• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Starší maminky s miminkem z Prahy

9. listopadu 2011 
autor
Ty bydlíš na Budějárně?To by bylo prima.Já zase chodím často na Buděják.Včera jsme byly na kyčlích.Dobrý ale nemáne ještě pouzdérko.Tak zase za 2.měsíce.
8. říj 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bydlím mezi Pankráci a Budějárnou...na té hlavní mezi nima
8. říj 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to by bylo prima.Taky chodím často na Buděj.Bydlíš někde u metra?My byly včera na kyčlích.Zatím dobrý ale jdeme zase za 2.měsíce.
8. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějak se mi opozdila odpověď.tak se někdy domluvíme.
8. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějak mi blbne připojení.kdy chodíte ven?
8. říj 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak kdy....většinou ráno po 9, to spojím s nákupem a odpo kolem druhé, když přijde Kačka ze školy...v létě jsme chodili ještě večer s manželem, ale ted už je tma,když přijde, chodí pozdě...
8. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vůbec mi nefungují dnešní příspěvky ani dnešní interní zprávy.Nevím co s tím mám.zaseklo se mi na včerejšku tak nevím jestli tam bude tento příspěvek.Já bydlím na Zeleným pruhu kousek od DTC.Kdy chodíte ven?Tak až budete mít čas tak napiš a domluvíme se.
8. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už se mi to podařilo otevřít.Včera to strašně blblo taky mi to nešlo.My chodíme ráno jak kdy podle toho kdy Luca vstává a odpoledne mezi 13-14h.Taky jsme chodili v létě i večer-škoda že už je tak brzy tma a zima.Já bych brala celý rok léto.Za chvíli zase vánoce.Už jsem v krámě viděla vánoční výzdobu.
8. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, písla jsem ti IP :slight_smile: jo a gratuluju ke 3 měsícům! :slight_smile:
9. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujeme,oslavily jsme to očkováním :slight_smile: .
9. říj 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
originální dárek :wink: my už se snad taky brzo dočkáme, máme to slíbené na 20.10. to budem mít přesně půl roku :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,Teda to byl včera den.po očkování měla Lucka teplotu 38st a byla protivka.Celý večer brečela.Pak jsem ji dala čípek a kolem 22h usnula.Spala docela dobře ale ráno má zase teplotu.Tak dostala další čípek.Už je to lepší ale pořád pobrekává.Jak dlouho to může trvat?Zítra už by snad mohla být v pořádku.Ani s ní mikam dnes nepůjdu aby něco někde nechytla když je oslabená tou teplotou.A co vy?Neumím si představit že by byla nemocná.
10. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže se malá narodila 20.4?Teď mi přijdou 3.měsíce velký rozdíl a později to není nic.Už bych taky chtěla aby měla Lucinka 6.měsíců.Kde se narodila?
10. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teplota po očkování je normální, měla by zmizet do dalšího dne...jj Nelinka se narodila 20.4. poslední den kdy je beran :slight_smile: a rodila jsem v Krči a vše ok, moc milý přístup, akorát oddělení by si zasloužilo rekonstrukci, hlavně wc a koupelny, ale jinak jsem byla mooc spokojená....kde si rodila ty? jo a nemocný už jsme byly 2 x jednou dokonce s antibiotiky a +TA BOULE, TAKŽE UŽ DOCELA DOST :cry: :frowning2:
10. říj 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinka je 9.7 vid? moje kámoška má kluka 3.7.
10. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo 9.7 a narodila se na Bulovce.Ne že jsem to původně chtěla ale nikde už mě nechtěli zaregistrovat.Ale pak jsem byla moc spokojená.Jsou tam příjemný lidi a porodní sál po rekonstrukci.Pokoje jsou taky moc hezký.Do krče jsem nechtěla zažila jsem si tam své než se Lucka narodila.Teda v předchozích těhotenstvích než se nám Lucka povedla.Byla jsem tam na amnio a udělali mi to blbě a já za 3.dny potratila.Byl by to zdravý chlapeček.HRÚZA.Pak už jsem tam nechtěla.Lidi přístup vše špatně.Asi jsem měla smůlu na blbce.Ale Kačka se tam taky narodila.
Ještě ráno měla Luca zvýšenou teplotu ale už je podstatně klidnější.Tak budeme dnes doma aby prý něco venku nechytla když je oslabená.To bude dlouhý den.
10. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je teda strašný,po takové zkušenosti bych tam taky nešla :frowning2: kdy se to stalo, ted někdy? já tam ale fakt neměla problém...no asi v každé porodnici má někdo dobré a jiný zas špatné zkušenosti...hlavně že ted máte zdravou Lucinku :slight_smile:
10. říj 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bylo to v roce 2006.Pak jsem tam měla ještě nějaké špatné zkušenosti ale už je to pryč.Jen když do té nemocnice jdu tak nemám dobrý pocit.
10. říj 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vůbec nebyl přes víkend čas, tak jsem tu až ted....Nelinka dnes vstávala před šestou, tak už mám všechno hotový a pofrčíme na nákup....
13. říj 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak jste se měli?ja nějak nemam čas ani pokecat, malá je nějaka mrzuta pořad...
13. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,taky jsme měly náročný víkend-nabyl čas a malá dost brečela.martu to ti malá vydrží si sama hrát že máš vše hotové?Já když je vzhůru tak chovám a hraju si-navydrží sama.My pojedeme ven po obědě teď trochu uklízíme s Luckou v ruce.
13. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Neli je hodná, přes den vůbec nebrečí, má v obýváku hrací deku a tam si hraje a prohlíží knížky, po ránu vydrží i hodinu si tam hrát, pak se pochováme a pohrajeme...když vařím, tak si jí dám do sedačky a kouká na mě a povídá...akorát ted už začíná popolézat a válí sudy, takže se z deky stěhuje po celém pokoji,takže už brzy nastane větší hlídání...ale jsem ráda, že je taková pohodová :slight_smile: kdy vyrazíme na prochajdu? :slight_smile:
13. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máš teda fakt pohodu.Snad mě to taky potká-třebe později.kdy by se ti to hodilo?
13. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tento týden ve čtvrtek, ten další můžu krom úterka kdykoliv, akorát v pondělí nás čeká ta první hexa, tak nevím jestli nebude horečka nebo špatná nálada :unamused:
13. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve čtvrtek bychom se mohly projít.Musím být ale v 16.30 doma.V kolik bychom se sešly?Po očkování raději nic neplánuj kdyby měla horečku měla by být doma aby někde něco nedostala když bude oslabená.My jsme ještě ráno měly teplotu.
13. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a u nás to bude určitě komplikovaný, už m,ě dr. upozornoval :frowning2: no tak ve čtvrtek, já můžu od půl druhý a kde?
13. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co třeba u Krčský lékárny?nemáš to daleko?nechala bych tam auto a tam bychom se dohodly kam půjdeme.
13. říj 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi nevím kde myslíš? tam jak je benzínka Agip?
13. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo a naproti narohu je pošta a v té ulici je lékárna.ale můžeme se sejít i jinde!
13. říj 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to vím...tak tam, mám to kousek...pro jistotu ti pošlu číslo na mobil do IP :slight_smile:
13. říj 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek