• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Irro: ahojky, mě Nelinka taky nechce nic moc jíst, pořád chce mlíko...jedině jí chutná přesnídávka od Sunárku jablíčko-banán, jinak zeleninové příkrmy jí pouze s kuřetem nebo králíkem, ale jen 5 lžiček, mrkev a brokolici vůbec, trochu sní květáku, dávám jí ty kupované od Hami...no snad to bude časem lepší...
Marti, v kolik a kse se chceš sejít?A lednice se mi moc líbí ty velké, co chladí vodu a dělají led, jak mají ty dvoudveře, ale já mám strašně malou kuchyn :frowning2: ja taky jsou docela drahý
12. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti totiž nevim jak začit, ale nějak to snad vymyslim , tak vam budu držet palce at se polepšíte a snad se přišti tyden uvidme, tatka potřebuje nove kalhoty tak pojedu na budejarnu a dam vedet kdy to bude a tak dame aspon kafe, ja ho stejne Marti dlužim...ja ji zapomela dat penizky za tu kavu jak jsme byly :frowning2: jsem ja to hlava děrava
12. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,mě by vyhovovalo de sejít jako posledně a kdy to nechám na tobě jak můžeš.
13. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, dnes bych mohla i dříve, Kačence není dobře, tak jsem jí dnes nechala doma, takže třeba ve 13 jako minule?Jestli nestíháš, tak klidně později.
13. lis 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne ve 13h je to prima :slight_smile: Tak pa odpoledne!
13. lis 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, budeme tam, těšíme se :slight_smile:
13. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak od včerejška máme teploty. Dneska už je trochu líp. Jsem to asi trochu zakřikla, když jsem tu psala. Až do teď totiž neměl horečku nikdy :wink:

Masacek, tak ať koupíte pěknou lednici i s mrazákem!

Taky jsme s příkrmy ze začátku bojovali, ale to se srovná, uvidíte :slight_smile:

Užijte si prochajdu. To jsem zvědavá, kdy se taky přidáme :slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nara co malému je?kašle?nechystáš se s ním k doktorovi?Lucka právě usnula tak jsem zvědavá kdy půjdeme večer!
13. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naro,tak když budete příští týden v pořádku, tak se můžeme dohodnout, plánujeme zase čtvrtek odpo :wink:
já už mám vyklizený pokoj, ráno přijde malíř, ale je to tu děsný, věci po celým bytě, nevím jak to dopo zvládnu, aby na Neli něco nespadlo, když už leze.Tak tu asi malíře nechám, je to známej a půjdu s ní prozkoumat ty Arkády, zítra otvírají, jsem na to zvědavá :slight_smile:
13. lis 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jsi stejně odvaha se do toho malování pouštět :wink: .Já měla zase náročný večer.Lucka řvala asi hodinu před usnutím jako blázen a nebyla vůbec k utišení kdyz jsem ji dala prsa spustila ještě víc tak vůbec nejedla.Tak doufám že se na jídlo brzy vzbudí.Je možný že nechce ode mne?Doufám že ne :angry: .
Dobrou noc!
13. lis 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, já jsem blázen, M. bude koukat, že jsem to zvládla :slight_smile: u nás byl večer klid, Nelinka se s náma dívala na telku a pak usnula v dece, v noci jsme 2 x kojily.Lucinka asi neměla hlad, neboj :wink:
ted se nasnídáme a vypydneme, je to tu fakt šílený, všude nábytek a věci, mám strach aby na ní něco nespadlo, je hrozná, pořád někam leze, už aby to bylo,odpo přijde máma vozit, abych si umyla okno a vytřela a pak začneme stěhovat zpátky...už aby to bylo hotový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to byla noc hrůzy!Řvala hlady a ode mne nechtěla.Když jsem ji nutila prso začala řvát ještě víc.Po delším boji jsem vyhrála a najedla se ale bylo to každé krmení.Takže vždy před jídlem histerické řvaní.Nevím co ji to napadlo!Je to poprvé co s jídlam takhle vyváděla.Vždycky se u prsa uklidňovala.Tak uvidím dneska ale asi koupím pro jistotu Nutrilon.Vypadá to že ode mne přestává chtít.Co myslíš přejde ji to?
Tak ať už máš vymalováno a v poho to zvládneš!Pořádně koukej na pankráci jestli mají nějaké slevy.
Já jdu zase bojovat s Luckou!
14. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
S Nutrilonem bych rozhodně počkala, když jí ho dáš, tak si už třeba od tebe nevezme a to by byla škoda.Třeba jen nemá hlad, jeden den nic neznamená, vydrž!
Malování pokračje a do Arkád jsem vlezla na 5 minut, bylo tam moc lidí a ve Sparu fronta, takže půjdu až to opadne příští týden.Bylo to tam samej důchodce, hlavně, že furt řvou, že nemají peníze :unamused: Nejsem cvok, abych tam lezla do toho davu :wink:
14. lis 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co, jak ti papala přes dopoledne?Snad to bude ok
14. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak už máš určitě hotovo a naklizeno.Taky mám ráda ten pořádek po malování.
Tak Lucinku nakonec bolela ouška.Včera jse to nevydržela a volala doktorovi že nechce jíst.Řekl ať ji přijdu před víkendem ukázat.Tak ji prohlédl a nic na ní nenašel.Poslal nás ješte na krev zda nemá v těle zánět.To nám vyšlo negativní ale na ušním měla hraniční zánět pravého ouška.Dostala antibiotikové kapičky do nosu a ouška.Kdyby něco máme jít hned do Krče že by to asi museli píchnout.Naštěstí teplotu neměla a v noci už spala docela klidně.Jí už taky dobře tak to snad rozeženeme.Nemusím ti líčit jak řvala když ji prohlíželi :confounded: .
na kontrolu jdeme v úterý.To budou dlouhé dny když nemůžeme ven.Ani spát doma moc nebude.
To vy jste zdravý holky co?Ještě jste nemarodily?To buďte rádi je to hrůza s takovým prckem.Včera probrečela celý den.Jen jsem chovala a nic jiného jsem nestíhala.Tak mějte pěkný víkend ale má být už dost zima.
15. lis 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tak to máte trápeníčko, tak hlavně at je to brzy v pořádku.Kočička malinká, to je hrozný, když už takhle malinkatý maroděj.Nela už taky byla nemocná, dokonce měla antibiotika v 5 týdnech na zánět průdušek, hrozila nám i nemocnice, ale pak to zabralo.A pak měla ještě virozu v červenci a do toho ta boule a punkce, takže už toho máme taky dost za sebou.Nebud smutná, bude to dobrý :wink:
Uklizeno není, moc to s ní nešlo, mám umyté okno a vydrbaný koberec, v noci se vrátil M. takže budeme stěhovat nábytek a uklízet věci, chystám se toho hodně vyhodit.Kačka jele s mamkou na chalupu aby se vyhnula úklidu :grinning: a ještě do toho vařím rajskou, aby měl M. pořádný jídlo, když ted je pořád na hotelu.Už jsem docela unavená a těším se, že to do pondělka bude hotové.Pozdravuj moc Lucinku i od Nelinky a dejte se dohromady, at můžeme zase vyrazit :slight_smile:
15. lis 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jste si taky s malou užili.A co Kačenka je zdravé dítě?Já měla Kačku alergickou na bakterie takže byla stále nemocná.Bylo to hrozný ale měli jsme štěstí na super alergoložku a ta ji z toho vyléčila.
Po obědě přijede tchýně na návštěvu tak se snažím trochu uklidit.Ale Lucka už je docela dobrá tak to jde.
To už máš takový malý vánoční úklid.Taky ráda vyhazuju krámy :grinning: .Alespoň ti to kačka nebude zase tahat zpět.Já nejraději uklízela sama bez holek protože jinak všechno potřebovaly a nechtěly vyhodit :slight_smile:
15. lis 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kruci - Jakto že holky maroděj když jsou kojený to by měly být zdravý jak řípa :slight_smile:
15. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak máme hotovo, včera jsme uklízeli celý den až do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem po těch třech dnech úplně hotová,Neli krásně spala a asi jsem odhalila, proč se budí,myslím, že jí bolí břicho po těch příkrmech, ted jsem jí 2 dny jen kojila a spala celou noc.No ale něco jíst musí, tak se chci poradit s dr.Co Lucinka a ouško?Myslím, že to kojení takový vliv nemá, záleží na každém jak je odolný a akorát tomu můžeš trochu pomoci tím kojením, ale ne moc.Znám dlouho kojené děti a mají alergie astma a jsou furt nemocný a naopak.Kačku jsem kojila 18 měsíců a zatím moc nemarodila.Tuk tuk :slight_smile:
16. lis 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jste si pěkně zapracovali :rolling_eyes: Tak to je Nelinka hodná že tě nechala spát.My jsmespaly taky celou noc.Usnula ve 21.30 do 5h.Tak myslím že už je ji dobře.Dnes jdeme koupit ten mrazák protože se vaří dost blbě ze dne na den.Jsou to ale dlouhé dny když nemůžeme ven :frowning2: .Já byla včera venku alespoň se psem a docela jsem si vyčistila hlavu :slight_smile: .Co budeš vařit,nebo půjdete na oběd?My tu máme návštěvu z Brna tak jsme doma.
16. lis 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že už je Lucince lépe.Dneska vaří M. a bude ryba s bramborama, polívku máme vývar od včera.Tak dobře nakupte mrazák, není to lepší přes internet, je to levnější.Já si to vždycky v krámě okouknu a pak objednám a oni to i přivezou.
16. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska budu ještě dokončovat, vyprala jsem všechny polštářky a koberečky a i panenkám oblečky a peřiny, nemám to skoro kde sušit.Ale zase mám uklizeno na Vánoce, už mi zbývá jen kuchyn.Budeš péct cukroví? Já bych chtěla, ale s lezoucí Nelinkou to asi nepůjde :wink:
16. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla jsem to objednat ale dodací lhůty jsou docela dlouhé a já to potřebuju co nejdřív.Vybrala jsem si ho na internetu a kluci ho jdou koupitZy se máš že už máš uklizeno.Já budu ráda když se mi podaří umýt okna před vánoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Uklízí se blbě když ti někdo řve za zády a musíš pořád odbíhat.Na kojencích jsem včera četla diskuze o brečících miminkách.Tak jsem ráda že je nás víc.Psaly tam i starší maminky že to časem přejde.Každá to měla sice jinak ale do roka to prý bude dobrý.Radí tam chovat chovat a chovat.Prý miminko potřebuje cítit jistotu.No .Fakt nevím ale musím jim věřit.Teď po té nemoci to bude ještě zesílené.Brečí i u taťky a u holek.aJen u mě se zklidní,třeba i prsem.Je to docela unavný.
Doma i špatně spí.Sice usíná skoro po 2hodinách celý den ale spinká jen chvilky 30min.Když jsme jezdily venku spala i 4hodiny v kuse.
Jak ti spí malá doma?
16. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba jí to v tom půl roce přejde :wink: já mám kolegyni v poráci a tý holka první půl rok tak řvala, že už neměla druhé dítě, říkala, že by skončila v blázinci a dneska je jí 16 je to krásná, hodná a chytrá holka.Tak vydrž, vylepší se to :slight_smile:
16. lis 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem pošmejdila Arkády, je to tam fakt pěkný, ale hodně lidí,jsou tam i jiné butiky než na Chodově, ale zdá se mi to hezčí.Akorát Spar mi přišel dost malej, ale možná to bylo tím počtem lidí.Koupila jsem pleny Huggies premium za 279 je jich78, to je docela dobrý, mám je asi nejradši.
16. lis 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufám v to že ji to přejde.Když jsme doma samy tak je hodnější než když jsme doma všichni :fearful: .
Taky se tam půjdu podívat až bude čas.Už máš vymyšlené dárky k vánocům?Já skoro jo jen mě nebaví chodit po krámech s kočárem.Zítra přijde ségra na návštěvu tak mi ten den alespoň rychleji uteče.
16. lis 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dárky vymyšlené a většinu už i koupenou, ještě něco objednám přes internet.Dneska jsem s Neli sama celý den a nemám nic v plánu, M. ráno odletěl a Kačku má máma do večera.Mám uvařeno i uklizeno, tak jen vyžehlim jednu pračku a jinak si budu hrát s Nelinkou a odpočívat.Noc byla opět super, spala 22-5pak kojení a spí ještě ted :slight_smile:
17. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máš teda pohodičku :slight_smile: .Nás je tady celé tři dny hodně a už se těším na zítra až všichni odjedou a půjdou do práce.Už se Lucce začíná spouštět rýma.Do teď žádnou neměla!Budu ji muset zvýšit postýlku aby byla z kopce.Já jsem tak unavená jak z návštěvy tak jak jsme celé dny doma že je to horší než někde lítat nebo pracovat.Tak si užívej pohodičku v uklizeném bytě.Já ji jdu zkusit dát spát do postýlky.
17. lis 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si zítra odpočineš :wink: hlavně Lucince často čisti nosánek, aby se jí to znovu nevrazilo do oušek, rýma je u mimoušků prevít,já dávám každou chvíli Nasivin.To asi ve čtvrtek nepůjdeme, vid?
17. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak se mi Jana začla přetačet na bříško , ale naspatek to neumi a tak je pěkně protivna...v noci nějak špatne spi a jak tak koukam tak u vas taky žadna slava s holkama co?
18. lis 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek