• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
U nás to bude stejné.Marek jde taky naposledy v pátek do práce a pak až po novém roce.Taky si myslím že toho budu mít dost.Na hory já se bohužel nepodívám dlouho.To kojení je fakt náročný.Já mám mléka tak akorát pro Lucku a na odstříkání už nemám tak se nemůžu od Lucíka hnout.V pátek máme vánoční besídku ve fitku.Docela mě to mrzí ale letos nepůjdu.Nejen kvůli kojení ale i kvůli zádům.
Už jste plánovali silvestra?My ho letos máme jisto jistě doma.Budu ležet u telky s Lucíkem a Markem.
15. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím to taky na doma, ještě jsme to ani moc neřešili, uvidíme...možná někoho pozveme k nám, fakt nevím....zítra mám hroznou honičku, musím vyzvednout lístky v Národním divadle, pak jdu s kámoškama na kafčo a odpo na besídku do školy...to zas bude kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak jsem doma z náročného dne, bolej mě nohy, ale všechno bylo hrozně fajn :slight_smile:
nepůjdeme ve čtv na prochajdu? :wink:
16. pro 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , tak tatka ma už dovču ted a bude doma až myslim do 28 ,tak jezdime po doktorech zase se mnou...dneska sem myslela že mě trefí...jela jsem k DR.na Karlak , byla jsem objednana na 12h, volala jsem ji že se spozdime asi o 15minut a ona že ok a nakonec jsem tam přijela a když už byly 2h a DR.nekam odešla tak jsem se šla zeptat jako co se děje a že už nemužu čekat že mam male ditko a at mi vrati poplatek...a oni že ne , že to nejde a at toho necham, no odešla jsem a prdim na to, už tam nejdu , pořad mě honěj po porodu po doktorech a pak se nic neděje, jsem tatkovi řekla že už tam nepujdu , nic mi neni a takk nevidim duvod tam chodit...a co vy jak se daří?už jste si psali ježiškovi?
16. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,taky jsem měla docela hezký den.Odpoledne za mnou přijeli kluci z práce na návštěvu.Dnes byla
Lucinka po dlouhé době hodná.já mám úplně hrůzu až půjdu na tu kontrolu do Motola že tam budeme dlouho čekat.Nevím jak Lucku nakojím když nemůžu sedět a ve stoje to fakt neumím.Tak tajně doufám že nás vezmou přednostně.
To jsi měla jít Irčo zase na krev?Dej si to dohromady ať něco nezanedbáš.Já vím je to oprus ale aby jsi neměla problémy při dalším miminku.
16. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irčo a kvůli čemu tě vyšetřují? Na gyndě? Ten poplatek platí rok, tak si to schovej na příště...
Marti, až půjdeš na kontrolu, tak zatukej a řekni že máš kojence, jsou povinni tě vzít přednostně, pokud teda namají život ohrožující případ....
Já dneska dobalím poslední dárky a slepím linecký a mám hotovo...ještě koupit kapra, ale zatím jsem je neviděla prodávat, možná dnes začnou...
Nelinka začíná hezky povídat, říká táta, mami, taa, kaaa a lahvi na čaj říká abůa, fakt se nasmějeme :grinning:
17. pro 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zkusím to nahlásit že mám mimino snad to pomůže.
Ty se máš že máš hotovo.Kapry prodávají před bauhausem jinde prý zatím nebyl.Ale už určitě brzy začnou.
To je moc Nelinka šikovná.Taky se na to těším až Lucka poleze ale bude to práce zatím mám docela klídek nikam mi neuteče.
17. pro 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím koupit kapry hned první dny co je púrodávají, nechám si je rovnou vykuchat a naporcovat, mě to nebyví ani ti moc neumím a navíc je z toho bordel v kuchyni a tu už mám vygruntovanou...loni jsme ho měli ve vaně a byla hrůza ho zabít, skákal nám po kuchyni, bylo to jak z blbýho filmu.....
17. pro 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti už ti Nelinka sedí?
17. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, už asi 2 týdny stabilně, ale dříve uměla stát :slight_smile:
17. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já byla teď s kamarádkou venku a je tam pěkně hnusně co děláte vy holky?
17. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme vůbec nevylezly ven, jen ráno na nákup...lepila jsem ty linecký a dožehlila prádlo...jinak nic
17. pro 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky koukám tadyk a patřím, už dot ýhle věkovky copak dnes děláte :slight_smile:
17. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já courala s malym a psicí venku od 11 do 14 a přišla jsem úplně vymrzlá a to tam dnes nebyla taková kosa,a le lehce mrholilo a fakt hnus
:frowning2:
17. pro 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gedgitko prima, že se přidáš :slight_smile: my dnes byly venku jen dopo na nákupu, jinak jsme byly zalezlý, byl takový ospalý a divný den...odkud jsi?
17. pro 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj gedgitko vítáme tě tady!
Já tu měla nečekanou návštěvu z Brna tak jsme popovídaly.Teď už je Lucik ospalá a protivka protože přes den špatně spala.Zítra na mě myslete ráno v 9h jedu do Motola.
17. pro 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky matru z Proseka jasan ráda pokecám :wink:
17. pro 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky masacek díky za přivítání za mnou chodí naše babí, ale už jí paměť moc neslouží a tak to je pořád Denísku já Tě dlouho neviděla a přitom je tu 3x týdně i a nebo tchýňka ta si zas mele svou, takže to je většinou takovej monolog než dialog :grinning: a tak jsem ráda že pokecám s někým jiným :wink:
17. pro 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...vitam tě gedgitko
ale po porodu mi davali injekce do břicha že pry železo a pak mi řekli že mam myslim hodně moc červenych krvinek-ale nejsem si jista...pak jsem musela na tu hysteroskopii a pak mě zase honili na tu hematologii...že pry se mi to pořad nelepši a že kdesicosi, ale pilulky na to žadne nejsou tak pry sama s tim nic neudělam....ja nevím holky mě nic neni ,necitim se špatně a problemy taky nemam žadne...jinak ja už mam vše hotovo, jen darky pro tchyni zabalit a hotovo,tatka ma volno a tak jezdime po obchodacich a čučime ....a jakpak se mate?doufam že se zase brzy uvidime?
17. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira: díky díky, no já letos mít pod stromkem nic asi nebudu, páč mi stojí v kuchyni nová myčka :sweat_smile:, takže jen manžel a mrňousek samo spoustu blbinek na hraní :grinning: , páč je pěkně živej, tak abych ho měla čím zabavit a utahat :grinning: jdu uspávat, tak hezkej večír všem
17. pro 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem uspávala teď asi hodinu a Lucka se celou dobu na mě smála a povídala tak jsme šly ještě na chvíli dolů.Já už mám taky skoro všechny dárky ještě že existuje internet.Teď o víkendu máme oslavu narozenin tak se sejdeme celá rodina.Vy budete přes svátky doma?
Holky byly jste se podívat na stromeček na Staromák?My se tam chystáme!
17. pro 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, držíme palečky na kontrolu, myslím, že to bude v pořádku, kdyby byl problém měla bys bolesti a poznala to.Tak to zvládněte a dej nám vědět :wink:
Gedgitko: tak to máš pěknej dárek,myčka je úžasnej pomocník, to jsi asi byla hodná :wink:
IIro: radši se nech vyšetřit, at jsi v poho na další miminko :wink:
18. pro 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky Huráááááááá na operaci nejdu.Hojí se to dobře.Ale bylo to náročný.Tolik lidí pohromadě jsem už dlouho neviděla naštěstí jsem ukecala sestru a vzali nás dřív.Sedět ještě nesmím ale koupat se už můžu bez korzetu.Dokonce můžu jet i autem krátkou vzdálenost ale vleže..V lednu ještě kontrola ale snad poslední.
A co jste dělaly vy?Kdy uděláme alespoň malou prochajdu?
Irčo už je malá hodnější-nepláče?
18. pro 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak super, já to věděla, že to bude ok :slight_smile: s prochajdou nevím, ještě si písneme, asi až po víkendu, ale Míša bude doma, nevím, jaský budeme mít program, ale ven určo půjdeme :wink:
18. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já je taky budu mít doma a ono toho času do svátků už moc nebude tak to necháme po novém roce.V pondělí budu péct vánočky a v úterý jdeme teprve kupovat stromeček a kapra.Večer vaření atd.Co budete dělat o víkendu?My máme dvoje nerozeniny tak bude veselo/10 lidí a 4psi/.
19. pro 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vánočku neumím, dostaneme od babičky :slight_smile: včera jsem ještě udělala kokosové kuličky, byly tak výborný, že jich moc nezbylo...dnes mám honičku a odpo jdu ke kadeřnici, dám se ostříhat a to hooodně, tak asi večer budu brečet....
19. pro 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak jsi dopadla u kadeřnice?A jak to máš?Já tu dnes měla kamarádku s mimčem ale Lucka dnes je pěkně protivná.Přes den skoro nespí.
19. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :sweat_smile: mi dnes byli na rehabce malej řval jak protrženej, ale to prý je známka, že maká jak má a bude prý lépe spinkat, pravda je, že sotva jsme vylezli na chodbu, už usínal a než jsem ho dávala v kombošce do kočárku byl tuhej, jen mi to rve srdce, když ho doma takhle mučím a on pláče, ale jak ho vezmu do náruče je zase vpoho, hold se nedá nic dělat :frowning2: já chodím na cukroví nahoru ke tchyni super peče mňam, tak se nemůžu vánoc dočkat to zas budou kila nahoře, sotva jsem těch 20 po porodu schodila, přibude nějaký zpět jsem děsně mlsná tlamajzna :grinning: :grinning:
19. pro 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Jana už je ted dobra tak snad ji to zase vydrži,je s ni ted vetši legrace, směje se -hulaka -převraci se na bříško a zase zpatky ,přikrmy papa krasně...mam z ni velkou radost...největší sranda je když na ni dělam baf-ona se tak řechta ,pak se převali na bříško a cpe si nohy pod sebe a u toho huláka.....
masaček -to je fajn že se ti to zlepšilo...
19. pro 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucinka je poslední dobou strašně mrzutá od půl šestý než jde spát tak do 20h.Dnes jsem celý večer sama a dala jsem se do balení dárků.Dělala jsem to v kleku 2h a už si musím lehnout bolí mi záda.
gedgitka proč chodíte na rehábko?Kámoška s klučíkem taky chodí cvičit a dost jí taky bečí.
já jsem taky trašně na sladký.Maso moc nemusím.
My máme zítra rodinnou oslavu.To bude hrůza.Protože nemůžeme nikam jet všichni přijedou sem.12lidí a 4psi.Ještě že nemám naklizeno :wink: .
19. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek