• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Marti tak já bych s tebou v sobotu šla.Mám tam zavolat nebo myslíš že bude volno?
4. kvě 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši tam cinkni aby bylo volno.A jdu teda bez Nelinky,jestli jsem to napsala srozumitelně :wink: ono v sobotu není hlídání
5. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru no jasně to jsem pochopila že půjdeme bez prcků.
Můžeš mi prosím poslat číslo :slight_smile:
5. kvě 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se objednala!To bude zase bolest :angry: :angry: :angry: Ale už se těším :slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak príma :dizzy_face: co Lucinka, je v pořádku? My jsme byly na kontrole a krk je konečně čistej, tak sláva a příští týden dostane druhou žloutenku A.
6. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ještě jednou se omlouvám,že jsem nešla cvičit ale je mi pořád šíleně :angry: :angry:.Nemůžu se hnout z domova.Mám děsný průjem.
Jak jsi si zacvičila?
7. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to se vůbec neomlouvej, to je jasný, že nebudeš cvičit, když ti je blbě :wink: cvíčo bylo fajn, bylo to v rychlejším tempu než chodíme, ale lepší písničky,prostě fajn :slight_smile: zjistila jsem, že se cvičí s hlídáním i v pátky dopo, takže to můžeme taky zkusit, já ted v úterý nemůžu.Ale ve středu už se chystáme plavat, co vy?
7. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odpo jsme byli na Ladronce bruslit, jenže Neli nechtěla kočár a měla kolo, takže to bylo dost šílený, davy lidí měla jsem strach aby jí někdo nesejmul, navíc chytat jí na bruslích je hrozný,takže nakonec jsem to vzdala a chodila jsem s ní trochu bokem.Ale je to tam fajn, 2 pěkný hřiště, hospoda, až na ty lidi super.Ale myslím že v týdnu dopo to tam bude dobrý :slight_smile:
7. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mě už je docela dobře i když ještě chodím často na WC ale už mě nebolí břicho.
My jdeme v úterý na kontrolu tak se zeptám kdy můžeme plavat.Ale myslím že ji to ještě nedoporučí.Aby ji ten chlor nevadil.
Na Ladronce jsme taky už byly ale ty lidi to byl taky děs!Asi to fakt chce v týdnu.
To cvičení je prima jen my máme v pátek cvičení tak nám vyhovuje to úterý.Ale v úterý taky nepůjdu jdeme na tu kontrolu.
8. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Ahojky už se blížíš do finále :slight_smile: .Jak ti je jak se cítíš?
24. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 ahojky no je to docela dobry ,ted mi teda vyhrozujou ze uz budu rodit ,jsem otevrena na 3cm uz delsi dobu ,ale zatim se drzim,dneska mi detska dr.rekla ze mam brisko uz hodne dole tak ze to bude driv ,ale tak snad jeste par dnu vydrzim ...jinak jsme byli s Janou na 3rocce tak jsem spokojena a dr.taky ,ukazala krasne barvy ,obrazek namalovala a i rekla co to je,basnicku sice nerekla celou ale blbla u toho ,ale to pry taky stacilo...takze jsem v celku spokojena holky....mam 5,5kg nahore a zadne potize tak co si vic prat ,Jaja je ted superova tak snad zvladne i prichod brasky ,jinak jmeno vybrala ona tak snad to bude dobry
24. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira tak ti držím palce ať jsi ještě nějakou dobu 2v1.A ležíš nebo se snažíš šetřit?Ono to ale moc s malou nejde co?Kolik už miminko váží ?Jinak co jsi přibrala je krásný :grinning: :grinning: :grinning: .To až porodíš budeš pod váhou :slight_smile: .
To my až půjdeme na 3letou tak tam Lucka neřekne ani neudělá nic.Je to hrozný stydlín.
Jméno máte krásný :slight_smile: .Ale ještě vydrž :wink: :wink:
24. kvě 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 ne delam vse ,lezet se neda a kor kdyz je takhle hezky,ale Jana je ted kupodivu i hodnejsi tak me moc nezlobi a tady u nas na vasnici se ji celkem nema co stat tak za ni nemusim utikat kdyz jede na kole ,takze to jde ...no doufam ze nejaka kilca mi spadnou preci jen jsem nebyla hubena pred tehu tak kdyby mi spadlo to co jsem pribrala a jesate aspon 3 pod tak bych se nezlobila...
neboj rekne ,ja taky cumela jak puk kdyz Jaja spustila :slight_smile:
25. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlavně šetři ať u tebe Daník vydrží co nejdéle :slight_smile: Jestli máš na mě ještě mobil tak mi písni až bude na světě :grinning:
Lucka už dnes spí to je teda rychlost :wink: byla šíleně unavená.
25. kvě 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 no znas to ,to setrni nejde ,ale mam dneska nejak dost a je mi divne tak jen doufam ze se mi ulevi a ne ze zitra pojedem ,u Jany mi bylo taky tak nejak divne uz od rana a 2 den se narodila ...mobil mylsim mam tak dam vedet kdyby neco ...
25. kvě 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Irčo, teda to snad ani není možný jak to uteklo a že za pár dní rodíš :slight_smile:
tak hlavně at je všechno v pořádku a věřim, že Daneček ještě chvíli vydrží v bříšku!
Marti, nepůjdeš cvičit v úterý?
29. kvě 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru ahojky no je to fofr vid:slight_smile: ,nedavno jsem vam rikala ze jsem tehu a ted uz budu rodit :slight_smile: ..ve ctvrtek jdu na kontrolu do porodnice tak jsem zvedava co se dovim .jinak musim rict ze je mi fajn,jen nekdy mam pocit ze brisko ma aspon 100kg
29. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jdete zítra plavčit?
7. čer 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdeme, v 10 u výtahu, už to beru jako samozřejmost i když se nedohodneme :grinning: :wink:
akorát pak musim ve 14 do práce na chůzi :unamused:
7. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Irčo tak co ještě jsi celá????
19. čer 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 jj jeste jsem cela ,mam pocit ze malemu se nechce a budu ho nosit uz na veky :slight_smile:
19. čer 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Už to bude za chviličku :wink:vydrž :slight_smile:
19. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, ty jo 40 týden, tak jste to dotáhli do konce, tak držím palce a dej vědět až se malej vyklube :slight_smile:
20. čer 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru no zatim to vypada ze se nevyklube,nechce se mu ..a to mi hrozzili predcasnym porodem ,ted uz mam vahovy odhad 3524g tak doufam ze se brzo umoudri a pujde ven sam ,docela uz mam co delat ,vadi mi jak s enemuzu moc hybat a uz me vse boli ,jsem jak stara baba ...
urcite dam vedet,pokud to pujde vezmu si notaska sebou do porodnice
20. čer 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru Jak se holky chystáte na poslední plavání?Dáme si sraz dřív nebo v těch 10h?Abychom stihly koupit tu kytku atd!
Má být krásně tak nám to počasí pěkně vyjde :slight_smile: .
@iira Kdy máš přesně termín porodu?Tak se drž a vydrž. :wink: :wink:
20. čer 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 presny termin podle ms mam 23.6. a podle pohybu zitra ..drzim se ale uz aby to bylo ,mam spousty neduhu co jsem u Jany nemela a casto me boli bricho tak je to uz otravne
20. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, sejdeme se v půl 10 abychom to stihly koupit.Je to hrůza jak to uteklo, že už jsou prázdniny za pár dní.
:slight_smile:
20. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Tak snad tě už prcek nebude dlouho napínat :slight_smile:
Jasně budeme tam v 9,30h.
20. čer 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Irčo, moc moc gratuluju a přeju Danečkovi do života jen to nejlepší,hodně zdraví, štěstí, báječné rodiče a prima sestřičku! :wink: a doufám, že bude nějaká fotečka:slight_smile:
26. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek