• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Ahoj, já bych řekla že Reserved v Arkádách není, určitě je na Chodově a na Novodvorské....sušenky mají všude, já je mám z DM, křupky z lékárny, ty ještě nedávám....my měly noc příšernou, Neli kašlala jako když štěká pes, byla to hrůza, ráno jsme byly u dr. tak prý jen nachlazení, máme kapky do nosu i na kašel, ale není nic moc :frowning2: my se z toho nevyhrabeme.... :cry: přežij zubaře, já ho nesnáším, brrrr :angry:
3. pro 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ať se rychle zotavíte holky :slight_smile: .Z takového kašle mám hrůzu aby to nebyla laryngitida.Tu jsem zažila s Gábi každou chvíli a když ji byly 3.měsíce skončila s ní v nemocnici.Ale to tě nestraším :rolling_eyes: to je můj případ.Hlavně že vás viděl dr.A chodíš s malou ven?
Já se dál na nákup nedostanu tak jsem myslela že je Reserved i tady.K zubaři se mi taky nechce ale bolí mi zub tak musím.Hlavně nevím jak se tam dopravím když nesmím v autě sedět :frowning2: .Marek shání dodávku abych mohla stát nebo klečet.Teda řeknu ti to je hrůza.
3. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak čaje mi moc nechce , je to s ni čimdal vic horší , neustale fnuka a a neda se utišit ano nošenim...už aby ji to obdobi zkončilo....
dneska snědla pul sklenky špenatu s bramborem a do toho jsem ji zamichala jeste kostku květaku ....zbyly asi 2lžičky...
sušenky bych ji dala taky , ale ona si to jeste neumi podržet v ruce a dat do pusi tak nevim ...
3. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, já to znám, taky trpím na laryngytidy, loni jsem taky skončila v nemocnici!Dostaly jsme nějaký čípek, kdyby se dusila, mám ho dát, zatím to vypadá lepší, uvidíme v noci.
My už čaj pijeme, ale jen granulovaný Hipp jablko-medunka, jiný nechce...a jídlo dnes jedla kuřecí s jablky, asi půl lahvičky, aspon něco...
3. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak co zubař?
3. pro 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem konečně zpět :slight_smile: .Jela jsem vzadu na sedačce v berlingu.Zubařka mi tahala nervy.Nechala jsem tam 5 500kč.Hrůza.Řekni mi k čemu si platíme zdravotní pojištění.
ira určitě má Janička jen takové období.Vzpomeň si na Lucku.Když jsem se s tím že stále brečí smířila tak se strašně zlepšila.Taky to přejde uvidíš :wink: .
matru máte teplotu?
3. pro 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ne teplotu už nemá, měla jí před 3 dny a to jí nic nebylo až ted...ale asi je to fakt ta rýma, dýchání má prý úplně čisté, ale má opuchlej nos a rudý oči, no děsná rýma...
co ti dělali za pět a půl tisíce????
3. pro 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim je to s ni hruza, ja vim že maji takove to rustove obdobi, ale takhle strašna ještě teda nikdy nebyla....
zitra jdeme k DR: pokud to budou zuby tak ji koupim nějakej sirupek a jinak se uvidi co řekne DR.
dneska jsem si koupila dvd se cvičenim "po porodu"tak bude cvičit jak zběsila a doufam že i ja na tom budu lip
teda holky koukam že vy to taky mate hezky...
3. pro 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dělala mi stoličku,tahala mi nervy,pak plnila 3kanálky a plomba.No je to hrozný.
Já bych s cvičením začala až po vánocích ať si to užiješ!
3. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja musim už začit ted fakt se nemužu ani videt
sis teda užila vid..
3. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ira jak jste dopadly u doktora?
matru co malá?je jí lépe?
My jsme dnes zase špatně spaly.Lucka se celou noc mlela :angry: .Nevím čím to je ale spí neklidně!
4. pro 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Nelinka vypadá lepší, ale v noci vůbec nespala, od půl noci řvala do 4 :frowning2: bylo to zoufalý, pak teda usnula a vzbudila se před chvílí, byla to naše nejblbější noc co se narodila :frowning2: dneska se vrátí M, tak aspon něco a zítra slavíme jeho narozky a budou čertíci :slight_smile:
4. pro 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to budete mít zítra veselo :grinning: .A co jsi nakonec koupila za dárek,Já jsem dnes byla na procházce dole v Bráníku.Bylo krásně ale ten kopec nic moc.Lucka spala 2hodiny ale vzbudila se do špatné nálady :confounded: .Když budeš mít příští týden chvilku čas mohly bychom se chvíli projít.
Ve stoje jsem už v pohodě!
4. pro 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli budeme ok, tak můžeme, ještě se dohodneme...je to hrůza, být celý den doma, už se těším ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak DR. po prohlidce řekla že male nic neni , že ji asi jen trapí bříško.Po zvaženi mi řekla že teda moc nepřibrala a jestli kojim?Tak jsem ji řekla že už ne a ona kolik že toho mala sni...tak ji řikam že 4*210ml mleka + v poledne přikrm (pul 125 skleničky)a potom zase aspon 180ml..tak na mě koukala jak z jara ...nakonec řekal že se ma mala čile k světu , zuby že to nejsou a že je hezka a pěkně prospíva.....zaplatila jsem 30kč a šli jsme na trhy......
koukam že u vas taky nic moc a copak je Lucince?
4. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsi ráda ne že Janičce nic není.Ale podle toho co píšeš baští pěkně.Kolik má kg?
Myslím že Lucce nic není jen celý den kňourala.Taková blbá nálada.Docela mi hodně spí přes den cca 5hod za celý den.Kolik vám holky spí?
4. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no když ji važila tak měla 6,630kg a to nejdřiv že jako přibrala malo a pak najednou že je to dobre že už ted deti tolik nepřibíraji, ale mam pocit že kdybych ji řekla že jen kojim tak mi řekne že ji mleko nestači a musim davat přikrmy...tak jeste že už nekojim a ji normalně....
holky kamaradka dneska rodí .....zavidím... :wink: ...budou mit kluka Vojtíška...pry ženich pro naši Janu :grinning:
5. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to krásný ale já ji nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jsem ráda že už je Lucka větší.
Tak to máš dobrý že už máš o Janičkun postaráno :grinning: .
6. pro 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, včera jsme měli oslavičku a bylo to prima...gratuluju Janičce k ženichovi :grinning: doufám, že bude hodný a bohatý :grinning: :grinning:
kdy vyrazíme na prochajdu? středa čtvrtek by byl fajn :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Marti co tvoje záda??
6. pro 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře že se vám oslava vydařila.My dnes celý den pekly.Tada holky pekly já jen asistovala a řídila to.Máme napečeno 5 druhů ale myslím že to stačí.
Záda jsou dobrý kdybych nevěděla že to mám zlomený tak bych si už sedla.Ale počkám na 18.12 na tu kontrolu abych to neuspěchala.Prochajda ve čtvrtek by byla fajn.Asi ne moc na dlouho to bych asi neušla ale tak hodinku bych vydržela.
6. pro 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ty jo, vy jste šikulky, já chtěla péct o víkendu, ale Míša byl doma, tak byl jiný program, koupili jsme stromeček,svíčky, prskavky, purpuru, františky, no prostě všechno a ještě mega nákup na 2 velké koše, abych to nemusela tahatr kočárem, budu chodit jen pro pečivo a šunku a pod.
Neli je lepší, už odkašlává, musíme vyklepávat a míčkovat, ale hlavně už krásně spí, už 3 noci super :dizzy_face:
8. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to už máš skoro vše připravené na vánoce :sweat_smile: .Já ani zdaleka.Kde jste kupovali purpuru a kominíky?Gábi je sháněla ale nikde je neměli.Teď jsem tak hodinku sama.Marek jel s Luckou na kyčle.Ve středu jdeme na poslední očkování tak kdybychom měly teplotu by jsme na procházku nešly.Jen jsem ti to chtěla napsat.Taky jsem vyklepávání a míčkování dělala ale už si to nepamatuji.Vyléčila jsem takhle zápal plic.Je to dobré!
8. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli je na Budějárně ve stánku a před Arkádama jsou trhy, tak tam asi taky. S prochajdou se ještě dohodneme, jdeme zítra na kontrolu, ted odpo zase hrčí, nevím, jestli neskončí na antibiotikách :frowning2:
8. pro 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A chodíte ven?Tak Vám budu držet palce ať nedostanete antibiotika :frowning2: .Dejte vědět jak jste dopadly.Tak určitě si ještě písneme.
8. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ven chodíme, myslím, že když je v kočáru, tak jí to neškodí....
8. pro 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím že by jí víc vadil suchý vzduch.Já jsem při kašli dost zavlažovala mokrými věcmi okolo postýlky.Jak jsou ti prckové nemocný je to otrava :frowning2: .
8. pro 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zavlažujeme taky, máme zvýšenou matraci, aby jí to stékalo, dnes se mi zdá, že už téměř nechrčí,no uvidíme jaký bude poslechový nález...a dnes konečně uplácám těsto a zítra to vykrájíme a upečeme, jedinou hrůzu mám ze zdobení perníků, to mi moc nejde :dizzy_face:
9. pro 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře že už je Nelince líp :slight_smile: .Zdobení perníků taky nedělám ráda-neumím to, ale už od dob kdy byly holky malý si je zdobily samy a docela se v tom vypracovaly.Tak to nechávám na nich.když byly malý zdobily to štětečkem a dnes už pytlíkem.Kolik toho budete dělat?Co jste vlastně koupily za stromeček?Taky nemáte umělý.Já bych umělý na vánoce nechtěla.
9. pro 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na perníky jsem zvědavá, no nějak to dopadne :grinning: stromek máme živej, umělý nesnáším, to radši žádnej, koupili jsme stříbrný smrk, ale je spíš zelený :sunglasses: vypadá trochu jako jedle.... ted jsem byla s kámoškou na obídku a koupila jsem golfky, teda jsou objednané, budou do týdne, tak se těším, že už je na cestování začneme používat. Nelinka v nich krásně sedí a vidí, je spokejená a může tam být v pytli, což je dobrý
:slight_smile: a ani nebyly drahý, tak mám radost :dizzy_face:
9. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek