• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
matru-ty a hubnout?chceš se ztratit?
jinak s tim zitřkem teda holky nevim , chci se stavit v albertu za šefem na kus řeči a ve 2h mam jit k zubaři, pak počitam by měla Jana papat a tak do pul 4 jinak mam čas tak jak jste na tom vy?
23. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na tom zítra mizerně, za prvé jsem zapomněla, že jdeme na hexu, takže pak určitě bude mrzutá a za druhé mi onemocněla Kačka, má 39 horečky, takže jí tu nemůžu nechat dlouho samotnou...asi bych to nechala na jindy...
23. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky tim že jsem mluvila se šefem tak jsem si řikala že asi čas nebude, ale to neva tak jindy , ja zase přijedu a nekam zajdem , hlavně at se ti mala uzdravi a vam dopadne očkovani dobře..
23. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou poradnu, Neli má 7510 g a dostala druhou hexu...a Kačenka má virozu, nabírali jí krev a 4 x mi tam omdlela, bylo to docela hrozný, protože jsem měla Nelinku na ruce, no ale zvládly jsme to s pomocí sestřičky a i jsme se dohrabaly domů...jsem ale ko a jdu si dát kafe i když spíš bych potřebovala panáka...a ještě možná Neli bude mít horečku po tom očkování, no dnašek asi bude docela náročný :angry:
24. lis 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ještě že jsme se na ten dnešek nedohodly...u zubaře jsem byla od 14h -pak na rentgen a pak jsem tam trčela do 4h ...mezi tím jsem stihla jen nakrmit malou...ted mě boli cela tlama jak mi to přichazi po injekci k sobě a mam dost
ty to máš teda Marti taky hezky .....a co ma Kačenka za virozu?
24. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, má virozu a stále teploty...no ty si koukám taky užíváš, zuby jsou prevít, já zubaře úplně nesnáším, tak at to moc nebolí....
24. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tak už mě zatím zuby neboli a je mi líp....zato Janička se nějak špatně vyspala a nic s ni není, tak doufam že ji to zase přejde ...nevis jak bylo masačkovi na horach?
25. lis 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , no to nevím, vůbec se neukázala, takl snad jsou holky v pořádku a zdravé! Neli taky blbě spala asi po tom očkování, ale neměla horečku, tak sláva...a Kačenka je konečně lepší, spustila se rýma, tak snad už to bude dobrý.
25. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je to tím počasím ,Jana sice ted už spala ale stejně je protivka...tak snad se brzy Marta ozve
25. lis 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martina ....neumim psat :frowning2:
25. lis 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný, že se neukázala, no třeba tam zůstala déle, jeli myslím k rodičům, že...jestli se zítra neukáže písnu jí sms, jestli třeba nemaroděj....
25. lis 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo , tak pokud se maji dobře tak proč by se vraceli...
25. lis 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak kde máme tu Martinu s Lucinkou? :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, tak jsem dnes psala Martině sms a bohužel nemám dobré zprávy, měli bouračku a Martina byla v nemocnici, jinak jsou všichni v pořádku, jen ona má zlomený obratel.Naštěstí mohl zůstat v nemocnici i manžel s malou, takže kojí, akorát musí ležet, dnes už jsou doma a zítra nám písne podrobnosti.Brrr, ale hlavně, že to nedopadlo hůř, každopádně na ně moc myslím a držím palečky, at je Martina brzy v pořádku.
26. lis 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,holky konečně doma.To byly ale náročný dny.V pátek v 18h jsme bourali u Chomutova.Nebyla to klasická bouračka jen jsme dostali smyk a auto sjelo ze silnice.Bohuzel silnice byla asi o 1,5m výš než pole.Tak jsme chvíli letěli vzduchem a pak se zapíchli čumákem do pole a ducli na zadek.Naštěstí byla Lucinka řádně v sedačce a přikurtovaná.Mě sice ty záda dost bolely ale myslela jsem že jsem si s nima jen hnula.Volali jsme sanitku hlavně aby zkontrolovali Lucíka.Kdyby ji něco bylo tak by moc nepomohli přijeli až za 30min.Odvezli nás do Chomutovské nemocnice.Na malý nic nenašli a mě poslali na RTG.Tam se jim to nelíbilo a šla jsem ještě na CT páteře.Tam už to poznali ,zlomený bederní obratel,a okamžitě jsem si musela lehnout.Ráno posílali CT na konzultaci do Ústí zda to není na operaci.Naštěstí řekli že ne.Měla jsem podmínku že budu s Lucíkem protože ji kojím.Byli moc příjemný a nebyl to problém.Ráno sháněli převoz do Prahy.Nikde mě nechtěli přijmout že mají plno a neměli zájem.Navíc ještě s miminkem.
To bylo o nervy.To zdravotnictví fakt nefunguje.
Nakonec mi sanitku sehnali a jela jsem v leže a houkající až do Prahy.Manžel s Lucíkem jeli za námi normálně autem. Nakonec jsem skončila v Krči.Nejdřív že mají místo jen pro mě a ať mi malou na kojení vozí.To je nesmysl když kojím po 2hod.Po dohadech nás tam přijali obě.Manžel tam byl celý den.Přebaloval,krmil,hrál si a já jen kojila.Večer jsme ukecali sestru jestli tam nemůže zůstat že jinak budu stále zvonit protože nic nemůžu ani na WC.Tak ho tam nechali.
Už jsem teda doma HURÁ.Sice většinu času ležím na zádech ale už můžu i chodit.Dostala jsem korzet.Sedět teda nemůžu vůbec.A dlouho nebudu moct.
Ale na procházku vyrazíme co nejdřív.Ještě čekám na výsledky z Motola protože to tam z Krče posílali.Zda nebude nutná operace.Tak snad ne.
Je to teď trochu náročný ale mohlo to dopadnout hůř.
Jo Lucinka se už krásně otáčí na bříško ale zpět ji to ještě nejde.A co vy holky?
Připravujete vánoce?Já letos neudu dělat vůbec nic.Teda to jsem se ale rozepsala co?
27. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, úplně ve mě mrazí, když to čtu...ještě že to skončilo takhle a hlavně že malá je v pořádku...s nemocnicema je problém, vůbec nejsou na takové situace připravené, ale hlavně, že jste mohli zůstat všichni spolu a že můžeš dál kojit, byl by to pro Lucku asi pěknej stres, přejít takhle rychle na láhev :frowning2: hlavně bud v klidu, nic nedělaj, nezvedej, at se ti to nezkomplikuje a na Vánoce se vykašli, nejsou přece o uklizeným bytě a hromadě dárků, důležité je, že se sejdete pod stromečkem všichni v pořádku...kdybys cokoliv potřebovala, dej vědět, třeba nakoupit, nebo něco uvařit, upéct- vše zvládám :slight_smile: těším se, že se brzy uvidíme, ale radši nespěchej...držím palečky a zdravím Lucinku :slight_smile:
27. lis 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju za nabídku pomoci :slight_smile: V takovém případě je Výhodou když máš víc dětí.Ještě by to chtělo tak dvě.Holky teď taky hodně pomáhají.Lucík spí venku,Gábi právě vaří oběd a Kačka žehlí.Jen ten úklid na můj vkus moc nezvládají.Všude je prach a binec.Ale co-do ničeho jim nekecám.Ležím si v ložnici a dělám že to nevidím.Otázkou je jak dlouho to vydržím a jestli je to napadne samotné.
A co vy jak pokračujete s chozením?
27. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt, že vás je doma hodně, to je fajn, aspon to zvládnete a můžeš odpočívat...a na úklid se vykašli :slight_smile:
to u nás by to beze mě nefungovalo, ale v takovým případě by si M vzal volno a s mamkou by to snad zvládli :wink:
kdo řídil, ty nebo manžel?
27. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no to je teda hezky, tebe na chvili spustit z očí a hned je zle...ale tak super aspon takhle , mohlo to byt horši,....ty se z toho dostaneš ,jak ja řikam mame tuhe kořinky....hezky se šetři a až budeš ok tak se ozvy a ja se stavim na kus řeci...
28. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo určitě se z toho dostanu jsem holka silná.Dnes nebo zítra zkusím malou procházku :sweat_smile: .
Už to mám týden to je hrozný jak to utíká :slight_smile:
28. lis 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naštěstí utíkají i špatné věci rychle...ale šetři se, není kam spěchat, abys pak neměla bolesti celý život, babička to měla taky, srazilo jí auto a do dneška si občas stěžuje...a ted tě to bolí?
28. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už to moc nebolí jen když se nějak blbě hnu.Nesmím se předklánět a sedět to mám zakázaný a u toho to bolí.
Už to bude jen lepší :slight_smile: .Co Nelinka jaké pokroky udělala?Jak spinká?
Představ si že Lucinka byla v nemocnici strašně hodná,ani neplakala.Ležela vedle mě na posteli hrála si a koukalaZkrátka nejhodnější miminko.Doma je to trochu horší ale už tak ubečená není.Tak snad ji to vydrží.
28. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak třeba už bude hodná a ted si zvykne na ostatní, všechno zlý je k něčemu dobrý...já zase dnes uklízela, ted vařím a peču abych zítra nemusela...
28. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co na zítra vaříš?
28. lis 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsem bramboračku a upekla štrůdl a ještě budu dělat drůbeží jatýrka s rýží...jinak Neli spí každou noc jinak, na dnešek hrůza, asi 3x jedla, na včera spala celou noc...a řádí, stoupá si a padá, pak řve, už má i bouli, potřebovala by helmu :grinning:
28. lis 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je jako u nás.každá noc je jiná.Včera docela dobrý to jedla jen 1x kolem 2.30h zato dnes byla vzhůru snad každé 2h a jedla.Tak jsme se vůbec nevyspali protože Marek mi ji musí podat z postýlky a po jídle ji tam zase uložit.Několikrát jsem ji nechala spát s námi ale já se s ní vůbec nevyspím.Kolem 8h šel do práce a vypadal jak po flámu.V nemocnici jsem s ní spala skoro pořád abych ji měla u sebe ale moc jsem se nevyspala.Je možný že si na to potvůrka zvykla.
Teď to pro tebe bude náročný.Ještě nemají ty prckové strach a můžou si něco udělat.Tak dávejte pozor!
29. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jsem jako hlídací pes a stejně občas slítne...ted má navíc horečku, chytla to od Kačky, ta už je dobrá a v pondělí půjde do školy...mně taky není úplně dobře, začíná mi rýma, no ale já mám smůlu, nelehnu si ani na chvíli a Michal je tu zase jen na víkend a v pondělí letí zpátky, dlabu vitamíny a snad budeme brzo ok :dizzy_face:
29. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, koukam že to mate taky veselí.....u nas sice nic noveho, ale nějak nam Janička ted často plače a je nesva...mam pocit že to jsou zuby-strašně se vzteka ..pořad mruči a někdy mam pocit že by nas snědla....dneska jsem ji nacpala 210ml UM a ona to slupla jak nic a jeste mručela...
29. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte...Jana se mi strašně oprudila, ona se totiž brzo rano napapa a pak jde spinkat, a až když usnem tak se někdy vykaka(minule jsem se snažila ji odchytit a když se mi to povedlo tak se nakonec vykadila jeste jednou)a pak když vstava kolem 8h tak ji hned přebaluji a ona už ma prdelku červenou...koupila jsem v lekarně nejakou mastičku za 75kč , ale smi se použivat jen 2*denne a podle toho jak ji mažu tak je na bazi tekuteho pudru....zatim ji to nějak extra nepomaha, ale mame to od včera...co s tim?
29. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky připadam si strašně tlusta pořad, po porodu mi stale zustalo 8kg , už v noci i blbě spim jak na to pořad myslim, naladu mam na nic, nemate nějake DVD s cvičenim?nemam šanci někam chodit....
29. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek