• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
jo a Nelo od rána ani nezakašlala, tak doktorovi jen zavolám, nechci aby tam v čekárně něco lapla, je neuvěřitelný, jak rychle je dobrá a naopak.....
9. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dobře že je Nelinka v pořádku.My jdeme zítra na očkování.
Co jsi koupila za kočárek?
9. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakonec ty golfky chicco, růžovo-šedý...už se na ně těším....zvládněte očkování bez teploty :wink:
9. pro 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosím tě Marti dáváš Nelince polštářek?
9. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, v postýlce polštářek nemá, jen plenku, v kočárku jo, ale slabunký, do roka by kvůli páteři neměl být a měli by spát na rovném...mně už spí i na boku a na bříšku, bála jsem se SIDS, ale dr. říkal, že je to nebezpečné do půl roku a když se sama přetočí v noci je to v pořádku...
10. pro 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, abych nezapomněla, prochajdu zítra nezvládnu, máme vánoční besídku z práce, máma mi přijde hlídat, tak to necháme na jindy, nevadí?
10. pro 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevadí :wink: . To je jasný že je lepší oslava,hned bych taky někam vyrazila.Já letos o všechny oslavy přišla ale stejně bych tam nemohla kvůli Lucince. 10.1 máme sraz základky po 25letech.Ráda bych šla ale nevím jak to půjde s kojením a sezením.
Tak si to dneska pěkně užij :grinning: .
10. pro 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já jsem četla že SIDS je nebezpečný do roka :frowning2:
10. pro 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu až zítra, těším se hodně :wink:
no jo, co nadělám, když se sama otáčí, to bych musela celou noc koukat :unamused: na dnešek byla od půlnoci na břiše, krmila jsem až ráno v 6....
10. pro 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky bych ji neotáčela jen že jsem četla že SIDS hrozí do roka.Nejhorší to je do 4měsíců.
No jo vždyť je dnes teprve středa,já ty dny mám nějaký popletený.A co kašel?
10. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nekašle, ale trochu to v ní hrčí, jak kdy, já nevím, snad je to ok...byla jsem ted hodinu venku, byla mi zima, tak už jsme doma a udělala jsem si kafe a válíme se :slight_smile:
10. pro 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dneska byl konečně s malou docela dobry den , moc neplakala...dneska se poprve otočila na břiško a zase zpatky,pořad vyska a hodně se směje, tak doufam že ji to vydrži aspon nejaky den ...a co vy jak se daří?
10. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Irčo, tak to je šikulka, za chvíli ti poleze a budeš hlídat jako já :grinning: my se máme dobře, akorát furt bojujeme s kašlem a chrčením, jeden den lepší druhý horší, říkám si, jestli nemá nějakou alergii, no uvidíme...dnes jdu na vánoční besídku, těším se, že chvíli vypadnu, jdu si umejt a vyžehlit vlasy a musím se trochu vylepšit, aby bylo vidět, jak mi to doma svědčí :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak nic, zase jsme to dneska skoro probrečeli a profnukali, otačeni se moc nekona, asi mi jen ukazala že to umi a tim skončila....tak držim palce, aby jsi se líbila a přestal vás trapit kašel ošklivej...
11. pro 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irčo nebuď z toho smutná my jsme na tom stejně :slight_smile: .Někdy mám pocit že ji něco je jak stále fňuká.Já to teď budu mít ječtě složitější jak jsem s Luckou stále.Když usíná ležím vedle ní,když se probouzí ležím vedle ní.Pořád mě má kolem sebe,podávám ji hračky atd :frowning2: .Ale nedá se nic dělat.
11. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smutna nejsem , ale už docela unavena s toho plakání , občas mam chut jí přetrhnout..... :frowning2:
a co ty jsi na tom lepe?
11. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já Nelinku asi taky přetrhnu, včera jen jsem odešla, začala řvát jako pavián, hlad neměla, ani nevypila mlíko co jsem odstříkala, takže jsem se kolem 23 musela vrátit, jinak by to tu zbořila, jen jsem přišla, byl klid, měla svoje prso a pohoda...dokud budu kojit, tak se nehnu, pěkně mě to štve...ted je zlatá, už si 2 hodiny hraje....a já jsem polomrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to máš dobry, Jana v noci mizerně spala , ma rymu (chytla ji od sousedky)tak se pořad rozčiluje a řve , ted je v postylce a měla by spinkat, ale zase ječi ...
12. pro 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jsou to naši dárečkové.Včera jsem přijela do Arkád a jen co jsme tam vlezly tak se Lucka vzbudila a po chvíli začala bečet že jsme musely jet zase domů.Celý den byla dost ubrečená a ukňouraná.
12. pro 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
darečkove to teda jsou....holky Jana mi už 3 dny odmita přikrmy a dokud nedostane mleko tak řve, co s ni mam dělat?
12. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych ji nenutila a dala ji mléko ale možná je to špatně.A nechce vůbec nic ani banán?Už jsi se dala do cvičení?
12. pro 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechno nejlepší Lucince k svátku :slight_smile: doufám, že si dá mamka dortík :grinning:
13. pro 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju za Lucinku.Ozdobila jsem ji prso šlehačkou :grinning: .Teď mě nějak honí mlsná tak jsme si objednali pizzu.Tak budeme slavit za Lucíka.
13. pro 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se Lucinka měla :slight_smile:
už mám kočárek, už jsem s ním i vyrazila, ale je na něj ještě malá, bude to tak na jaro, ale na to cestování se hodí už ted :slight_smile:
co plánujete na dnešek?
14. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla by v něm Nelince asi zima viď?my jsme dnes pracovali doma a byli na procházce.Celkem pohodový víkend a co jste dělali vy?
14. pro 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, my jsme víkend trochu prolenošili :slight_smile: a už je tu zase hroznej binec, takže odpo budu opět uklízet :angry: ted frčíme na návštěvu.....
15. pro 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu na nákup pár drobností na Budějárnu.Snad tam něco koupím.
15. pro 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jsi pořídila na nákupech?
Michal bude od pátku už doma až do 2.1. tak ho využiju na nákup jídla, abych s Nelouškem nemusela mezi ty davy....
15. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chtěla jen drobnosti knížku,svíčky atd.Koupila jsem všechno ale těch lidí všude to je hrůza.
Jak někam přijedeme tak se Lucka zbudí a po půl hodině začíná řvát tak jedeme domů.Teď je prostě zvyklá spát doma v klidu.Tak ti alespoň manža pomůže.
15. pro 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufám...ale myslím, že už kolem Silvbestra si polezeme na nervy :grinning: uvidíme...plánujeme lespon jedny hory na otočku, asi hned 27, tak snad to vyjde, potřebuju provětrat mozek z toho kojení :grinning:
15. pro 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek