• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahojky, tak to je šikulka...Nelinka už stojí a leze po bytě jako šílenec, všechno tahá, jsem hlídací pes :grinning: ale je s ní legrace :slight_smile:
Dneska ráno jsem to poprvé od porodu dostala, jsem z toho otrávená, navíc mě bolí břicho :frowning2: :cry:
A ještě máme odpo třídní schůzky, mamka mi přijde hlídat, M. je zase do pátku pryč...
18. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak u doktorky jsme dopadly dobře.Ouška máme úplně zahojené ale spustila se ji trochu rýma tak musíme prý odsávat.Koupila jsem odsávačku na vysavač a začneme.Lucka se taky občas otočí na bříško ale jen na levou stranu a zpět to neumí nebo přepadne.
Ve čtvrtek určitě na chvíli ven půjdeme tak budeme rádi když půjdete s námi.
18. lis 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že už jste lepší :slight_smile: tak zítra se dohodneme, vidím to zase kolem druhé :wink: a co Irča?
18. lis 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem byla na třídní schůzce, Kačka všechno dobrý, ale jinak ty děti hrůza, polovina grázlové, agresivní, je mi z toho až smutno :angry:
18. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , tak to je fajn že to dopadlo dobře ve škole.....Jana se taky otači jen na levou starnu , ale už bravurně, ale vratit se neumi , tak zustane ležet a po chvili řve a když ji otočim tak řve taky.....koukam že jdete zitra ven?
18. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra ne až ve čtvrtek, zítra se jen dohodneme v kolik a kde? Tobě by se to hodilo? :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja měla puvodne do Prahy ve čtvrtek namířeno, ale sešlo s toho a pojedu tam až v ponděli , jenže jdu na budejarnu k zubaři ,,,
19. lis 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrr...zubaře nesnáším, byla jsem minulý týden...no tak příště, tak písni, kdy budeš mít cestu :wink:
19. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak jsem už teď ráno byla Lucce pro recept na kapičky.Už jsme je dokapaly.Já jdu k zubaři 3.12 a určitě mi tam něco najde.
Třídní schůzky mě taky ve čtvrtek čekají.Jsem zvědavá jak to s tím naším křiklounem zvládneme. Ono je asi naprosto individuálni kdy to máš dostat poprvé né?jedna kamarádka to dostala hned po 2měsících i když kojila..
Já se na to vůbec netěším takhle by mi to vyhovovalo.
19. lis 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak úspěšně Lucce odsávám ale je to boj :confounded: .Když měla bolavé to ouško tak rýmu vůbec neměla a teď se jí spouští.
19. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím, že někdo to dostane hned po šestinedělí, ale stejně jsem otrávená, navíc je to docela síla, já brala před tím pořád prášky, takže tak 2-3 dny trochu a ted to je teda hrůza, měš přijde jako když se mi ještě čistí děloha,ale to je po půl roce blbost, ale je to jak po porodu :frowning2: doufám, že to tak nebude furt, to bych si zas nechala napsat HAK, jinak už jí nechci, uvažuju o tělísku, jestli se rozhodneme, že už děti ne...
Já vytírám Neli nos Nasivinem a Libenar jí občas kápnu, máme rýmu každou chvíli, ted zatím dobrý a v pondělí máme hexu, tak snad vydržíme...
19. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co jste dělaly dnes odpoledne?My byly s kamarádkou na procházce pod Jižní spojkou/kolem tenis.kurtů,a ostatních hřišť/.Znáš to tam?
19. lis 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byly jenom tady u nás...no jasně, znám, dojde se tam až do Krčáku...já jsem dneska nějaká unavená, ted dělám kulajdu k večeři a chci jít brzo spát...
19. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo přesně tam ale já jsem neměla rukavice a byla docela zima.Já jsem taky dnes unavená.Byla jsem s kamarádkou a ta má holčičku té bude 6.měsíců a ještě ani nedrží pořádně hlavičku.Našli ji nějakou svalovou nemoc.Prý se z toho dostane ale bude několik měsíců opožděná.Tak buď ráda za svou lezící rošťandu.
19. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to je blbý, to budou cvičit Vojtovku, ale moc pomáhá.A to na to přišli až ted? To se mi zdá dost pozdě. Já jsem ráda, že je Nelinka v pohodě, akorát musím hlídat, aby se nezranila, ale je s ní fakt legrace, směje se nahlas a dneska koukala na kouzelnou školku a smála se jako by tomu rozumněla :grinning: a pořád si stoupá a padá, ještě má vratký nohy :slight_smile: Jak to vidíš zítra?
19. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak jsme byly na kyčlich už po 3 a konečně už tam nemusime....jinak dneska se nam do rodiny narodila dalši holčička(od meho manžela´bratrovi) jmenuje se Sarah a miry 45cm a 2540g
jak si jste se jinak meli?
19. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irro to je krásný, tak gratuluji, to jsi teta, že? :slight_smile:
19. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nevím jestli nudou cvičit Vojtovu ale chodí k neurologovi.No vědí to asi měsíc.Vůbec jim v noci nespí po 20min.Tak ji mají léčit spánek nejakými hormony.Hruza.Tak ať Lucka klidně řve hlavně že je zdravá.
Bodeť by neměla vratký nohy vždyť je to ještě prcek :grinning: .
Zítra bych ven šla ale dnes mě dost bolí hava a tělo tak doufám že na mě něco neleze.Tak ti ráno písnu jak jsem na tom.Hned v 8.30h jedeme na kalmetizaci tak až dorazím napíšu.
ira:tak to bude mít Janička parťačku.Taky gratuluju :slight_smile: .
My jdeme na kyčle 8.12 :unamused:
19. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsme doma.Očkování máme v pořádku.Mě je dobře tak jestli nebude obzvlášť ošklivo tak bychom se mohly projít.Mohla bych ale jen do půl čtvrtý pak pádím na schůzky.A tobě se to hodí?
20. lis 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já můžu, ale až tak ve 14.15...takže na hodinu, jak chceš, pokud nebude pršet, tak ven musím, Nelinka je doma celý den protivná :unamused:
To jste byly na té kontrole TBC?
20. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo na TBC.Tak ve 14.15 u Fiatky?Tak půjdeme jen na hodinu? já taky s ní musím alespoň na chvíli ven.
20. lis 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, budeme tam :slight_smile:
20. lis 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak dnes jsme vstávaly v 6,30h.V noci byla taky každou chvíli vzhůru.Včera tř.schůzky byly hrozný.Ani jsme tam nečekali.Všude byly šílený fronty na ty učitele.Tak nám bude muset domluvit individ.schůzky.
Lucka má stále tu rýmu ale ven ji nejde nic vysát.Co prosím tě kapeš ty Nelince?
21. lis 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme měli noc dobrou, ale večer to byla hrůza. řvala od 21-23 a pak usnula a spala do rána.Na rýmu dávám Nasivin, ten nejslabší pro novorozence a kojence a Libenar, to je vlastně fyziologický roztok na zvlhčení, pomáhá nám to, tak to zkus.Já ted žehlím, dostala jsem krásný nový prkno, takže mi to krásně odsejpá :slight_smile: a Nelinka mezi tím smíchala Kačence 3 krabice s puuzzlema, tak to budu muset složit :grinning: potvůrka jedna mrnavá :dizzy_face:
21. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , tak kyčle už mame v pořadku a už nikam nemusime, jinak jsem teta , ale obavam se že Janička partačku mit nebude.Jsme sice rodina, ale brachova žena je takova divna a kamaradit se nechce-že pry ma svou rodinu a to ji stači...bracha trochu ulit a ted je těžce pod pantoflem
dneska jdem na pulročku tak se vam pak pochlubime s mirama....jinak do Prahy jedu v ponděli, ale ve 14h musim k zubaři a pak s tatkou koupit kalhoty tak nevim jestli se sejdem, to tak jen max.na budejarne na kafe nějak dopoledne když by jste chteli, ale jeste se tady večer ukažu a pokecame
21. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at vám poradna dobře dopadne a napiš, jak je Janička veliká :slight_smile:
no jo, příbuzný jsou holt různý, ale je to škoda :unamused:
dopoledne pro nás není problém, takže se můžeme dohodnout...byly jsme včera s Martinou na prochajdě a opět jsme skončily u Hájka na kafču a dortu :grinning:
21. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,dnes moc nestíhám.Ráno jsme jely na nákup poprvé v klokance.Byla moc hodná a koukala po světě.
Teď už se balíme a za chvíli jedeme na hory tak jsem zvědavá jestli to bude v pohodě a nebo to budou s Luckou nervy.Má být pěkná zima.Vezu skoro celý šatník abych něco nezapoměla.
Marťo jak se ti povedla večeře?Já jsem povečeřela ten dortík a pak už jsem neměla hlad.
Tak mějte Pěkný víkend a v neděli Ahoj!
21. lis 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, večeře se podařila, bylo to s tím ananasem trochu do sladka, ale dobrý...navrch jsme si dali dort a víno, takže pohodička...to já bych umřela hlady, dát si jen sváču a pak nic :grinning:
užijte si hory, my pojedeme příští víkend do Špindlu, pokud máma pohlídá Nelinku, zase dnes pěkně jedla, tak to snad půjde...a balení nezávidím, já taky vezu na jeden vždycky 5 tašek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mame 64cm a 6,370kg je to prostě kus :slight_smile: , to jste se teda měli ..ja byla taky dneska v cukrarně a taky jsem si dala dortik...fuj jsem čuně-chci zhubnout a stejně si dam.....
21. lis 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už je kus ženský :wink: já taky pořád říkam, že budu hubnout, ale neodolám žádné dobrůtce :frowning2: a navíc mi chutná snad úplně všechno :grinning:
21. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek