• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
ira tu mastičku mám taky a když je Luca opruzená tak to můžeš mazat častěji.Nám teda docela zabrala.Pak taky pitiol ale nevím od kdy se může mazat.Když jsem ji chtěla koupit byla Lucka malá.
DVD s cvičením mám - ty co se prodávaly s novinami.Nebuď z těch kil smutná pak přijde nějaká nemoc a máš je dole raz dva.Já jsem v nemocnici za tři dny schodila 3kg.Zase to ale nabírám zpět.
matru tak to máš taky doma veselo.Jez hodně vitamínů ať nelehneš taky.A co Kačenka měla?
Mě ještě ke všemu začal bolet zub.To se mi snad jen zdá!Nemám se jak dostat k zubaři ani nesmím sedět v křesle.
29. lis 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iiro: my na opruzeniny netrpíme, ale určitě je dobrý hodně větrat a nepoužívat ty vlhčený ubrousky, je lepší pokaždé umýt zadeček pod tekoucí vodouz a usušit a z těch mastiček na každé dítě působí něco jiného, já mám dobrou zkušenost se Sudocremem, Rybilkou a dobrá je i Indulona baby, chce to zkoušet co zabe....jinak necvičím, doma se k tomu nedokopu a na cvíčo nemám šanci, tak napiš Ježíškovi :wink:
Marti, no to je dobrý s tím zubem, no asi by tě museli ošetříit vleže, křeslo je polohovací, ne? Kačka měla jen virozu, ale s blbým průběhem i jí nabírali krev, ale nic se nenašlo, ted už je dobrá, jen odkašlává a Neli už dnes taky bez teploty, jen má rýmu, zatím dávám kapky, nechci odsávat, ale asi budu muset...všichni mi tu spinkaj, tak jim peču broskvový koláč k snídani :slight_smile: a oběd vaří Míša, bude rybička, jako vždy v neděli :slight_smile:
30. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda to máš výborně zařízené ale já si teď taky nemůžu stěžovat.Starají se o mě krásně.Dnes jsme se byli chvíli projít a docela pohoda jen jsem po procházce dost unavená.
Ty si je Marti teda rozmazluješ.Už máš nějaké cukroví?U nás Letos budou péct cukroví holky :grinning:
30. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám na pečení v týdnu, udělám jen 2 druhy, linecký a perníčky, stejně nic jinýho nejíme a od mámy dostanu vanilkový rohlíčky a vánočku- tu totiž neumím, no a babička dělá 10 druhů, tak nám taky něco přinese, Katunka se těší, že bude vykrajovat, tak snad to zvládneme s Nelinkou :wink:
30. lis 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já bych vánočku dělat chtěla tak uvidím jak na tom budu.kontrola 9.12 rozhodne.objednáváš holkám mikuláše?Pro prcky to je ještě brzy.
30. lis 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tobě se to řekne-nic si z toho nedělej, ale ja už jsem v takovem stadiuu že se nemužu ani vidět, kdykoliv si na sebe něco obleču tak je mi ze sebe zle...nikdy jsem teda hubena nebyla , ale ted je to fakt děs....
jinak ja se chystam taky pect, ale zatim jen vanilkove rohličky a pak uvidim jak to pujde s malou zvladnout...
doufam že se brzy daš dohromady...
30. lis 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s Mikulášem ještě nevím, Kačka je velká, Nelinka malá, ale kámoška má 2 letou holku, tak je možná pozvu na návštěvu a čerty objednám, uvidíme, jak budeme zdravý, já už jsem dobrá a Neli taky lepší, tak snad....Irčo, nic si z toho nedělej, já mám taky kila nahoře, ale při kojení se nedá zhubnout, musíme vydržet :wink:
30. lis 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo ja už jsem musela přestat kojit uplně :frowning2: Jana začala vždy strašně plakat a tak jsem ji naposledy nakojila 24 v den jejiho pul roku , rano, a pak už nic....asi už jsem stejně neměla mliko protože mě anoi prsa neboleji a nenalily se :frowning2:
30. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ira už jsi to dostala?Já ještě kojím ale někdy s Luckou taky bojuju.Zkrátka někdy nechce a někdy jí každou hodinu.Půl roku kojit je krásný.říkala jsem si že bych chtěla kojit nejméně do půl roku.Tak uvidím jak dlouho to dlouho půjde.
matru už jsi zase sama?Jak to snášíš?
Taky bych chtěla nějaké kilčo shodit ale cvičit nebudu moct alespoň půl roku.
Dnes jsme byli na prochajdě :grinning: .Tak jsem si to užívala.Při chůzi mě nic nebolelo jen se brzy unavím :frowning2: .
30. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: jo jo, M odfrčel, vrátí se ve čtvrtek v noci...ani nevím, co dnes budu dělat, nic nemám v plánu...dělám karbanátky k večeři a asi půjdeme chvíli ven...Marti, hlavně se šetři, není kam spěchat :wink:
1. pro 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda mi dnes měli zase noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Lucka se zase často budila a jedla každá 3hodiny.Teď tu noc naspává potvůrka!
1. pro 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás taky žádná sláva,jedla kolem půlnoci, ve tři a po sedmé, já už jsem si zvykla, ani kolikrát nevím, že krmím a usnu...taky spala ted skoro 2 hodiny, byla jsem nakoupit a usnula v kočáru.
1. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš že by spaly takhle i kdyby dostaly třeba kaši na noc?Slyšela jsem že stejně takhle vstávají i s kaší.My jdeme příští týden do poradny a na očkování tak jsem zvědavá kolik bude mít je už pěkně kulaťoučká.To je hrozný s tím pneumokokem co?Jak ty miminka umřou.Brrrrrr!
1. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka kaši nechce a myslím, že by se stejně budila.Ty dáš očkování proti pneumokokům? My zatím nesmíme kvůli té reakci žádné očkování navíc, tak až časem....
1. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , ne ještě jsem to nedostala...
1. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My už budeme mít 3očkování ptoti pneumokoku.Proto má vždy větší průběh.
Teď mi volali z Motola tak tam jdu na kontrolu až 18.12.Kontrolu v Krči mi zrušili a jdu rovnou k odborníkovi.Tajně jsem doufala že mi toho 9.12 třeba dovolí sedět.
1. pro 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si na to ještě počkej , neni kam spěchat , hlavně aby jsi byla v pohodě
1. pro 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irča má pravdu, nepospíchej, sezení je pro páteř to nerjhorší, já být na tvém místěš, tak bych si nesedla ani až by mi to doktor dovolil, jde o tvé zdraví, hajej a nech se rozmazlovat, to se ti mockrát v životě nestane :wink:
už jsme z prochajdy, je tam teplo :slight_smile:
1. pro 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matru to máš pravdu myslím že s rozmazlováním mám vybráno na několik let dopředu.Dnes jsem dostala dokonce i kytičku.
Ale znáte to lež když je doma tolik práce.Ale snažím se!
1. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene jen se nech dal rozmazlovat...co ja bych za to dala...
1. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky: tak my stále rýmujeme, všichni, jdu koupit další várku kapiček a kapesníků-hrůza!!
2. pro 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky my zase dost špatně spíme v noci.Dost často se budí.Aje úplně jdno jestli je u sebe v postýlce nebo s námi.Snad je to zase jen nějaké období které brzy přejde.asi je to i tím že celý den leží vedle mě,hraju si s ní atd a večer tam s ní nejsem nevím.Spí tak neklidně.
Rýma je svinstvo pro ty prcky.
2. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co jste dělaly holky celé odpoledne?
2. pro 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no mi se taky v noci budime a dost plače tak nevim co se děje..je to děs , nejsem zvykla že by mala v noci nespala a tak jsem ospala...dneska jsem upekla van.rohličky a zitra asi zkusim linecke..
jinak Jana mi nějak divně ji tak musime k DR. -jsem moc zvědava na co přijde
2. pro 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak divně jí?Málo?Něco se ti nezdá?No je fakt že na tom jídle se pozná hodně,nám přišli na ty ouška.
Ale to nejedla vůbec a u prsu strašně řvala.
2. pro 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo, ty si šikula, že už pečeš, já už taky začnu.Dneska jsme byly celé odpo u mamky, přišly jsme teprve před chvílí,tak se jdeme teprve uložit :slight_smile: nechce ti jíst příkrmy nebo ani mlíko? Neli příkrmům taky moc nedá a nemyslím, že by jí něco bylo, teda kromě šílený rýmy
2. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, dneska jsem vlezla na váhu, tak mám o 2 kg méně, ale bohužel to nepozoruju, ale aspon něco :dizzy_face: ovšem nechci to vidět po Vánocích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě že ji strašně moc a mam pocit že ji nestači to UM co jí davam ,musime k DR. na zvaženi a pry to probereme tam, asi ji budeme muset změnit značku...jinak přikrmy nam jdou uplně krasně,už měla vše a ted ji to micham a o vikendu ji asi udělam polevku , ale nevim ...ja radši doma vahu nemam... :frowning2:
2. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak to závidím, u nás je to až na vyjímky boj, sní mi půl malé lahvičky a stejně se pak dožaduje prsa...akorát ovoce jí chutná, jablíčko a banán sní ,občas i přesnídávku a dávám jí ty sušenky od Sunarky, ty si žužlá...a pije ti čaj?
2. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,dnes jsme konečně zase spaly celou noc.Já mám dnes změnu.Musím se nějak dopravit k zubaři :frowning2: .
matru kde kupješ ty sušenky v lékárně nebo racio?Prosím tě nepamatuješ si zda je v arkádách RESERVED?
V pondělí půjde Lucka s manž.na kyčle tak bych se tam chtěla podívat.
3. pro 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek