• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
Marti, tak si oslavu pěkně užijte, bude u vás teda veselo :grinning:
jsem ostříhaná téměř na krátko, takže změna jako hrom, culík mám schovaný, měl 40 cm, zatím se mi to líbí, Michal to taky rozdejchal, tak snad ok :wink:
20. pro 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsem na tebe zvědavá.Dyžtak ti to doroste kdyby jsi byla nespokojená.Já to každou chvíli nechávám dorůst a pak to zase stříhám.
20. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-masacek-docela ti i zavidim že nikam jet nemusite, my co mame auto tak najednou jezdime ke každemu , všichni chtěji videt malou ....
21. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek: ahojky no já jsem na sladký mňam mňam, už se těším na tchýňky cukroví ještě, že ho nemám daleko, jen o patro nahoru :grinning: :grinning: . S malým cvičíme na posílení bříška nějakej cvik, prý je to jen prkotina, má lehce vpáčený hrudníček, takovej malinkej dolíček na solaru, tak aby se to prý srovnalo, ale pláče u toho a řve a mě to trhá srdíčko, ale když prý bude ok, tak se to cvičí špatně a je to naprd, spíš by mu to prý mohlo ublížit, dneska se mi po cvičení pomstil, jsem ho vzala po cvičení do náruče pochovat a on mi zato, že jsem ho tak mučila načůral mezi prsa, ale pořádně, jakoby si to tam schovával, zrovna pro tuhle příležitost :grinning: :grinning:
21. pro 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec nestíhám, pořád někde lítáme, ale máme se skvěle a užíváme předvánoční atmosféru, včera jsme byli v Praze na prochajdě na hradě, bylo to super, dali jsme si svářo a trdlo, pohodička...co u vás?
22. pro 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak vanoce finišuji ,my dneska byli zase u zubaře na budějarně a tak jsme v DBK pokoupili ještě darky pro malou a už je mam i zabalene, pak jsme jeli do hyper tady u nas a nakup jak na měsic a ja husa si nekoupila hladkou mouku na obaleni kapra...no nejsem ja tele?!
22. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,mám rozbitý PC tak sem moc nemůžu ale chci vám alespoň popřát klidné a spokojené vánoce.Hezky si to užijte.I když z toho malé holčiny nebudou nic mít tak je to jejich první ježíšek.My jsme v pohodě.V neděli jsme vyrazili na staromákabychom nasáli vánoční atmosféru, ale bylo to dost šílený.Lidí mraky.tak jsme po chvilce zase utekli domů.
Tak holky Pěkné vánoce!!!!!
23. pro 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju všem krásné a pohodové Vánoce, at se vám to vydaří dle vašich představ a přeju všem hlavně zdraví :slight_smile: největší dárek jsme dostali už v dubnu :wink:
23. pro 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidavam se s přanim hezkych svatku a krasneho přištiho roku ... :slight_smile:
24. pro 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
také přeji krásné svátky a v roce 2009 splnění všech přání :wink:
25. pro 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jaké jste měli svátky?My měli trochu zmatek z návštěv tak jsem ráda že už to máme za sebou a že zítra bude docela normální sobota.A co maličké holčiny?jste zdravé?
26. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky u nás byli svátky v pohodičce, jen někdo z rodinných návštěv nám sem dotáhl nějakou virózu a tak s manžou oba smrkáme, malého jen kojím, ale nakonec měl zvýšennou teplotu a má taky rýmu a občas zakašle chudinka, snad to nic nebude v lednu nás čeká další očkování Hexa a Pneumokok :unamused:
27. pro 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , jo taky mam tech navstev plne zuby ,jeste jedna zitra apak už konec..navic tatka nam jde zase do prace tak tady budem sami :frowning2: to zase bude nuda...a jaky byl ježišek?
27. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my taky jsme trochu nastydlé.Lucka začíná mít rýmu.tak uvidím jestli začnu odsávat.Kapete holky něco do nosu?my už naštěstí máme očkování za sebou!V lednu jdeme jen na půlroční poradnu.
Ira a co Janička už máte plačící období za sebou?Lucka sama stále nevydrží a jinak brečí. My taky od pondělka budeme samy.
28. pro 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Vánoce u nás proběhly v klidu a moc jsme si je užily :slight_smile: Nelinka je hodná, spí celou noc(u mě) akorát pozdě usíná, až kolem 23...jinak krásně stojí i sedí, už téměř nepadá a umí si hezky hrát, už nemusím tolik hlídat, navíc jsme jí dali postýlku do obýváku, tak je v ní a vidí na nás a je hodná :slight_smile:
zítra se chystáme na lyže, asi doŠpindlu, tak snad tam nezmrzneme, máma bude hlídat, ani nebudu odstříkávat mlíko, koupila jsem Bebu a Neli chutná, takže je to v pohodě a můžu vyrážet častěji, kojím už jen 3-4 a je to super, nejsem tak unavená a mín jím :wink:
A tuk tuk jsme všichni bez rýmy, to je u nás zázrak :slight_smile:
28. pro 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Matru Tak jak jste se měli na horách?Je tam dost sněhu?to si užíváš hodného miminka co?Lucka je hodnější než bývala ale do tak hodného miminka máme daleko.Nebaví ji ležet a nic jiného ještě neumí tak se chce chovat atd.
Gábi je teď na horách a volala že tam je ošklivý a zmrzlý sníh.My jsme doma a všichni jsme nastydlý tak se léčíme domácím klidem.Lucinka má taky rýmu tak odsáváme a je protivka.
29. pro 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky přeju Krásný Nový Rok 2009 a ať jsou naši prckové zdravý a pěkně rostou.pa v Novém Roce!!!
31. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , takl plačíci obdobi mame ted za sebou , ale mam pocit že se další bliži...ale je to moje sladky zlato ktery nadevše miluji a tak to zvladnem....přejeme vše nejnej v novem roce , at nam ty naši prckove dělaji jen a jen radost a připijim at se zase ve zdraví sejdem... :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, také přeji vše nej v letošním roce, mi jsme do něj sice vlezli celá rodina s nachlazením, ale malej se začal o svátcích sám z bříška kulit na zádíčka a děsně ho to baví, jen zpět je to lenoch musíme mu dát prst a on se za něj přitáhne a překulí se zpět :grinning: , takže máme s manžou radost :wink: a začal si fest kousat prstíky a pěstičky, tak mám podezření na zoubky, zatím jsem žádnej nenachmátla, ale prý to může být z ničeho nic přes noc, tak uvidíme :slight_smile: tak se mějte všechny krásně a, ať se vám v letošním roce splní všechna přání :wink:
1. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to držim palce at vas ty zoubky moc nebolej, u nas pořad nic...
1. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira: ahojky díky, no užily jsme si dost s prdíkama, tak zoubky snad přežijem taky, ale zatím jsem žádnej nenachmátla, maminy tu píšou, jak maji první zoubky, už i ve 3 a 4 měsících, to mi přijde dost brzo, neva mi si počkáme, jednou na nás ten první, taky vykoukne a na vás taky :sweat_smile:
1. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neboj my taky žadny nemame, ja nějak nepospícham :wink: až to bude mit přijit tak to bude, jeste si užijeme ruznych bolístek...ja jsem hodně zjistila že jine maminky to moc přehaněji, řikaji jak jim deti delaji to a zase tamto a nakonec to ani neni pravda,už se tim nějak nezabyvam,Janička je super je zdrava a krasna , ze všeho se po porodu vybabrala a nakonec stejně všechny dětičky dohoni se všim , a pokud to bude o nějakou dobu dele tak to taky neva
1. led 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo máš pravdu náš malej byl právě trošku napřed, říkáme mu s mudrou rychlokvaška, ale mě přijde, že te´d je jako jiné dítko naopak mi maminky říkaj vám se nekulí tak a tak a nemá ještě zub a bla bla bla taky to neřeším každé miminko je jiné některé umí dřív to a jiné zase ono a, až nám bude mět vyrašitz první zoubek bude to samo doma událost a budem mít radost, ale je jedno kdy jestli teď nebo za měsíc, hlavní je, že je náš malej krásné, zdravé a vpohodě miminko :sweat_smile: :wink:
1. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,taky si miyslím že je úplně jedno kdy a co ty naše mrńata začnou dělat.Lucka se otáčela na bříško dost brzy ale zpět ji to stále nejde.my teď máme zase brečící období.Když byla malinká tak pořád brečela ,pak měla období kdy byla hodná a teď je to zase hrozný.Lucka začala lézt ale dozadu takže když něco chce tak se od toho heště vzdaluje.Staví se na nohy.hrůza!!!!!!!!!!Protože ji to nejde tak se celý den vzteká.Je to docela náročný,snad to zase brzy přejde.
Příští týden budeme mít 6.měsíců tak bych asi měla začít přikrmovat i když kojím že?Koupila jsem ji ty kukuříčné křupky a strašně ji to chutná.
Jo a zoubky taky pořád nemáme.Stále má něco v puse a slintá jak blázen ale nic.
2. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no tak to teda Jana je lenoška oproti Lucince.My se jen zdatne překulujem ,valime sudy ale stavit se na nohy a nebo lezt to teda ne, jako dava nožičky pod sebe ale zatim neleze...Jana ani hračky moc necuca , to ona jen někdy a jak co,tak nevim u nas zatim dobry ndeska byla uplně super , ale počitam že zase začne
2. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted tady koukam a kecam sjak to maji jina miminka s jidlem
Marti jak je to u vas?
u nas nasledovne
3-4h UM180ml
8-9h Um 180ml
11:30 zelenina s bramborem +120Um
14:30 ovoce +150Um
17:30 kaše s UM asi cca 180ml
i když vy asi jeste přikrmy nedavate vid?tak uvidim třeba napiši i Matru
2. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky pomoc!!!!!!!!!!Lucka celé dny řve když se nechová :cry: musí být v ruce a nebo křičí.
3. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se konečně hlásím, měli jsme až do dneška nabitý program, ale ted už budu zase pravidelně :slight_smile:
3. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
masacek-ona ma třeba ten rustovy sprut,to mě Jana taky pořad řvala ,
3. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
matru-co dáváš male kk jídlu?ja jsem tady s tech diskuzi nejaka zmatena a nevim jak a co mam davat Janě k jídlu.Řekla bych že by jsem ji měla už davat k jidlu i jine věci než ted , ale fakt nevim co....necham si poradit od odbornika-přeci jen už jsi v tom zběhla :wink:
3. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek