• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile: jsem totálně vyřízená, byla jsem v Ikee, s kámoškou, metrem a kočárama, vyrazily jsme v 10 a ted jsme přišly domů...mám 2 obr tašky blbin, ale hroznou radost z nich :slight_smile:
Marti, ty plenky jsou premium, modro zelený obal? ty jsou super, ale ty normální v modročerveném nám nevyhovovaly...taky se ještě večer chystáme na nákup, tak na to kouknu :slight_smile:
7. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já kupuju ty 4-9kg.Já mám taky blbiny z Ikey taky ráda.A co malá byla hodná?
7. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo jo, Neli byla hodná, půlku prospala, jinak byla v kočáru a spokojená :slight_smile: ty plíny taky kupuju 4-9, ale ty Huggies jsou 2 druhy, jedny jsou nic moc, druhý bezvadný...já ted koupila Bella, tak jsem zvědavá jaký budou, už jsme vyzkoušely skoro všechny na trhu :grinning: asi vedou ty Huggies premium a Fixies. ale ty mají málokde a ty fialový z Tesca jsou taky dobrý a za výborný peníze :slight_smile:
8. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska super noc, bez krmení po dlouhé době, spala 22-8, paráda!!! :grinning:
8. lis 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste šikulky!My v noci dobrý,spala od 22-5h to by docela šlo ale máme dost problémy s usínáním.Řve jak pavián než usne třeba i hodinu a pak už to nevydržím!Musím ji teď skoro každou noc uchovat.Nevím jak to budu dělat až bude mít víc kilo.
8. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my jsme přes den téměř neusnuly, odpo jsem musela vyjet ven, i když se mi nechtělo, protože doma by neusnula...tak jsem zase dojela k Hájkovi pro dortíčky :grinning:
zítra jdeme na obídek, k tomu našemu výročí, tak nebudu vařit a prolenoším dopoledne :slight_smile:
8. lis 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě taky dnes honila mlsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdybych bydlela blíž tak jsem šla taky pro dortíky :grinning: .Tak si to zítra užijte a pochutnejte :sweat_smile: .
8. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík :slight_smile: zrovna tu řešíme kam, máme spoustu oblíbených restaurací, ale jdeme i s holkama, tak řešíme nekuřácký a dostupný kočárem...abychom si mohli aspon připít :dizzy_face:
8. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jaká byla oslava?Kde jste nakonec byly?My byli dnes u ségry a pak na procházce,bylo pěkně.
9. lis 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
rádi s vámi na prochajdu někdy vyrazíme.
Tenhle víkend jsme byli u našich na zabíječce a mám toho nějak moc.
S kočárkem je docela dobře dostupná restaruace ve sportovním areálu u Hamerského rybníka a nebo třeba tady u nás na Kačerově Silencio, hned vedle metra, tam chodíme docela často :wink:
9. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ähoj holky, jo Silecio je výborný, nakonec jsme tam skončili, je to tam prima, že se tam vůbec nekouří a i jídlo moc dobry :slight_smile: já nemám ráda restaurace, kde je jen oddělený nekuřácký prostor, protože to tam stejně zavane :unamused: A včera bylo parádně, tak jsme ještě byli na procházce...ted musím uklízet a prát, přes víkend jsem nic neudělala a chci se vrhnout na okna a to se mi teda nechce, nehorší jsou žaluzie :angry: :angry:
10. lis 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,my si dnes užíváme,byly jsme na očkování a hrůza.Je zkrátka protivka!Chtěla jsem s ní jít zítra cvičit ale jestli bude mít teplotu tak to budu muset odložit. :frowning2: Oddělený kuřáci jsou na nic stejně jsi v zakouřeným.
10. lis 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda to byla zase noc.Včera jsme byly na očkování a zase měla Lucka teplotu a k tomu mi odešel mrazák a opravář přijde až zítra.
11. lis 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: to jste teda měly trápení, tak snad už je dnes Lucince dobře.Měla horečku? My jdeme na 2 hexu 24. už ted z toho mám hrůzu, po našich zkušenostech s tuberou je pro mě očkování noční můra :frowning2: ale musí to být
Ted jsem byla u zubaře, měla jsem jeden kaz, ale vůbec to nebolelo, tak jsem ráda, že to mám zase na půl roku z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli budete ok, tak bychom mohly zase ve čtvrtek na prochajdu :slight_smile:
11. lis 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnes už je dobrá.Měla jen zvýšenou teplotu ale byla protivná.My jdeme na kontrolu TBC až příští týden.A na prochajdu půjdeme rádi. :slight_smile:
11. lis 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měly taky po tom prvním teplotu, ale po Panadolu to bylo dobrý.No jsem zvědavá na příště :unamused: ted peču krtkův dort a pak jdeme s Kačkou na cvíčo :slight_smile:
Zítra se teda domluvíme, vidím to zase kolem druhé.A co Irča?
11. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je smůla, taková reakce po očkování. To my neznáme, všechno jsme to přešli, jako by se nic nedělo. Ťuk ťuk ťuk!
Tak ať se dortík povede :slight_smile:
11. lis 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naro: tak to bud ráda, my měly po očkování v porodnici šílený problémy, bouli v podpaží, chodily jsme na plicní na punkce a byla to hrůza.Ted už je to naštěstí skoro zhojený, ale máme posunuté očkování, jsme teprve po první hexe a nedoporučujou nám žádná očkování navíc :frowning2: no užily jsme si to obě
Dort už se rýsuje :grinning: :grinning: má být zítra k snídani, ale jak to u nás znám, tak se nedožije ani večeře :grinning:
11. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky skoro celý den vařím kvůli tomu mrazáku.Abych toho moc nevyhodila.Opravář přijde až zítra.Irča nevím zatím tady nebyla.
11. lis 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsou radosti.Nám se rozbila loni lednice když jsme byli na dovolené a byl to takovej smrad, že jsme v bytě první den nemohli být a lednici jsem vyhodila, pořád to z ní bylo cítit, no blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Irča sem moc nechodí a ty na ní máš telefon, že bychom jí písli sms? :wink:
11. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Nelinka dnes vstávala před šestou, potvůrka a má zase trochu rýmu, tak jsem vytřela nos a uvidíme, snad z toho nic nebude, jinak je veselá a nevypadá na nemoc...a začíná si stoupat v postýlce,takže už jí má v nejnižším patře :grinning:
12. lis 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo písnu jí :slight_smile: ,já dnes hlídám ségře psa tak tu nás zbudila jak tu štěkala.to už máš zase určitě vše hotovo když jste tak brzy vstávaly.já budu čekat na opraváře a doufat že to půjde opravit-levně.teď bych kupovat novou nechtěla.já dnes hlídám ségře
12. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím palce, at to jde opravit :wink: jo jo, mám vše hotové, ale spíš je to tím, že je manžel na služebce a tak jsem všechno zvládla už večer...ted jdeme chvíli ven, odpo jedu na návštěvu, tak musím něco koupit dětem... :slight_smile:
12. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mrazál opravit nejde tak budeme řešit jak to vyřešit.Je zbytečný kupovat teď lednici když chceme příští rok dělat novou kuchyň.Jak bylo na návštěvě?Já tu taky měla kámošku.Tak jsem psala Irče ale ve čtvrtek už něco má.Tak prý příští týden.Tak buď půjdeme zítra samy nebo až příští týden.Já nic zítra nemám tak to nechám na tobě.
12. lis 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla, třeba jen na chvíli, tak dej vedět, kde se sejdeme :wink: návštěva dobrá, přišly jsme před chvíli, ted jsme jedly a jdeme koupat, manžel je na služebce do soboty, tak půjdeme brzy spát :slight_smile:
12. lis 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máš klídeček co?Marek jede zítra do školy tak se na to taky docela těším.Je to občas příjemný.Tak se sejdeme zase u Fiatky?Čas nechám na tobě.
12. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak je? :slight_smile:
12. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No docela dobrý až na ten můj mrazák.Ale nějak to vyřešíme.A co vy?
12. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak znáš to , Janička už 2*papala mrkvičku a moc se netvaři , ale jako dlabe, v sobotu ji dam brokolici s bramborem tak jsem zvědava......jinak nic noveho
12. lis 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek