou fajn, takže když si informována, líp se to snáší...no a celé dny se starám o děti :grinning: nákupy, vaření, úklid, chodíme hodně ven, mám celou rodinu v Praze, takže návštěvy rodičů, babiček, kámošky a tak...chci začít cvičit a s Nelinkou chodit na plavčo, ale až od ledna, až bude očkování...na kyčlích jsme byly v pátek,v DTC a máme to v pořádku, už tam nemusíme...
6. říj 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky chci chodit plavat ale kurz začíná pro nás od půl února.snad nebudeme stále nomocný.to máš pravdu,nejhorší je když nevíš.chodíte do DTC Roškotova?
6. říj 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nechali píchat taky později kvuli TBC , male se to pořad nevyloupavalo a nakonec doktorka vzala skalpel , řízla ji to a byl klid a naušničky jsme nechavali píchat až ve 3 měsících
ja jezdim s malou plavat do vany do Říčan do studia pro ženy ..
6. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na kyčlích jsme byli na Zeleným pruhu...a na plavčo budem chodit někam do Rytířský,zařizovala to kámoška, ani nevím, jak se to jmenuje....
6. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bydlím totiž kousek od Zelenýho pruhu.chodíme tam se vším.myslím že i nám to očkování budou řezat.má tam červený pupínek.no uvidím.na plavání bych chtěla chodit na Barandov.Mám to docela daleko ale je to levnější než jinde.
6. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se tam občas chodím projít s kočárem, je to z Budějárny kousek...tak se můžem někdy potkat :wink:
7. říj 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, včera to teda pěkně blblo, celý den jsem se sem nemohla dostat :angry:
8. říj 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek