• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj, no to máte věci zase.Ale opakovaný virozy může způsobovat nosní mandle, takže se určitě nechte vyšetřit.Operuje se to už ambulantně.My jsme dnes byly na kontrole a už je to v pořádku, zítra dobereme antibiotika a od pátku můžeme ven, když bude hezky.Plavat taky nejdeme ani na den otevřených dveří.Přihláška se smí dát na Praze 4 jen do jedné školky, pokud tě nevezmou tak si to ředitelky mezi sebou předají a vezmou tě jinam.Aspon to tak psali v Tučňákovi.
1. bře 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže u nás krev v pořádku,tak jsem z toho fakt jelen.Máme se teda vymarodit a příští týden zajít na kontrolu a ORL.
Já půjdu pro přihlášku tady k nám do Hudečkový ale spíš si myslím že ji nevezmou.Je tu hodně dětí v jejím věku.
To je dobře že jste už v pořádku.A co ty v práci?
2. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že to bude tou mandlí, no uvidíš co ti řeknou.Neli už je dobrá. jen stále hodně zahleněná, bereme na to ještě nějaký kapky Sinupret,tak snad to pomůže.Dnes odpo se chystáme poprvé na chvíli ven, ale vezmu jí jen na kočáru, aby nelítala.
V práci fajn, byla jsem včera a jdu zase až v úterý , zatím jsem moc spokojená, ten půl úvazek je príma:slight_smile:
3. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak Jane se nemoce vyhybaji ,ale ja teda tohle tehu...mam zase plny nos ,uplne ucpane dutiny,chrapeme s manzelem na stridacku a jsem uplne KO...
4. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak jak jste na tom? Půjdete na plavčo??
Irčo, to je dobře, že Janička je zdravá a snad i tobě bude brzy lépe.Uplně koukám, jak rychla ti ty týdny naskakují,za chvíli bude mimís venku:slight_smile:
7. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,no leti to jako blazen , uz vypadam jako kulicka ,ale kila jsou fajn moc nepribyvaji .
8. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru Ahojky mi zítra jdeme a vy?
8. bře 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hurá, že se konečně sejdem :dizzy_face:
tak v deset u výtahu, pááááá :wink:
a odpo pak půjdeme na zápis do školky :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem to zakrikla,mala ma teploty uz od nedele a ma pry malou virozu ..no mala mozna ale teploty ma 38,6 ,snad by to pry jeste mohla byt ta 6nemoc tak uvidime ve ctvrtek
8. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 ahojky tak si tak brousim po konikovi a najdu te v debate starsich maminek a nejak tam ctu- vy cekate?
10. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo ahojky :dizzy_face: co Janička už je v pořádku? Virozy ted řádí, neznám kolem sebe snad jediný dítě který ted nemarodilo. :angry:
10. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru ahojky no uz nema konecne ty vysoke teploty,mela az 39,5 ,ted ma jen rymu a trochu kasle tak se to asi ustali a bude mit kalsice potize s rymou a kaslem ..jo tady u nas to taky radi ,je to narez
10. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira No jo to je diskuze přesně pro mě :grinning: .
Bohužel nečekáme nic jen jestli Lucku vezmou do školky a já budu mít práci.Řešíme tam doktory a různá vyšetření ale bohužel né miminka :frowning2: .
Jak vám je?Co malá už je v pohodě?A co mimísek?
10. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 aha tak jsem asi spatne cetla,no jasny ze pro tebe pokecat se musi ...Jaja uz je snad ok ted ma teda rymu a kasel ,mimis je v poradku ,rikal dr.ze je hodne zivi ,na kontrole ve stredu jsme poslouchali srdicko a tak mu kopl do toho pristroje az mu malem vypadl z ruky ,tak jsme se nasmali ...v utery jdem na 3D tak snad se ukaze kdo to je :slight_smile:
11. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :dizzy_face: tak to dnes bylo moc fajn:slight_smile: Neli mi vytuhla hned jak jsme se rozloučily a zatím stále spí, tak jsem zvědavá na večer.Ještě jí asi vezmu ven, aby se trochu unavila.
14. bře 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak pry cekame na 100pro kluka ..ma asi 777g a srdicko jako zvon:slight_smile: tak snad ten pindik neupadne :slight_smile:
zatim je zadeckem dolu ale ma spousty casu na otoceni ,jinak je uplne v poradku mudra,rikala ze je spokojena
17. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, moc gratuluju :dizzy_face: tak bude mít Janička brášku, to je hezký :dizzy_face: opatrujte se! :slight_smile: a na otočení je čas, mně se Neli otočila až po 32 týdnu.
17. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad se to nezmeni a zustane klukem :slight_smile: ja vim ze ma cas rikaji my to vsichni...no az budete mit nejak cas napiste prijeli by jsme za vami do Prahy treba do clovickova
17. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spíš ty písni, kdy se chystáš do Prahy, kromě střed se můžeme kdykoliv dohodnout:slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi se nechystame ,ale dohodnout se muzem ,pristi tyden by jsme mohli treba ctvrtek ale zalezi taky na pocasi no ,i kdyz i za deste by se dalo.tak pisnete jak se to hodi vam
17. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my bychom ve čtvrtek mohly:slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru super tak se jeste dohodnem a v kolik hodin?
17. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@iira moc gratuluju k chlapečkovi.A na otočení je opravdu čas mě se taky Lucka otočila až kolem 33tt.
Jinak my bychom teoreticky ve čtvrtek taky mohly.Mám být sice ráno v 8h u doktora a nevím na jak to bude dlouho.Ale dyžtak bychom za vámi přijely později.
17. bře 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi by jsme neprijeli zase tak brzo :slight_smile:,ale treba kolem 11h
17. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak předběžně kolem 11 a asi bychiom si pak někde daly obídek, ne?Protože jinak by to bylo jenom na chvilku:slight_smile:
17. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak slo by to ,nevim sice kde mala moc neji ale to se uvidi ,no kazdopadne se jeste dohodnem ve stredu ,kdyby se neco zmenilo
17. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly minule s Marťou v Kolkovně, holky byly hodný, pěkně jedly a vydržely sedět, servírka jim přinesla pastelky:slight_smile:a dobře tam vařej:slight_smile:
17. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo jenze ta moje opice neposedi to uvidite sami ,no uvidime kdyztak se vy najite a mi na vas nekde pockame ,to je jedno uvidime
17. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nevíš jestli už jsou fotky z plavání????
21. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem je hledala, ale jsou nějaký nový stránky a vůbec tam fotogalerie není. Musíme se zítra zeptat.V 10 u výtahu, jo? :wink:
22. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek