• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
A s tím čtvrtkem taky počítám.V kolik to vidíte?? :slight_smile:
22. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky upresnim vecer ,jeste mam nejake vyrizovani v Praze tak abych vedela vic ..
22. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka tak mi zitra budeme volny asi po 12h nejdriv,nevim jak s obedem,mozna uz budem po jidle tak zalezi na vas
23. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, my budem v človíčkově přibližně od půl 11 a kolem jedné půjdeme na obídek a já pak musim s Kačkou na rovnátka.
23. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se zítra uvidíme.Já jdu ráno k doktorovi ale budeme se snažit do človíčkova dorazit co nejdřív :slight_smile: .
23. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny holky tak snad se tam sejdem ,mi tam zustane asi az do 3h ,pak konci tatka v praci a pojedem za babickou..
23. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: .
Marti jdete zítra plavat?
5. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, byla jsem v práci.-) plavat jdeme, po 10 u výtahu :dizzy_face: v pondělí jsme byly na náhradě, ale byla to hrůza, Neli nejdřív řvala, že tam nejste a pak byla ledová voda a chyběla Markéta,byla tam jiná a když se k Nelince přiblížila, řvala jak pavián a pořád opakovala, že chce tetu s culíkama....tak jsem zvědavá na zítra.....
5. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak jsem byla v sobotu poprvé na tom hikingu a mákla jsem si teda, ale líbilo se mi to a půjdu zas:slight_smile:
Marti, půjdete ve stř. plavat? Po 10 u výtahu, jo? A budeš platit ted nebo příště?
11. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak to já to musím taky zkusit.Láká mě to.
plavat zatím jdeme.
Zítra jdu do školky pro rozhodnutí tak na mě mysli a drž mi palce.Taky si mě pozvali do práce co a jak bude dál po mateřské.Takže zítra to bude náročný den.Jsem docela nervozní jak to dopadne :unamused: :unamused: .
11. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc držím palce, ať vás ve školce vezmou a v práci a´t se taky dobře dohodnete!!
Na ten hiking se můžeme někdy dohodnout, tady jak jsem byla dělají v úterý hodinu i s hlídáním dětí:slight_smile: sice je to až skoro na Čerňáku, ale je to metrem rychlé, byla jsem tam za 40 minut:slight_smile:
11. dub 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.pro-6.cz/
Marti, tady je to cvíčo, pokud se něco nesemele, tak se těším na to úterý, páá :dizzy_face:
13. dub 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru Díky kouknu taky a taky bych moc ráda šla.
14. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru Ahojky Marti tak to prosím na úterý objednej.Snad budou mít volno.
A jak bylo na horách?
17. dub 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak jsme objednaný, doufám, že to zvládnu, jsem po horách pěkně namožená :dizzy_face: kde se sejdeme, až tam?
18. dub 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak co, bolej tě nohy? Já jsem zatím v pohodě :dizzy_face: letim ted na schůzky a pak do práce, tak jsem zvědavá v jaké kondici budu ráno. Neli řvala kvůli té kytaře ještě půl hodiny, takže už jsem zaúkolovala ségru, at jí zítra koupí :grinning:
tak ráno po 10 u výtahu, čau :slight_smile:
19. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Nelince všechno nej nej nejlepší k dnešním krásným narozeninám :slight_smile: :astonished: :grinning: .
20. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka moc děkuje :dizzy_face: za chvíli máme oslavu, už jen čekám až všichni dorazí :dizzy_face:
užijte si pěkné Velikonoce a v úterý se těšíme na cvíčo, Nelinka možná víc než já :grinning:
21. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zítra zase tam jako minule?Jen si asi dáme sraz v 9.15h ne?
25. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, v 9.15 tam budem :dizzy_face:
25. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jste holky dopadly?
My jdeme příští týden na plavání místo středy v pondělí ale vy stejně asi plavat nepůjdete co?
Ta angína mě u vás teda pěkně překvapila.Nevypadala na to Nelinka.
Budete brát ATB?
27. dub 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no já taky koukala jako blázen na to co má v krku, neměla teplotu ani nic jiného, jen cestou na to cvíčo byla divná, jinak nic.Nejít s Kačkou na očkování tak nevíme nic.Včera jsme byly na odběru krve,všechny výsledky jsou dobrý, takže antibiotika zatím nemáme, Neli je úplně pohodě.Zítra dopo máme přijít a to už bude výsledek výtěru z krku, tak pokud by tam něco bylo dostane antibiotika, jinak to snad zvládne bez nich.S plaváním uvidíme...
28. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jak ty jsi včera dopadla?? Doufám, že ti řekla pozitivní zprávy... :slight_smile:
28. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jste dopadly?
My si taky dnes jdeme pro výsledky!
No určutě jsem byla mile prekvapená jejím přístupem.Čekám na výsledky ale je to na dlouhé povídání tak až se uvidíme ti to povím.
My dnes jdeme s kamarádkou na Petřín a do blidiště tak se těším,snad nezmokneme.
Mějte pěkný víkend a ať jste brzy FIT :grinning: :slight_smile: .
29. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve výtěru nic nebylo, všechna krev v pořádku, nález v krku o trochu lepší, ale stále to tam je.Antibiotka nemáme pokud nebudou teploty a máme přijít za týden se ukázat.Ven můžeme, ale nesmí mít fyzickou zátěž.Udělali nám rovnpou tříletou prohlídku, má 99 cm a 15,5 kg, vše v pořádku jak má být :dizzy_face:
to jsem zvědavá, co mi řekneš:slight_smile:
V úterý teda cvičit nejdeš, vid? Já přemluvila jednu kámošku, takže půjdeme, jen nevim co bude Neli říkat na to, že tam bude bez Lucky.
29. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže zatím super :slight_smile: Snad se vám to nezhorší a bude lepší.Lucka má od dnes trochu rýmu ale krev taky dopadla dobře tak snad se nám k tomu do pondělka nic nepřidá.Moc bych si přála to mít už za sebou.
Nic moc zázračnýho mi neřekla ale přístup se nedá s nikým srovnat.
V úterý cvičit určitě ne to budeme ležet v nemocnici.Tak si pěkně zacvič.Snad To Neli taky zvládne i když Lucka by taky měla problém že by tam nebyla.
Užijte si pěkně čarodějnice :grinning: :grinning: My se půjdeme podívat na Kavčí hory :slight_smile:
29. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak vám je?
Jdete zítra cvičit?
My jsme dnes byly v nemocnici na příjmu.Lucka má teda od pátku rýmu ale naštěstí ji vzali.Tak zítra na nás myslete a držte nám palce ať jsme večer doma.
Náhradní plavání jsme si daly na dnes ale v nemocnici jsme byly strašně dlouho tak jsme to nestihly :frowning2: .
2. kvě 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Neli je v pohode, krev i vytery negativní, nicméně v krku to stále není pěkný.Nemá žádnou léčbu, jen nesmí mít fyz. aktivitu, takže plavat nejdeme, cvíčo zítra dáme, jen jí tam řeknu aby moc nelítala.Moc budeme držet Lucince palce,písni pak až to budete mít za sebou.A doufám, že vás pustěj domů.Na kontrolu jdeme ve čtvrtek tak snad do té doby i ten krk bude lepší.
2. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak je?Jste šikovný, že jste to zvládly!
objednala jsem se na hiking v sobotu od 9 tak kdyby se ti chtělo taky :dizzy_face:
4. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dnes už je to lepší.Jen moc nechce jíst protože ji to bolí a když nejí tak ji zase bolí břicho.Ještě že máme zásoby :grinning: :grinning: :grinning: .S tou sobotou zatím nevím.ještě jsme se nedomlouvali co bude o víkendu.Dám ti vědět.
Tak ať zítra dobře na kontrole dopadnete??
4. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek