• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
@matru diky ,pridam fotku ale bude to trvat mam ted honky docela.... :grinning: ale je to uzasny...
26. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iira Taky moooooc gratuluju k Danečkovi.Ať ti krásně přibírá a pěkně spinká :slight_smile: .
Taky se těším na foto :wink: :wink: A jaký byl porod???
27. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Lucince všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a štěstí :slight_smile: pěknou oslavu!! :wink:
co jinak, jak se máte? doufám, že je vše ok :slight_smile: a počítám s tím srpnem u nás :wink:
9. črc 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
tak jak si užíváte léta? Počasí je teda pěkně na prd:frowning2:
Marti, co ty jak se vede? 22.8. vás čekáme na chaloupce:slight_smile: doufám, že to klapne, pošlu ti pak přesnou adresu, pokud si to dáš do navigace, tak dojedete až tam:slight_smile: Nelinka se na Lucinku strašně moc těší, už tam chystá hračky:slight_smile:))))
Irčo, co Daneček, jak jste se doma zžili a co na to Janička, pomáhá?
U nás nic nového, já ted chodim do práce, Kačenka je s mamkou v Řecku a Neli s druhou babičkou na chalupě,měla jsem ještě letos strach jí pustit k moři, ale příští rok už pofrčí s nima:slight_smile:
4. srp 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru ahojky ,no doma uz je to dobre...janicka uz Dandu i pusinkuje a vypada to ze vubec nezarli,tak snad ji to vydrzi dal...rytmus mame uz docela dobry ,na dnesek se malej budil az po 4h na jidlo a pak zase chrupkal,rano se Jaja vzbudila v pul 8 a chtela mliko a pak si lehla zase ke me a lezeli jsme az do pul 9 takze luxus docela :slight_smile:...jinak docela pomaha :slight_smile: dudlika da dandovi do pusi a nebo kdyz breci tak pribehne a uz to hlasi...
koukam ze jinak se asi mate dobre :slight_smile:
4. srp 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: taky vám ty prázdniny tak utekly?? :frowning2: my se už v neděli def. vracíme domů,Nelinka je natěšená na školku tak jsem zvědavá jestli jí nadšení vydrží po prvním dnu!
Marti, co ty jak se vede vše ok??
Irčo co Danýsek, jak vám roste?
26. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru ahojky no mi jdem do skolky taky tak jsem na Janu zvedava ,ale dneska jede za kamaradkou co tam budou chodit spoliu tak snad to bude o to lepsi a vic se tam bude tesit :slight_smile:..uteklo to strasne ,Danda roste jako z vody,krasne se uz usmiva ,hodne povida ,ma asi 4,200kg a kolem 58cm ,je moc zivej tak to mereni nic moc :grinning: ..skoro vubec neplace ,jen kdyz chce spat a me to trva dlouho nez ho dam :grinning: ,jsem celkem spokojena ,i Jana uz je dobra tak je to super...
28. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jakpak se máte?? :slight_smile:
Marti, tak koukám, že už je tajemství venku, super :dizzy_face: :wink:
15. zář 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teda koukam marti gratulace tak at to vydrzi :slight_smile: jinak jak se mate?u nas je to super,Jana chodi do skolky tak mam aspon cas i na maleho,je to sice mazec ji tam kazdy den vozit,ale da se to.myslim ze Danda si taky zvyknul uz ,musim ho chudaka budit ..jeste ze jsem si udelala ten ridicak ..
15. zář 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irčo:slight_smile: Nelinka taky chodí do školky, zatím se jí tam líbí, tak snad to vydrží a nadále.Kam ty vozíš Janičku do školky?
15. zář 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru no me ji vzali do pruhonic a zatim vypada ze se ji tam libi..rano vstava sama a z vesela :slight_smile:
15. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn :slight_smile: Neli zatím chodí jen na dopoledne, ale už říkala, že by tam někdy chtěla spát, tak to časem zkusíme :slight_smile:
15. zář 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matru no mi taky chodime jen na dopolko,po obede si ji beru domu,ale pristi tyden pry ji tam mam nechat spat rikala ucitelka,tak se mi tohodi,musim s Dandou k lekari ...a co prace jak to slape?
15. zář 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jdu pozdravit :slight_smile: Irčo kdy nám přivezeš ukázat Daníka :slight_smile: ?
26. zář 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no kdyz mi napisete kdy mate cas ta treba by jsme dorazili..ted jsme meli fofr,umrel mi tchan a teta v 1 tyden tak toho bylo strasne moc ...
@gejbule1 koukam ze u vas stale dobre ..jak se citis?
7. říj 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak jakpak se máte? My jsme užili super dovču, ale už jsme zase zpátky v realitě.
9. lis 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek